PDA

View Full Version : Изправяне на коса ?



astyle
09-04-2009, 14:15
Ами аз съм момче и много много не съм в час с козметиката така ,че ще попитам.Моята коса е начупена :( ,пък ми е малко по издължено лицето и като си я изправя нагоре ставам все едно с 2м лице :D и искам да си я напрая леко емо нали "зализана" ,но като я направя се накадря :grin: и се получава кофти ефект ,та ето най-накрая и въпроса:Има ли такъв крем,маска или там шампоан за изправяне на коса и ако да някой пробвал ли е и какво му е мнението ?

tonie__
09-04-2009, 14:28
има,но не помагат кой знае колко,зависи от типа коса :? купи си евтина преса,20 лева

astyle
09-04-2009, 14:36
аааа имам предвид нещо по дълготрайно :-k

tonie__
09-04-2009, 14:39
от пресата по-дълготрайно ли ? :lol:

TeenSpirit
09-04-2009, 14:41
Питай някой псевдо-мъж, демек фешънче.

tonie__
09-04-2009, 14:42
тука има един,дори двама ;)

stelit0
09-04-2009, 18:55
Здрасти,по-дълготрайно от пресата няма.Имам предвид че държи наи-много 24часа.Аз всяка сутрин преди даскало я изправям не става по друг начин.Ти изкаш по дълготрайно защото те мързи ама така не става аз като ставам сяка сутрин да се гримирам,да си изправякосата,ноктите, дрехите,бижутатаи какво ли още не.И най-гадното е че не съм само аз а и много други момичета а ти за една коса изкаш по дълготрайно.МЪРЗЕЛИВЕЦ!!! :-x :-x :-x :o :smt104

liim0nka
09-04-2009, 19:35
Здрасти,по-дълготрайно от пресата няма.Имам предвид че държи наи-много 24часа.Аз всяка сутрин преди даскало я изправям не става по друг начин.Ти изкаш по дълготрайно защото те мързи ама така не става аз като ставам сяка сутрин да се гримирам,да си изправякосата,ноктите, дрехите,бижутатаи какво ли още не.И най-гадното е че не съм само аз а и много други момичета а ти за една коса изкаш по дълготрайно.МЪРЗЕЛИВЕЦ!!! :-x :-x :-x :o :smt104

Кой те кара да вършиш всичко това..че се оплакваш и викаш на другите мързеливец..ми ако не иска да си гори косата секи ден..охх :x

tonie__
09-04-2009, 19:36
^той е момче,по дяволите,не е длъжен да прави всичко това. :x

liim0nka
09-04-2009, 19:54
^той е момче,по дяволите,не е длъжен да прави всичко това. :x

това имах предвидд..ама не можах да се изкажа.. 8-)

tonie__
09-04-2009, 19:58
да бе,аз за другата пръдла говорех 8-)

liim0nka
09-04-2009, 20:00
да бе,аз за другата пръдла говорех 8-)

:D

nimfa716
09-05-2009, 11:31
преса!!! :) :)

tonie__
09-05-2009, 11:41
^ да,не е длъжен да си изправя косата !

babyt0o12
09-05-2009, 11:46
да бе,аз за другата пръдла говорех 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MaLty
09-05-2009, 11:52
Здрасти,по-дълготрайно от пресата няма.Имам предвид че държи наи-много 24часа.Аз всяка сутрин преди даскало я изправям не става по друг начин.Ти изкаш по дълготрайно защото те мързи ама така не става аз като ставам сяка сутрин да се гримирам,да си изправякосата,ноктите, дрехите,бижутатаи какво ли още не.И най-гадното е че не съм само аз а и много други момичета а ти за една коса изкаш по дълготрайно.МЪРЗЕЛИВЕЦ!!! :-x :-x :-x :o :smt104
Ахахах най-много 24 часа друг път..мойта държи 3 дена почти ;) Иначе най-доброто решение е преса :)

rachel_billson
09-05-2009, 18:08
Много зависи колко податлива е косата на такива процедури,а иначе питай в някой фризьорски салон за трайно изправяне.Аз и мои приятелки сме го пробвали и стоя доста дълго. :)

nimfa716
09-06-2009, 17:03
^ да,не е длъжен да си изправя косата ! може и да не е след като иска аз му казвам мнението си :) :)

stelit0
09-06-2009, 19:35
Здрасти,по-дълготрайно от пресата няма.Имам предвид че държи наи-много 24часа.Аз всяка сутрин преди даскало я изправям не става по друг начин.Ти изкаш по дълготрайно защото те мързи ама така не става аз като ставам сяка сутрин да се гримирам,да си изправякосата,ноктите, дрехите,бижутатаи какво ли още не.И най-гадното е че не съм само аз а и много други момичета а ти за една коса изкаш по дълготрайно.МЪРЗЕЛИВЕЦ!!! :-x :-x :-x :o :smt104

Кой те кара да вършиш всичко това..че се оплакваш и викаш на другите мързеливец..ми ако не иска да си гори косата секи ден..охх :x









точно това казах че няма по-трайно от пресата освен това перманентното но ако изка да остане без коса си е негов проблеми, за горенето ами като изка да си ходи къдрева коса
и не се оплаквам просто казвам че щом всички други могат да вършат толкова много неща значи той може няма да му се счупят рацете.

sunshine92
09-07-2009, 10:29
Лусион за изправяне на коста на Сънсилк и после пресата. По-ефикасно от това поне аз не съм пробвала. 8)

silwinka
09-07-2009, 16:31
Ами взимай преса , но ако искаш за по - дълготраен ефект взимай онези по -скъпите , които и са много по - хубави дето са от 60 до 100 лв ! Те държат до 4 - 5 дни максимум ( естествено ако не си къпеш косата) ! Иначе и онези по 20 лв стават .. но чесно казано са боклук , аз имах на ЕЛИТ ! Пхах , не беше добре тази преса .. :D

Ember
09-07-2009, 17:16
пресата много гори :( ,но какво да се направи най-доброто и бързо решение за начупена коса . Ако след баня си я изправиш със сешоар и после с пресата се изправя по-хубаво и държи по-дълго време , според моите наблюдения :)

stelit0
09-07-2009, 17:31
а според мен на мръсна коса се изправя най добре но то зависи и от косата .Моята преса е 80лв. на ровента загрява до 200 градуса много съм доволна но за момче с по къса коса ще е най добре от тия тънките дето плочката е 1см. в прочем моята е 3см.

InisMona
09-07-2009, 20:53
Здрасти,по-дълготрайно от пресата няма.Имам предвид че държи наи-много 24часа.Аз всяка сутрин преди даскало я изправям не става по друг начин.Ти изкаш по дълготрайно защото те мързи ама така не става аз като ставам сяка сутрин да се гримирам,да си изправякосата,ноктите, дрехите,бижутатаи какво ли още не.И най-гадното е че не съм само аз а и много други момичета а ти за една коса изкаш по дълготрайно.МЪРЗЕЛИВЕЦ!!! :-x :-x :-x :o :smt104
Ааа,ти си изправяш и ноктите,и бижутата...?Как става номера с ноктите,и на мен ми ще... 8-)
Абе,кат се изправиш със сешоар и четка,и забравиш да се къпеш един месец-ето ти права коса,ше се пазиш от дъжда и ше се сресваш от време на време...иии ТааДАа... :) :D