PDA

View Full Version : раничко е, ама все пак...



nofi
09-03-2009, 22:13
Може и да има такава тема, но нещо търсачката не може да ми я намери. Та по същество, тези които са били абитуриенти или тези, които сте имали по-голям брат или сестра моля да ми отговорят. Правихте ли изпращане с роднините? В ресторант ли беше или у дома? Колко човека горе-долу бяхте поканили? Имаше ли ди-джей? Колко горе-долу ви излезе удоволствието? Доволни ли сте и забавно ли беше? Като цяло, разкажете за преживяването

PurpleDream
09-03-2009, 22:26
тва не е ли пред-бална? :-o

nofi
09-03-2009, 22:35
тва не е ли пред-бална? :-o

:-P
Честно казано пуснах темата, защото макар, че има още 8-9 месеца до тогава трябва семейството ми да си прави сметка... Криза е все пак :D Иииии ако имаш опит в тази материя, моля те сподели :)

XceSS
09-03-2009, 23:16
Ами аз тая година бях абитурент, 2 дни преди баш бала с класа, събрахме у дома семейни приятели и роднини, а на следващата вечер се запивах с приятели в една кръчма.
За пари не мога да ти кажа колко, вече зависи и колко хора ще си каните, колкото повече, толкова повече, нали знаеш :)

bloodyF
09-04-2009, 00:01
не съм била абитуриентка обаче ще кажа за братовчедката:


правиха изпращане,но беше у тях...имаше около 20тина души...близки роднини (баби и дядовци,лели и чичовци + децата им),смятай г/д с храна и всичко да е било около 500 кинта....и беше супер..

иначе ако искаш да поканиш приятели+роднини...тва е друго и не мога да кажа :?

remix1912
09-04-2009, 00:23
Леля ми когато беше,но беше преди доста време.Каниш 2-3 дена преди това най-близките роднини правите запой ядене и т.н. след което излизаш с приятели и се напивате след това вече бала.Се пак трябва всички да ти се порадват
Парите са как точно да кажа относителна работа,все пак това е един път нали,а пари се печелят,дори и те да са от родителите

montana6
09-04-2009, 01:17
Може и да има такава тема, но нещо търсачката не може да ми я намери. Та по същество, тези които са били абитуриенти или тези, които сте имали по-голям брат или сестра моля да ми отговорят. Правихте ли изпращане с роднините? В ресторант ли беше или у дома? Колко човека горе-долу бяхте поканили? Имаше ли ди-джей? Колко горе-долу ви излезе удоволствието? Доволни ли сте и забавно ли беше? Като цяло, разкажете за преживяването

Аз завърших тая година и правих изпращане с роднините. Изпращането беше в ресторант. Хората бяха около 15. Нямаше ди-джей. Удоволствието не знам колко е излязло, не съм питал майка ми, но да речем една отправна сума от 100 до 200 лв. Не бях доволен и не ми беше забавно, щото първо, че не исках изпращане и второ беше голяма шумотевица, пък и е някакво неудобно толкова хора в малък ресторант (щото ние го правихме в един квартален). Иначе за кое преживяване да разкажа, че не разбрах? За изпращането или за бала? Иначе моят съвет е ако шскаш изпращане и ще е в ресторант, да си запазите маси на по-отдалечено и усамотено място, където ще имате възможност да си чуете приказката и никой да не ви пречи.

MonSitY
09-04-2009, 06:54
не е задължително да се прави изпращане,но повечето правят.по-често се правят на ресторант,поне аз не съм ходила в дома на изпращане. около 30 човека беше на сестра ми,но пък съм била и на такова с 70+ и беше малко претъпкано.на нас ни излезе 200 лв там някъде.нямаше диджей,имаше си музика в заведението.дано да съм била полезна :)

UNITED
09-04-2009, 07:05
Братовчедка ми си покани ди-джей,уреди си едно голямо заведение,покани си гостите.Стана супер и всичко за 500 лева ( ди-джея беше безплатен тъй като и беше гадже 8-) ) А в селата да ви кажа как ги правят (присъствал съм) :shock: .Абиториентките са с някви супер изискани рокли от 400-500 лева (проучил съм 8-) ) канят "жива музика" (оркестар) който свири от 4:30 (след обяд) до 3:00 (сутрнинта) има около 500-600 госта :shock: и на всичкото отгоре абиториенската е в читалище :shock: .На една приятелка,цялата абиториенска и излезе 1,500 лева 8-) .Но там са си такива убичаите и така :-| Само прическите им стуват 200 лева 8-)

mrtn
09-04-2009, 07:05
Еми аз ще ти кажа за сестра ми. Първо си направи изпращането с роднините бяхме около 30 човека, беше в ресторант и си изкарах супер :-D Диджей нямаше, но имаше няква дето пее, ама тя май си беше от ресторанта. За удоволствието незнам не съм говорил за това с нашите. И като цяло беше супер, ресторанта беше хубав имаше и други хора и стана още по забавно и така... :)

Dimana99
09-04-2009, 07:07
Аз не ходих на бал :) Бях си наумила да не отида и не отидох. Толкова тъп и лицемерен клас като моя нямаше..

UNITED
09-04-2009, 07:13
Аз не ходих на бал :) Бях си наумила да не отида и не отидох. Толкова тъп и лицемерен клас като моя нямаше..

Много правилно :).И аз имах един пряител който не искаше да отиде щото с калса му не се понасяли а и те били толкова прости",че сигорно вместо хляб са сложили подметки на масата 8-) "

tonie__
09-04-2009, 08:05
Може и да има такава тема, но нещо търсачката не може да ми я намери. Та по същество, тези които са били абитуриенти или тези, които сте имали по-голям брат или сестра моля да ми отговорят. Правихте ли изпращане с роднините? В ресторант ли беше или у дома? Колко човека горе-долу бяхте поканили? Имаше ли ди-джей? Колко горе-долу ви излезе удоволствието? Доволни ли сте и забавно ли беше? Като цяло, разкажете за преживяването

когато сестра ми беше абитуриентка,имаше изпращяне в ресторант,целия го заехме,значи си бяхме бая хора :-D шведска маса беше,ди-джей нз дали имаше,не си спомням :( беше хубаво,всичко беше на ниво :)

Lorkata
09-04-2009, 08:22
Брат ми беше абитуриент преди 2 години :) и така всъщност ние го направихме на деня на самия бал.. в един ресторант бяха поканени всички близки приятели и роднини на брат ми и да речем ако трябваше да ходи с класа си към 5 в ресторанта се събирахме към 1 .. За парите не знам колко бяха , защото ние бяхме и много хора.. но пък си беше доста забавно :) ! Дано да съм била полезна. . :-P

simba007
09-04-2009, 10:00
Сестра ми беше преди 5 6 години някаде, имаше изпращане в нас с роднини и близки приятели беше в деня на бала.Беше готино.Сега тая година аз ще съм абитуриентка и се обсъжда варианта да сме в рестурант с родата, та за родата и близките и после с класа там където ще сме си.

PurpleDream
09-04-2009, 10:07
тва не е ли пред-бална? :-o

:-P
Честно казано пуснах темата, защото макар, че има още 8-9 месеца до тогава трябва семейството ми да си прави сметка... Криза е все пак :D Иииии ако имаш опит в тази материя, моля те сподели :)

аа аз съм малка още, просто попитах, защото и аз не съм на ясно :D

alwaysnforever
09-04-2009, 10:09
Тази година братовчедка ми беше абитурентка и и правихме изпращане в ресторант.Гостите бяха към 15 (само роднини) някъде и беше хубаво. (и е нормално да излезе скъпичко), :) а и имаше DJ (попринцип в ресторанта няма, но тогава бяха сложили. :D )

sexa_na_kompleksa
09-04-2009, 12:02
На брат ми правихме изпращане тази година. Правихме го в същия ден, в който беше и бала му. Първо бяхме у нас докато той тръгна да взима дамата си. След това се срещнахме на центъра да се снимаме. После той си отиде с класа, а ние, родинините, на ресторант. Бхяме около 15 човека. Имаше ди-джей, но в ресторанта бяхме с други хора, които също празнуваха, и си разделихме парите за ди-джея с тях. Мисля, че ни излезе около 400лв. На мен не ми беше много забавно, но пита ли ме някой. xD

lipstik
09-04-2009, 12:12
Аз съм решила вече какво ще правя.Ще се съберат роднините в някой ресторант в същия ден на бала.Като се наглася за бала ще отида да ги видя за 10-15 мин.,колкото да ме видят и да си получа подаръците и си заминавам на бала.

Sarge
09-04-2009, 14:32
Тия, които казаха че им струвало 200-300 лв нещо грешите в сметките. Повече е било със сигурност, заведенията не са ефтини :D . Аз май няма да правя такова нещо. Не виждам смисъл просто.

montana6
09-04-2009, 15:00
Аз съм решила вече какво ще правя.Ще се съберат роднините в някой ресторант в същия ден на бала.Като се наглася за бала ще отида да ги видя за 10-15 мин.,колкото да ме видят и да си получа подаръците и си заминавам на бала.

Еее, сега... Хубаво е да постоиш повече от 10-15 минути. Все пак заради тебе са се събрали хората, пък и да те видят малко издокарана.