PDA

View Full Version : притеснявам се от космите си...



fireball121
09-03-2009, 19:40
значи аз съм момче и съм на 14...обаче изглеждам по-голям и ако се получи нещо с по-голямо момиче от мен ще ме е срам от едно нещо....имам косми по целите крака и когато тръгна да правя секс (не знам кога ще е...не бързам, но и не вярвам да е след много време) ще ме е срам от окосмяването ми...обезкосмявам се под мишниците и по интимните части...бръсна си лицето, но някак си по краката мисля, че е гейско...повечето ми приятели го правят, но на мен не ми се ще...нямам кой знае колко косми, но не са и незабелязващи се...сега ще съм 8ми клас и ще ме срам в новото училище....може да ме ебават (и да си изядат боя някои) и се притеснявам заради тва...особено ако космите отблъснат някое момиче...наистина срам ме е...на мен не ми пречат, но някои от приятелките ми са ми казвали да си направя коламаска...как мислите вие момичетата във форума? би ли ви отблъснало това в едно момче? аз имам горе долу хубаво тяло и съм спортист....но не знам дали космите по краката са отвращаващи...наистина ли вече за да си харесван не трябва да имаш косми никъде?


Заглавията на темите трябва да са описателни.
Punisherrr

bebity12340
09-03-2009, 19:46
мм мене лично изобщо не ми харесва мъж който си бръсне краката ... :-D

slome
09-03-2009, 19:46
притеснявай се

BePoHuKa
09-03-2009, 19:46
Мисля, че много добре правиш като се обезкосмяваш, а инъче за краката.. Какво да ти кажа, има много момчета, които го правят, а други го смятат за гейско. Лично аз няма да имам абсолютно нищо против момчето да има гладки крака, както и не ми пука ако не ги обезкосмява. Всеки случай няма от какво да се срамуваш. Все пак това са едни косми...много момчета и мъже си ги оставят. Никое момиче няма да ти направи проблем. Ако те е срам да си с тях повече от колкото те е срам да ги махаш, тогава ги махни. Според мен е готино да са гладки и когато двойката се гушка в леглото ще е много приятно, гладко. :-D За мен лично е все тая. В днешно време на никой няма да му направи впечатление и в двата случая, освен може би на повърхоностните хора.. ;) Решението си е твое - както се чувстваш най-комфортно. Като си хванеш приятелка, просто я попитай тя как предпочита и готово. :)

Neopitom3na
09-03-2009, 19:47
ей ппоко де едни косми няма как да те сринат.. хич да не ти пука. Щом толкова се притесняваш ги премахни.. в никакъв случей не е "гейко" както ти каза.. много мъже го правят.. а тфа за секса щом момичето те харесва.. повярвай ми в никакъв скучей няма да гледа космите ти :D
айде и по спокойно :wink:

Punisherrr
09-03-2009, 19:49
:shock: Боууужее ....

Момче...послушай ме просто
Това,че приятелчетата ти носят розови блузки и прилепнали панталонки,оформят веждичките и си обезкосмяват краченцата от 14 годишни НЕ значи,че така трябва и че космите ти са нещо срамно...

Абе... :lol: смешно е бе хора... как ще те е срам,че имаш косми по краката?? Ти си МОМЧЕ!!!

МЪЖ ли искаш да станеш или жена? избери си ....

Ако някое момиче (съмнявам се да има много такива) се отврати от това,че ти (МОМЧЕТО) имаш косми (които дори казваш,че не били кой знае колко) - значи просто е зле ;) И теб тва не тряя да те бърка! Ако ти каже и че веждите са ти твърде буйни да не ги изцъкаш и тях?
:?

Айде не се излагай...моля ти се.

str8cho
09-03-2009, 20:07
не виждам причина от какво може да те е срам ако става въпрос имаш косми и на главата ... а тези на краката според мен отличават мъжете от женчовците ... единственото място на което според мен трябва да си обезкосмяваш е под мишниците и след време лицето \:D/

YourPoison
09-03-2009, 20:10
абе спокойно ... ако не са страшно много космите няма да ти се подиграват ... и да не ти пука ей ... не отблъскват момичетатаосвен ако не си биг фут :D

sKa73r4o93
09-03-2009, 20:14
omg geisko e da si mahash kosmite po krakata pone spored mene... nqa smisal ko she otvrashtavat da ne si nekoe momiche she si praish kolamaska :D

play23
09-03-2009, 20:14
А след като сме започнали да питаме момичетата :grin: какво мислите за обескосмяването на интимните части на момчетата :shock: ?

monincetyyy
09-03-2009, 20:14
:shock: Боууужее ....

Момче...послушай ме просто
Това,че приятелчетата ти носят розови блузки и прилепнали панталонки,оформят веждичките и си обезкосмяват краченцата от 14 годишни НЕ значи,че така трябва и че космите ти са нещо срамно...

Абе... :lol: смешно е бе хора... как ще те е срам,че имаш косми по краката?? Ти си МОМЧЕ!!!

МЪЖ ли искаш да станеш или жена? избери си ....

Ако някое момиче (съмнявам се да има много такива) се отврати от това,че ти (МОМЧЕТО) имаш косми (които дори казваш,че не били кой знае колко) - значи просто е зле ;) И теб тва не тряя да те бърка! Ако ти каже и че веждите са ти твърде буйни да не ги изцъкаш и тях?
:?

Айде не се излагай...моля ти се.
Напълно съгласна!

Sworty
09-03-2009, 20:15
Аз пък предпочитам да си ги махам и по краката, незнам може би самия футбол ме накара да тръгна на там и така ми е по-добре. :grin:

Иначе не мисля, че момичетата с които си ще има нещо против от това в какво състояние са ти краката, с косми или без ...

slome
09-03-2009, 20:21
Не ги пипай,че ш измръзнеш зимата. :?

monincetyyy
09-03-2009, 20:22
А след като сме започнали да питаме момичетата :grin: какво мислите за обескосмяването на интимните части на момчетата :shock: ?
Нека няма косми... Леко наболи ме възбуждат ноо не и гъста растителност

BigFakeSmile
09-03-2009, 20:24
еми на мен ми е противно, когато момчето ми е с...космати крака..държа да е идеално гладно навсякъде..
но всеки с мнението си

BlueFace
09-03-2009, 20:29
Лицето , подмишниците и оная ти работа са единствените места на които трябва да се бръснеш според мен. Няма от какво да се срамуваш и притесняваш.
Има момчета които си бръснат краката заради спорта ( ако се контузят раната се обработва по лесно ) ,но има и такива метросексуални дето напрао ... :smt078
Аз не си бръсна краката и не съм срещал нормално момиче (изключвам мутреси с 2см фон дьо тен и грим ) дето да ми каже ,че мъжките крака трябва да се обезкосмяват ;]
Така че няма от какво да се притесняваш , никой няма да те ебава :)

П.П. BigFakeSmile като е с гладки крака по-добре ли ще те чука ?? 8-) :lol: :lol:

slome
09-03-2009, 20:35
Учението няма косми,може да го пробваш. 8-) 8-)

fireball121
09-03-2009, 20:47
мерси много за отговорите...моля не заключвайте темата за да може и други хора да си кажат мнението...иначе форума е супер...мерси

slome
09-03-2009, 21:19
моля,пак заповядай!

Amateur
09-03-2009, 23:21
Защо да е гейско?90% от футболистите и другите спортисти си бръснат краката!!!

denim4o
09-03-2009, 23:22
ПфФф незнам какво му е толкова крамното пък ... :D Повечето момичета нямат претенции, но и ае не е кой знае ко нищо няма да ти стане да си вземеш едни лентички и да ги махаш на 1-2 месеца 8) Не вярвам някое момиче да ти направи проблем ама по принцип харесват да са по гладки момчетата и няма лошо да се поддържаш обезкосмен 8) :D

BlueFace
09-03-2009, 23:23
Защо да е гейско?90% от футболистите и другите спортисти си бръснат краката!!!

Говорим за хора които не са спортисти . За спортистите е задължително да са с бръснати крака !

Di
09-03-2009, 23:29
да бе,откога космите правят мъжете..
направи го ако ще ти е по-добре..
но не го прави с ръцете си..

Di
09-03-2009, 23:31
Защо да е гейско?90% от футболистите и другите спортисти си бръснат краката!!!

Говорим за хора които не са спортисти . За спортистите е задължително да са с бръснати крака !


аз имам горе долу хубаво тяло и съм спортист....

Sa6eks
09-04-2009, 07:53
Един мъж винаги трябва да е космат !
За жената вече е друго :)

TheBlueAvalanche
09-04-2009, 07:58
Аз лично не съм си бръснал краката, не смятам и да го правя. Единствените с бръснати крака, които съм виждал, и не са спортисти, са разни фешънчета, меки китки, метросексуални.

nqqqqqqqqqqqqqqq
09-04-2009, 08:29
да бе,откога космите правят мъжете..
апФ.. Т'ва че си махаш космите на краката и си оправяш веждите не значи задължителноче си метросексуален или мека китка.. Някои момичета го разбират и като поддържане на външния вид, поне за мен е така. :) Инче не мисля , че ще ти се смеят в новото даскало.. зависи на какви хора ще попаднеш. :wink:

t0d1t0
09-04-2009, 08:45
Щом като си спортист няма от какво да се притесняваш ;) Показвай мускули http://img.zamunda.net/pic/smilies/body-builder2.gif :D
А и ако искаш си ги минавай с кола маска от време на време , демек много рядко и когато станат пак в повечеко и ти стане конфузно ги махни :)

prokyrocheto
09-04-2009, 09:15
По добре горила ,отколкото лъснато ге*че. Както казваше 1 приятелче.
Както каза ти си спортист затова е добре да ги бръснеш.
ЗАБЕЛЕЖКА: НЕ ХОДИ НА КОЛА-МАСКА. 1 път отидох .......... толкова не бях викал и псувал през живота си. :lol: :lol: :lol: Сега когато се сещам ми е смешно, но ....... :D

akrobatkata
09-04-2009, 09:25
аз лично нямам нищо против момчето да има косми по краката това не ми пречи, но естествено ми е по- приятно, ако няма :-)

fr33runner
09-04-2009, 11:55
Придържай се към ''нашия'' отбор. :D Така се бъзикаме с един приятел на момчетата където си бръснат краката или искат. :D :D

radybt
09-04-2009, 12:03
Ти на тва проблем ли му викаш....по гейско е да се плашиш от няколко косъмчета,отколкото да се обръснеш!

rozova_lady
09-04-2009, 12:05
Е аз лично съм против обезкосмяването на мъжете по краката,да го е*a то няма да има никва разлика тогава от моите и неговите (гладички краченца) кой е мъжки и кой е женски крак :-D пък ся за половите органи,подмишниците там съм ЗА с двете ръце.

bitchwolf
09-04-2009, 12:13
Познавам момичета,които смятат,че е противно един мъж да има косми по краката-доста тъпо. На мен лично не ми прави впечатление. Приятелят ми има косми по краката ( и то не малко ),но това по никакъв начин не ме отблъсква. Напротив намирам го за доста секси. Тъй че к'во да ти кажа,по тоя свят хора разни. Няма как всички да те харесват,номера е ти да се харесваш такъв какъвто си. :)

l0lz
09-04-2009, 15:12
Аз си ги бръсна само като ходя на плаж, щото като излезна от водата и стават едни такива неприятни... :Д

Di
09-04-2009, 15:15
да бе,откога космите правят мъжете..
апФ.. Т'ва че си махаш космите на краката и си оправяш веждите не значи задължителноче си метросексуален или мека китка.. Някои момичета го разбират и като поддържане на външния вид, поне за мен е така. :) Инче не мисля , че ще ти се смеят в новото даскало.. зависи на какви хора ще попаднеш. :wink:
аз съм за

perfektencom
09-04-2009, 15:15
Ами щом така смяташ не ги обезкосмявай,има хора които не ги махат ! 8-) [/b]

sunity06
09-04-2009, 18:22
:lol: абе ти си мъж, и по тая тема аэ преди време имах 1 изцепка:"Ти косми по краката нямаш, па к*р ша имаш!!!" Та аз съм на мнение, че не е задължително да си махате космите по краката, освен на морето.

Midi4ka
09-04-2009, 18:54
Хмм...сам казваш,че не са много: ТОГАВА КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА?! Никой няма да избяга от това,че имаш косми,повярвай :) Ако ти бяха като на оранготан тогава ДА,но иначе не е проблем :)

kamelchety
09-04-2009, 18:59
Аз бих те посъветвала един ден като си имаш приятелка просто я питай как предпочита да си !

Rhype
09-04-2009, 19:43
To сега момчетата имаме по-малко косми от момичетата :D :D :D

vampire_girl_
09-04-2009, 19:45
Я не ги пипай!
Това,че е модерно да си гол охлюв с розови дрешки,не означава,че на всяко момиче му харесва.
Говориш,ако някоя си лягала с теб . Ами тя ще бъде с теб - предполага се,че ти ще си момчето .
Познавам момчета,които си махат космите по краката,ръцете...оправят си веждите... и мога да ти кажа,че е ужасно. Не че не се намират момиченца,които да ги аплодират,просто е гадно.
Едва ли някой ще ти се подиграва.
Може да не си съгласен,но изказвам лично мнение.

l0lz
09-04-2009, 20:20
Eто и един пример...

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/19/ac/6ece1281_0070016038045_00_600.jpg

Epic fail...

Не виждам кви са му краката, но мога да се обзаложа за една бира, че си ги бръсне... :Д Иначе "момчето" е готино.

vampire_girl_
09-04-2009, 20:27
Eто и един пример...

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/19/ac/6ece1281_0070016038045_00_600.jpg

Epic fail...

Не виждам кви са му краката, но мога да се обзаложа за една бира, че си ги бръсне... :Д Иначе "момчето" е готино.

Варнааа,Варнааа... тц,тц,тц...
ама какво се чудя,колко такива има в морската!?
да,недей си пипа краката!

miss_kiss181
09-04-2009, 21:08
Еми поринцип мразя косми под мишниците и по интимните части, но не ми харесва гаджето ми да има по-гладки крака от моите. Извинявай ама ми звечи супер гейско хич не ми харесва. Преди 1 год. някъде и приятелу ми се беше сдухал по тая тема и му напрвих кола маска, въпреки, че бях против. Беше просто е така за негово успокоение макар, че на мен си ми беше доста гадно. Добре че след 2 седмици реши, че няма да ги маха повече. А и неговите не са много въобще даже и си ми харесва. :D

pampers
09-04-2009, 21:11
ако толкова ти са свидни недей ги маха, ама аз лично предпочитам обезкосмени по краката ,а не няква вълна да ми се замотава :? а и ти каза че личат.. прежали ги .. или те е страх че ще ти е студено през зимата? 8-)

majestic001
09-04-2009, 22:01
Пич прав си. Ще те бият, няма да си намериш гадже и т.н. И щом си тръгнал с толко косми да знаеш, че ще ти израснат и по езика и по главичката на пениса. Страшно е знам ;) , но нищо не се притеснявай. Знам, че ще се справиш !!!

Never
09-05-2009, 10:01
според мен е мнг женствено..седне приятелката ти до тебе и ако се епилира..не винаги краката и са страхотни ии те пипне тебе и твойте крака по-гладкииииии :shock:

0nem0retIme
09-05-2009, 10:32
:shock: Боууужее ....

Момче...послушай ме просто
Това,че приятелчетата ти носят розови блузки и прилепнали панталонки,оформят веждичките и си обезкосмяват краченцата от 14 годишни НЕ значи,че така трябва и че космите ти са нещо срамно...

Абе... :lol: смешно е бе хора... как ще те е срам,че имаш косми по краката?? Ти си МОМЧЕ!!!

МЪЖ ли искаш да станеш или жена? избери си ....

Ако някое момиче (съмнявам се да има много такива) се отврати от това,че ти (МОМЧЕТО) имаш косми (които дори казваш,че не били кой знае колко) - значи просто е зле ;) И теб тва не тряя да те бърка! Ако ти каже и че веждите са ти твърде буйни да не ги изцъкаш и тях?
:?

Айде не се излагай...моля ти се.


++

Важно е как се справяш в леглото,а не дали имаш косми или не.. :D

Аз,лично,въобще не обръщам внимание на тия глупости..
Познатите ми (момчета) си имат косми по краката и к'во .. не съм спряла да поддържам контакт с тях,'щото не са женствени..Аз го смятам за гейско това,но мое мнение..
Приятелят ми също не се обезкосмява (краката) и дори понякога сам се шегува с това,но не съм го зарязала заради това..Дори ще ми се стори странно,ако си ги махне.. :lol:

Phoen1x
09-05-2009, 10:51
ако някое момиче те отблъсне заради това...ебаси момичето...а ако имаш проблеми с момчета пиши еин лс да ги поебавам малко аз 8-)

lawl
09-05-2009, 11:07
МЪЖ ли искаш да станеш или жена? избери си ....


xD

Di
09-05-2009, 11:10
ебати и философите тука

INSIDER
09-05-2009, 11:11
Зависи ако си много космат и те е срам от тая гора направи си 1 кола маска обръсни ги с епилатора на майка ти 1 2 пъти ;д и ще ти намалеят значително и няма да са толкова гъсти :)

ke4o
09-05-2009, 11:12
значи аз съм момче и съм на 14...обаче изглеждам по-голям и ако се получи нещо с по-голямо момиче от мен ще ме е срам от едно нещо....имам косми по целите крака и когато тръгна да правя секс (не знам кога ще е...не бързам, но и не вярвам да е след много време) ще ме е срам от окосмяването ми...обезкосмявам се под мишниците и по интимните части...бръсна си лицето, но някак си по краката мисля, че е гейско...повечето ми приятели го правят, но на мен не ми се ще...нямам кой знае колко косми, но не са и незабелязващи се...сега ще съм 8ми клас и ще ме срам в новото училище....може да ме ебават (и да си изядат боя някои) и се притеснявам заради тва...особено ако космите отблъснат някое момиче...наистина срам ме е...на мен не ми пречат, но някои от приятелките ми са ми казвали да си направя коламаска...как мислите вие момичетата във форума? би ли ви отблъснало това в едно момче? аз имам горе долу хубаво тяло и съм спортист....но не знам дали космите по краката са отвращаващи...наистина ли вече за да си харесван не трябва да имаш косми никъде?


Заглавията на темите трябва да са описателни.
Punisherrr

е извиняваи сам казваш че си момче...та в момента възмажаваш , от какво те е срам че имаш косми ....какво не му е нормалното, тепърва ще ставаш Върколак 8-) ... на мене лично не ми пречат космите, а и приятелката ми , ми е казала че ако ги махна ше ме троши с бухалка :-P

InternetTroll
09-05-2009, 11:20
Зависи ако си много космат и те е срам от тая гора направи си 1 кола маска обръсни ги с епилатора на майка ти 1 2 пъти ;д и ще ти намалеят значително и няма да са толкова гъсти :) Яко си зле... От колата маска се махат и стават меки и рядки, а ако след тва почнеш пак да ги бръснеш, пак ше си станат същите, даже по- твърди и много по- гъсти... Тва не е работа, най- добре с бръснача (пак стават гъсти, но поне не боли). Един път преди море отидох на кола маска и щях да умра от болка... Пък и аз си ги махам само когато ходя на море или басейн... А и мойте космонафти са малко по- "буйни", така да се каже и са гъсти, а като съм във водата стават гадни, за тва ги махам, иначе не.

ddddee
09-05-2009, 13:24
Значи аз имам подобна дилема със космите по корема.За краката съм твърдо против махане на космите,но на корема имам доста косми последно време и малко се притеснявам на 16 съм,а повечето ми познати не съм забелязал да имат някакви косми по корема,докато аз си имам доста.Та да ги махам или не ?

InternetTroll
09-05-2009, 13:28
Значи аз имам подобна дилема със космите по корема.За краката съм твърдо против махане на космите,но на корема имам доста косми последно време и малко се притеснявам на 16 съм,а повечето ми познати не съм забелязал да имат някакви косми по корема,докато аз си имам доста.Та да ги махам или не ? Не ги махай, познатите ти са недоразвити, не е в теб проблема. :lol:

ivanstef
09-05-2009, 16:40
А след като сме започнали да питаме момичетата :grin: какво мислите за обескосмяването на интимните части на момчетата :shock: ?
Нека няма косми... Леко наболи ме възбуждат ноо не и гъста растителност

Ако се по 2-3 метра има ли проблем?

ali13
09-05-2009, 17:09
И аз мисля ,че лицето е единственото МЪЖКО място за обезкосмяване .. С мааалки изключения ,но все пак е така .. Ужасно е гейско момче с епилирани краченца ,направо падам от смях .. Не е редно момичето да е по-космато от момчето :razz: От гледна точка на момиче го казвам :D

ivanstef
09-05-2009, 17:17
И аз мисля ,че лицето е единственото МЪЖКО място за обезкосмяване .. С мааалки изключения ,но все пак е така .. Ужасно е гейско момче с епилирани краченца ,направо падам от смях .. Не е редно момичето да е по-космато от момчето :razz: От гледна точка на момиче го казвам :D

:razz:

seduction1mplex
09-05-2009, 18:19
Ако има нещо по тялото ти,което те смущава-премахни го (: Мани ги момичетата,важно е ти как се чувстваш (:

prokyrocheto
09-05-2009, 18:20
Това са едни косми .... да не те е*е за тях... Ако някоя ти направи проблеми купи си лентички и си направи кола-маска (много боли недей) :D

seduction1mplex
09-05-2009, 20:24
Това са едни косми .... да не те е*е за тях... Ако някоя ти направи проблеми купи си лентички и си направи кола-маска (много боли недей) :D

:D :D Верно е -боли.. Явно те дразнат..а бе я си ги махни най-добре..Щото никоя няма да ти каже "Иууу махаш си космите?" по-скоро обратното да се случи ... :-)

BlueFace
09-05-2009, 21:17
Това са едни косми .... да не те е*е за тях... Ако някоя ти направи проблеми купи си лентички и си направи кола-маска (много боли недей) :D

:D :D Верно е -боли.. Явно те дразнат..а бе я си ги махни най-добре..Щото никоя няма да ти каже "Иууу махаш си космите?" по-скоро обратното да се случи ... :-)

Абе много си тъпа!!! Недей дава на момчето глупави съвети :x
Той иска да си ги махне ,защото гледа другите гейчета как си ги махат и мисли ,че няма да го харесват момичетата като е с косми.
Както казаха по-назаде в темата ти МЪЖ ли ще си или някой метросексуален педал??? Тия заблудени кифли изобщо не ги гледай дето харесват "мъже" с бръснати крака! ;]
Космите по краката са нещо естествено и никое нормално момиче няма да се погнуси от космите ти ;)
Тука навлизат някфи гейси моди дето и аз незнам кой ги мисли :? Все едно майките ви да бяха казали на бащите ви : "Много си космат , не те искам" сигурно сега нямаше да сте на тоя свят :lol: :lol:

Пич , недей си бръсни космите на краката само някоя тъпа кифла или някой педал може да се заяде за тва ;)

bloodyF
09-05-2009, 21:26
мм мене лично изобщо не ми харесва мъж който си бръсне краката ... :-D

elito0o0o0
09-05-2009, 23:07
ам ти сериозно ли? изобщо не трябва пък да се интересуваш от мнението на някъкви лигли и лигльовци .. по-скоро момчетата,които се бръснат навсякъде.. ма моля ти се ! не се излагай.. как ше махаш мъжкото в себе си?! остани така както си... щом си се харесваш такъв .. не тряа да те интересува мнението на другите .. според мен тези момчета,които си бръснат краката са момиченца :) :grin: е! вече ако наистина започнат да ти пречат много.. може и да ги поокълцаш малко :-D :-D но иначе не ги махай !..

uNvaLuabL3
09-05-2009, 23:50
:shock: Боууужее ....

Момче...послушай ме просто
Това,че приятелчетата ти носят розови блузки и прилепнали панталонки,оформят веждичките и си обезкосмяват краченцата от 14 годишни НЕ значи,че така трябва и че космите ти са нещо срамно...

Абе... :lol: смешно е бе хора... как ще те е срам,че имаш косми по краката?? Ти си МОМЧЕ!!!

МЪЖ ли искаш да станеш или жена? избери си ....

Ако някое момиче (съмнявам се да има много такива) се отврати от това,че ти (МОМЧЕТО) имаш косми (които дори казваш,че не били кой знае колко) - значи просто е зле ;) И теб тва не тряя да те бърка! Ако ти каже и че веждите са ти твърде буйни да не ги изцъкаш и тях?
:?

Айде не се излагай...моля ти се.

++
перфектния отговор

Dimana99
09-06-2009, 00:41
Да не си посмял да се обръснеш!
Виж тази тема - Обезкосмяването при мъжете? Необходимо ли е? (http://kakvomislish.com/za-obezkosmqvaneto-pri-mujete.htm)

И тогава си реши..

elito0o0o0
09-06-2009, 00:52
Да не си посмял да се обръснеш!
Виж тази тема - Обезкосмяването при мъжете? Необходимо ли е? (http://kakvomislish.com/za-obezkosmqvaneto-pri-mujete.htm)

И тогава си реши..

малиии мали мали... човек човеек .. никой от тоя сайт не слушай... ба чакай малко онаа вика чак веждите да си рисува.. тфа може да е 21 век ма чакай малко .. той да не е някфа проститутка бе.. е ее.. ей човек .. просто не трябва да се влиаеш от мнения .. кфото си решиш и това е.. поправилното решение е да не си махаш космите на краката! ,но пък ако чак толкова много ти па пречат може да ги махнеш,но според мен не е необходимо :? :? :? :oops: ако не ги махаш,няма да ти порастнат много големи ;) айде това беше от мен..

ExtrAc7
09-06-2009, 01:04
Гледай сега пич :) Аз също си ги махам по тази причина какво ще си кажат за мен обаче с течение на времето вече не ми прави впечатление.Моите са си в нормите нито малко нито много.Приятелката ми също не обръща внимание на това. До колко е гейско то в днешно време май вече е трудно да се прецени.Не е болка за умиране, но щом питаш значи те притеснява щом те притеснява ние с нашите постове колкото и да се опитваме няма да ти вдъхнем кураж когато някои те види в училище и ти се подиграе.Според мен ако по ти харесва махни ги, но това не те прави нито по красив нито нещо повече тъй, че няма смисъл :)

zqpako
09-06-2009, 07:57
Изборът е твой!

Ако искаш се засягай или не от мненията на темата. Никой неможе до те накара на сила. Прави това което ти е удобно. :)

Bastard
09-06-2009, 08:54
твой си е избора какво да правиш, който не те харесва да не те гледа :) лично аз мойте ги махам редовно, но понякога съжалявам че го направих :( както и да е просто се чувстваш по-свежо като ги махнеш и някак си по-леко. според мен момиче което си маха цял живот космите неможе да ти кажа как е като си бил с косми и след като си ги махнал :-o :smt075

prokyrocheto
09-06-2009, 09:44
твой си е избора какво да правиш, който не те харесва да не те гледа :)
+1

elito0o0o0
09-06-2009, 09:57
Слушай ме ся.. ако ги махнеш без да има нкъква причина .. то тогава ше си някакъв женчо.. пък и ако ги махаш с епилатор после ще ти станат краката целите в пъпки и няма да е приятно.. ако си направиш кола маска същата работа и много боли при тия двете възможности.. ако се обръснеш ,ще ти се сгъстят и т.н.. та така.. исках да ти кажа,че ако не ги пипаш ми си ги оставиш те ще растат до едно време и ще спрът.. деда знам.. прави каквото искаш ;)

Midi4ka
09-06-2009, 11:34
Слушай ме ся.. ако ги махнеш без да има нкъква причина .. то тогава ше си някакъв женчо.. пък и ако ги махаш с епилатор после ще ти станат краката целите в пъпки и няма да е приятно.. ако си направиш кола маска същата работа и много боли при тия двете възможности.. ако се обръснеш ,ще ти се сгъстят и т.н.. та така.. исках да ти кажа,че ако не ги пипаш ми си ги оставиш те ще растат до едно време и ще спрът.. деда знам.. прави каквото искаш ;)
Изборът си е лично негов! Пъпки не винаги излиат...зависи много от кожата на човек...пък дори и да излязат се махат след известно време...Колата маска е най-добрият вариант в случая (ако реши да ги маха)... ;)

elito0o0o0
09-06-2009, 11:41
така... и?! :(

AnNiE
09-06-2009, 11:41
Ако си решил да се обезкосмиш-не ги бръсни..ще станат повече и по-полеми..

P.S. Кола маска са 2 думи! :-x

Midi4ka
09-06-2009, 11:44
така... и?! :(
И?! Какво?! Пояснявах просто ;)

ivanstef
09-06-2009, 12:36
Да не си посмял да се обръснеш!
Виж тази тема - Обезкосмяването при мъжете? Необходимо ли е? (http://kakvomislish.com/za-obezkosmqvaneto-pri-mujete.htm)

И тогава си реши..


ДА! Мъжете трябва да се епилират навсякъде, за да са гладки! На главата да си оставят коса, за да могат да я изправят с преса и да й слагат много лак и гел! Cool Но веждите задължително да се оформят и да се рисуват с молив!

Все пак сме 21 век! Мъжете трябва да се поддържат. Няма да ходят като някакви горили я Mad


Да вече реших :D

m0n4yyy
09-06-2009, 12:51
Харесвам момчета с косми на краката. :D :D Не знам защо. Под мишниците се потиш и мирише, нормално е да ги махаш .. ама на краката според мен не е редно. Няма от кво да се срамуваш. Мен ми допада. :) :)

seduction1mplex
09-06-2009, 15:36
Това са едни косми .... да не те е*е за тях... Ако някоя ти направи проблеми купи си лентички и си направи кола-маска (много боли недей) :D

:D :D Верно е -боли.. Явно те дразнат..а бе я си ги махни най-добре..Щото никоя няма да ти каже "Иууу махаш си космите?" по-скоро обратното да се случи ... :-)

Абе много си тъпа!!! Недей дава на момчето глупави съвети :x
Той иска да си ги махне ,защото гледа другите гейчета как си ги махат и мисли ,че няма да го харесват момичетата като е с косми.
Както казаха по-назаде в темата ти МЪЖ ли ще си или някой метросексуален педал??? Тия заблудени кифли изобщо не ги гледай дето харесват "мъже" с бръснати крака! ;]
Космите по краката са нещо естествено и никое нормално момиче няма да се погнуси от космите ти ;)
Тука навлизат някфи гейси моди дето и аз незнам кой ги мисли :? Все едно майките ви да бяха казали на бащите ви : "Много си космат , не те искам" сигурно сега нямаше да сте на тоя свят :lol: :lol:

Пич , недей си бръсни космите на краката само някоя тъпа кифла или някой педал може да се заяде за тва ;)

Тъп си ти бе нещастник ;) Да си чул момиче,което се отвръщава от обескосмени крака?Я се скрии и не ме нападай..Момчето смята,че в новото му училище ще го обиждат за тва..Според теб дали много си обича космите?

BlueFace
09-06-2009, 15:46
Майко кфа си тъпа и ограничена.... Прочети темата от началото до края и виж коментарите ;]
Аман от прости кифли ..... :?

П.П. Я попитай майка си кфо мисли за мъжете с обескосмени крака ;]

seduction1mplex
09-06-2009, 16:50
Темата съм я прочела достатъчно пъти,а коментарите изобщо не ме засягат...Тъп си ти,дето обръщаш темата на чат (: Ма май и аз съм зле за тфа че ти отговарям на простотиите...Майка ми е на 50 и мнението и важи за годините в които е ходила по мъже (: Модата от преди 20 години ми е леко изтъркана (: никъде не съм казала,че е хубаво да си махаш космите на краката,особено когато си момче..казах,че явно го притесняват и по-добре да си ги махне (: Престани да ми викаш,че съм ограничена (: И спирам да пиша щото го обърнахме на безсмислен разговор,в който всеки си знае неговото :-)

eXpl0d3
09-06-2009, 17:29
ем аз мойте ги махам 8)

oziris
09-06-2009, 19:23
И аз си махам моите касми, не само на краката... Е на ръцете ме мързи :D
Но иначе, не би трябвало толкова да му мислиш - или ги махаш ако искаш, или не ги махаш. Важното е ти да се чувстваш добре, да не се притесняваш от самия себе си, защото е смешно. Голям праз, че някой ще те смята за горила, или пък за педал...

ivanstef
09-06-2009, 19:27
Голям праз, че някой ще те смята за горила, или пък за педал...

А ти кое от двете си? Май нито едното нито другото ти просто си умен само че малко... :?

elito0o0o0
09-06-2009, 20:03
Голям праз, че някой ще те смята за горила, или пък за педал...

А ти кое от двете си? Май нито едното нито другото ти просто си умен само че малко... :?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

stawberryxcore
09-07-2009, 21:40
mi ne se pritesnqvai..
spored men e normalno pri momchetata da ima kosmi !

kstanishev
09-08-2009, 10:18
не виждам смисъл от обезкосмяване по краката... все пак по нещо трябва да се различаваме, нали? Като си избръснеш лицето и тялото до интимните части, включително и седнеш до някоя по-ръбата мадама на плажа... само краката ще те спасят от някой "гларус" :-D

mynichka09
09-08-2009, 13:42
Съвсем нормално е момчетата да имат косми по краката,това не трябва да те притеснява :)