PDA

View Full Version : Мойта диета



ROZI
09-03-2009, 12:50
Забраних си да ям шоколад ,вс сладко ,солено ,чипсове, сокове газирано и месо . Ям само риба и пилешко продове и зеленчуци .
Не съм някояР дебела напротив тежа -52 кг. и съм висока 168 см . на 16 г.
Добре ли правя ,като се отказвам от вс вкусно при положение ,че нямам нужда ? :-o

slynchoo
09-03-2009, 12:52
Ти сама го каза,нямаш нужда :) Не е правилно според мен!Яж си каквото ти се яде,малко спорт няма да е излишен обаче :D

faststep
09-03-2009, 13:00
Забраних си да ям шоколад ,вс сладко ,солено ,чипсове, сокове газирано и месо . Ям само риба и пилешко продове и зеленчуци .
Не съм някояР дебела напротив тежа -52 кг. и съм висока 168 см . на 16 г.
Добре ли правя ,като се отказвам от вс вкусно при положение ,че нямам нужда ? :-o
? :-o

aloveyou
09-03-2009, 13:06
И според мен НЕ е правилно да спазваш някаква диета,при положение,че нямаш нужда (както каза и ти)

Ufff
09-03-2009, 13:10
Кое не му е хубавото от това, което е написала? Че не ще чипсове и газирано ли?

пп: яж всякакво месо, от него не се пълнее.

anonimchetou
09-03-2009, 13:12
Добре ли правя ,като се отказвам от вс вкусно при положение ,че нямам нужда ? :-o

Или аз нещо не схващам или незнам.. Ти сама казваш че нямаш нужда тогава защо го правиш.. и защо пускаш такава тема.. Ся да питаше " Имам ли нужда ОК " Но ти казваш че нямаш нужда.. ае .. кво поече да кажа : )

ValzZi
09-03-2009, 13:26
килограмите ти са си в норма ако не харесваш по някакъв начин тялото си само спорта е решението .. аз съм на твоята височина апък съм 58 и наскоро започнах да спортувам .. диетите не са работа ..

vagarious
09-03-2009, 13:40
килограмите ти са си в норма ако не харесваш по някакъв начин тялото си само спорта е решението .. аз съм на твоята височина апък съм 58 и наскоро започнах да спортувам .. диетите не са работа ..

Аз съм точно като теб.Сега вече може да съм станала 1.69. но кг са ми същите - някъде между 56-58. и не мърдам.И аз започнах фитнес от няколко месеца и отсабнах без диети и разни такива.Е от тогава не съм се мерила де.. :-o

Manenkoto
09-03-2009, 13:56
Забраних си да ям шоколад ,вс сладко ,солено ,чипсове, сокове газирано и месо . Ям само риба и пилешко продове и зеленчуци .
Не съм някояР дебела напротив тежа -52 кг. и съм висока 168 см . на 16 г.
Добре ли правя ,като се отказвам от вс вкусно при положение ,че нямам нужда ? :-o


И аз така като теб правих само, че си ядех месо. Отслабнах 5 кг. Много са вредни чипса и газираното особено като в комбинация. Обаче после почнах да се храня да се изкушавам и пак си нададох.

galu6a
09-03-2009, 14:13
според мен нямаш нужда наистина :)