PDA

View Full Version : Цикъл и болки



betyrk
09-04-2009, 18:08
Здравейте!Когато ми дойде месечния цикъл първия ден ужасно ама в буквалния смисъл ужасно СИЛНО ме боли корема и дори повръщам докато не изкарам всичко то корема... :S пия спазмалгон да ми мине,но не ми минава а си боли около 1 час.Сутринта ме болеше повръщах и прези 1 час ядох праскова и сега пак повърнях и ме болеше пак корема силно,направо болките са такива че ме побиват тръпки по цялото тяло и не ме свърта на едно място.P.S.Водя активен полов живот според вас какъв може да е проблема???

bloodyF
09-04-2009, 19:25
аз не водя полов живот ама и при мен е същото положение

пия аулин и лягам да спя...тва ми е номера.. :?

shell
09-04-2009, 21:05
и при мен болките са същите и повръщането :? пия АУЛИН-и ми минава

elito0o0o0
09-06-2009, 15:41
на колко си години? незабавно отиди на гинеколог щом имаш такива ужасни болки,че чак да повръщаш.. :? Момичее момичее.. и щом е активен половия ти живот трябва най- малко 2 пъти в годината да ходиш на прегледи при гинеколог иначе лошо! .. и с твоите болки.. даже ти препоръжвам незабавно да отидеш ! :? 8) :)

siskas93
09-26-2009, 09:53
Да и аз имам такав проблем,но и краста ме боли и едва се движа.Ходих на лекар и ми ми казаха да си купя "Ibuprom" започнах да ползвам тези хапчета и сам много доволна болката изчезва след 10-15 мин.

tochica
09-26-2009, 09:57
повръщаш, защото болките са силни
отиди на лекар, защото може да е нещо по-сериозно
ако ти няма нищо и са прости спазми, трябва да работиш за мускулатурата
като ти свърши, естествено
коремни преси, гръбни и йога