PDA

View Full Version : Размерът има ли значение?



Jeuelle
09-04-2009, 00:54
Е, дами?

SummerRain
09-04-2009, 07:49
Размерът-не, уменията-да.

Jeuelle
09-07-2009, 08:13
Малоумна , но разисквана на всяка втора маса...

leprechaum
09-07-2009, 10:22
Тъпа тема. Какво има толкова за разискване не разбирам... На всяка втора маса, отчайващо.

XceSS
09-07-2009, 12:34
За цици ОПРЕДЕЛЕНО :)

cherinka
09-07-2009, 16:38
за мен има значение
обичам ги големи и дебели, кво да си говорим...

hottie
09-07-2009, 18:38
Неее. Средната дължина на вагината е около 7-8см, обаче при възбуда тя се разтегля. Така, че побира над 11см.

А иначе - ако кажа, че няма значение ще ме някои ще ме обвинят в лъжа. Ако кажа, че има значение някои ще ме напсуват.

Истината е, че до някаква степен има значение. Ако е микропенис няма да съм щастлива. Ако е огромен също.

plmn
09-07-2009, 19:30
колко важни въпроси

Jeuelle
09-07-2009, 19:43
По-важни от темите за пмс-то и шумното пърдене - не мисля.
Айде сега, това не е мъжка тема - моля , млък !

plmn
09-07-2009, 19:44
По-важни от темите за пмс-то и шумното пърдене - не мисля.
Айде сега, това не е мъжка тема - моля , млък !

подкрепям
еднакво маловажни са

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
09-07-2009, 20:10
Моя е 35 см ... продавал 28см
2 см - 10 лв ;]
зимайте докато са топли

Marinchety
09-08-2009, 00:34
да

cherinka
09-08-2009, 13:23
^маринчееееееееееее :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Missky
09-09-2009, 13:47
Голяма лакомия е това жената... :)

dydka
09-09-2009, 16:16
който казва ,че няма лъже винаги е имал значение каквито и умения да имаш

bubals
09-10-2009, 03:25
20-22 см ти стига :)

UnKnOwNmAtTeR
09-12-2009, 03:03
за мен има значение и не само размера и а и това дали е сладък и касив.. ако става въпрос за пениса разбира се :)

Amellie
09-12-2009, 17:11
20-22 см ти стига :)
Само толкова ли, бе? :lol:

Impche
09-14-2009, 10:47
Неее. Средната дължина на вагината е около 7-8см, обаче при възбуда тя се разтегля. Така, че побира над 11см.

А иначе - ако кажа, че няма значение ще ме някои ще ме обвинят в лъжа. Ако кажа, че има значение някои ще ме напсуват.

Истината е, че до някаква степен има значение. Ако е микропенис няма да съм щастлива. Ако е огромен също.

и това го има :-o

beretta92sd
09-17-2009, 11:42
Момче съм ама да кажа .
Не размера е важен а качеството, ква фаида кат ти е 20 см и незнаеш как да си служиш с него или клатиш 5 мин и си аут.
Вече туй че за НЯКОЙ момичета размера е важен туй е вече от алчност , алчност за дълги ..... .И да се фукат пред приятелки коя с колко най голям размер го е правила .Може и 10 см да е но знаели как да го използва може да подлуди жената така както този с 20 см не е успял.
Така че момичета гледаите не размера а опита :) .Едно е да си спал с 1 момиче за 5-10 години от сефтето си друго за същия период с 20 момичета от различни възрастови граници.
Аз момичетата ги предпочитам научени избягвам девствени , мн мн рядко има някои изключение.

kstanishev
09-17-2009, 15:37
Момче съм ама да кажа .
Не размера е важен а качеството, ква фаида кат ти е 20 см и незнаеш как да си служиш с него или клатиш 5 мин и си аут.
Вече туй че за НЯКОЙ момичета размера е важен туй е вече от алчност , алчност за дълги ..... .И да се фукат пред приятелки коя с колко най голям размер го е правила .Може и 10 см да е но знаели как да го използва може да подлуди жената така както този с 20 см не е успял.
Така че момичета гледаите не размера а опита :) .Едно е да си спал с 1 момиче за 5-10 години от сефтето си друго за същия период с 20 момичета от различни възрастови граници.
Аз момичетата ги предпочитам научени избягвам девствени , мн мн рядко има някои изключение.

Трябва ли да те разбираме, че си 92-ри набор?

Това за размера... разисквана тема си е, ама мисля, че си е и до жената. Сега, има такива, на които не можеш да им угодиш... 8)

Paincodex
09-22-2009, 16:31
Бившата ми казваше – "няма значение, стига да е голям" :)

Jeuelle
09-22-2009, 16:52
Има . За мен лично голямо.
Може да е бог в уменията си , но не ме ли изпълва като хората , колкото и да го върти, и сучи ... ефект просто няма :)

A_Loving_Girl
09-23-2009, 23:12
Вече туй че за НЯКОЙ момичета размера е важен туй е вече от алчност , алчност за дълги ..... ..

....И дебели забрави да кажеш.....

Да ,размера има значение.....алчна съм....а и да ти кажа това не е от значение дали ще се фукам пред приятелките си.....за мене е важно удоволствието....

PrIvaTe
09-24-2009, 07:13
За цици ОПРЕДЕЛЕНО :)
+1 :lol: :lol: :lol:
а до размера на онази работа не съм сигурен че наистина има момичета/жени които се задоволяват от некои малък пишок :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D :D така че търсят от нещо средно до нещо огромно :razz:

BomberStomper
11-03-2009, 09:26
Ко га боли курац?!Голем - малък, нема да порасте проблема е си е у вас, кофи като черинка и печките не могат да ги напълнят :)

kypo
11-05-2009, 16:20
къс и дебел - ем да не стига, ем да боли!

mgxpower
11-06-2009, 01:52
И както казва една приятелка :)
Размерът няма значение стига да е голям :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)

marokaneca
11-06-2009, 12:10
Ама се обиждате жените като мъжете се заговорят за големи цици и стегнати задници :-P :-P :-P
И аз забравих да кажа,че мразя кофи,които няма какво да ги запълни.
Все пак аз съм човек,не маймуна(негър),не слон,горд притежател съм на красив,нормален,че даже по-скоро голям,твърд и опитен пенис.На която не й харесва може би проблема е в нея,не толкова някъде между краката,колкото в главата й!И ако въпреки всичко не е достатъчно да обръща стола и да се задоволява с 4-те крака едновременно ако и те са й малки поотделно! :-P :-P :-P

SiMiLi_
12-01-2009, 11:07
размерааааааааааа има значение много ясно :-D :lol: :lol: за какъв ми е някакъв малък мижитурко ... семки ли да чопля докато правим секс : :lol: :lol:

FreeDom9
12-01-2009, 15:10
не е важно колко е голям, а каде го слагаш ;)

wilks
12-10-2009, 19:10
за мен има значение и не само размера и а и това дали е сладък и касив.. ако става въпрос за пениса разбира се :)
ако го намажеш с мед или сироп, може и да стане сладък
Иначе, имайки предвид състава на течностите, излизащи от него, нема начин да е сладък, а по-скоро солен.

По темата - да, размерът има значение, но НЕ дължината, а дебелината! ;) И 35 да ти е, пак повече от 17-18 макс не може да вкараш. Но виж ако е тънък като моливче, ако ще и като пумпал да се въртиш и гимнастик да си, пак се усеща липсата на твърда плът в кухината.

simbioza
12-11-2009, 09:24
разбира се че е важен размерът,но на емоцията

themusicinme
12-12-2009, 00:45
разбира се че е важен размерът,но на емоцията
Да.
Ами аз нямам кои знае колко опит, ама си мисля, че няма толкова значение. :) 8)

TheLastAngel
12-17-2009, 13:23
Според мен ИмА значение! ;) Нужно е и опит естествено :)

shokoladovakaramelka
12-19-2009, 12:45
според мен има значение но не голямо... :-D

thegame94
12-19-2009, 17:23
Всичко трябва да е съразмерно.
Нито големи цици, нито малки.
Нито голям чеп, нито малък.
Нали разбирате... 8-)

mgxpower
12-21-2009, 23:14
Е кво се правите жените казвате размерът няма значение стига да е голям нали така 8-)

Sweeety1
12-26-2009, 11:56
Има значение и размера и уменията :)

Spoony
01-01-2010, 06:29
Тва е въпрос без отговор според мене.Сега момичетата повече трябва да говорят по нея , щото ако са с някъв натрупан опит би трябвало да могат да направят разлика , но наскоро си говорихме с една приятелка точно по тая тема и тя ми каза , че поне за нея размерът няма значение.Аз малко подозрително я погледнах , но тя си беше напълно сериозна.Вика , че най-якия секс , който е правила през живота си е бил с някъв с малка писалка 8-) така че е логично да приемем , че всичко е строго индивидуално и доооста относително.

Sissy90
01-02-2010, 16:59
Тва е въпрос без отговор според мене.Сега момичетата повече трябва да говорят по нея , щото ако са с някъв натрупан опит би трябвало да могат да направят разлика , но наскоро си говорихме с една приятелка точно по тая тема и тя ми каза , че поне за нея размерът няма значение.Аз малко подозрително я погледнах , но тя си беше напълно сериозна.Вика , че най-якия секс , който е правила през живота си е бил с някъв с малка писалка 8-) така че е логично да приемем , че всичко е строго индивидуално и доооста относително.
Това е най-точният отговор, който може да се даде на въпроса.
За мен размерът има значение, при това и в двете посоки - ако е прекалено малък, не се усеща особено, но ако е прекалено голям, боли, претърква и трудно влиза. Въпреки че до сега не съм срещала някого с член, който мога да определя като "твърде голям" - правила съм секс с доста надарено момче и си беше яко преживяване - усещаш го как влиза надълбоко... ябе яко си е. Но и умението има голямо значение - ако това момче се клатеше отгоре ми като заек, без да влага никакво умение, нямаше да е същото. Ако пък едно момче е с малък член, но по време да предварителната игра ми представи завидни умения по френски, надали ще съм особено разочарована от размера.

Chiana
01-04-2010, 22:14
Е, има си значение, разбира се. Който е измислил, че няма значение, има малка пишка ;) Сега, не е нужно да споменаваме, че любовта е най-важното, едно друго.. То това едно на ръка. Но ако говорим чисто за секс - и размера, и уменията са от значение. Както и мъжете харесват големи и хубави гърди, и стегнати задни части. Но и ако е плоскичка, поотпусната, ама е богиня в леглото, се регулират нещата.
Та, да, най-вече дебелината, но и дължината трябва да е достатъчна. Ако е прекалено голям може чак да боли ^^ Но ако е малък - върти го, сучи го - файда няма.

NOLF
01-04-2010, 22:52
А бе и да се лъжем и да не се лъжем, то е ясно че има.А колкото до опита за тоя който каза че не може да се добие като си спал само с една две жени, мога да поспоря. Според зависи колко голяма фантазия имате , като правиш секс с един и същ парнюр незначи че трява да е еднообразен.

nelink1
01-07-2010, 13:50
Честно да си призная, до някаква степен има значение.
Когато имаш уменията и знаеш как всичко е ок,но неможе при положение ,че до няколко седмици си бил например с мъж на който рамерите са му по големии който също знае как и къде ..
И извъднъш да останеш само на как и къде ..
малко ти липсва това усещане..

Linns
01-08-2010, 12:14
Разбира се, че има значение.. Не стига само това, но има значение и то голямо ..

zebraonline
02-01-2010, 10:03
Има значение до някаде, но не е на първо място. Важно е : дали е в унисон с теб, дали има сила ( 1 път и хъркане, ако ще да е най-великия чеп се тая ), има ли фантазия, желание и други такива

Wrathchild
02-02-2010, 10:34
А бе и да се лъжем и да не се лъжем, то е ясно че има.А колкото до опита за тоя който каза че не може да се добие като си спал само с една две жени, мога да поспоря. Според зависи колко голяма фантазия имате , като правиш секс с един и същ парнюр незначи че трява да е еднообразен.А, баш.
Дали жена, която е била само с един партньор, но в продължение на години и са изпробвали почти всичко заедно, има по-малко опит от жена, която за 3 месеца е била с 10 човека, но пък с всички - само в мисионерската (примерно)?
Добре де, ясно е защо някои мъже твърдят, че размерът няма значение. Ама защо има жени, които подклаждат подобни лъжи?

plmn
02-02-2010, 10:49
Добре де, ясно е защо някои мъже твърдят, че размерът няма значение. Ама защо има жени, които подклаждат подобни лъжи?[/b]

така е, все едно мъжете да кажат, че не харесват жени с красиви, симетрични, големи гърди. лъжа!

wilks
02-02-2010, 12:26
така е, все едно мъжете да кажат, че не харесват жени с красиви, симетрични, големи гърди. лъжа!
е па аз не харесвам големи гърди, честно! 8)
по-важно е качеството, а не количеството
както и предпочитам формата, пред големината

А и след 30 гравитацията почва да ги лови доста по-силно големите :?
Друго си е стегната и добре оформена цица, широка в основата, за да държи "конструкцията" права и стабилна.

plmn
02-02-2010, 15:31
така е, все едно мъжете да кажат, че не харесват жени с красиви, симетрични, големи гърди. лъжа!
е па аз не харесвам големи гърди, честно! 8)
по-важно е качеството, а не количеството
както и предпочитам формата, пред големината

А и след 30 гравитацията почва да ги лови доста по-силно големите :?
Друго си е стегната и добре оформена цица, широка в основата, за да държи "конструкцията" права и стабилна.

значи има и жени, които не харесват големи пишки

Wrathchild
02-02-2010, 15:45
Всъщност има разлика.
Гърдите са харесвани от чисто естетическа гледна точка, което пък е субективно понятие. Например, имам познат, за когото колкото по-големи гърди, толкова по-добре. Докато аз самата още се развивах, пък имах гадже, което се вкисваше всеки път, когато размерът на сутиена ми се увеличаваше - харесваше малки гърди.
С достойнството на мъжа вече е друго - с него той пряко задоволява жената, а с малък това е трудно достижимо.

wilks
02-02-2010, 15:59
^ correct

plmn
02-02-2010, 16:46
Всъщност има разлика.
Гърдите са харесвани от чисто естетическа гледна точка, което пък е субективно понятие.

а голям пенис от каква гледна точка е харесван? различна от естетическата ли? мога да живея и с 10 см пенис, мога и да направя дете пак с толкова. ти можеш да живееш с малки цици, можеш и да кърмиш с малки цици.


Например, имам познат, за когото колкото по-големи гърди, толкова по-добре. Докато аз самата още се развивах, пък имах гадже, което се вкисваше всеки път, когато размерът на сутиена ми се увеличаваше - харесваше малки гърди.

правилно. той харесва малки цици, друг - не. ти харесваш големи пишки, друга - не.


С достойнството на мъжа вече е друго - с него той пряко задоволява жената, а с малък това е трудно достижимо.

не знаеш мъжа какво има докато си е с панталоните. жената й личи какви гърди има. ти лично няма да се обидиш, защото имаш големи гърди (пример), друга обаче ще приеме подобен коментар навътре ;) така е и с пениса, внимавай какво говориш/пишеш, защото не всички са 25 санта. всъщност средния размер е между 12-16. ако на теб не ти пука за моята пишка и чувствата ми след коментара ти, защо на мен да ми пука?

и не, не го приемам лично, нямам малка пишка. (всъщност няма как да провериш, нали?)

Wrathchild
02-02-2010, 17:15
Къде написах, че харесвам големи, че чак и на 25 санта се хвърли?
Всъщност средна дължина си е идеално. И да, знам колко е средната големина. Имах предвид, че под нея вече не е добре положението.
И къде намеси тук и чувства чак?

plmn
02-02-2010, 17:25
Къде написах, че харесвам големи, че чак и на 25 санта се хвърли?

ако не харесваш големи и средната дължина 'си е идеално', какво твърдиш с мненията си тогава?


Всъщност средна дължина си е идеално. И да, знам колко е средната големина. Имах предвид, че под нея вече не е добре положението.

под средната си е под средната. над средната е голям - тук не говорим за под средната, а за над средната, коя какво харесва, и дали е нужно да е над средната въобще.


И къде намеси тук и чувства чак?

там, където ще се сдухаш ако имаш малки цици и някой се провикне как не ги харесва и още 5 човека го/я подкрепят. същото важи за мъжа.

Wrathchild
02-02-2010, 17:36
В темата се пита размерът има ли значение. Е, аз отговарям, че има, ако е под средната норма. Да е над 16-17 сантиметра според мен си зависи, за мен лично си казвам, че с такъв размер мога да остана напълно доволна. Зададените от теб 25 също биха били неприятни.

pwnage
02-04-2010, 06:07
16-19 как ще бъдат? Че се чудех къде ще се впиша :)

Wrathchild
02-04-2010, 08:00
Съмнява ме да ти откажат :lol:

mitternacht
02-04-2010, 08:52
'Ма и вие почнахте да се изхвърляте :) какво обсъждате 25 :) КОЙ има 25 примерно?
Lex Steele има приблизително толкова, а ако видите някакво видео- т'ва е почти паранормално!
Нормалните граници, както казаха, са 13-15.Който има над 15, явно, се счита, че има голям.17-19 са големи примерно.Ако е 11 сантиметра вече ще си е притеснение.
Вие тука се нахвърлихте на по 25!Ще ми е интересно някоя съфорумка да пусне видео как побира 25!

Иначе... сигурно има значение.Ама те, жените, и самите те не знаят какво искат :)

krem4et0
02-04-2010, 09:00
По темата не мога да съм компетентна по чисто обективни причини. Имам по-скоро уточняващ въпрос. По-колко начина може да се ползва пениса на мъжа при секс? Някои казват, че има значение как го ползва. Е, аз освен разлика в поза (което не зависи само от мъжа), темпо и кой е по-активен, разлика в чисто техническата част на ролята на пениса в акта не виждам. Движението е навън-навътре понякога със смяна на ъгъла, дълбочината, но си е все навън-навътре. Някои мъже по друг начин ли правят секс?

dominating
02-05-2010, 23:19
някой го правят наляво-надясно щото навън-навътре е скучно :razz:

filmimilmi
02-06-2010, 01:56
Неудобната истина е, че всички размери имат значение. И на акъла, и на портфейла, и на онази работа...

dominating
02-07-2010, 20:05
това за акъла задължително - убедил съм се, че колкото е по тъп един мъж толкова по-яки путки е*е

Samoten89
02-08-2010, 07:30
Размера има значение и винаги е имал. Хората не си задават правилните въпроси. Не е въпроса в това дали има значение, а до колко размера е важен фактор спрямо другите фактори...
Ако за някой размера няма значение да си обувки и дрехи с бебешки номер :). :D 8-)

KO3
02-08-2010, 15:10
Неудобната истина е, че всички размери имат значение. И на акъла, и на портфейла, и на онази работа...

MilkyWay
02-24-2010, 15:58
да точно така, размера на акъла е от най-голямо значение за мен

malone
02-24-2010, 16:29
Неудобната истина е, че всички размери имат значение. И на акъла, и на портфейла, и на онази работа...Самата истина!По-скоро е въпроса с колко,може да бъде задоволенно желанието и тук вече всичко е до човека.

YouDontKnowMe
02-24-2010, 16:54
Всички хора търсят различни качества в околните . Заради това е нормално количеството , качеството и размера да имат значение.

xXxSmilexXx
02-26-2010, 19:52
- не е от голямо значение =))) * [/b]

Callisto
03-10-2010, 22:07
Размерът-не, уменията-да.

+1 :)

fabiana
03-11-2010, 18:50
По темата не мога да съм компетентна по чисто обективни причини. Имам по-скоро уточняващ въпрос. По-колко начина може да се ползва пениса на мъжа при секс? Някои казват, че има значение как го ползва. Е, аз освен разлика в поза (което не зависи само от мъжа), темпо и кой е по-активен, разлика в чисто техническата част на ролята на пениса в акта не виждам. Движението е навън-навътре понякога със смяна на ъгъла, дълбочината, но си е все навън-навътре. Някои мъже по друг начин ли правят секс?
Сама си отговори на въпроса. Смяната на позата, ъгъла на проникване, дълбочината... всичко това е важно. Често дори е решаващо за оргазма при жената. Ако може едно съветче като на приятелка- прочети Кама Сутра. Явно има какво да научиш. :smt045
Иначе и аз мисля, че размерът има значение. А и аз не се обиждам когато мъжете говорят за големи гърди- просто аз ги имам (Цицояда ме е подминал :) ). Дупето ми... и него си го харесвам. Не се притеснявам и да кажа, че тялото или нещо друго ми е харесало от дадено момиче. Въпрос на самочувствие

1017BrickSquad
06-04-2010, 10:40
Баси тъпите жени,пълни олигофрени...Бог създаде човека и жената редом до него. Ако можете да поберете един кол бихте си го навряли,то да не зависи от човека е,колкото толкова...китайците като имат по 5 санта защо праят добър секс :D . Пълни тюфлеци никога няма да се оправите ;) Мармати,пълни тумори обаче ако ви покажа 10 хилки на масата малък,голям ще го лижете и ще ви го вра докато не свършат парите ;)

Riot
06-04-2010, 12:03
...козината си мени, но "оная работа" -не. Така че не му мислете много.

Kmet4e
06-04-2010, 15:48
Баси тъпите жени,пълни олигофрени...Бог създаде човека и жената редом до него. Ако можете да поберете един кол бихте си го навряли,то да не зависи от човека е,колкото толкова...китайците като имат по 5 санта защо праят добър секс :D . Пълни тюфлеци никога няма да се оправите ;) Мармати,пълни тумори обаче ако ви покажа 10 хилки на масата малък,голям ще го лижете и ще ви го вра докато не свършат парите ;) И аз това си мислех чесно казано,но исках да го кажа по друг начин обаче и така се раазбира напълно !

YouDontKnowMe
06-07-2010, 21:44
Баси тъпите жени,пълни олигофрени...Бог създаде човека и жената редом до него. Ако можете да поберете един кол бихте си го навряли,то да не зависи от човека е,колкото толкова...китайците като имат по 5 санта защо праят добър секс :D . Пълни тюфлеци никога няма да се оправите ;) Мармати,пълни тумори обаче ако ви покажа 10 хилки на масата малък
,голям ще го лижете и ще ви го вра докато не свършат парите ;)
1.С теб не си заслужава човек изобщо да се занимава,ама хайде, компютърна нямах време да пипна цяла седмица, нека да разцъкам малко.
2.Чул от някъде цитат от Битието и веднага да го постнеш без да знаеш смисъла му. А и щом имаш толкова гняв насъбран срещу жените и го изкарваш по такъв начин във форума, значи не си толкова религиозен, защото щеше да знаеш, че не е хубаво да хулиш ближния така (съптветно нямаше да го правиш). Не си религиозен=> е лицемерно да се измъкваш с цитати от Библията.
3.Уау,кол не бих си завряла, честно.В смисъл, предпочитам мъжки полов член и да е този на приятеля ми, ако може.
4.Не знам дали китайците правят добър секс. Ай донк кеър.
"Всички хора търсят различни качества в околните . Заради това е нормално количеството , качеството и размера да имат значение."
Това съм написала по темата. Защо,по дяволите, свързвате размера с пениси, пари и т.н. Вашето мислене е изкривено.
6.Ужас,туфлек съм. Край. Защото някакъв неграмотен пич от форума го е казал.Йееес.
7. Абе, и милиони да ми обещава някой, няма да ги взема. Не ми трябват толкова много пари. Така и така няма да ги задържа в себе си, нямам нужда от тях. Даже и когато вкъщи се е ядяло хляб и олио съм се чувствала отлично.

guinessgirl
06-12-2010, 07:35
по-скоро важи максимата :D
не е важно колко голяма е вълшебната пръчка,а колко е вълшебна

ohluv
06-13-2010, 09:51
по-скоро важи максимата :D
не е важно колко голяма е вълшебната пръчка,а колко е вълшебна
\:D/ :smt023

puremind
06-22-2010, 00:04
по-скоро важи максимата :D
не е важно колко голяма е вълшебната пръчка,а колко е вълшебна
\:D/ :smt023

:D Добро! :D

MajeStic
06-27-2010, 16:41
Разбира се, че има. Нека оставим на страна уменията. Да предположим, че уменията са еднакви и при двамата.
Ето сега въпроса е по-точен за дамите. Размерът от значение ли е ;) ?

П.П.
Съвсем друга е темата, че чувствата много влиаят. Може едно момиче да е ходило с момче с нормален, което обича/е обичала и да е ходила с момче с дълъг, дебел и тя да не го е обичала. Секса в първия случай е много по-добър със сигурност.

dominating
06-29-2010, 11:25
Размера няма значение стига да е дълъг и дебел :D

Сега сериозно - не мисля, че това е тема походяща за 18+ раздела. То с времето се научаваш за какво друго освен пикаене ти служи махалото в гащите. При желание се науаваш и на разни неща от книгите и размера остава на заден план :)

BiGBaDWolF
06-29-2010, 19:43
Има значение размера на заплатата..

Zakardo
08-29-2010, 19:03
Е, дами?
въпроса трябва да е и към мъжката част , все пак се говори за нашият иструмент.

Някой казват че има др. не , всичко е до лакомия и ненаситеност а именно до личността.

или по др. начин казано от лафове.
1. не е важно да е дълъг да ръга в червата , а да е дебел да стърже в ребрата.
2.удоволствието не е в дължината а в повторенията.
3.мъжа предлага у*и, която иска салами да ходи в месарския магазин за колбаси хабурски/телешки и т.н те си знаят или да търсат негри.

п.п по-горе написаното да не се сварзва с защита относно размера на моя член че е малък или голям , а в случая защитавам че малките вършат работа иначе :o :o просто съм избрал тази позиция .размера няма значение стига да знаеш как да боравиш с него и да задоволиш една жена.

Samoten89
08-30-2010, 18:37
За тези, които си мислят, че няма значение да пробват с 5 сантиметрови пишлета, защото има такива ;). :lol: 8-) :-o

StilianStoqnov
09-01-2010, 05:35
Естествено че има значение, все едно да ходиш с кофти протрити кецки или да караш лятото с износени ЗИМНИ гуми ! момите дето твърдят, че няма или не са правили секс, или са правили, но приятеля им не е от най-надарените :D:D

GetHigh1
09-09-2010, 07:16
Размера има значение, но по - важно е дали е работлив...

s40t4
12-14-2010, 23:29
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs603.ash2/155561_1371707073331_1851393270_724929_6890368_n.j pg

terminator
12-21-2010, 09:11
:) то 20 см си е направо хуй :)

s40t4 - не вярвам само 34,29 см да е най-дългия .. я дръпни едно порно mr.big dick .. и виж какви ги вадят :)

Mareto
12-28-2010, 14:40
ако си пъргав с ханша и натискаш силно може пениса да ,,порасне, с 1-2 сантиметра.

s40t4
01-03-2011, 18:45
Има значение размера на заплатата..
:D :D :D


:) то 20 см си е направо "мъжки полов орган" :)

s40t4 - не вярвам само 34,29 см да е най-дългия .. я дръпни едно порно mr.big dick .. и виж какви ги вадят :)
Верно 20 санта мое са мъжки полов орган... една приятелка на 20 санти вика имах приятел с внушаващ размер... докат я попитах и ми каза 21 санта :D
А за 34,29 знам ли... напорното немоа да мерим размерите :D



ако си пъргав с ханша и натискаш силно може пениса да ,,порасне, с 1-2 сантиметра.

Абре кат отслабнеш с 10-15 килца тогаа усещаш как пишката ти е пораснала с 1-2 санта :D :D :D

Jeuelle
01-10-2011, 02:57
Не очаквах, че темата ми ще просъществува толкова дълго :)
Явно въпросът си остава евъргрийн !!

holdema
01-13-2011, 15:38
Така разбрахме ,че рамера има значение :)
Но аз не разбрах колко трябва да е тоя размер?
Пък и то има някой по дълги а по тънки.
други пък са по дебели и по къси кое по добре ?
Кажете да знам дали съм нормален :)

FairYoFdaRknEsS
01-24-2011, 00:14
Тая тема хич не е за този раздел, но...

Образовайте се ;) -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=270298

Chacho
01-26-2011, 21:35
Не знам как попаднах тука, но така се посмях. Мъже обясняват на жени, какво ги задоволява, аргументират се с цифри извадени от учебника по анатомия, доказват неравенства, разглеждат въртеливи движения. Отвреме навреме и някое момиче подкрепя и се вглежда в душата на мъжа, вместо в гащите, а й се иска вместо да говори на тази тема, да пипне, както се казва. Чудя се, дали и в леглото се аргументират?
Видях, че темата е към жените, но и ние можем да коментираме едни други размери, тъй че: колкото повече, толкова повече. Ясно е, че всичко си има граници, но да е една идея над средностатистическото. И да, акъла, характера, другите външни черти са от значение. Но като им сложиш едни цици, цена нямат. Пък да ми кажат, че имам високи критерии - аз ще си седя на сухо, нали? (уж)

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 07:20
Важен е разбирасе.
Но,не бих оставила човека,който обичам,само заради размера.

Pigeon
01-27-2011, 16:48
Убедих се, че уменията имат по-голямо значение, след като правих най-хубавия секс в живота си в продължение на няколко месеца с особено разочароващите на пръв поглед 9 сантиметра.

Важно е самият ми партньор да не се комплексира от размера си, защото това води до лош секс... така че, всичко от 8 до 20 е добре, ако има уменията да ме побърка :D

Jeuelle
01-27-2011, 17:49
Убедих се, че уменията имат по-голямо значение, след като правих най-хубавия секс в живота си в продължение на няколко месеца с особено разочароващите на пръв поглед 9 сантиметра.

Важно е самият ми партньор да не се комплексира от размера си, защото това води до лош секс... така че, всичко от 8 до 20 е добре, ако има уменията да ме побърка :D


WTF ?!?!?!?!

Pigeon
01-27-2011, 18:28
Убедих се, че уменията имат по-голямо значение, след като правих най-хубавия секс в живота си в продължение на няколко месеца с особено разочароващите на пръв поглед 9 сантиметра.

Важно е самият ми партньор да не се комплексира от размера си, защото това води до лош секс... така че, всичко от 8 до 20 е добре, ако има уменията да ме побърка :D


WTF ?!?!?!?!


Ххахахахаха да........ :D :D :D Приятелите ми още ме карат да показвам колко точно е бил :D Но въпреки това, беше НАЙ-ХУБАВИЯТ секс, кълна ви се :D

NomNomNom
01-27-2011, 18:34
Ххахахахаха да........ :D :D :D Приятелите ми още ме карат да показвам колко точно е бил :D Но въпреки това, беше НАЙ-ХУБАВИЯТ секс, кълна ви се :D
Да не сме спали с един и същ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И мен ме карат да показвам :razz: :razz:
Имах си едно попадение за една вечер, но беше голям купон :D

Jeuelle
01-27-2011, 19:35
Стига, бе :shock:
Не казвам , че е невъзможно , но ...

NomNomNom
01-27-2011, 19:51
Стига, бе :shock:
Не казвам , че е невъзможно , но ...
Много начетено момче/мъж в моята сфера , инжинер , но в социалната част- твърде много повърхностни контакти. Нещо в дълбочина му липсваше.
Вечерта беше много много забавна - Абе , ти на колко години каза че си ? , -А на теб как ти беше името точно ? , - Как е възможно да си толкова тясна ? , и тук следваше аз да питам как е възможно да ти е толкова малък, ама просто си се хилех.

Изкарах си супер, поне научих името на колегата. :razz:

Pigeon
01-27-2011, 21:54
Стига, бе :shock:
Не казвам , че е невъзможно , но ...
Много начетено момче/мъж в моята сфера , инжинер , но в социалната част- твърде много повърхностни контакти. Нещо в дълбочина му липсваше.
Вечерта беше много много забавна - Абе , ти на колко години каза че си ? , -А на теб как ти беше името точно ? , - Как е възможно да си толкова тясна ? , и тук следваше аз да питам как е възможно да ти е толкова малък, ама просто си се хилех.

Изкарах си супер, поне научих името на колегата. :razz:

Неее, по описанието се разминават, не е един и същи :D :D :D :D Аз първия път като тръгнах да му духам беше на тъмно и така с мощна засилка тръгвам, а то тамън му лапнах началото и оп- ето го края :D :D :D

kleiamandes
01-27-2011, 22:31
Стига, бе :shock:
Не казвам , че е невъзможно , но ...
Много начетено момче/мъж в моята сфера , инжинер , но в социалната част- твърде много повърхностни контакти. Нещо в дълбочина му липсваше.
Вечерта беше много много забавна - Абе , ти на колко години каза че си ? , -А на теб как ти беше името точно ? , - Как е възможно да си толкова тясна ? , и тук следваше аз да питам как е възможно да ти е толкова малък, ама просто си се хилех.

Изкарах си супер, поне научих името на колегата. :razz:

Неее, по описанието се разминават, не е един и същи :D :D :D :D Аз първия път като тръгнах да му духам беше на тъмно и така с мощна засилка тръгвам, а то тамън му лапнах началото и оп- ето го края :D :D :D







дами дами и аз съм се зблъсквала ама с нещо дето направоооо!!!Отивам аз при него върви лафа намествам му се отгоре аха го разсъбличам и ...........тои измрънква нещо а аз в отговор куче от салам не се плаши и тои ме тушира "а от малък салам"....а иди ся продължи любовна игра и сичко останало :razz:

NomNomNom
01-27-2011, 23:42
Тук станахме клуб малки пишки :D :D :razz: :razz: :razz:

И не, размера на пениса за мен няма значение, ама като го знам, че тоя до мен се комплексира от него - това е лошо .

Иначе и с друг малък съм била, за него говореха, че му е над 20, а се оказа под 10 :razz: :razz: :razz:
Беше забавно.

semantics
01-28-2011, 05:46
Пхах, тук някаква много пръфаунд дискусия се е получила...

kleiamandes
01-28-2011, 20:11
Не клуб направо партия хахах
чесно и аз си о признавам размера няма значение се пак този с "салама" та колкото и малък да му е (не чак критично) и сега да се обади съм навита хахахахха



КОИТО ГО МОЖЕ,ГО МОЖЕ ДОБРЕ!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Schekspir
01-29-2011, 00:19
А ся видяхте ли после мъжа мислел за секс повече от жената :grin: :grin:

jettlii
01-29-2011, 12:00
А ся видяхте ли после мъжа мислел за секс повече от жената :grin: :grin:

ама аз не познавам жена, която да бяга от секс когато и да било :D

Chacho
01-29-2011, 12:09
А ся видяхте ли после мъжа мислел за секс повече от жената :grin: :grin:

ама аз не познавам жена, която да бяга от секс когато и да било :D

То и мъжете много-много не бягаме ^^

kleiamandes
01-29-2011, 15:51
всяка дискусия има свая застои,краи дори