PDA

View Full Version : Грим-Сини очи



neopitomena_
09-03-2009, 12:28
Здравейте искам да ви питам кой цвят е най подходящ за сините очи :) мойте за мн странни и не мога да си избера подходящ

katericArofl
09-03-2009, 12:32
На мене много ми харесва примерно сини очи с черен молив, очна линия и спирала.. абе да стане като очертания на окото от двете страни. Сигурно си ме разбрала :-D

SomewhereInTime
09-03-2009, 12:33
Има какви ли не очи. Не ги знаем твоите - светли, ярки и т.н.Снимай се да видим какво ще ти отива и на лицето и тена.

lipstik
09-03-2009, 12:46
Никога не се гримирай в синьо,стои отвратително на сини очи.

d3jaVu
09-03-2009, 12:56
^ Вземи думите от клавиатурата :D :D

Ufff
09-03-2009, 13:12
сини очи + черен грим :smt007 :smt007

ValzZi
09-03-2009, 13:28
сините очи с черен,червен,златист или бял грим но наистина както казаха зависи много от самия ти цвят .. експериментирай

rachel_billson
09-03-2009, 13:41
Цветовете, които отиват на сини очи:

Всички цветове, чиято основа е оранжевото – от бледо прасковено, през розово до цвят на кестен. Добавите ли прасковен руж и коралово червило, ефектът ще е поразителен.
Избягвайте зеленото във всичките му нюанси.
Идеалният вечерен грим за дами със светли очи са тъмносивите сенки в края на клепача, комбинирани с по-светли към вътрешността.

billytalent
09-03-2009, 13:44
Аз съм със сини очи и се гримирам в черно,но и прасковено и розово отиват много

Manenkoto
09-03-2009, 13:48
На мене много ми харесва примерно сини очи с черен молив, очна линия и спирала.. абе да стане като очертания на окото от двете страни. Сигурно си ме разбрала :-D

И мойте са сини и като ги направя така и стават малки те и без това са си мънички :D

neopitomena_
09-03-2009, 13:52
Aми не ми отива с черен молив както казаха стават ми малки и се губят се едно :o

mar7inaaa
09-03-2009, 14:01
моите очи са зелени и мн харесвам ако се направя със спирала,черен молив и примерно очна линия..мисля ,че и на сини очи би седяло мн добре : )) :)

Manenkoto
09-03-2009, 14:01
Aми не ми отива с черен молив както казаха стават ми малки и се губят се едно :o


Да именно. Въреки че доста ги подчертава. Я кажете с какъв грим да си направим сините очички по голями.


П.С: Тъкмо днеска си мислех да пусна такава тема :-)

Manenkoto
09-03-2009, 14:16
Цветовете, които отиват на сини очи:

Всички цветове, чиято основа е оранжевото – от бледо прасковено, през розово до цвят на кестен. Добавите ли прасковен руж и коралово червило, ефектът ще е поразителен.
Избягвайте зеленото във всичките му нюанси.
Идеалният вечерен грим за дами със светли очи са тъмносивите сенки в края на клепача, комбинирани с по-светли към вътрешността.

Това за сивото е така затова се гримирам така. Нещо незнам и аз. Сега съм наблегнала на оранжевото както казвате и кафенишкавото.

TheLittleAngel
09-03-2009, 15:08
Aми не ми отива с черен молив както казаха стават ми малки и се губят се едно :o


Да именно. Въреки че доста ги подчертава. Я кажете с какъв грим да си направим сините очички по голями.


П.С: Тъкмо днеска си мислех да пусна такава тема :-)

Пробвай с бял молив отдолу. Така очите, независимо какъв цвят са, изглеждат по-големи.

lDoLLl
09-03-2009, 16:42
Зависи от синьото, да.
Но опушеният грим ще стои хубаво. Особено ако има повечко сиво <3

PepSsSi
09-03-2009, 16:51
Здравейте искам да ви питам кой цвят е най подходящ за сините очи :) мойте за мн странни и не мога да си избера подходящ

много е красивоо (поне според мен) сини очи, които са очертани с черна очна линия и молив и черна спирала, страхотно е :-)
относно сенки=> нюансите на синьото,жълтото(златно), от бяло до черно....може кафяво... само да не е зелено ,че нещо не върви..
Като вид грим...може всичко, опушено, издължено, просто подчертано... все пак са си очи :)

Manenkoto
09-03-2009, 17:12
Aми не ми отива с черен молив както казаха стават ми малки и се губят се едно :o


Да именно. Въреки че доста ги подчертава. Я кажете с какъв грим да си направим сините очички по голями.


П.С: Тъкмо днеска си мислех да пусна такава тема :-)

Пробвай с бял молив отдолу. Така очите, независимо какъв цвят са, изглеждат по-големи.


Не съм пробвала до сега но добра идея ми даде. :)

TheLittleAngel
09-03-2009, 19:00
Aми не ми отива с черен молив както казаха стават ми малки и се губят се едно :o


Да именно. Въреки че доста ги подчертава. Я кажете с какъв грим да си направим сините очички по голями.


П.С: Тъкмо днеска си мислех да пусна такава тема :-)

Пробвай с бял молив отдолу. Така очите, независимо какъв цвят са, изглеждат по-големи.


Не съм пробвала до сега но добра идея ми даде. :)

Радвам се, че помогнах. :)

titinkaa
09-03-2009, 20:50
http://prikachi.com/files/1046096d.jpg
и аз съм със сини очи и качвам снимка да ги видите макар че е снимана от близо и става окото като леко сиво,но е синьо.Аз слагам черен молив спирала,черен грим или тъмно сиво,розово,кафяво,златист ,бяло,стоят супер :)

marti93
09-03-2009, 20:55
Грим за блондинки



Жените притежаващи обагрени в светли руси тонове на косата винаги са били обект на ухажване от мъжете. Невинността и свежестта, която носи като послание русата коса са стремеж за много дами, въпреки митовете за не дотам зашеметяващият интелект.

Блондинките винаги са били на мода, а в днешно време когато технологиите са доста развити, да станеш блондинка е много лесно - 1 час във фризьорският салон в компанията на добрият приятел - блондорът.

Дали естествена или придобита, русата коса има определящ фактор за цветовият тип, в който може да попаднете. Ако правилно сте подходили и сте изсветлили своята коса, вероятността да промените цветовата гама, в която сте били е голяма. Това, разбира се води и до промяна на цветовете за грим, които ще трябва да нанасяте. Нека разгледаме какъв грим е подходящ за различните видове блондинки.

altБлондинка лято

Ако косата ви е светло-руса, със сивкави оттенъци или кичури , лицето ви е светло, сивкаво и с лека руменина а очите ви са сини, сиви, зелени или комбинация от всички тези цветове, тогава вие принадлежите към летният хладен тип блондинки.

Цветовете които трябва да използвате са светлите свежи цветове на лятото - синьо, сиво, розово, тюркоазено-зелено, пепел от роза и различните нюанси на лилавото. За тена на лицето изберете фон-дьо-тен със сивкав или розовеещ оттенък с по-лека покривност и трансперантна пудра в свободна форма. Миглите подчертайте на два слоя със черна спирала а за устните изберете прозрачни гланцове в розовата гама а за вечерта може да си позволите ярко червено или наситено розово червило.

Блондинката - пролет
Косата ви е руса но в нея се откриват не сиви а златисто-кафяви или медени кичури, които и придават мека топлина. Тенът на кожата ви е прасковен, с кафеникав или златист оттенък а очите пъстри с златисто-кафяви точици, тъмно-сиви или кестен. Тогава цветовете са от палитрата на топлите прозрачни нюанси - кафяво, бежово, теракота, златисто зелено, светло-керемидено, оранж и зелена маслина. Спиралата остава черна на два слоя а устните отново в гланц, но този път в бежовата гама. За вечерта може да си позволите по-тъмно червило в цвят лешник или златист бронз,лека покривност и голяма серия продукти за устни - гланцове, балсами, неутрални червила. Разработките са създадени на принципа търсене - предлагане. Явно мъжете търсят компенсация, и стремежът им към добър външен вид еволюира. Да приемем, че не сте блондинка по природа, но желанието ви за промяна е надделяло и сте променили цвета си в пепеляво рус оттенък но кожата и очите ви са останали непроменени. Тогава биха се получили следните цветови характеристики - светло-руса, пепелява коса в комбинация с кафяви очи и златист тен на лицето или златисто руса коса с сивкав тен и сини очи. При тези обстоятелства може да попаднете в объркване, затова следвайте следната система - ако притежавате два от трите определящи фактора (коса, тен, очи) минавате в съответната цветова гама без значение че третият е различен. Пример – хладни сивкави оттенъци на косата, сини очи и бежово-златиста кожа - блондинка тип лято, златиста коса, сини очи и сивкаво розова кожа - блондинка от типа пролет.

ilsss
09-03-2009, 23:02
черен молив и спирала

bloodyF
09-04-2009, 00:14
марти93,нямам нищо общо с блондитата обаче съм със сини очи


иначе черен молив на светли очи не ми върви..нз що :(

KoRnFlAkE
09-04-2009, 00:28
аз имам сини очи и най-често си слагам черна очна линия, черен молив и спирала. с опушен грим стават много хубаво също.

ElinoOor
09-04-2009, 01:22
черно,тъмно лилаво,тъмно зелено.. мисля че ще стоят добре ;]

mechtaq_za_teb
09-04-2009, 04:46
Моите са сини... или пъстри. Много са ми странни, но гримът не ме притеснява. Слагам си според настроението, но в повечето случаи съм със спирала и черен молив. :)

GaBiIi__
09-04-2009, 09:25
сини очи + черен грим :smt007 :smt007

N0_feAR
09-04-2009, 17:57
на сини очи много отива сивият грим, въобще по-светли нюанси, а черен грим просто не го възприемам на светло око, не знам лично на мен не ми харесва как стои.

GaBiIi__
09-04-2009, 20:00
http://beautysecrets.verseo.com/images/Smokey_Eyes.jpg
http://fashion-allure.com/style/wp-content/gallery/makeup_ss09/backstage-lanvin-spring-summer-2009-womens-136_jpg.jpg
http://www.thevine.com.au/resources/IMGDETAIL/240908034034_smokey-eyes-455.jpg

silwinka
09-07-2009, 16:37
Еей , и аз имам сини очи : ) , гримирвам се малко понеже съм 6 клас и не ми трябва много мацане , но пък .. на сини очи седи хубаво ако са ти светли - тъмно син цвят , леко черно и вече комбинации на зелено и розавко .. :grin: Пробвай , :-)

maybeline
09-08-2009, 20:41
мда.. и според мен много си отива с черно :P