PDA

View Full Version : Помощ :( как да постъпя ?!?



coollove9
09-04-2009, 17:43
Здравейте, всички искам един съвет свързан с моята приятелка или по- точно УЖ приятелка. :( Значи имам една приятелка, която започна ужасно много да ме дразни, защото много ми се отваря и е много по-отракана от мен и аз искам да сложа край на проблемите помежду ни и да се свърши като се скарам с нея, но не е толкова лесно за колкото си го мислите :o ... Ако се скарам с нея ще ми направи живота черен :-x отмъстителна е яко и не се бои от нищо така, че ако някой каже какво да направя направо ще го разцелувам :( HELP !!!

liim0nka
09-04-2009, 17:50
Къде би го разцелувала? 8-)

Иначе сега сериозно..
Стани досадна. Звъни й постоянно, не спирай да говориш като сте заедно, ходи й на гости често и не си тръгвай от там и тя просто ще започне да те отбяга и готово. 8-)
:smt001

SuNsEt
09-04-2009, 17:53
Ами щом тя е "отмъстителна е яко и не се бои от нищо" бъди и ти такава.Кво ти пречи?Тегли и една майна и ако ти прави мръсно и го върни.Просто за да разбере,че не може да ти се качва на главата.

coollove9
09-04-2009, 18:27
Къде би го разцелувала? 8-)

Иначе сега сериозно..
Стани досадна. Звъни й постоянно, не спирай да говориш като сте заедно, ходи й на гости често и не си тръгвай от там и тя просто ще започне да те отбяга и готово. 8-)
ей супер си бее :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) още от утре започвам

coollove9
09-04-2009, 18:30
Ами щом тя е "отмъстителна е яко и не се бои от нищо" бъди и ти такава.Кво ти пречи?Тегли и една майна и ако ти прави мръсно и го върни.Просто за да разбере,че не може да ти се качва на главата.
дам прав/а си ще го направя па какво ще да става имам ви доверие :-)

mArMaLaDkA
09-04-2009, 18:31
"Бъди човек, а не човече".
Не се оставяй да те тъпчат и не се страхувай да изразяваш свободно мнението си.

coollove9
09-04-2009, 19:09
coollove9, ако решиш да бъдеш и ти отмъстителна и зла ти трябва тактика 8-) .
Не се изхвърляй веднага да почваш да й се отваряш!

Първо я накарай някак да ти сподели нещо много лично за себе си.
Трябва да я предразположиш към такъв разговор и да я манипулираш много добре, за да ти сподели нещо супер лично.
В такъв случай шансът да тръгне да ти отмъщава е малък.
Но разбери колкото се повече неща за нея.Лични! Лични и срамни! 8-)

И тогава й бий шута. 8-)

благодаря :) ти явно знаеш как да си отмъщаваш супер си

PurpleDream
09-04-2009, 20:45
кажи и да те отрака и двете ще сте отракани и няма да се дразните :D :D :D

coollove9
09-07-2009, 11:25
coollove9, ако решиш да бъдеш и ти отмъстителна и зла ти трябва тактика 8-) .
Не се изхвърляй веднага да почваш да й се отваряш!

Първо я накарай някак да ти сподели нещо много лично за себе си.
Трябва да я предразположиш към такъв разговор и да я манипулираш много добре, за да ти сподели нещо супер лично.
В такъв случай шансът да тръгне да ти отмъщава е малък.
Но разбери колкото се повече неща за нея.Лични! Лични и срамни! 8-)

И тогава й бий шута. 8-)

благодаря :) ти явно знаеш как да си отмъщаваш супер сиАми не, никога не съм отмъщавал, отмъщавам само с любов ( :-) 8-) ), но по принцип ме бива във манипулирането и знам как да изигравам хората (ах, какъв съм долен 8-) )

П.П. Чакам си целувката :oops:

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

ThedramaQueen
09-08-2009, 12:42
тея който те съветват и ти да си гадна несъзнателно не те съветват да отвърнеш на удара, а да паднеш на нивото на тва момиче... :? и е мн странно да я наричаш приятелка след като очевидно не те кефи особено... Ако искаш да се отървеш от нея просто я игнорирай. общо зето да не ти пука от надменното и държане просто я заеби... такива хора не си заслужават :wink:

alex4e7y
09-08-2009, 16:39
Ами щом тя е "отмъстителна е яко и не се бои от нищо" бъди и ти такава.Кво ти пречи?Тегли и една майна и ако ти прави мръсно и го върни.Просто за да разбере,че не може да ти се качва на главата.
+ обясни й как се чувстваш , и ако не се получи и ти "прави живота черен" направи го и ти

coollove9
09-08-2009, 22:45
тея който те съветват и ти да си гадна несъзнателно не те съветват да отвърнеш на удара, а да паднеш на нивото на тва момиче... :? и е мн странно да я наричаш приятелка след като очевидно не те кефи особено... Ако искаш да се отървеш от нея просто я игнорирай. общо зето да не ти пука от надменното и държане просто я заеби... такива хора не си заслужават :wink:
да мисля че си прав/а :? не си заслужава, само ще се ядосвам, но проблемчето е, че тя е с компанията от 15 човека, от които само 5 сме момичета и тя лесно ще ги настрои срещу мен какво да правя сега :o

RememberxMe
09-09-2009, 17:07
Ще кажа само отвръщай на мръсното с мръсно! ;) И да не ти пука.. И един съвет не наричай това момиче приятелка :?

VIPkuklichka
09-13-2009, 01:24
Щом ти е приятелка, знаеш нейните слаби страни..така, че - ДЙСТВАЙ :grin: успех :-)

leko_otkachena
09-13-2009, 01:37
Къде би го разцелувала? 8-)

Иначе сега сериозно..
Стани досадна. Звъни й постоянно, не спирай да говориш като сте заедно, ходи й на гости често и не си тръгвай от там и тя просто ще започне да те отбяга и готово. 8-) и оставяй кочина в тях,аз това не го понасям като Монк съм,за това почти никой не идва в нас :lol:

ElinoOor
09-13-2009, 04:24
Жоро ме разби направо.. :razz:

Иначе,да пробвай варианта с досаждането.Аз имаХ една така позната,която по рождение е отчайващо досадна и се чудех как да я разкарам. То ест досаждането действа. 8-)