PDA

View Full Version : Има ли бисексуални мацки или лесбийки? :)



Dizziness
09-04-2009, 12:04
Е? :-) Няма лошо човек да си признае, аз например съм бисексуална ;-) , бих го направила с момиче, но просто не съм уцелила подходящата, все имам чувството, че тя ще е недискретна? :? :neutral:

LadyDi
09-04-2009, 12:06
И ти реши да я потърсиш тука?

Dizziness
09-04-2009, 12:07
Не, милейди :razz: , търся инфо :)

LadyDi
09-04-2009, 12:08
Аз нямам нищо против. Просто питам. Що скачаш?

babity
09-04-2009, 12:08
Снимка!

vagarious
09-04-2009, 12:10
^
Сайта малко по малко се превръща в сайт за запознанства :D
Иначе по темата:ами аз не удобрявам хората с такова мислене, но това си е въпрос на вкус.Щом им харесва няма лошо.За мен природата си знае работата;Имам предвид, че е прието момиче с момче, жена с мъж и така.Всяко нешо си има предназначение.Така че, тези наклонности не ги удобрявам. :? (:

maybelline
09-04-2009, 12:11
Има вероятност да е недискретна, но ако си подхождате, този проблем отпада. Ето къде ще намериш и бисексуални, и лесбийки, и гейове...каквото търсиш, ще намериш - http://gepime.com/

3oPuTy
09-04-2009, 12:15
До колкото знам във форума има поне 2 момичета (ама не им помня никовете вече),които са бисексуални :) Даже едната имаше доста дълга връзка с момиче (ако не се лъжа) :)
Иначе аз имам приятелки,които са бисексуални и не ми пука :) Даже две от тях имаха връзки от по година и нещо :)

Dizziness
09-04-2009, 12:17
http://www.impulse.bg/albums/by/8885425/view/920926 :-P

NeonBlack
09-04-2009, 12:37
Бисексуални... Ха! Те не знаят още ебе ли им се, пикае ли им се, бисексуални били.

Attention whores.

YouCantStopMe
09-04-2009, 12:45
Бисексуални... Ха! Те не знаят още е** ли им се, пикае ли им се, бисексуални били.

Attention whores.
;-)

Dizziness
09-04-2009, 13:37
:razz: Боже мой... когато човек навършва 18, вече със сигурност знае каква ориентация има. Съжалявам, че има загрубели и консервативни хора, ударени от Живота с тежка ръка. :)

Dizziness
09-04-2009, 13:39
Боже мой... когато човек навършва 18, вече със сигурност знае каква ориентация има. Съжалявам, че има загрубели и консервативни хора, ударени от Живота с тежка ръка. :) :?

LadyDi
09-04-2009, 13:45
Боже мой... когато човек навършва 18, вече със сигурност знае каква ориентация има. Съжалявам, че има загрубели и консервативни хора, ударени от Живота с тежка ръка. :) :?
Мда, като навърши 18, човекът изведнъж получава някакво прозрение свише...

NeonBlack
09-04-2009, 13:47
Не, има достатъчно зрели и осъзнати хора, които наблюдават цялата бисексуалната мания, която се вихри из китната ни родина. Иначе си лягай и с животни ако желаеш, все тая.

Единствената тежка ръка, която аз съзирам, е тази на баща ти, която не те е тупала достатъчно често в началните ти години, че да избие всякакви идеи за глупави пози.

Dimana99
09-04-2009, 14:03
Има bicurious :)

maybelline
09-04-2009, 14:06
Когато навърши 18, както и година-две по-рано в много случаи, човек знае границите си по въпросите, с които е имал опит. Това НЕ означава, че знае или че не знае ориентацията си. Някои хора на 18 знаят. Други и на 25 не знаят каква им е ориентацията. Това не зависи от възрастта, а от опита. Момиче, което не се е влюбвало в жена предполага, че е хетеросексуално, но това не означава, че не може да се влюби. Същото е с лесбийките - това, че не са намерили подходящия мъж не означава, че като го открият ще продължат да са лесбийки. Всичко е в опита.

SorrowNeverDies
09-04-2009, 16:11
Бисексуални... Ха! Те не знаят още е** ли им се, пикае ли им се, бисексуални били.

Attention whores.
;-)

;-)

FlashMX
09-04-2009, 17:53
http://www.impulse.bg/albums/by/8885425/view/920926 :-P

Секс

CherryV
12-15-2009, 16:24
Еми аз съм би...но определено харесвам повече момичета :-)

Lucyy
12-15-2009, 16:30
Аз съм бисексуална ;]] Дори до сега съм била по интимна само с момиче. Не мога да се ограничавам в един от двата пола, нищо че съм девствена ;]] И в други теми написах, не винаги един мъж може да даже нежността от която се нуждае жената. Аз съм на принципа "Ако има момче, давай с момче, ако има и двете, давай и с двете :]]"

CrAzYanDlaZy
12-15-2009, 16:33
мислех, че би-тата са малко .... но поне тези около мен се увеличават доста бързо 8-) иии нямам нищо против тях, познавам и момчета и момичета :) най- добрият ми приятел е би :grin: и той всъщност би могъл да ми бъде много по- добър приятел от всички останали хетеро момчета :-P :-P


пп. аз не съм би

YYY
12-15-2009, 16:34
^
Сайта малко по малко се превръща в сайт за запознанства :D
Иначе по темата:ами аз не удобрявам хората с такова мислене, но това си е въпрос на вкус.Щом им харесва няма лошо.За мен природата си знае работата;Имам предвид, че е прието момиче с момче, жена с мъж и така.Всяко нешо си има предназначение.Така че, тези наклонности не ги удобрявам. :? (:


hi
asl
pls

soul1199
12-15-2009, 16:56
http://www.impulse.bg/albums/by/8885425/view/920926 :-P :shock:

wasch0
12-15-2009, 17:02
може би има, но не съм аз :)

danyrenesmee
12-15-2009, 17:08
ами.. няма лошо бе.. какво .. :) аз си ги приемам супер нормално.. аз не съм (за сега :-o )

cinderella_gugutka
12-15-2009, 18:34
^
Сайта малко по малко се превръща в сайт за запознанства :D
Иначе по темата:ами аз не удобрявам хората с такова мислене, но това си е въпрос на вкус.Щом им харесва няма лошо.За мен природата си знае работата;Имам предвид, че е прието момиче с момче, жена с мъж и така.Всяко нешо си има предназначение.Така че, тези наклонности не ги удобрявам. :? (:
това не е на4ин на мислене и не е въпрос на вкус.не е като да отидеш в магазина и да решиш дали да си купиш блуза или дънки.за всеки си е строго индивидуално.сега може да си против това,но няма как да знаеш дали някъде там не съществува някой от същия пол,който може да те привле4е .тогава друга песен ще пееш..

crazymm
12-15-2009, 18:53
Аз съм на мнение, че можеш да се определиш като бисексуална или лесбийка, ако си имал интимни взаимотношения и с двата пола. А аз твърде интимна не съм била нито с момчета, нито с момичета. Но честно казано много ми се иска да пробвам с момиче - имам усещането, че трябва да го направя...
Обаче не мисля, че ще зная със сигурност каква съм дори когато опитам :)

Hilary_
12-16-2009, 16:03
Аз познавам :grin: :grin:

Zarity
12-16-2009, 16:14
А тъй,майна.
Бисексуални сме и кво :D
Не бе ебавам се,не съм...май...била съм по-интимна с момичета,това нищо не значи :D

Dizziness
12-16-2009, 16:46
Даааааааааа бе! :D

MaLkaTa_LaDy
12-16-2009, 17:37
Какво толкова се нахвърляте на Бисексуалните? Толкова ли не можете да приемете, че са различни от вас? Пак казвам, не мислете толкова ограничено.
Иначе аз не съм Бисексуална. Искрено казвам, че искам да опитам връзка с момиче и искам да спя с момиче, за да разбера какво е и дали ще ми хареса. Нямам нищо против Би и Хомо сексуалните. Познавам много такива момичета и като характер дори повече ми харесват от доста хетеросексуални момичета.

anika17
12-17-2009, 22:18
Аз съм бисексуална и го открих на около 10 г. Тогава ми беше първия път, когато бях по-интимна с момиче. Може би защото е било твърде рано, още от тогава съм свикнала с тази представа за себе си и съм се чувствала напълно нормално. Сексуален контакт с момиче имах на 14 г, с момче също тогава.


Не, има достатъчно зрели и осъзнати хора, които наблюдават цялата бисексуалната мания, която се вихри из китната ни родина. Иначе си лягай и с животни ако желаеш, все тая.

Единствената тежка ръка, която аз съзирам, е тази на баща ти, която не те е тупала достатъчно често в началните ти години, че да избие всякакви идеи за глупави пози.

Това е вече грубо, няма смисъл от такива изказвания. Нито баща ти нито майка ти могат да определят сексуалната ти ориентация. Ако имаш влечението, колкото и да го криеш и подтискаш, един ден то ще излезе на повърхността. Колкото по-рано разбереш сексуалността си - толкова по-добре. Тези които го подтискат и се срамуват да го признаят пред себе си, са нещастни и неразбрани, това ги изолира и ги кара да се чувстват различни и ненормални.
Аз харесвам момичета и се възбуждам от тях, и това няма нищо общо с това дали съм зряла или не, просто си е така, днес утре и след години, този факт няма да се промени. Ако го подтисна, ако спра да го практикувам с жени и продължа само с мъже, ще се чувствам непълноценна и неудовлетворена. Интимният контакт с жена ти дава различно чувство и емоция. Мъжът не може да замени жена, както и жената - мъж. Аз имам нужда и от двете, затова не мисля, че трябва да се ограничавам.
Тук не става въпрос за глупава поза, а просто за различен начин за усещане на света.
Вярно е, че има и позьорчета, които парадират с бисексуалността си, но тук не искам да засягам тази тема.

FOREVAR_ALONE
12-18-2009, 14:14
az sum lesbiika :)

dagituuu
12-18-2009, 14:17
естествено,че има :D

tennistar
12-25-2009, 16:01
хаха ако става дума,според мен момичетата са много по-чувствени,интересни и истински.Лично мен момче не би могло да ме впечатли по никакъв начин,просто защото те са душевни тъпоъгълници,а едно момиче НАИСТИНА може да ме заинтригува и да ме спечели. :smt003

shane91
01-09-2010, 20:20
emii po princip predi godina imash gaje (mom4e) i se razdelihme :p No vinagi sum imala vle4enie i kum 2-ta pola za tova sega iskam da opitam i si momiche ( opitvala sum de po princip, no ne i seks) ako ima nqkoq macka da e ot Sofia (do 19 godishna) da pishe na profila mi .. :) :-) .....mersi mnogo.... :oops: :-)

Violenza
01-10-2010, 08:32
А дали само т.нар. "позьорчета" парадират със сексуалната си ориентация? Айде, тру-та.

soul1199
01-10-2010, 08:42
абе не съм,ама кат гелдам така просто :?

iLovePussyJuice
01-10-2010, 08:43
Писна ми на к'уро от вас. :-x

iLovePussyJuice
01-10-2010, 08:44
хаха ако става дума,според мен момичетата са много по-чувствени,интересни и истински.Лично мен момче не би могло да ме впечатли по никакъв начин,просто защото те са душевни тъпоъгълници,а едно момиче НАИСТИНА може да ме заинтригува и да ме спечели. :smt003ми ти си на кафево.

sh3_1s_7h3_0n3
01-10-2010, 09:26
Мацко, ти не си бисексуална, ти си просто любопитна, защото хормоните ти бушуват.

buuu
01-10-2010, 09:32
^
Сайта малко по малко се превръща в сайт за запознанства :D
Иначе по темата:ами аз не удобрявам хората с такова мислене, но това си е въпрос на вкус.Щом им харесва няма лошо.За мен природата си знае работата;Имам предвид, че е прието момиче с момче, жена с мъж и така.Всяко нешо си има предназначение.Така че, тези наклонности не ги удобрявам. :? (:

tennistar
01-10-2010, 10:12
хаха ако става дума,според мен момичетата са много по-чувствени,интересни и истински.Лично мен момче не би могло да ме впечатли по никакъв начин,просто защото те са душевни тъпоъгълници,а едно момиче НАИСТИНА може да ме заинтригува и да ме спечели. :smt003ми ти си на кафево.

айде у лево,tough guy

monityY
03-19-2010, 15:05
Има, има. Що питаш? :-D

monityY
03-19-2010, 15:06
[quote=tennistar]хаха ако става дума,според мен момичетата са много по-чувствени,интересни и истински.Лично мен момче не би могло да ме впечатли по никакъв начин,просто защото те са душевни тъпоъгълници,а едно момиче НАИСТИНА може да ме заинтригува и да ме спечели. :smt003ми ти си на кафево.

Евалата ! За първия пост имам предвит :D :

xdennyx
03-21-2010, 17:45
Аз лично познавам едно момиче ,което поне твърди,че харесва и момчета и момичета..Не удобрявам такива хора,но всеки си избира живота..И просто не ми се струва реално да обърна резбата : :D

danibebi
03-21-2010, 18:16
Ем аз съм се опипвала с момичета и ми е харесвало 8-) и аз съм имала усещането,че съм БИсексуална,но не знам.Макар,че искам да опитам и с някое готино момиче,може би от любопитство.Но харесвам и момчета.Абе шантава работа :?

tennistar
04-02-2010, 09:26
[quote=tennistar]хаха ако става дума,според мен момичетата са много по-чувствени,интересни и истински.Лично мен момче не би могло да ме впечатли по никакъв начин,просто защото те са душевни тъпоъгълници,а едно момиче НАИСТИНА може да ме заинтригува и да ме спечели. :smt003ми ти си на кафево.

Евалата ! За първия пост имам предвит :D :

хаха мерси,жалко,че не мога да кажа и "евала/аферим'' за втория пост,просто момченцето не може да ме затапи добре :D

m0o
05-06-2010, 22:54
иммма :D :D :wink: ;-)

Lucyy
05-06-2010, 23:00
Ако нямаше такива като нас - бисексуални момичета демек - мъжете щяха да полудеят! =]
Ии, да все пак има и по мое мнение - не малко хД

GregoryHouse
05-07-2010, 04:41
Аз съм бисексуална ;]] Дори до сега съм била по интимна само с момиче. Не мога да се ограничавам в един от двата пола, нищо че съм девствена ;]] И в други теми написах, не винаги един мъж може да даже нежността от която се нуждае жената. Аз съм на принципа "Ако има момче, давай с момче, ако има и двете, давай и с двете :]]"

Нито си лесбийка, нито си хетеро, нито пък би. Първо вземи прави секс и с 2та пола пък тогава се определяй като Би...Имах си спор с една такава "приятелка" която казваше, че е лесбийка, но никога не беше спала с момче...е как може да знаеш, че няма да ти хареса?

fLame3e
05-07-2010, 05:47
Бисексуални... Ха! Те не знаят още е** ли им се, пикае ли им се, бисексуални били.

Attention whores. + :D :D абсл съм съгласна 8-)

BlueFace
05-07-2010, 07:27
Олеле боже ...Вече всеки втори е хетеро/би/транс ..Направо ми се повдига...Дано да избухне Йелоустоун или да ни удари някой метеорит,че да се свършват тия извращения ,защото сигурно след 10 години ще са на мода некрофилите ....


Хора осъзнайте се !!!!

Nadelina
05-07-2010, 07:48
Спала съм и с мъж, и с жена - не веднъж. Това може би значи, че съм бисексуална. И освен това искам да кажа, че това не е криво разбрана истина за живота, то е усещане, на което или се поддаваш или си кротуваш някъде самичък само, за да не бъдеш отхвърлен, заради това, което желаеш. Избора си е наш.

yahhooo
05-07-2010, 10:07
Земи некоя мацка и ще направиме 3 да видиш батко ти кви пози знае от кама сутра 8)

Lucyy
05-07-2010, 10:17
Аз съм бисексуална ;]] Дори до сега съм била по интимна само с момиче. Не мога да се ограничавам в един от двата пола, нищо че съм девствена ;]] И в други теми написах, не винаги един мъж може да даже нежността от която се нуждае жената. Аз съм на принципа "Ако има момче, давай с момче, ако има и двете, давай и с двете :]]"

Нито си лесбийка, нито си хетеро, нито пък би. Първо вземи прави секс и с 2та пола пък тогава се определяй като Би...Имах си спор с една такава "приятелка" която казваше, че е лесбийка, но никога не беше спала с момче...е как може да знаеш, че няма да ти хареса?

Ха. Аз пък мисля, че няма значение дали съм девствена, или не. Важното е, че имам привличане и към двата пола, нали? Самоопределям се, като би. Не защото е модерно, а защото така се чувствам ;]

tonie__
05-07-2010, 10:52
Е? :-) Няма лошо човек да си признае, аз например съм бисексуална ;-) , бих го направила с момиче, но просто не съм уцелила подходящата, все имам чувството, че тя ще е недискретна? :? :neutral:

same here

GregoryHouse
05-07-2010, 11:33
Пубертет+бушуващи хормони+любопитство е формулата ви...а резултата е очевиден. Не, че не ми харесва де ;)

bobito_th
05-07-2010, 11:38
Ха. Аз пък мисля, че няма значение дали съм девствена, или не. Важното е, че имам привличане и към двата пола, нали? Самоопределям се, като би. Не защото е модерно, а защото така се чувствам ;]

и аз съм така :wink:

whitediamond
05-07-2010, 11:46
[quote="anika17"]Аз съм бисексуална и го открих на около 10 г. Тогава ми беше първия път, когато бях по-интимна с момиче. Може би защото е било твърде рано, още от тогава съм свикнала с тази представа за себе си и съм се чувствала напълно нормално. Сексуален контакт с момиче имах на 14 г, с момче също тогава.
Била обратна :lol: Я се озъзнай,всички сме наясно,че още не сме толкова зрели,че да определим какви сме. Тъпо е още от деца да се обиждаме-"абе той е педал","тя е обратна". Освен това не виждам как ще си спала с момиче,нали се сещаш-една жена никога не може да ти даде това което може да ти даде един мъж. Айде няма кво повече да добавя...

05-07-2010, 12:26
Хомосексуализмът се води психично заболяване бре момци и моми. Бисексуалността също. Вие си знаете.. :-D

tennistar
05-13-2010, 15:18
Хомосексуализмът се води психично заболяване бре момци и моми. Бисексуалността също. Вие си знаете.. :-D

зависи в кой век живееш...

BlueFace
05-13-2010, 15:21
Хомосексуализмът се води психично заболяване бре момци и моми. Бисексуалността също. Вие си знаете.. :-D

+ :smt023

Izzi
05-13-2010, 21:48
ми аз ли4но не съм би но бих го направила с моми4е :)

Nakadah
05-13-2010, 21:50
ми аз ли4но не съм би но бих го направила с моми4е :)

:razz: :razz: :razz: :razz:

Dizziness
05-14-2010, 08:17
Интересно :D

bogzfaggot
05-14-2010, 08:26
Погледайте малко National Geographic и ше видите,че хомосексуализъм има и при животните.Те психично болни ли са?По темата,аз съм бисексуална

DevilWish
05-14-2010, 11:50
ми аз ли4но не съм би но бих го направила с моми4е :)

:razz: :razz: :razz: :razz:
Това не значи, че е би ;) Никое момиче не ме привлича, обаче няма да откажа сексуален контакт с някоя, само за да пробвам ;) Но момиче не може да ме възбуди, като почне да ме задоволява с френска или нещо такова тогава да много ясно, но това е нормално.Така ,че според мен половината от тези, които се направиха "би" просто искат да експериментират.
По тая логика момичетата ,които правят тройки са би, защото има включено още 1но момиче.Странни сте.

FromAutumToAshes
05-14-2010, 12:31
Бившата ми приятелка оО

Sisi7u
05-14-2010, 12:52
не съм и не бих го напр :)

Bloodygirl
05-14-2010, 13:19
аз не съм Би,нито лезбо,но подкрепям хората,които са такива.Според мен,те са нормални хора и не мисля,че трябва да ги смятаме за грешка на природата.Каквито са създадени,такива трябва да си бъдат.
Както казаха много в тази тема,Би-тата и лезбо-тата не трябва да подтискат всъщността си,а да я показват!Щом са лезбо - да спят с момичета,щом са Би - да са и с двата пола.Хетеросекслалността също е заболяване,но се приема за нармално,нали?Бисекслалнос тта също е заболяване,както и лезбийството (в момента не се сещам за точната дума),но те не се приемат за нормално...Е не е честно спряно Битата и обратните,нали? Аз не съм Би,нито лезбо,просто смятам,чене е редно...

silversteinn
05-14-2010, 13:22
Погледайте малко National Geographic и ше видите,че хомосексуализъм има и при животните.Те психично болни ли са?По темата,аз съм бисексуална

+ :)

Machine123
05-15-2010, 12:04
Хахах кво викат аз не съм би , ама бих опитала с друго момиче .. пфф ама аз ако кажа , не съм би ама бих опитал с момче веднага ще ме изкарате гей .. Тъпа нация !!!! Хомосексуалните и би сексуалните вън !!! Хомосексуални=цигани !!!! Ако имате друга наклонност просто не е показвайте публично , даже и във форуми ;]]

silversteinn
05-15-2010, 14:34
Хахах кво викат аз не съм би , ама бих опитала с друго момиче .. пфф ама аз ако кажа , не съм би ама бих опитал с момче веднага ще ме изкарате гей .. Тъпа нация !!!! Хомосексуалните и би сексуалните вън !!! Хомосексуални=цигани !!!! Ако имате друга наклонност просто не е показвайте публично , даже и във форуми ;]]

Моляя?? И от кога ТИ и няк'ви хомофоби като теб определят кой какво ще прави и какво и къде ще показва? Ей такива като теб ни правят ''тъпа нация''. Тъпи и ограничени хора.

YouDontKnowMe
05-15-2010, 16:02
Олеле боже ...Вече всеки втори е хетеро/би/транс ..Направо ми се повдига...Дано да избухне Йелоустоун или да ни удари някой метеорит,че да се свършват тия извращения ,защото сигурно след 10 години ще са на мода некрофилите ....


Хора осъзнайте се !!!!
Осъзнай се ти.

По темата - и аз съм Би. И не ми пука, даже го смятам за нещо съвсем нормално. Нямат значение пола, възрастта, расата и т.н. когато има любов. Не го ли разбрахте вече.

Machine123
05-16-2010, 10:15
Хахаха еми кво като всички кажат искам да го направя с някой от моя пол , и то цялата нация някви хомота и би :Х ходи на запад ако искаш увъжение и рабиране .

silversteinn
05-16-2010, 16:37
Хахаха еми кво като всички кажат искам да го направя с някой от моя пол , и то цялата нация някви хомота и би :Х ходи на запад ако искаш увъжение и рабиране .


Ако някой искаше съвет къде да "ходи" щеше да те попита. :wink: И "увЪжение" се пише с "а". Само показваш ниското си ниво на интелигентност.

m1nik
05-16-2010, 17:10
sick sick people sick sick..

Machine123
05-16-2010, 20:46
Хаха щом казваш.. Не ме интересувеа правописа ми аз сам си знам колко съм умен ;]

w0sh
05-16-2010, 20:58
Тази тема не подкалжда нищо друго совен безсмислени спорове и май се превръща в хранилка.

Освен това е стара.

Ще я ключасам.