PDA

View Full Version : Смяна на цип на ботуш Варна



BuKLiChKa
09-03-2009, 13:19
Знаете ли къде във Варна има такъв обущар, който може да смени ципа на ботуш? Ботушите ми са от естествена кожа , а само ципа е повреден.. Искам да ми препоръчате някой, който работи добжре, защото една приятелка отиди за нейните при един и на следващия ден пак се скъса :С

3oPuTy
09-03-2009, 13:21
Носи ги при някой и готово ... Ако се развали пак ще ги занесеш при друг и готово :) Освен това приятелката ти може сама да си е виновна за нейния :)

divacheee
09-03-2009, 14:01
На улица Пирин има един обущар .. но не знам точно номера ..
Има спирка на 13-ска и малко по надолу от нея е ..

liim0nka
09-03-2009, 17:53
Както е медицинския университет (около чаталджа който е) .. зад негоо има градинка с площаадка-разделя ги една улица. точно срещу площадката.. (срещу катерушката глобус) :D има уличка..е в началото е-обущар и ключар са в едно ателие.. :) там ходя.. :)

ameli
09-03-2009, 18:48
уличилище Славейков ... (кръглата банка, тракия ... ) оттам продължаваш надолу и има едно магазинче на ъгъла с един готин продавач точно на гърба му има объщар, ама гледай да олучиш дядото, а не внука му :)

MrUndaztood
09-03-2009, 19:13
До Бурлекс зад Дум 6 (Лятно Кино Тракия).Европ комплекса. Едва дървена нова барачка,много симпатично.
Предната преди мен сигурно за това искаше да каже. Ако улучиш внука му може да се позанимаваш с него докато дойде дядото :lol:
Айде късмет