PDA

View Full Version : За тройките...



bEbsI
09-03-2009, 13:15
Та искам да ви попитам за мнение.Вчера с един приятел си говорихме за 3-ките.Когато ситуацията е момче+гаджето му+ друго момиче.Според вас това би ли променило връзката(независимо дали тя е сериозна)? Ако да как? Би ли могло да доведе до неиния разпад ,ако това е избор и на ДВАМАТА?

Моето мнение е,че когато се оголиш емоционално пред повече от един човек след това просто чувствата не биха си били на мястото.Дефакто ти даваш част от себе си и на другите двама присъстващи.Би било мазохистично да страдаш и едновременно да се забавляваш от вниманието,което отдава партньора ти и на другото момиче(ако има чувства).Та..вашето мнение?

Заглавията на темите трябва да са описателни.
Punisherrr

mechtaq_za_teb
09-03-2009, 13:18
Та искам да ви попитам за мнение.Вчера с един приятел си говорихме за 3-ките.Когато ситуацията е момче+гаджето му+ друго момиче.Според вас това би ли променило връзката(независимо дали тя е сериозна)? Ако да как? Би ли могло да доведе до неиния разпад ,ако това е избор и на ДВАМАТА?

Моето мнение е,че когато се оголиш емоционално пред повече от един човек след това просто чувствата не биха си били на мястото.Дефакто ти даваш част от себе си и на другите двама присъстващи.Би било мазохистично да страдаш и едновременно да се забавляваш от вниманието,което отдава партньора ти и на другото момиче(ако има чувства).Та..вашето мнение?Не бих се съгласила на такова нещо. Не би ми било приятно, подари причините, които ти изреди. :?

christina_aguilera
09-03-2009, 13:25
Ако съм третия човек, тоест ако гаджето ми е там-защо не. Иначе никога не бих позволила такова нещо, като например гаджето ми да спи пред очите ми с някое момиче :?

Hilary_
09-03-2009, 16:32
Не деля .. следователно никви тройки, четворки или колкото и да са не бих правила ... няма значение дали ще е с момчета или с момичета ... :?

Ако една връзка не върви ... решението НЕ Е да се "внесе разнообразие" в секса като (примерно) гаджето ми из*ука друга ... :x :?

Extremescream
09-03-2009, 16:42
Против тройките съм.Няма да позволя приятелят ми да спи с друга,и то пред очите ми.
А колкото до казаното от приятеля ти-много пъти това 'и двамата искаме' не е съвсем така.Едната половинка е готова на всичко за другата,макар че надали ще и/му е приятно,ама не знае как да му откаже

ravita
09-03-2009, 17:28
Много зависи от обстоятелствата , чувствата , хората ..и тн. Няма нито правилен нито точен отговор на този въпрос.Все пак всеки с мисленето си . Ако дадеш примерно точен пример бих могла да отговоря , но просто приципно не бих могла да преценя ситуацията. И също така е важно от коя гледна точка се гледа на нещата . Та отговора ми е...зависи !

Dimana99
09-03-2009, 17:31
Аз съм за тройките!

evangelinelilly
09-03-2009, 19:33
еми мила знам какво ти е защото аз имах същия проблем ходех 8 месеца с едно момче.Най-добрата ми приятелка го харесваше и аз го знаех-тя ми каза.И един ден ми предложи идеята за 3ка...Впървият момент ми хареса идеята и споделих на бившият ми вече приятел и той се съгласи...и вече когато стана дума коя вечер ще правим троика аз казах че няма да стане работата и като тои иска да върви и да прави секс със нея...От тогава започнахме много да се караме защото аз се почусвах много гадно тогава(ние си имахме и наши проблеми) и след 2 месеца скъсахме защото нямах вече никакви чуства към него...Итой тръгна със най - добрата ми приятелка...така че мисля че не е правилно да го правиш със приятеля си!Правела съм 3ка с приятели ... Но ще си развалите отношенията и 3мата ...Тфа е мое мнение...Успех се пак ;)

slome
09-03-2009, 19:36
5-6-7 оргия да има 8) 8)

Sworty
09-03-2009, 20:24
Преди време отивам в един приятел на гости, след това идва гаджето му и вика айде да правиме тройка. Само че аз казах сорри ама няма да стане, вие сте си 2-ка оправяйте си се ...
Честно казано аз не мога да си представя как ще съм с 2 момичета или примерно с още едно момче върху мойто гадже или върху неговото. Нямам нищо против тези където го практикуват, но за сега и 1vs1 :razz: си ми харесва.

golqmumnik
09-03-2009, 20:28
Разгонени мастии,пийнете бром да се успокоите 8)

bEbsI
09-03-2009, 20:29
Мисля че не четете.Или просто не вниквате.Аз нямам никакво намерение да правя тройка - питах ви хипотетично в/у отражението на това действие в/у една връзка.Окей? ^^

BlueFace
09-03-2009, 20:35
5-6-7 оргия да има 8) 8)

Добре съм те обучил slome 8-) :lol:

По темата: Да бих ако приятелката ми няма нищо против 8-) .

Не сериозно - ако връзката ми е сериозна и харесвам момичето не бих :) За развлечение сигурно бих го направил

Sworty
09-03-2009, 20:37
Мисля че не четете.Или просто не вниквате.Аз нямам никакво намерение да правя тройка - питах ви хипотетично в/у отражението на това действие в/у една връзка.Окей? ^^
Ако двама човека държат един на друг в сериозна връзка, а не от секс удоволствия, няма смисъл от такива привилегии 3-ки, 4-ки Gangbang-ове и т.н.
Направиш ли го веднъж, според мен си готов отново да го направиш този път без гаджето си ...

sKa73r4o93
09-03-2009, 21:05
Аз съм за тройките!

Amateur
09-03-2009, 23:22
Не съм съгласен така,виж ако е с 2 момичета който не са ми гаджета :grin:

sunity06
09-04-2009, 18:29
:grin: уникално ееее!!! Днеска имах щастието да го направя с най-добрата ми фр и гаджето й!!! Определено си струваше!!! :lol: Момчето каза че дълго време ще е в чикиите му :-D

sunity06
09-04-2009, 18:55
най ги обичам тройка сандвичите ама и с картофки

:D и гурчица задължително

TiffLacey
09-04-2009, 19:09
Против тройките съм.Няма да позволя приятелят ми да спи с друга,и то пред очите ми.
А колкото до казаното от приятеля ти-много пъти това 'и двамата искаме' не е съвсем така.Едната половинка е готова на всичко за другата,макар че надали ще и/му е приятно,ама не знае как да му откаже

Съгласна съм с горенаписаното. Според мен трудно би се случило и двете страни да гo искат, по-скоро единия бива убеден от другия и го прави заради него/нея.
Аз лично не бих го направила, не ми харесва идеята да деля приятеля си с друга (достатъчно ревнива съм и без това), а и не съм достатъчно разкрепостена да правя тройка с друга двойка. Ако на двойката не им пука много много един за друг, а са заедно само заради бройката, както се казва, едно такова преживяване ще им се стори по-скоро вълнуващо, отколкото пагубно. Но при една сериозна двойка не мисля, че би било същото...

zobdog
09-05-2009, 19:50
Аз съм за тройките!
аз не ,че на поправка може да остана

Phantom93
09-05-2009, 22:18
Аз съм за тройките!
аз не ,че на поправка може да остана
Я кой се е върнал от ваканция.Вече ще има с кой да се еб*вам :grin: :grin: :grin: .
По темата: Против тройките съм, само 5тици и 6тици :lol:

Alhimikat
09-06-2009, 10:14
Аз съм за тройките!

bebito0
09-07-2009, 14:07
gadjeto -3ka -druga jena -nikoga!


toi shte obra6ta mn pove4e vnimanie na neq i ti shte se po4ustvash typo mnooogoo typo :lol:

revolver
09-07-2009, 17:49
3-ка с 2 момичета !Една дума КЕФ А по темата нема страшно момчето ще остане с момичето(което е добро)!

SnowmenEye
09-07-2009, 18:11
Когато трима души, между които няма обвързаност и емоции, тоест не ти пука дали ще нараниш нечии чувства, решат да правят секс няма нищо лошо. =>За.

Когато двама души държат един на друг, внасянето на трети в комплекта разкъсва опаковката. =>Против.

zagadkataa
09-08-2009, 23:39
Когато трима души, между които няма обвързаност и емоции, тоест не ти пука дали ще нараниш нечии чувства, решат да правят секс няма нищо лошо. =>За.

Когато двама души държат един на друг, внасянето на трети в комплекта разкъсва опаковката. =>Против.


ако държаха толкова много един на друг според мен няма да го направят .. се пак ако са наясно какво може да загубят ...
аа ако няма връзка по между им ,,,, тоест само секс хахах по може ,,,
иначе не съм го правила !