PDA

View Full Version : Тестостерон



heelpmee
09-03-2009, 08:50
Аз съм момче на 15 и проблема е, че понякога съм женствен.
Направих проучване и разбрах, че така съм се родил (защото повечето биха казали - стегни се, бъди мъж, но аз съм просто такъв..).
Та ако приемам повече тестостерон някак би ли ме направилно някак по-мъжествен?В смисъл на държание и т.н. Искам просто да съм нормален..
И от къде се купува, колко струва, как да го приемам?

redbul2
09-03-2009, 10:28
Какво се разбира под женствен? То за окосмяването само ако е,почти всички 15-годишни са "женствени".

mrtn
09-03-2009, 11:17
Просто прекарвай повече време с мъжка компания чел съм, че покачвало тестостерона пък и си на 15 още съзряваш.. спокойно не взимай тея хормони от малък :)

Still1ME1Still1HERE
09-03-2009, 11:59
Какво се разбира под женствен? То за окосмяването само ако е,почти всички 15-годишни са "женствени".Абе има си бая изключения :D Аз сигурно 0т 6-7 клас съм си бая горист :D

heelpmee
09-03-2009, 15:53
Ами не.
Всъщност даже за възрастта си съм доста космат.. 8-)
Тялото ми е даже доста по-развито за възрастта ми.
Проблема е в държанието ми. Понякога просто се държа като гей 8-)
и ще си помислите, че си въобразявам, но не е така.
Просто изобщо обичам повече с момичета да дружа, не обичам футбол, не се интересувам от коли.. :)
Та..ще ми обясните ли за тестостерона?

kalpazanka
09-04-2009, 07:25
Ще спреш преждевременно растежа, тестисите ти ще атрофират /понеже ще си вкарваш отвън достатъчно и предостатъчно тестостерон, защо тестисите ти да се "товарят" да произвеждат и собствен, като тихо и кротко могат да се свият и излязат във ваканция?/ и в един хубав ден, когато спреш тестостерона и се запознаеш с някоя привлекателна госпожичка, започнете да излизате и дойде момента да легнеш с нея, може с ужас да установиш, че не можеш да вдигнеш самолета....

mrtn
09-04-2009, 09:41
Ами не.
Всъщност даже за възрастта си съм доста космат.. 8-)
Тялото ми е даже доста по-развито за възрастта ми.
Проблема е в държанието ми. Понякога просто се държа като гей 8-)
и ще си помислите, че си въобразявам, но не е така.
Просто изобщо обичам повече с момичета да дружа, не обичам футбол, не се интересувам от коли.. :)
Та..ще ми обясните ли за тестостерона?
Не всяко момче обича футбола да кажа аз, но пък си падат по друг спорт.Имам познати които не се кефят на футбола, а имат други интереси и не са гейове..така че не виждам връзка с това, което казваш.

JaCkSpAr0y
09-04-2009, 09:59
Не си падам по футбол нито по коли и се движа там където ми е приятно не се ограничавам от това момичета или момчета са :wink: Но това че не си падам по тези спортове не ме прави по различен от тях а тва че се държиш по не МЪЖКИ и аз съм така понякога но не се влиая от това какво мислят другите не виждам ти защо се влияеш #-o

mi6kata666
09-04-2009, 10:14
Попринцип има хранителни добавки които ускоряват производството на тестостерон а не внасят.и аз скоро ще си купя.НАрича се ZMA добвка вклучваща ЦИНК МАГНЕЗИЙ и витамиH B6. Струва около 40 лева

misturX
09-05-2009, 22:53
За мене ще е по-странно ако се движа с момчета в смисъл ти си момче трябва ти момиче а не момче малко овъртяно го казах,но се надявам да си ме разбрал,както и вс. други и аз не се инт. от футбол а само от резултата не се интересувам от коли защото не съм запознат но след време ще трябва да се заинтересовам,защото това ще уча.Не се притеснявай стига да си падаш по момичета и да знаеш сам самия че не си гей ! Надявам се да съм помогнал.

MrUndaztood
09-06-2009, 16:20
Не си падам по футбол нито по коли и се движа там където ми е приятно не се ограничавам от това момичета или момчета са :wink: Но това че не си падам по тези спортове не ме прави по различен от тях а тва че се държиш по не МЪЖКИ и аз съм така понякога но не се влиая от това какво мислят другите не виждам ти защо се влияеш #-o

Икзактли!!! 8)

Krisi777y
09-06-2009, 19:28
тестостерона е хормона на тестисите неможе да си го вкарваш ей така ... някой момчета се раждат с по малко , както си ти сега , и ако си добавиш хормони нещата вместо да се подобрят ще се влошат :? :? затова по добре те съветвам недей ! \:D/ :wink: :wink:

MrUndaztood
09-06-2009, 21:09
До колкото знам фъстъците увеличават спермата и тестостерона!


Но интересите и държанието не се определят от хормон! А от възпитание и начин на мислене! Тъй че ако искаш и естроген взимай,освен женски полови белези да ти се появат,не очаквай промяна в държанието

ExtrAc7
09-06-2009, 23:22
Пич не се вкарвай в некви филми :D или си гей или ще станеш или пък няма :D

loveUpeps4o
09-07-2009, 09:46
Пич не се вкарвай в некви филми :D или си гей или ще станеш или пък няма :D
+1 :D

t0d1t0
09-07-2009, 10:01
ти си смотан :( Ходи на фитнес , ама не за да гледаш момчетата и прави секс! А и можеш да изчакаш да видиш гей ли ще станеш или путка :(

DrSmurph
09-07-2009, 21:24
Аз мисля. че нещата действително опират и до възпитание, но може би разговор с психолог би ти помогнал да се ориентираш на къде вървиш, въпреки, че още е рано за осъзнаване!