PDA

View Full Version : ..



RaZzer
09-04-2009, 14:24
=-

w0sh
09-04-2009, 14:26
Скълцай си ръката и и показвай белезите.
Напиши и името с бръснач на челото си.

maybelline
09-04-2009, 14:36
Не се дръж сдухано, не се прави на весел. Дръж се както се чувстваш. ако не ти е весело, не е нужно да се цупиш или да се държиш като малко дете. Просто бъди по-сериозен. Ако ти е весело - дръж се весело. Бившата сама ще реши какво иска, не е бебе. ако те вижда сдухан, няма да си мисли, че я чакаш или нещо подобно, макар че ако не е много тъпа, сигурно ще се сети, че ти е тъжно за нея. Ако се правиш на весел, ще бъде прекалено очевидно. Имах един бивш, правеше се на весел, аз от началото видях, че той просто симулира и започнах да се държа с него, все едно му е минала мъката по мен. Като ме видя да се държа свободно, все едно сме "приятели", веднага се сдуха и си каза какво му е на сърцето, само че аз вече го бях преодоляла и на него му стана още по-гадно.
Така че, не се прави - ще си личи. Не се дръж гадно с нея - ще си като малко детенце, на което са взели бонбона. Дръж се приятелски, а а ко те наранява да я виждаш, не й обръщай повече внимание от това, което обръщаш на всяка друга съученичка (предполагам, че ти е съученичка, след като скоро ще се виждате всеки ден).
Междувременно, намери си друго занимание - приятели, спорт, телевизия, игри, компютри, изкуство...каквото искаш. Не се прави пред нея, че имаш гадже или че се сваляте с някоя, защото ще си прозрачен, а и тя ще помисли, че си много непостоянен, което е още една причина да не се събере с теб, дори и да си го е мислела.

PurpleDream
09-04-2009, 15:03
не се дръж сдухано, да не би да искаш да те види такъв и да се върне при теб само, защото и е жал....бъди весел, пък тя каквото иска да си мисли

ravita
09-04-2009, 15:15
Не разбирам въпроса ти сякаш ти самият не знаеш как се чувстваш за бога за да разбереш как се чувства някои ( твоята бивша примерно ) първо трябва да си наясно със собствените си чувства . Какво значи да се държа "здухано" или "весело" . Какво ти казва сърцето как се чувстваш...Не разбираш че всички отговори са в теб самият нито аз нито който и да е било друг от този форум може да ти каже по точно от теб санмият как се чувстваш . Но тук идва другия случай в който може би се опитваш да скриеш чувствата си .А в това няма никъкъв смисъл защото въпросното момиче те приема такъв какъвто си нали ?

ShtrudeL
09-04-2009, 19:47
Изключително глупава анкета.

RaZzer
09-04-2009, 20:42
Благодаря на всички за мненията и съветите... Донякъде съм съгласен и с тези, които смятат за глупава цялата работа, но... въобще много съм объркан и хич не ми е ясна ситуацията...

Все пак някои мнения много ми помогнаха и ме накараха още по-сериозно да се замисля! Благодаря! :)

Bvlgar
09-04-2009, 20:44
Мислиш грешно. Най-добре е да се държиш така, както ти не на сърце, а не да играеш няква постановка пред нея.

Ако си "сдухан" тя ще разбере, че още имаш чувства към нея.
Ако си "весел" ще си помисли че вече не ти пука за нея.

NaNa_SladuRana
09-04-2009, 21:26
В момента съм сдухана и ти казвам от това полза нямам,бъди весел,усмихни се на живота и той ще ти се усмихне :)

Amateur
09-04-2009, 23:02
На всеки ли трябва да го пиша!НИЩО БИВШЕ НЕ ВАЖИ!!!!!!

IndependentGirl
09-04-2009, 23:27
Няма смисъл от маски и да се преструваш.. дръж се естествено.. не прикривай чувствата си.. :)
Щом тя те е преодоляла и е продължила напред с друго момче.. и ти трябва да продължиш.. :wink:

Sworty
09-04-2009, 23:56
Дръж си се нармално, но не се сдухвай споредм мен това ще е грешка ако го правиш, не виждам повод в който да съжаляваш, че ти вече не си с нея. А щом тя си е намерила друг, а ти си мислиш, че е раздвоена не се заблуждава, ако беше така щеше да проведе поне един разговор с тебе и т.н.
Забрави всичко и се дръж естествено.

t0d1t0
09-05-2009, 06:09
На всеки ли трябва да го пиша!НИЩО БИВШЕ НЕ ВАЖИ!!!!!!
http://img.zamunda.net/pic/smilies/bow.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/happy2.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/laugh.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/whistle.gif

guinessgirl
09-07-2009, 19:50
значи,сега ще ти кажа как бих реагирала аз.

ако се държиш сдухано,но не ми пука за теб,ще си помисля,че си ебати загубеняка.
но ако изпитвам нещо към теб,би ми станало готино,че суупер много ме обичаш и най-вероятно ще се върна при теб.

ако се правиш,че не ти пука за мен,бих ти казала да го духаш и повече не бих те поледнала (и да изпитвам нещо)

мразя мъже,които се правят на интересни.

FiRe_LaDy
09-07-2009, 19:56
Бъди весел!Живота продължава,дори и без нея.

Marinchety
09-07-2009, 20:19
Не мисля че има точно определен начин по който трябва да се държиш ... просто иди при нея кажи и какво чувстваш помоли я да си дадете по още един шанс (като ест. и двамата се постараете нещата да са по различни от миналия път и караниците да се избягват) и ако тя те обича не мисля че би отказала :) Успех

evelinka1122
09-07-2009, 20:29
погледни малко по отвисоко на това положение... като иска да си е с друг да е с него, продължила е напред и ти трябва да направиш същото! когато си около нея просто се дръж така сякаш е просто близка позната и недей да опсипваш с вниманието което очаква, че ще й направиш кефа... пък се дразня така някой да е предвидим :)

remi
09-07-2009, 20:48
Дръж се така,все едно на лицето ти се изписват всички незабравими моменти преживяни заедно !