PDA

View Full Version : Всичко, което трябва да знаете за биометричните данни



Kya
09-03-2009, 23:55
Понеже явно малко хора са запознати моля да обърнете внимание на тези линковее:

http://www.obshtestvo.net/content/view/407/8/
http://news.expert.bg/n248433/
http://www.bogomil.info/1133/

Не ми казвайте че ще позволите и това да се случи???

Di
09-03-2009, 23:56
кво е тва,не ми се чете

Kya
09-04-2009, 00:01
comrade_simba
[01:57:22] comrade_simba: dokato ne im vkarat 4ipovete v guzovete niama da im se 4ete

Di
09-04-2009, 00:02
да,да ще чета ако искам..пък и не ме интересува

PIF
09-04-2009, 00:03
да,да ще чета ако искам..пък и не ме интересува
ама разбира се, как ще те интересува :lol:

Canis_Dirus
09-04-2009, 10:42
Отиде коня у рЯката!

Kya
09-05-2009, 00:32
Браво на тия които са против. За жалост сме нищожно малцинство. Другите умирайте лапайки дебелият салам на знаете кой. Ще умрете....

DimovB
09-05-2009, 00:38
да пробват да ми го "турят" това :(

XceSS
09-05-2009, 00:42
да пробват да ми го "турят" това :(

След 1-2 години, ще го имаш
enjoy :)

DimovB
09-05-2009, 01:26
да пробват да ми го "турят" това :(

След 1-2 години, ще го имаш
enjoy :)

дълбоко се съмнясвам

TERRORMACHINE
09-05-2009, 03:04
Отиде коня у рЯката!у барата...така е лафа!!!

иначе тая информация вече ми я имат...дали съм против или за...един вид съм пас!!!

crust5
09-05-2009, 10:20
Мда, не е ново,но предполагам тепърва ще става все по-строго.Аз съм на мението, че всичко що като филми и документални такива за близкото бъдеще ще се случи.

Tokarev
09-05-2009, 15:38
Мдам и на мен ми ги имат, а още по-забавното е, че и американците ми го имат, защото ми снеха данните още преди 5 години, за да ме допуснат в страната...


Всичките мрънкания и притеснения са безпочвени, защото това не е нищо ново - в другата тема ви написах - всеки, който има документи може да бъде следен, даже и без чипове и биометрични данни - замислете се как или защо...
Това не значи че трябва да ги улесняваш допълнително и да ти имат на всичко отгоре и отпечатъците и/или други биометрични данни.
Както е тръгнало после ще им позволиш да инсталират и подслушвателни устройства във вас, понеже и без това могат ако поискат...

Still1ME1Still1HERE
09-05-2009, 16:49
Нека пробват - моят дом е моята крепост :D

Tokarev
09-05-2009, 21:46
Мдам и на мен ми ги имат, а още по-забавното е, че и американците ми го имат, защото ми снеха данните още преди 5 години, за да ме допуснат в страната...


Всичките мрънкания и притеснения са безпочвени, защото това не е нищо ново - в другата тема ви написах - всеки, който има документи може да бъде следен, даже и без чипове и биометрични данни - замислете се как или защо...
Това не значи че трябва да ги улесняваш допълнително и да ти имат на всичко отгоре и отпечатъците и/или други биометрични данни.
Както е тръгнало после ще им позволиш да инсталират и подслушвателни устройства във вас, понеже и без това могат ако поискат...

А ти си мислиш, че ти ги нямат?
Не само мисля - сигурен съм.

Jesus
09-05-2009, 22:26
факта че имаш мобилен е предостатъчен да те следят

Tokarev
09-06-2009, 07:09
факта че имаш мобилен е предостатъчен да те следят
Да имаш мобилен е личен избор. Шибаните документи са задължителни.

Goebbels
09-06-2009, 12:48
Днес чипове по паспортите, утре под някакъв претекст ще ни задължат да си ги имплантираме още при раждане.
Глабалистите подготвят почвата за Новия световен ред, за който мечтаят още от Втората Световна война

lDoLLl
09-06-2009, 13:07
Е да, ама днес колко са хората, които нямат мобилен телефон?

И на мен не ми се нрави особено това нововъведение, но реално какво може да се направи?

DimovB
09-06-2009, 14:13
А ти си мислиш, че ти ги нямат?
добре, пръстов отпечатък откъде може да ми имат :-o

UnKnOwNmAtTeR
09-06-2009, 21:16
Амиииии аз лично мога да се сетя за много начини, които не са съвсем законни, но говорейки за държавата, където всички са били доносници, тайни ченгета и т.н., някак си ми се струва наивно да мислим, че нямаме досие, където има информация, за която не сме и подозирали.

Аз лично, за да ми бъде издадена визата за САЩ - трябваше да дам отпечатъци, за тяхната електронна система. По други причини МВР имат също мои отпечатъци, а за да започна предишната си работа съм минал и определен тип прочуване... :)

Това са нещата, които знам... а тези, които не знам не мога да си ги представя, но всеки човек, който има документ за самоличност е следен по един или друг начин, просто защото е влязъл в регистрите... а за начините - просто сигурно няма да ни стигне форума, за да ги изпишем и пак ще има пропуснати. :)

нужно ли е това да продължава и да се развива като...?проект?

UnKnOwNmAtTeR
09-06-2009, 21:50
Нужно ли е? - ДА

Нуждите са нещо, което всички имаме, включително и държавният апарат, който макар да не е живо същество си има нужди и то какви...

Въпросите, които би трябвало да зададеш са:

Морално ли е?
Правилно ли е?
Какви са евентуалните ползи и евентуалните минуси?
С каква цел се прави?

и т.н. :)

За теб разбрахме че ти е приятно и се гордееш с това че американците "ти го имат". Щях да бъда много доволна ако всички се обясняваха колкото ти :)
Поне си им за пример, но така като гледам малката част, която ти подръжава е взела само най-лошите ти отнъци.. :?

Nam3less3
09-07-2009, 09:56
Това е първата стъпка от конспирацията "666" на Новия Световен Ред, която ще свърши с Второто Пришествие 8)

Canis_Dirus
09-07-2009, 10:20
В новите паспорт специално за мъжете ще бъдат записани и размерите на пишката. На всяко гише вкиснатата лелка с люспа слънчоглед между зъбите ще го чете това. ТРЕПЕРЕТЕ МАЛКОПИШКОВЦИ!! 8-)

TERRORMACHINE
09-07-2009, 11:40
В новите паспорт специално за мъжете ще бъдат записани и размерите на пишката. На всяко гише вкиснатата лелка с люспа слънчоглед между зъбите ще го чете това. ТРЕПЕРЕТЕ МАЛКОПИШКОВЦИ!! 8-)тия съвсем ни окастриха...

PIF
09-07-2009, 11:43
умиране има, отърване няма...

Goebbels
09-07-2009, 15:36
Battlescarred,
Аз бях останал с впечатлението, че си либертарианец. Не защитавахте ли вие естествените права като лична свобода, право на живот и т.н....

UnKnOwNmAtTeR
09-07-2009, 18:26
Battlescarred,
Аз бях останал с впечатлението, че си либертарианец. Не защитавахте ли вие естествените права като лична свобода, право на живот и т.н....

Според мен от доста време е включил автопилота и гледа да е контра на всичко...

UnKnOwNmAtTeR
09-07-2009, 18:49
Жалкото е, че изобщо не си разбрала поста ми.
Затова ще ти го поднеса на малки, лесносмилаеми хапчици, като за малко дете...


Ти попита дали е нужно и аз ти отговорих, че някъде има хора, които считат това за нужно. Естествено, когато говорим за нужди, не трябва да пречупваме всичко единствено спрямо нашето его и мироглед, затова и споменах, че въпросите, които трябва да задаваш са други и по-уместни. ;)

Ако не успееш пак да схванеш - ще се радвам да го обясня още по-простичко... :)

И аз отново ще спомена че си ясен на всички. Няма на какво да ме научиш (примерно). Мислиш по начинът по който държавата иска. Перфекният бот. Честито и поздравления за това което си направил със себе си. Не желая да се заяждам с теб. Просто се удивих как на почти никой не му пука за това. Разбираш ли ме?