PDA

View Full Version : Как да я забрава или евнтуално да се съберем :(



house_man
09-04-2009, 16:32
Тва ми е първата сериозна връзка.Ходихме 10 месеца и се разделихме (по точно ме зарязаха)заради кофти насабрали се случки а и просто някак си така стана беше доста тъпо по това време едвали не от нямане кво се разделихме.Та значи минаха вече 3 месеца страшно много ми липсва моето момиче , излизах с кви ли не офци но постоянно си мисля за нея .До колкото знам още не си е хванала никой .Казва ми че не си е хванала никой и че не може да ме обича ве4е ,че вижда само лошите ми черти и все пак имам чуството че си противоричи.Осъзнах фатални грешки от моя страна за който адски много сажалявам .Молих за втори шанс но тя е твърд характер ,а аз ще се побъркам вече .Ще ви бъда благодарен ако кажете някви съвети евентуално как да се саберем или да я забрава .Знам че ако сам не поискам няма как да стане но все пак .Благодаря ви за вниманието!!!

l0lz
09-04-2009, 16:45
Изпадал съм в същата ситуация, но като покажеш, на момиче, че тя е всичко за теб, почва да си мисли, че е най- великата, и самочувствието й още повече се покачва.
Времето лекува... Т.е., забрави я.

stup1fy
09-04-2009, 17:03
Може би просто не изпитва нищо към теб и иска да е сама.


Времето лекува... Т.е., забрави я.
+1..

Crazytu
09-04-2009, 17:12
Няма смисъл да се опитваш да си я върнеш, очевидно е, че тя не иска да се съберете .. най-добре продължавай напред, след време ще я забравиш.

stup1fy
09-04-2009, 17:13
Само за забравянето не съм много сигурна..
Има незабравими хора,но няма незаменими.

RaZzer
09-04-2009, 17:18
Няма смисъл да се опитваш да си я върнеш, очевидно е, че тя не иска да се съберете .. най-добре продължавай напред, след време ще я забравиш.

Как е очевидно като той самия казва, че според него тя има вътрешно противоречие... :?

umri
09-04-2009, 20:04
Абе ти мъж ли си или путка бе?

Когато приключи връзката - КРАЙ! НИКОГА НЕ СЕ СЪБИРАТЕ!!!
Това, че си осъзнал грешки най-вероятно са глупости. Разбери, че ти си мъжа и не трябва да се унижаваш и да страдаш заради едно момиче. Дори и да се съберете, което не трябва да става, тя ще те мачка до края на дните ти, защото прекалено си се уовчил. Виж какво ще направиш за да я забравиш. Изтриваш всички нейни и ваши общи снимки от компютъра си. Ако имаш хартиени снимки тях ги скъсваш и хвърляш. Изтриваш и скайпа и телефона и се стараеш да не е срещаш никъде. Ако я видиш - здрасти и подминаваш (може и без здрасти). Спираш да разпитваш вашите общи приятели за нея, а ако те започнат да говорят им казваш да млъкнат и, че не те интересува. През това време излизаш с други момичета, докато не намериш подходяща,пък и да не е подходяща нали трябва да се тъпче нещо. Има една българска много вярна поговорка - очи, които не се виждат се забравят. И е много вярна. Тези неща не ги пиша просто така, а всичко е от личен опит. Никога не съм се провалял като спазвам тези методи за забрава. Винаги ще има моменти, в които ти се иска да и се обадиш или да я потърсиш, но трябва да устояваш на желанията ти, защото всичко, което си постигнал ще отиде по дяволите. Ако пък случайно след време тя ти се обади имаш 2 варианта. Или да не и вдигнеш или да и кажеш, че си зает и нямаш време. Така до няколко месеца ще си напълно изстинал и дори и да я срещнеш няма да ти прави впечатление. А това за "да се съберем" си го избий от главата освен, ако не си мазохист.

LadyDi
09-04-2009, 20:12
Тука всички сме еманципирани.
Забрави я. Ще ти мине.
И понеже, освен че сме еманципирани, обичаме да си говорим с клишета -> Болката е неизбежна, страданието е по избор.

Колкото повече мислиш за нея, толкова повече ще ти липсва. Старай се да не мислиш.

mechtaq_za_teb
09-04-2009, 20:16
Всички те съветват да я забравиш... аз пък те съветвам да се бориш за нея, ако я обичаш и искаш да си с нея. Не се отказвай толкова лесно. Може би тя точно това иска, да и докажеш че искаш да си с нея и че няма да бъде както преди. Просто бъди настоятелен, за да бъдеш сигурен в нейните чувства. Никой не е сигурен какво изпитва тя към теб и защо се държи така. Когато го разбереш, тогава вече прецени дали ще я забравяш или ще бъдеш с нея. Според мен нищо не е загубено все още.

umri
09-04-2009, 20:36
Всички те съветват да я забравиш... аз пък те съветвам да се бориш за нея, ако я обичаш и искаш да си с нея. Не се отказвай толкова лесно. Може би тя точно това иска, да и докажеш че искаш да си с нея и че няма да бъде както преди. Просто бъди настоятелен, за да бъдеш сигурен в нейните чувства. Никой не е сигурен какво изпитва тя към теб и защо се държи така. Когато го разбереш, тогава вече прецени дали ще я забравяш или ще бъдеш с нея. Според мен нищо не е загубено все още.
Това са тъпи женски коментари. Не ги слушай. Знам, че това, което това момиченце казва, е точно това, което искаш да чуеш. Просто недей го прави. Разбери, че няма шанс вече. Не е единственото момиче... не е най-красивата и най-хубавата, по-скоро е едно обикновено, глуповато момиче, което хептен незнае какво иска, но просто ти си хлътнал. След време ще ти мине и ще се чудиш как е било възможно да си бил толкова заблуден.

mechtaq_za_teb казва, "бъди сигурен в нейните чувства" Ако тя наистина има чувства към теб сама ще те потърси, и въпреки това не трябва да обръщаш внимание. Сам си решаваш но приеми, че това което аз ти казвам в този и в горния ми коментар означава пълно освобождение, а коментара на "mechtaq_za_teb" ако го послушаш така ще се закопаеш, че няма да можем да те изкопаем.

Просто и лесно. Ако искаш да докажеш на себе си твърдостта си и мъжествеността си и същевременно да си освободен и щастлив - послушай мен. Ако искаш да си пълен женчо, нещастник, да те мачкат и да си винаги с разбито сърце недей ме слуша. Избора си е твой.

Причината да съм толкова ентусиазиран в коментарите си е, че съм бил на същото дередже и сега съм напълно свободен.

ShtrudeL
09-04-2009, 20:51
Знам че ако сам не поискам няма как да стане

Хубаво е,че знаеш.

ValzZi
09-04-2009, 20:58
щом се съмняваш,че тя наистина не иска да се събирате вероятно просто те разиграва .. има начин да й го върнеш.хвани си някоя много яка мацка и ще започне да ревнува и да иска да се съберете . съберете се и после я разкарай по същите причини както тя теб .. ще се почувства супер гадно ,гаранция , а на теб ще ти олекне и вече няма да я харесваш ..

Zaharinka
09-04-2009, 22:28
дрън дрън
Ама ти си голям разбирач...
Аз като не съм виждала бившия от 2 месеца и повече и грам не съм го забравила кво прайм.
Ако по някакъв начин ти е показала,че се интересува от теб се опитай отново да я спечелиш.Не те познавам нито нея и не мога да преценя,какви ви са взаимоотношенията все пак...

Amateur
09-04-2009, 23:01
Не мисли за събиране!Нищо бивше на важи!

sladkalady
09-05-2009, 05:55
Бори се за нея.Покажи й ,че си се променил и че си разбрал грешките си.Кажи й,че я обичаш.Говори с нея и ако наистина не иска да е с теб,просто я забрави и продължи напред/

t0d1t0
09-05-2009, 06:06
а бе наистина трябваше да се сложи етикет "(Само за момчета!) http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif
Няма шанс момчето , айде какво...Ще тръгне да гони гъза на една пикла... Тя ще се направи на велика и нищо няма да стане! Щом тя го е зарязала той ще играе ролята на нещастника http://www.pic4ever.com/images/97.gif Фани си някаква нова оФца! http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif

mechtaq_za_teb
09-05-2009, 07:44
а бе наистина трябваше да се сложи етикет "(Само за момчета!) http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif
Няма шанс момчето , айде какво...Ще тръгне да гони гъза на една пикла... Тя ще се направи на велика и нищо няма да стане! Щом тя го е зарязала той ще играе ролята на нещастника http://www.pic4ever.com/images/97.gif Фани си някаква нова оФца! http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gifАз не виждам някъде да е казал, че тя го е зарязала.
И все пак си държа на мнението, че трябва да се бори за нея... тея дето се отказват толкова лесно... е не, мерси.

t0d1t0
09-05-2009, 07:51
Тва ми е първата сериозна връзка.Ходихме 10 месеца и се разделихме (по точно ме зарязаха)

Ъъъ и какво... Да седи и да се губи... Айде моля ти се , ти си момиче! Няма да разбереш какво е това едно момче да ходи подир задника на едно момиче и по цял ден да и се моли. Да го приеме като мъж и толкова...

mechtaq_za_teb
09-05-2009, 08:00
Тва ми е първата сериозна връзка.Ходихме 10 месеца и се разделихме (по точно ме зарязаха)

Ъъъ и какво... Да седи и да се губи... Айде моля ти се , ти си момиче! Няма да разбереш какво е това едно момче да ходи подир задника на едно момиче и по цял ден да и се моли. Да го приеме като мъж и толкова...Съгласна съм, че не трябва да и се моли. Извинявам се, не съм видяла написаното в скобите. :(
Но ние не знаем дали тя не се държи нарочно така, за да се увери в него. Но той си решава.

t0d1t0
09-05-2009, 08:02
Но той си решава.
йеЗззз http://img.zamunda.net/pic/smilies/whistle.gif

maybelline
09-05-2009, 11:52
Бори се за нея.Покажи й ,че си се променил и че си разбрал грешките си.Кажи й,че я обичаш.Говори с нея
Точно така! Ако е момиче на място, ще те разбере и ще ти даде шанс. Но ако вече не е влюбена, не я карай да се събирате. И тя има право да реши с кого да бъде. Ако не се получи, можете да сте приятели. Ако и това не се получи, постарай се да си намериш други занимания, докато се появи друго момиче, което наистина ще обичаш, може би по-силно от сегашното.