PDA

View Full Version : Нови забрани за Пловдив !



bybit0o0
09-03-2009, 14:13
http://www.vbox7.com/play:5b1e6f12
Пловдивчани , смятате ли да спазвате новите забрани :D

AnIcHkAtA
09-03-2009, 14:19
Ако се вярва на това, трябва половината училище да връщат.
Като имат претенции за облеклото, нека въведат униформи.Ако не ни харесват-други модели да скроят.
Не съм от Пловдив, ама това ще се спазва точно колкото и вечерния час.

iiordanova
09-03-2009, 14:28
Намерили са какво да забраняват.
За телефоните .. едва ли някой ще го спазва.
Изключването на звука е достатъчно.
Гримът .. не знам. Донякъде съм ЗА , донякъде ПРОТИВ.
Относно полите .. както каза момичето в репортажа , не може лятото да тръгнем с дънки.
По-добре да измислят нещо друго , а не да правят безсмислени промени от който няма полза.
Не съм от Пловдив.

faststep
09-03-2009, 14:34
Как ще говорим в междучасието, като е много шумно? А за в час само ще му спирам звука. Това, да си го слагам на бюрото, е тъпо. Дано в Стара Загора да не въведат тази тъпня, то бива ред и дисциплина, ама това е прекалено. :(

elito6754
09-03-2009, 14:38
Преди училище всички правят репортажи с всевъзможни глупости. По време на годината никой не се сеща за това.

Hilary_
09-03-2009, 15:56
ахуахуа .. гадно ли ви ее?? :razz: :razz: :razz: :razz:

п.с. Де да можеше и в Софията така да го напраат ... :lol:

Tempest
09-03-2009, 22:09
Намерили са какво да забраняват.
За телефоните .. едва ли някой ще го спазва.
Изключването на звука е достатъчно.
Гримът .. не знам. Донякъде съм ЗА , донякъде ПРОТИВ.
Относно полите .. както каза момичето в репортажа , не може лятото да тръгнем с дънки.
По-добре да измислят нещо друго , а не да правят безсмислени промени от който няма полза.
Не съм от Пловдив.

защо пък да не може да тръгнете с полите? на 35 градуса жега излизах с момичета, които бяха с дънки... дълги... (и краката им стигаха чааак до земята :razz: )

изключването на звука не изключва възможността да се играе без звук...

гримът е голяма глупост... скрива естествената красота на жените, а понякога самите те без грим не мязат на нищо...

Anabel
09-03-2009, 23:26
До колкото се знаем ние провдивчаните надали някой ще ги спазва тия просотий :lol: наистина ще е голямо чудо да гледаш как най-големите гъзари на Пловдив спаднат всички тия глупости :D Аз лично,ако учех сега в Плд никога нямаше да ги спазвам,защото все пак живеем в свободна демократична държава ;)

rauwkost
09-04-2009, 07:48
До колкото се знаем ние провдивчаните надали някой ще ги спазва тия просотий :lol: наистина ще е голямо чудо да гледаш как най-големите гъзари на Пловдив спаднат всички тия глупости :D Аз лично,ако учех сега в Плд никога нямаше да ги спазвам,защото все пак живеем в свободна демократична държава ;)
А къде учиш сега уе майнА, 'що да не ги спазваш, че не можеш да издържиш няколко часа без грим ли? Толкова ли е зле положението?!
Айде спрете да се правите на интересни с тия "ДА БЕ ШЕ ГИ СПАЗВАМ КАК ПА НЕ" и производните.
Нърдове такива.

tonie__
09-04-2009, 08:01
оф голяма работа :? естествено,че не може да се ходи по джапанки(не се споменават сандалите),все пак т'ва е училище,не сте на море/село.за късите гащи при момчетата-аз в моето училище съм виждала само да играят физическо с къси гащи,не да идват с това облечени.за грима нищо не чух в репортажа,верочтно е добавен за драматизация от ъплойдера.аз съм за,защото мен никоя от забраните не ме засягат :-o

Anabel
09-04-2009, 11:25
До колкото се знаем ние провдивчаните надали някой ще ги спазва тия просотий :lol: наистина ще е голямо чудо да гледаш как най-големите гъзари на Пловдив спаднат всички тия глупости :D Аз лично,ако учех сега в Плд никога нямаше да ги спазвам,защото все пак живеем в свободна демократична държава ;)
А къде учиш сега уе майнА, 'що да не ги спазваш, че не можеш да издържиш няколко часа без грим ли? Толкова ли е зле положението?!
Айде спрете да се правите на интересни с тия "ДА БЕ ШЕ ГИ СПАЗВАМ КАК ПА НЕ" и производните.
Нърдове такива.

Ми не уча в БГ ;) и не мисля,че някой трябва да забранява как да се обличаме и какво да правим и не виждам защо само в Пловдив :-o

Tiin
09-05-2009, 06:53
Пфф не съм ги чула и тва е!...Ще си ходя с пола не ме интересува!

Tempest
09-05-2009, 12:18
аа тряа ограничат анцузите само за физическо, че доста ги взеха за ежедневно... и въобще защо идваме с дрехи? НОВА НАРЕДБА - всеки идва или с пижама, или с хавлия... какви са тия глупости - ше ми ходят с дрехи... :razz: :razz: :razz:

smiLexaga1n
09-05-2009, 12:39
Преди училище всички правят репортажи с всевъзможни глупости. По време на годината никой не се сеща за това.

Не знаеш колко си права (е може и да си седнала 8-) ). Не съм от Пловдив следователно не ме засяга :D , но нямаше ли за всички училища на територията на България да са тези правила 'без джапанки, къси поли и панталони, и грим'? Мен пак не ме интересува, защото само лятото ходя с поли (след като вече съм завършила), грим не ползвам, джапанки никога няма да обуя в училище, колкото и да е топло.. :)

remix1912
09-05-2009, 15:47
Тоя Вълчев къв идиот беше ,а пък на Бате Бойко хората ни преебаха от всякаде.В тая държава все боклуци на управляват.Никога няма да си изклча телефона в час само го оставям на вибрация,ако е нещо спешно проблем със семейството злополука и пр. аз трябва да съм информиран на момента не ме интересува учелище даскали и т.н.Без джапанки и чехли абсурд лятото без шорти също.То никакъв смисъл няма в това.
Ииии мама му стара дейба тъпаците по-бързо да ставам кмет че да оправя тоя град :razz:

Пп:Аз също уча в Пловдив

А и шопи и тем подобни не се радвайте защото това което става Пловдив е само репитиция

Dimana99
09-05-2009, 15:57
Като ви заплашат с изключване ще спазвате не ами...

Tempest
09-05-2009, 16:39
Диманке, кой уважаващ себе си и интересите на училището си директор ще изключи ученик, защото е с дълга коса... или ученичка, защото е с грим... или ученик, защото носи панталони... имам чувството, че се опитват да върнат килийните училища... само дето на атеистите няма да ни хареса :x без къси гащи, без джапанки... със смокинг, става ли? И с цилиндър вместо козирка... защото зилиндъра повече пази от слънцето отколкото козирката :D

golf_5_r32
09-06-2009, 09:01
Дойде времето ви и на вас както написах в клипчето да не сте по големи шефове че ще ми ходите с къси гащи или като курви

skailer
09-06-2009, 14:04
Преди училище всички правят репортажи с всевъзможни глупости. По време на годината никой не се сеща за това. - вярно !


Никой няма да спазва тея дришливи закони :D

blackphobia
09-06-2009, 21:22
От Пловдив съм.Общо взето мога да кажа,че едва ли всичко ще се спазва .Знам ли,може би пък и да стане това и то не само на хартия или на приказки,а наистина да се спазва и да се дебне за нарушители.

titinkaa
09-07-2009, 13:29
1- ако това с телефоните наистина стане задължително,вместо да го оставям на бюрото всеки час по-добре да не го взимам изобщо от нас
2-не смятам че някой от училище ще спазва това с джапанките ама както и да е
3-това с грима е хубава идея,по-добре естествени отколкото намазани до ушите с всякакви гадости
4-нз как ще ходим юни месец на училище с дълги дънки и тениски,по добре щом е такова положението да сложат униформи,щото искаме не искаме ще ги носим
5-ЗАЩО САМО В ПЛОВДИВ Е ТАЗИ ЗАБРАНА???!!!!!

littlebaby
09-07-2009, 16:00
Добре, че тая година завършвам :D :grin:

mey_si
09-07-2009, 16:31
Как ще говорим в междучасието, като е много шумно? А за в час само ще му спирам звука. Това, да си го слагам на бюрото, е тъпо. Дано в Стара Загора да не въведат тази тъпня, то бива ред и дисциплина, ама това е прекалено. :(
Какво междучасие какви 5 лева...в моето даскало не ни дават и междучасието да говориме иначе няма въведени забрани като тези в Пловдив.От София съм.

mey_si
09-07-2009, 16:36
Как ще говорим в междучасието, като е много шумно? А за в час само ще му спирам звука. Това, да си го слагам на бюрото, е тъпо. Дано в Стара Загора да не въведат тази тъпня, то бива ред и дисциплина, ама това е прекалено. :(
Какво междучасие какви 5 лева...в моето даскало не ни дават и междучасието да говориме иначе няма въведени забрани като тези в Пловдив.От София съм.

Sarafina
09-07-2009, 20:41
Първо да видим дали ще се спазват, пък после се оплаквайте...

ValzZi
09-07-2009, 20:46
До колкото се знаем ние провдивчаните надали някой ще ги спазва тия просотий :lol: наистина ще е голямо чудо да гледаш как най-големите гъзари на Пловдив спаднат всички тия глупости :D Аз лично,ако учех сега в Плд никога нямаше да ги спазвам,защото все пак живеем в свободна демократична държава ;)

кво те боцка демокрацията като не се възползваш от нея .. като те гледам то от такива "свободомислещи" като теб идват тъпите забрани .. ако курвичките в даскало и "фиешънчитътъ" не се изгъзаряваха секи ден никой нямаше да страда ..

zagadkataa
09-08-2009, 19:32
аз до колкото знам .. няма да е само в Плд хахах ама на мен ли да ми е тъпоооо .... :razz:

от Бургас съм :grin: