PDA

View Full Version : Ох помощ...



SunFl0w3r
09-03-2009, 22:07
Хора...такава дилема ме мъчи че няма накъде повече....
Има 3 момчета - с първия излизаме от 5 месеца / от подробности няма нужда :Д / той ме обича аз него също,но заминава да учи надалече и няма да можем да се виждаме.Иначе той е нежен,внимателен,сериозно и точно момче - мечтата на всяко момиче сигурно.САмо че преди няколко дни е появи друго момче,с което преди имах лека закачка.Той е "лошо момче",само секс му е в главата,но когато е край мен нещо ми става и забравям за първото момче.Пък и този искам не искам ще го виждам всеки ден :Д а и той ми пуска някакви стрели...и аз нз.Третия пък е хлътнал по мен,но аз не го харесвам,просто ми е добър приятел,но ми е трудно да му кажа истината.
Сега какво да правя и аз не знам...ще ми се да се оттърся от тези неща..скоро започва учебната година и ми се ще мозъкът ми да е бистър и свеж,но пък от друга страна ми се ще и да си имам някого до мен...толкова съм объркана посъветвайте ме нещо моля ви.
П.П На 16 съм :)

TheBlueAvalanche
09-03-2009, 22:16
За мен курварите са смешни. Отрежи втория. Ако не изпитваш нищо към третия, за какво говорим изобщо? Отпиши го. С първия е по-сложно - ако ще се виждате толкова рядко, може и да не пребъдете. Ако ли не, ако се обичате, все ще се справите по някакъв начин. Но не ти препоръчвам втория и третия. По-добре четвърти, отколкото някого от тях.

0nem0retIme
09-03-2009, 22:17
Изясни си какво чувстваш..Това,че приятелят ти заминава,е добра възможност да го направиш..
Иначе,не мисля,че ако го обичаш,ще имаш интерес към друго момче..
Просто е : След като приятелят ти замине и не ти липсва толкова,значи можеш без него и е време да сложиш край,не прибързвай с "лошото момче" ..Самото определение говори,че не можеш да очакваш нищо сериозно от него.Ако наистина искаш някого до себе си,не мисля,че той е точно това,което търсиш..
И кажи истината на третото момче,което те харесва,а ти нямаш нищо по-специално към него ..

Това е от мен.Успех ! :)

pavelvasilev
09-03-2009, 22:25
Според мен ти не държиш на никой от тези тримата мъже истински, ще го разбереш като изпиташ истински чувства... !

MiMcHeToOo
09-03-2009, 22:44
Намери си 4ти.

peteto_love
09-04-2009, 00:49
Намери 4-тиии :grin: Първия заминава..Втория не ти трябва,само ще те нарани..А третия,за какво ти е,дори не го харесваш :-P

fire_cat
09-04-2009, 04:36
Според мен е малко тъпичко когато приятеля ти заминава ти да си търсиш и да си мислиш за други момчета. Ако не го харесваш - просто приключи връзката си с него, за да не стане после по-лошо. Така поне ще си свободна, и ако се получи нещо с второто момче - чудесно!

mechtaq_za_teb
09-04-2009, 04:41
Според мен е малко тъпичко когато приятеля ти заминава ти да си търсиш и да си мислиш за други момчета. Ако не го харесваш - просто приключи връзката си с него, за да не стане после по-лошо. Така поне ще си свободна, и ако се получи нещо с второто момче - чудесно!Да, но вероятността 2-рото момче да те нарани е голяма...

ItalianMafia
09-04-2009, 05:25
За мен курварите са смешни. Отрежи втория. Ако не изпитваш нищо към третия, за какво говорим изобщо? Отпиши го. С първия е по-сложно - ако ще се виждате толкова рядко, може и да не пребъдете. Ако ли не, ако се обичате, все ще се справите по някакъв начин. Но не ти препоръчвам втория и третия. По-добре четвърти, отколкото някого от тях.

+1 !

fire_cat, кое и било чудесното? Да я изчука и остави !?

loveisgonee
09-04-2009, 05:28
Подложи чувствата си към Първото момче на изпитание като изчакаш да замине и след това реши дали да продължиш с него или не.А другите двама:Втория не ти трябва изобщо може би те привлича със сексапил нищо повече или е нещо ново и различно,в което гледаш да се вкопчиш;Третия щом ти е приятел просто му кажи,че нямаш чувства към него по добре истината от колкото да го излъжеш :) :-)

valdesbg
09-04-2009, 05:32
Е ква дилема бе моме?

Първия заминава, с втория ще се сексите до безсилие, и после ще се разделите, третие ще ти прави душевни че*ии и ще ти четка егото. И от цялата картинка липсва само едно нещо - идиот, с когото да се води че ходиш.

Go and find him, dear :)

А когато първия се върне, този I-diod-а ще бъде брутално върнат в действителността.

А да, и след цлата хамалогия ще усетиш че всъщност обичаш тоя последния, обаче той вече не те иска. Чудно защо ли :-D

lipsvashh_mi
09-04-2009, 05:34
остави 1вото момче,защото така или иначе като замине-връзка от разстояние трудно ще поддържате.Остави 2рия,понеже освен да те нарани няма да направи друго...а с 3тия си запази приятелството...
не си замъглявай съзнанието с някакви глупости.
Ако пък толкова държиш на 1вия запазете връзка и виж дали ще издържите на раздялата....ако всичко върви ок,като се върне той ще имате по-силна връзка със сигурност

nicolepcd
09-04-2009, 05:40
Здрасти... :D От прочетеното разбрах, че не държиш на нито един от тях. 8-)

m0n4yyy
09-04-2009, 06:19
Да,и аз оставам с такова впечатление, че не държиш на нито едно от момчетата. Според мен, ако толкова искаш да се оправяш с "лошия" .. първо скъсай с първия аа за третия без коментар, просто му кажи истината. Бъди честна с момчетата, най- добре ще направиш. :) :)

LadyDi
09-04-2009, 06:22
Е ква дилема бе моме?

Първия заминава, с втория ще се сексите до безсилие, и после ще се разделите, третие ще ти прави душевни че*ии и ще ти четка егото. И от цялата картинка липсва само едно нещо - идиот, с когото да се води че ходиш.

Go and find him, dear :)

А когато първия се върне, този I-diod-а ще бъде брутално върнат в действителността.

А да, и след цлата хамалогия ще усетиш че всъщност обичаш тоя последния, обаче той вече не те иска. Чудно защо ли :-D
Я, какъв сценарий.
Има хляб в теб, момче.

Sa6eks
09-04-2009, 07:27
Пробвай с 2-я, ако не стане 3-я :)

deni15
09-04-2009, 07:42
Емиии първия щом заминава го остави...няма как.А втория щом е мръсник 8-) и той не ни трябва само би те наранил,а третия щом не го харесваш няма смисъл,просто си запази доброто приятелство. ;)

scanadal
09-04-2009, 08:17
Ако останеш с първия-той ще бъде далеч,няма да ти дава нежността и онези чисто физически моменти в една връзка-прегръдки,целувки,секс ако искаш.Ще бъдеш сама и нещастна.
Ако опиташ с лошото момче-ще бъдеш сексуално задоволена,може и да се получи добър секс,но след всеки "сеанс" ти ще си събираш дрешките и ще се прибираш у вас.Няма да те прегръща,няма да ти шепне сладки приказки след секс."Чао,приятно ми беше" и до там.Сексуално задоволена да,но не и емоционално :).Ще бъдеш сама и нещастна.
Ако дадеш шанс на третото момче,хммм,възможно е когато го опознаеш да си паднеш по него.Но аз съм на мнение,че няма ли я химията между двама души още в самото начало,то едва ли ще се появи по-късно.Не тръгвай насила с някого,просто за да има човек до теб.Ще бъдеш сама и нещастна.
Така че излез и си намери някой 4-ти,това е :)

l0lz
09-04-2009, 08:33
Ето, заповядай http://www.sxc.hu/pic/m/b/br/brokenarts/435178_razor_blade.jpg Помага безотказно. :)

ItalianMafia
09-04-2009, 08:34
^ Е, не не не :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

marti93
09-04-2009, 16:45
отрежи всички и остани сама ,бистра главица и чиста душица :P ](*,)

stup1fy
09-04-2009, 17:00
Като обичаш първия какво търсиш при другите въобще?
Какъв ти е въпроса въобще?!Обичаш ли някого,винаги има начин.

desitybe90
09-04-2009, 17:15
razkarai gi tiq i si hvani dryg 4e da si na 4isto :P :D

SuNsEt
09-04-2009, 18:10
Абе хора,кво като първия заминава?!?Проблема не е в това!Те ако се обичат истински разстоянието няма да им пречи.

Но авторката...мисля,че колкото и той да те обича и да е перфектния,ти все ще се заглеждаш по някой друг.Един вид е нормално,защото ще ти липсва той да е до теб и ще търсиш заместител.Тези далечни връзки не са за всеки.Ако го обичаш наистина,остани си с него,но ако имаш чувството,че няма да издържиш на ''изкушението'' по-добре да се разделите.

Колкото до втория:Няма смисъл...

За третия:Просто му кажи истината,ти не си виновна,че не го харесваш.