PDA

View Full Version : УЧЕБНИК - ПОМОЩ



jakata1
09-03-2009, 14:47
Някой да е учил по този учебник който струва само 70 лв - FCE Expert :shock:, може ли да ми каже от къде мога да го взема на старо ,защото на НДК борсата го няма ,или пък ако го продава защото вече не му трябва да пишее :) :) :)

Hilary_
09-03-2009, 15:56
Можеш и да си го преснимаш ... ще ти излезе още по-евтино ... :)

п.с. Аз така правя с учебниците дету са само за моята специалност .. :-o

jakata1
09-03-2009, 16:44
да и аз така мислех ама тъпата ми госпожа не дава :-x :-x :-x :-x :Д

tonie__
09-03-2009, 17:11
няма право да ти каже,щом нямаш вузможност да си купиш тоя безбожно скъп учебник,к'во да правиш.. :?

мойта госпожа по руски примерно края на миналата година ни караше да си купуваме учебник с учебни тетрадки(които не ползваме) и половината клас не си взехме,'щото няма смисъл да се дават пари за нещо,от което нямаш нужда :?

бахти златните учебници..

Unendlich
09-05-2009, 21:35
Ако имаш приятел/ка във френска гимназия, попитай него/нея, в нашете училище учат по тези зайците и ги имат, но не съм от София, за да ти дам. :x Но както казаха пред мен - по-добре си преснимай, няма нужда да се дават толкова пари за тези "златни" учебници, само издателствата и авторите да печелят на гърба на хората.. То пък и да има нещо толкова "златно" вътре - окей, ами то си е нормален учебник по език. :shock: Успех :)

aMnEsIa_
09-06-2009, 10:29
Моят учебник е на Macmillan Ready for FCE и струваше някъде околко 70лв. (67 лв. но не съм сигурна). Ако този (http://www.eflbooks.co.uk/bookimages/9780230027602.jpg) е твоят съмнявам се да го намериш в някоя борса, защото учебникът излезе миналата година и по принцип е за 1,5 - 2 години на обучение. Не виждам някъде да пише FCE Expert, обаче на задната корица има A1 A2 B1 B2 C1 C2 и сигурно това е обозначение за ниво Expert :roll: А госпожата няма как да ти забрани да си преснимаш учебника :roll: