PDA

View Full Version : 15 септември



unica
09-04-2009, 13:32
Здравейте!
Знам, че за зайците се написаха доста теми, но аз съм един от тях и здраво съм се сдухала, депресирала и какво ли още не ... ;хх
Та най-много се притеснявам от 15 септември, в смисъл, че няма да знам къде да отида.Приеха ме в 31 СУЧЕМ с испанкси и английски и се чудя като отида първият ден какво да направя, как ще намеря къде е класът ми ... понеже там нямам много познати или поне не знам за такива ...
Моля някой да ми разясни как стават горе-долу нещата... 10х предварително :)

RevolutionZ
09-04-2009, 13:39
Ми отиваш и почваш да търсиш групичка от хора, които са видимо на товята възраст и също като теб са притеснени, пребледнели, припотени. Питаш ги дали има някой от твоя клас и ще се намерите.

PurpleDream
09-04-2009, 13:41
намираш някой учител и питаш

sunset_light
09-04-2009, 13:48
Хей и аз съм оттам.
Спокойно.
Ако искаш ще търсим заедно.
От съседния клас съм.
Няма страшно.
Знаеш ли какво е яко да се запознаеш с нови хора,нов клас,нови приятели.
Не се сдухвай напразно.
:)

Eddie
09-04-2009, 14:02
На моя първи учебен ден в моята гимназия класните ръководители се иправиха най-отпред и ни извикаха зайците по имена и ни придружиха до стайте. Нищо страшно няма.

dan40123
09-04-2009, 14:24
аз като бях 8 клас направих така отидох сам огледах се наляво надясно видах две три момчета на мойта възраст отидох при тях заговорих единия той каза че сме в един клас и така...

plmn
09-04-2009, 14:27
питаш

Tempest
09-04-2009, 17:12
отиваш в средата и викаш с колкото глас имаш "КЪДЕ Е БЪ КЛАС?" ако си Б де :D

BunnyD
09-04-2009, 17:13
отиваш в средата и викаш с колкото глас имаш "КЪДЕ Е БЪ КЛАС?" ако си Б де :D




Tempest ПРЕЗИДЕНТ =D> =D> =D> :lol: :lol: :lol:

Tempest
09-04-2009, 17:30
чакай да споделя и аз мъката... понеже живея в провинцията (а не в Република София), бях сигурен, че ще има познати... и намерих... и единствения, който познавах добре, ми каза "олеле, ти в моя клас ли ше си е?! Баси, как ше те търпя?!" Пък ся ако не се похвали нещо на мене, не е той просто :D

UNITED
09-04-2009, 18:22
Отиваш при някой даскал,"господине дека ми е стаята,а ?" той ще ти каже :-| или пък както каза KumchoValcho така направи :-|

mArMaLaDkA
09-04-2009, 18:37
Ами, ти няма ли да ходиш преди 15-ти, за да видиш коя точно паралелка ще си, кой ще ти е класен, в колко часа да си пред училището, етц.?
Няма да се шашкаш. Най-вероятно ще си намериш много повече познати, отколкото си си мислела.
Не се притеснявай относно външния си вид и поведението си - всички са или твърде притеснени, или твърде много не им пука, за да се втренчват в другите и да започнат да оплюват, ако на някой нещо не му е наред(има и изключения, но това са ограничени хора). Не е нужно да се усмихваш фалшиво, достатъчно е да имаш добро настроение и да си отворена за нови запознанства. Бъди уверена, лъчезарна и приветлива. :)

m0
09-04-2009, 18:58
И аз се чудех какво да направя,но обмислям идната седмица да отида до училището (на другия край на града) и да проверя дали няма някое листче ( :D ) , на което да пише класния на паралелката ми и дали ще има родителска среща с деца 8-) .Ако не ще се обадя.Ако нямаш телефона на училището потърси в интернет дали има сайт.Късмет!!

Chuck93
09-04-2009, 19:58
Ми на моя първи учебен ден хората от бившия ми клас се паднахме повечето да сме пак в един иии си бяхме нали там пък и в мойто даскало във Своге ги познавах всички ииии по едно време идва няква и вика елате тука сега да ходим към стаята и аз викам "Пфаа тая па къв и е проблема" и по едно време вика аз съм вашата класна ии дрън дрън отиваш просто и викаш на някой даскал ъъъ извинете къде е еди кво си и не знам си кво абе те ще те упътят :grin: айде успеех ии да ядете мн моркови

balon4eee
09-04-2009, 20:16
охаа там пък има 1 курва голама След нея се влачат още курви и мозъчноизостанали сеш се ?

Unendlich
09-05-2009, 09:47
Значи официално учебната година в страна започва от 09:00 навсякъде :) Миналата година когато аз бях заек, на микрофона водещите каза на зайчетата къде да се строят (понеже бяхме 8 класа) :lol: Няма да се притесняваш, нищо не е страшно, отиди си наперена, все пак заек си само 1 път :oops: :-P

kalashnik
09-05-2009, 10:49
В нашете даскало на първия егаж имаше окачени списъци с класовете и схеми на етажите.

Tempest
09-05-2009, 12:09
Значи официално учебната година в страна започва от 09:00 навсякъде :) Миналата година когато аз бях заек, на микрофона водещите каза на зайчетата къде да се строят (понеже бяхме 8 класа) :lol: Няма да се притесняваш, нищо не е страшно, отиди си наперена, все пак заек си само 1 път :oops: :-P

веднъж за около 8 месеца, после за още толкова си "презимувал заек", което, доколкото мога да чета, е отново заек ;)

Djenka
09-05-2009, 13:49
Здравейте!
Знам, че за зайците се написаха доста теми, но аз съм един от тях и здраво съм се сдухала, депресирала и какво ли още не ... ;хх
Та най-много се притеснявам от 15 септември, в смисъл, че няма да знам къде да отида.Приеха ме в 31 СУЧЕМ с испанкси и английски и се чудя като отида първият ден какво да направя, как ще намеря къде е класът ми ... понеже там нямам много познати или поне не знам за такива ...
Моля някой да ми разясни как стават горе-долу нещата... 10х предварително :)

И аз бях така...Депресирана,уплашена и т.н.
По темата : Ще си намериш класната стая и тка нататък - за това вече не мога ти помогна 'щото аз в 5-ти бях със същият си клас ,който беше от 1-ви до 4-ти клас.На 15 -ти разбрах къде е моят клас,като ги видях скупчени. 8-) Ако си в ново у-ще - не знам,не съм минала по този път...

bloodymirror
09-05-2009, 13:59
На всеки му се случва..аз също се притеснявай как ще намеря класа си..ноо,бъди на вълна: '' No Problem'' :D

lillytheone
09-05-2009, 14:17
Ми на моя първи учебен ден хората от бившия ми клас се паднахме повечето да сме пак в един иии си бяхме нали там пък и в мойто даскало във Своге ги познавах всички ииии по едно време идва няква и вика елате тука сега да ходим към стаята и аз викам "Пфаа тая па къв и е проблема" и по едно време вика аз съм вашата класна ии дрън дрън отиваш просто и викаш на някой даскал ъъъ извинете къде е еди кво си и не знам си кво абе те ще те упътят :grin: айде успеех ии да ядете мн моркови

Ебати измислената история братле :X

MonSitY
09-05-2009, 16:29
аз нямах този проблем,когато бях 8 клас,защото познавха класната си и точно аз бях човекът,който трябваше да търси новите съученици и да им покаже къде се събираме :-D

pifiella
09-05-2009, 17:38
Ми на моя първи учебен ден хората от бившия ми клас се паднахме повечето да сме пак в един иии си бяхме нали там пък и в мойто даскало във Своге ги познавах всички ииии по едно време идва няква и вика елате тука сега да ходим към стаята и аз викам "Пфаа тая па къв и е проблема" и по едно време вика аз съм вашата класна ии дрън дрън отиваш просто и викаш на някой даскал ъъъ извинете къде е еди кво си и не знам си кво абе те ще те упътят :grin: айде успеех ии да ядете мн моркови
В кое училище си учил/а в Своге?

your_secret
09-05-2009, 17:48
Душа, от същия клас съм 8-)

15 СЕПТЕМВРИ

ОТКРИВАНЕТО НА УЧЕБНАТА ГОДИНА В 31 СУЧЕМ "ИВАН ВАЗОВ" ЩЕ БЪДЕ ОРГАНИЗИРАНО КАКТО СЛЕДВА :

В 8.00 Ч - ЧАС НА КЛАСА ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ І-ІІ КЛАС И УЧЕНИЦИТЕ ОТ V-VІІІ КЛАС

В 9.00 Ч. ТЪРЖЕСТВО НА ДВОРА ЗА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ


РОДИТЕЛСКА СРЕЩА

На 23.09.2009 г. от 18.30 ч. ще се проведе родителска среща за V и VІІІ клас

А попринцип веднага като влезеш от главния вход се вижда 1 малко черно табло, предполагам, че там ще е написано по кои кабинети сме.

Discard
09-05-2009, 18:11
Сега като гледам всички ли сте били наплашени като зайчета :D ??Аз асимилирах че съм в нов клас на 14-ти вечерта като са къпах :D .И въобще не ми беше напрегнато ддз.Обаче беше малко забавно-докато намеря класа направих 2 обиколки на площадката там,където носят знамето по принцип :D .Не спичай,всичко ще ти мине ок...

elito0o0o0
09-05-2009, 23:36
пфф ай стиа с тия зайци уе .. бааах надухте ми главата.. като чели съм заек в действителност.. млъквайте .. кфо толкова ,че ше бъда нова.. аз съм човек,а не заек д'ге.. нервите ме кат почнете с тия зайци.. па вие толкова ли сте тъпи ,че да незнаете кфо да прайте кат отидете??? майкоо майко.. :? :? :? :? :( :(

ExtrAc7
09-06-2009, 01:26
Аз цял живот т'ва правя търса си класа тази година пак ще се местя :D:D:D е тъпо е ама от една страна ще ти е по интересно натам през годината :)

0409
09-06-2009, 08:59
И мънъ ме е страх :-#

smiLexaga1n
09-06-2009, 09:40
Душа, от същия клас съм 8-)

15 СЕПТЕМВРИ

ОТКРИВАНЕТО НА УЧЕБНАТА ГОДИНА В 31 СУЧЕМ "ИВАН ВАЗОВ" ЩЕ БЪДЕ ОРГАНИЗИРАНО КАКТО СЛЕДВА :

В 8.00 Ч - ЧАС НА КЛАСА ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ І-ІІ КЛАС И УЧЕНИЦИТЕ ОТ V-VІІІ КЛАС

В 9.00 Ч. ТЪРЖЕСТВО НА ДВОРА ЗА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ


РОДИТЕЛСКА СРЕЩА

На 23.09.2009 г. от 18.30 ч. ще се проведе родителска среща за V и VІІІ клас

А попринцип веднага като влезеш от главния вход се вижда 1 малко черно табло, предполагам, че там ще е написано по кои кабинети сме.

Аз пък съм от обратният клас 8-) така да се каже .. т.е. с английски и испански :D . Ама в 8 часа не е ли малко рано ... :lol: На авторката късмет със сигурност ще се ориентираш :) , а дори може да се запознаем 8-) , 'щото и аз съм заек в 31-во на 15-ти. :D

Sarafina
09-06-2009, 09:56
И мънъ ме е страх :-#
+1 :(

alwaysnforever
09-06-2009, 10:21
Не се притеснявай толкова ! Ще си намериш класа..или питаш някой учител и така..
Когато бях 8 клас познавах само 2 момчета от класа и те не ми бяха приятели дори..смисъл бяха в съседния клас в старото ми у-ще. :( 8-)
Когато си нов е най-трудно, но всичко си минава..и трябва да няма тоолкова големи притеснения как ще те приемат, какво ще правиш и т.н. :)

Tempest
09-06-2009, 10:33
най-лесно става така - изпиваш преди това 3 кафета и няма как да не тръгнеш да се запознаваш :D

ShtrudeL
09-06-2009, 11:50
ъаа искам да почваме бе издивявам Оо
Искам да видя всички от даскало - приятни или не приятни ^ Искам да пиша за последно в тетрадка ии да простеем на воля ^_^