PDA

View Full Version : Какво щуро сте правили в клас..?



green0girl
09-03-2009, 09:36
:-D Реших да попитам какво правите в клас...!? Понеже в моя откачен клас сме се побърквали от смях с наще глупости...реших да ви дам шанс да разкажете и удоволствието за мен да се посмея... 8-)

Tempest
09-03-2009, 09:38
най-лекото е да бягаш по време на час зад гърба на госпожата... иначе се сети кога да питаш - преди да почне даскало :D

Djenka
09-03-2009, 09:41
:razz: :razz: :razz:
ВЕрно е ,вЕрно е - аз съм от нейния клас (на green0girl)- да знаете к'ви глупости сме правили
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D 8-) 8-) 8-) 8-) :P :P :P :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :smt043 :smt042 :smt044 :wink:



П.П. - I :smt007 my class!!! :-) :-) :-)

digitalgirl93
09-03-2009, 09:43
Ако започна да ги изреждам. . .Много са. Ето :
По музика-пеем няква си тъпа песен и изведнъж се чува няк'во мучене и всички гледаме ей така :shock: и К. се обажда: Ааа, извинявайте г-жо мислех че тр да ви имитираме пеенето. И всички люш на пода и смях....
Най-щурите неща са по музика, физическо и математика общо взето, иначе всеки си пати от класа ни. :grin:

Djenka
09-03-2009, 09:45
...всеки си пати от класа ни. :grin:

Пък ний уж не се клюкарим...Не си патим толкоз де... :)

mrtn
09-03-2009, 09:51
Ми да знае какво да прави за тая година.. :-D
По темата. Беше в час по физика а катедрата в стаята е голяма и отдолу има мн голямо място. Междучасието се бях скрил там и почна часа, госпожата си влезе писа ми отсъствие (все пак я чувам) и тя беше при чиновете с гръб и аз излизам отдолу и и казвам:
- Госпожо закво ми писахте отсъствие?
- Ама мартине ти къде беше бе? Някво стреснато
- Отдолу катедрата..и ме изгони от час.. :-D
Писал съм на дъската в час по английски " Welcome Whore" и тя ни пита кой го написа..и ние от 12 клас :D

green0girl
09-03-2009, 09:51
:D 0ох ние по математика.... :D 8-) :lol: ...Заваля някакъв невиждан дъжд и като отвориха прозорците и цялаата вода в стаята... и госпожаата се поискъпа малко...е имаше нужда....Ааууу.... :lol: ами друг случеи... :lol: :razz: :razz: :oops: ами... напримеер...ммм..... да не кажете че съм нещо .... ама един от класа си пъхна в панталона молив .... няма да казвам с каква цел.... иии.. отиде до госпожата и ... :
-Госпожо ходи се до тоалетнаааа 8-) 8-)


:smt041

green0girl
09-03-2009, 10:03
ami to takova... :D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :-) :-) :-) znae6 neopitnite blondinki sa tka 8-) 8-) 8-) 8-)

Djenka
09-03-2009, 10:04
Най - странното - бой с парфюми :lol:
От нашия клас две момичета си носеха дезодоранти за физическото.И като почнаха двете да се пръскат...А на другия ден половината клас си носеше парфюми или дезодоранти и само навсякъде се чува - ффссст!ффсссст!...И г-жата влиза в час и вика:"Трябва да се отворят прозорците"...Да изясня - това е г-жата дето най-си пати от нашите лудории.После в междучасието по-големите ученици слизат или се качват по стълбите и само:"Олеле,на кво мирише тука,уее..!!!"
:razz: :razz: :razz: Казвам ви,голЕм смях падна.... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Djenka
09-03-2009, 10:05
Ми да знае какво да прави за тая година.. :-D
По темата. Беше в час по физика а катедрата в стаята е голяма и отдолу има мн голямо място. Междучасието се бях скрил там и почна часа, госпожата си влезе писа ми отсъствие (все пак я чувам) и тя беше при чиновете с гръб и аз излизам отдолу и и казвам:
- Госпожо закво ми писахте отсъствие?
- Ама мартине ти къде беше бе? Някво стреснато
- Отдолу катедрата..и ме изгони от час.. :-D
Писал съм на дъската в час по английски " Welcome Whore" и тя ни пита кой го написа..и ние от 12 клас :D
:razz: :razz:

green0girl
09-03-2009, 10:08
оооуу....ами когато се заливахме с водицаа...то да беше мокренее :D ами цяло къпане :D :-) :x :lol: :lol: :lol: :lol: Ами друти неща които сме правилиии така Габиии Габии.... спомняш ли сии...:
- Абе Йоанааааааааааааа.........!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! :booooomb: 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin:

nefchi_bs
09-03-2009, 10:08
Чак пък щури неща...Най-обикновени лигавщини,не сме толкова оригинални..

Djenka
09-03-2009, 10:11
Чак пък щури неща...Най-обикновени лигавщини,не сме толкова оригинални.. 8)

green0girl
09-03-2009, 10:12
Е.... това ми дойде на ума пък... малко си падам блонди :D :-)

Lekov
09-03-2009, 20:37
най-щурото нещо което съм правил бе да пуша трева в час иначе съм бягал зад гърба на даскалката по време на час съм взимал стола качвам се на учителското буро и сядам и какви ли не още простотий но отмина това време вече и ми е супер кофти деба защо завърших #-o

mArMaLaDkA
09-03-2009, 20:59
Авторке, вие пък големи "щуротии" сте правили. :?

UNITED
09-03-2009, 21:12
Слагали сме кабарче на стола на учитела :-D.Аз съм се пикал в кофата през междучасието.Писали сме на даската (всички по една или две букви) че Госпожа еди коя си е най тъпото същество на земята :D.Бягали сме от час.Преди да черпя директора с бомбон за рождения ми ден,първо съм го облизвал и тогава съм му го давал :D и още много неща за които сега немога да се сетя :-D

tonie__
09-03-2009, 21:18
в стария клас подпалихме кабинета по изобразително :razz: сега най-лудото мисля,че беше да си хвърлим касетофона от третия етаж,всъщност май идеята беше да видим след кое хвърляне ще се раздроби напълно :-D е,след третото 8-)

иначе като бяхме в общежитията навремето :-D сме имали едно бебе плъхче,спукаха ни се тръбите и сялото общежитие се изнесе,наводнихме се(до глезен вода) и охраната уби една змия пред входа..т'ва е 8-)

mimenceto666
09-06-2009, 22:23
миналата година няколко от момчетата започнаха да редят чиновете и столовете едни върху други
ето снимка
http://store.picbg.net/pubpic/17/01/d887849425201701.jpg
втория път 'пирамидата' беше само от столове
ето линк http://vbox7.com/play:3eec2806
и ест след като ги наредиха ги бутнаха

Tempest
09-06-2009, 22:36
завързахме на един обувките на лампата... (той беше с гуменки) :D :D

ExtrAc7
09-06-2009, 23:01
Еми какво ли не пиратки димки миризливки са хвърляни но най-дивото беше при най-строгата госпожа в час по математика 3 телефона сврирят различни мазни ама от най-мазните кючеци дето можахме да намерим по нет-а ии 3-ма олигофренчета играят на катедрата докато ние ги снимаме :) същия номер го направихме и по музика ии господина които е на 57 8 години с спринт гонеше снимащия из даскалото :razz: :razz: :razz: :razz:

d3sincet0y
09-06-2009, 23:05
емииии... не се сещам сега за нещо толкова лудо... обикновените неща: бягали сме от час, влудявали сме даскали...

elito0o0o0
09-07-2009, 15:01
Имахме едно доста лудо момиче.. та слушайте ся..
Начи ние всички много искахме да сме в грипна ваканция ,ама нямахме такъв късмет иии товаа момиче реши в час по БГ да завърже въжетата на щорите за парното,че да стоят отворени прозорците ,за да ни пуснат в грипна ваканция ,заради температурата на стаята :razz: и влиза Даскалката по БГ и вика.. КОЙ ПРОСТАК ГО НАПРАВИ ТОВА! и всички си мълчат... тя си остави работите и почна да развързва въжетата.. отне и към 15 минути и още като започна с първото въже и успя да скъса щората.. та до края на годината стояхме със счупена щора.. :razz: :oops:

Та още един разказ с това момиче.. Значи ние нали тамън си влизаме в стаята и всичко точно нали.. ии кфо почнахме да си говорим и тфа момиче кат взе да си играе със въжето на щората и кфо го дръпна и зе та я счупи .. та после трябваше да я ооправят.. ии всъщност казахме ,че са 5-тии клас виновни :razz: :razz:

а колко други простотии сме правилии.. един път изкъртихме вратата.. счупихме бравата..
Целили сме господина по география не само 1 път с хартийки.. пускали сме музика.. абе много много неща сме правили ,но ако тръгна да пиша всички ..... :razz: :razz: :razz: :P

Sarafina
09-07-2009, 16:26
:razz: :razz: :razz:

rachel_billson
09-07-2009, 20:30
Полях даскала по Бг с 1,5л шише вода. :D