PDA

View Full Version : Вивател???



vesitu_
09-04-2009, 16:26
Някои знае ли дали мога от вивател да си закупя телефон привилег с две сим?

ivanstef
09-04-2009, 17:25
Защо държиш да е от Вивател? :?

XceSS
09-04-2009, 17:42
Щом е 2 сим, значи е китайски.Нито един от операторите не предлага, такива телефони.

Cybershot
09-04-2009, 18:08
Телефон с 2 Сим карти са китайски реплики най-вече на Apple Iphone,HTC и други известни марки. До сега не съм виждал голяма марка да пусне такъв с 2 СИМ карти. Тоя Привилег ще е реплика

Но може да се тълкува и някаква промоция, ако вземеш телефона да ти дават 2 СИМ карти, това май е по-логично :booooomb:

DarkAngelOfHope
09-04-2009, 20:19
Мисля че няма Privileg във Vivatel, но във Hendy би трябвал да продават (M-Tel). Ако там няма може да си вземеш от get.bg

Не са крайно лоши телефони. Незнам на кой си се спряла ... до колкото са ми казвали познати (работещи в сервизи) най-рядко за ремонт се връща X6, но пък той от към екстри е с най - малко ... другото което е; процесора му идва малко бавен. Чувал съм добри отзиви за оня с ТВ-тунера ... не помня к'ъв беше модела (нещо 90) :)

Като цяло е удобно да имаш в един телефон две карти :) приятелката ми има Х6 ...

curious
09-05-2009, 01:33
Щом е 2 сим, значи е китайски.Нито един от операторите не предлага, такива телефони.
Не е задължително да е китайски, такива телефони се произвеждат и от Samsung, Acer, LG, Motorola .. :)

vesitu_
09-05-2009, 10:12
държа да е от вивател понеже заради някакви си там оферти мога да взема тел на половин цена..
Cybershot .. аз съм виждала също в handy затова се интересувах :)

Благодаря все пак :oops:

DarkAngelOfHope
09-05-2009, 12:08
А защо не отидеш във Vivatel или 2be и не попиташ дали имат Privileg ? :)

MakeMeLaugh
09-05-2009, 13:59
НЕ си слагай проблеми на главата.
Просто не знаеш как 90% от продадените ни телефони се върнаха в сервиза и колко проблеми сме имали с клиентите заради тях в бившата ми работа.

Ако ще си купуваш с 2 сим карти си вземи от моделите на SAMSUNG!
Имам 2-3-ма познати, които са с тях от доста време и са перфектни + на хората, на които съм продавал.
Но нямаш ли пари за тях, карай си с 2 телефона и толкова.