PDA

View Full Version : заа момичетаа :Д



impulsess
09-04-2009, 19:02
с какви дрехи харесвате да е облечено момчето :D :D

LadyDi
09-04-2009, 19:02
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.

thespark
09-04-2009, 19:03
8-) цар :razz:

LadyDi
09-04-2009, 19:04
Ама тенекеджия ли си?

LadyDi
09-04-2009, 19:06
Ми не. Не ми пречат.

impulsess
09-04-2009, 19:06
:grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sulley
09-04-2009, 19:06
8-) цар :razz:

Ми и аз харесвам имотни така,пък и ако може да си носят по някоя пачка в джобоветее,ще е супер ! :oops: :razz: :razz:

LadyDi
09-04-2009, 19:07
Ахахаха, имотни рече :)

ShtrudeL
09-04-2009, 19:40
Не мога да кажа,че ми е все тая...всмис...ще ми направи впечатление ако някое момче се е облякло хубаво (под хубаво не знам как да го обясня,но...просто да му отива това в което е облечено...ъъ..да. ^)
Но пък когато говоря с познати,"приятели",дори такива с които сме на "здравей" и "здрасти" изобщо не ги заглеждам и не ме интересува с кво са облечени...някак си не ми прави впечатление. Оо
Абе да..все ми е тая май.

LadyDi
09-04-2009, 19:42
Винаги ми прави впечатление ако дрехите са мръсни.

mechtaq_za_teb
09-04-2009, 19:56
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.Ако са с дрехи се губи тръпката 8-) :lol:

ShtrudeL
09-04-2009, 20:01
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.

^^
Сетих се за "Новите дрехи на царя" ^^

Bellatrix
09-04-2009, 20:01
С униформа на пожарникар ще го приветствам винаги. :oops:

elsy
09-04-2009, 20:28
Розова тенисчица и тесни дънчици, аууууу :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Разтапям се като видя някой такъв :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hilary_
09-04-2009, 20:31
голичъъък ... :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


сега сериозно: Ще кажа "стилно облечен" и дано ме разберете ... 8)
(демек нито да е мазна кифла, нито все едно идва от тренировка)

LadyDi
09-04-2009, 20:33
Розова тенисчица и тесни дънчици, аууууу :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Разтапям се като видя някой такъв :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз пък ги харесвам с бели ленени гащи, бели ленени ризи (разкопчани до пъпа) и черни кожени чехли!

elsy
09-04-2009, 20:35
Розова тенисчица и тесни дънчици, аууууу :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Разтапям се като видя някой такъв :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз пък ги харесвам с бели ленени гащи, бели ленени ризи (разкопчани до пъпа) и черни кожени чехли!
И една висяща черна броеница с кръст в края :lol: :lol: :lol:

LadyDi
09-04-2009, 20:37
И перчема сресан в стил "Зак Ефрон"... Или Бекъмовския стил, дето беше много вървежен преди... няколко години...

elsy
09-04-2009, 20:42
Сладурии :smt007 :smt007

LadyDi
09-04-2009, 20:43
Как да си останеш девствена и непорочна с такива мъже...

elsy
09-04-2009, 20:44
Даа, цяло изпитание си е!!!

TraPPed
09-04-2009, 20:46
...със сандали и по възможност с чорапи...по-стилно е ...

LadyDi
09-04-2009, 20:46
...със сандали и по възмойност с чорапи...по-стилно е ...
Ей, да бе!

AraBella
09-04-2009, 20:50
И задължително да са с прашки и с нашумялите в раздела "Секс" мъжки сутиени!

elsy
09-04-2009, 20:51
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-)

LadyDi
09-04-2009, 20:52
А, тва стана много хард.

ValzZi
09-04-2009, 20:55
С униформа на пожарникар ще го приветствам винаги. :oops:

+ :grin:

Иначе бих харесала момче със съвсем леко смъкнати дънки , лекинко протъркани в тъмен цвят с кецове и леко широка блуза която е по тясна на талията и е с навити ръкави .. примерно тъмно синя ..

LadyDi
09-04-2009, 20:57
С униформа на пожарникар ще го приветствам винаги. :oops:

+ :grin:

Иначе бих харесала момче със съвсем леко смъкнати дънки , лекинко протъркани в тъмен цвят с кецове и леко широка блуза която е по тясна на талията и е с навити ръкави .. примерно тъмно синя ..
Бирено шкембе?

w0sh
09-04-2009, 20:58
Както и да искате, аз винаги ще се обличам с любимата си тениска "колопоход 2006-та, скъсаните гащи за цепене на дъва и обувките с дупки на палците.

Колорит.

ShtrudeL
09-04-2009, 20:59
http://www.buddytv.com/articles/the_simpsons/Images/homer-simpson-4.jpg

LadyDi
09-04-2009, 20:59
Както и да искате, аз винаги ще се обличам с любимата си тениска "колопоход 2006-та, скъсаните гащи за цепене на дъва и обувките с дупки на палците.

Колорит.
Ссссекси.
На фона на останалите, няма как да останеш незабелязан...
И задължително трябва да кукнеш на сините диванчета на оня хангар под Черно море.

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 21:00
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-) Мисля,че чорапките с пръсти и в различни на цветове черти са на мода сред тези кръгове от джентълмени,а ако може исандалите да са със златно или сребърно покрите цена нямат :D

w0sh
09-04-2009, 21:01
В джаза.

Аз там съм абонат сред тежка нощ :Д
НОТ“

LadyDi
09-04-2009, 21:02
http://www.mpomerle.com/Auto/Pictures/Ed_Oneil.jpg


ShtrudeL, това е истината!!!!

LadyDi
09-04-2009, 21:02
В джаза.

Аз там съм абонат сред тежка нощ :Д
НОТ“
А аз - когато шефа е махмурлия :)

elsy
09-04-2009, 21:05
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-) Мисля,че чорапките с пръсти и в различни на цветове черти са на мода сред тези кръгове от джентълмени,а ако може исандалите да са със златно или сребърно покрите цена нямат :D
ЯкУУУУУ :lol: :lol:

GD95
09-04-2009, 21:18
Смъкнати,като чувал... :smt050 8-)

NaNa_SladuRana
09-04-2009, 21:23
ако може да е без дрехи,ще е най-добре 8-) Хубаво е човек сам да се харесва :)

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 21:29
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-) Мисля,че чорапките с пръсти и в различни на цветове черти са на мода сред тези кръгове от джентълмени,а ако може исандалите да са със златно или сребърно покрите цена нямат :D
ЯкУУУУУ :lol: :lol: АкУ ти харесва ще развия още малко от моето безкрайно въобраЪжение.

Така,хубаво е към тея чорапи и сандали да има космати крака(като моите :D )нагоре да е по розови боксерки на купидончета с голи гъзове и задължително бял омазан потник,Ланец от Тенеке голям,а отдолу еидн малък тенеке с кръстче на него.На рамото татуирано името М А Р А (може и МЪРА),а на лявата буза на гъза му Че Гевара .Да е с мазна коса и крив нос и косми стърчаши от ушите.Мазната коса може от едната страна Да е на Емо,а от другата на плиткаи само един кичур отстрани..От потника задължително да е опънат и да му се вижда корема,тъй като потника ще стига до пъпа някъде.А от готините розови боксерки с купидончета да му лъсва гъза кат се наведе.Да пърди мощно и да има мирис на ракия/шрекмбе чорба.Задължително обеца на езика и пъпа.На едното ухо обеца на Зайче плейбойче.Готино ще е и поне един зъб да му е златен.Космите от носа май не ги споменах.Торби под очите и злобен поглед.Един зъб осве нтова да го нямма,ама от по крайните долен.Бемка голяма на врата.Задължително с Цигара Арда или Мелник в устата.

Муцка - воала!

ShtrudeL
09-04-2009, 21:37
сега сериозно ^^

http://img2.timeinc.net/people/i/2007/specials/bachelors/mag/justin_timberlake.jpg

http://l.yimg.com/eb/ymv/us/img/hv/photo/movie_pix/dreamworks_skg/the_last_kiss/adam_brody/kisspre.jpg

http://i26.tinypic.com/kd95ed.jpg

тук не чак толкова ама пак става ^^ На него му отиват ^^

http://img2.timeinc.net/people/i/2004/04/specials/fashionablemen/abrody.jpg

http://www.myfungraphics.com/images/justin-timberlake/timberlake-justin-photo-justin-timberlake-6234482.jpg

therichbitch
09-04-2009, 22:59
ако е със сини очи, бяла риза обожавам :smt007

IndependentGirl
09-04-2009, 23:34
с какви дрехи харесвате да е облечено момчето :D :D
Дрехи, които да му отиват и да изглежда добре в тях. Да има стил.. (това не означава дрехите да са маркови).. просто да са добре съчетани.. :)

8992LIGHTER
09-04-2009, 23:43
http://img2.timeinc.net/people/i/2004/04/specials/fashionablemen/abrody.jpg


ето така ДА .... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 супер много ме привлича ...или с бяла тениска..дънки некфи смъкнати и кецове ..или маратонки .... уууу бонбон .....
момчето което харесвам не се облича така ...но аз си го искам ... къвто и да е ...

Priceless
09-05-2009, 07:07
http://s.bebo.com/app-image/7928037260/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/04/08/channing_tatum_shirtless.jpg

http://www.channingtatumunwrapped.com/images/allison-channing-tatum.jpg

Лелеее .. :shock: :shock: :smt007

Dollystar
09-05-2009, 08:09
Ще кажа "стилно облечен" и дано ме разберете ... 8)
(демек нито да е мазна кифла, нито все едно идва от тренировка)
+ :P

elsy
09-05-2009, 11:26
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-) Мисля,че чорапките с пръсти и в различни на цветове черти са на мода сред тези кръгове от джентълмени,а ако може исандалите да са със златно или сребърно покрите цена нямат :D
ЯкУУУУУ :lol: :lol: АкУ ти харесва ще развия още малко от моето безкрайно въобраЪжение.

Така,хубаво е към тея чорапи и сандали да има космати крака(като моите :D )нагоре да е по розови боксерки на купидончета с голи гъзове и задължително бял омазан потник,Ланец от Тенеке голям,а отдолу еидн малък тенеке с кръстче на него.На рамото татуирано името М А Р А (може и МЪРА),а на лявата буза на гъза му Че Гевара .Да е с мазна коса и крив нос и косми стърчаши от ушите.Мазната коса може от едната страна Да е на Емо,а от другата на плиткаи само един кичур отстрани..От потника задължително да е опънат и да му се вижда корема,тъй като потника ще стига до пъпа някъде.А от готините розови боксерки с купидончета да му лъсва гъза кат се наведе.Да пърди мощно и да има мирис на ракия/шрекмбе чорба.Задължително обеца на езика и пъпа.На едното ухо обеца на Зайче плейбойче.Готино ще е и поне един зъб да му е златен.Космите от носа май не ги споменах.Торби под очите и злобен поглед.Един зъб осве нтова да го нямма,ама от по крайните долен.Бемка голяма на врата.Задължително с Цигара Арда или Мелник в устата.

Муцка - воала!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вярно имаш богато въображение 8-)

nEwiDimkaTa
09-05-2009, 12:44
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-) Мисля,че чорапките с пръсти и в различни на цветове черти са на мода сред тези кръгове от джентълмени,а ако може исандалите да са със златно или сребърно покрите цена нямат :D
ЯкУУУУУ :lol: :lol: АкУ ти харесва ще развия още малко от моето безкрайно въобраЪжение.

Така,хубаво е към тея чорапи и сандали да има космати крака(като моите :D )нагоре да е по розови боксерки на купидончета с голи гъзове и задължително бял омазан потник,Ланец от Тенеке голям,а отдолу еидн малък тенеке с кръстче на него.На рамото татуирано името М А Р А (може и МЪРА),а на лявата буза на гъза му Че Гевара .Да е с мазна коса и крив нос и косми стърчаши от ушите.Мазната коса може от едната страна Да е на Емо,а от другата на плиткаи само един кичур отстрани..От потника задължително да е опънат и да му се вижда корема,тъй като потника ще стига до пъпа някъде.А от готините розови боксерки с купидончета да му лъсва гъза кат се наведе.Да пърди мощно и да има мирис на ракия/шрекмбе чорба.Задължително обеца на езика и пъпа.На едното ухо обеца на Зайче плейбойче.Готино ще е и поне един зъб да му е златен.Космите от носа май не ги споменах.Торби под очите и злобен поглед.Един зъб осве нтова да го нямма,ама от по крайните долен.Бемка голяма на врата.Задължително с Цигара Арда или Мелник в устата.

Муцка - воала!


:grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :razz: :razz: :razz:

0oox :razz: :razz:

TheSheep
09-05-2009, 21:20
Правилно - без дрехи...

Ама ако държите да не сте съвсем голичък, може да сложите едно листенце там долу. За аксесоар (това вече е за по-високата класа) може една тенджера на главата да направи силно впечатление :-o

daru6a1
09-07-2009, 10:14
Както майка му го е родила :D :-D :razz: :grin: :smt003 :smt001

mesechka
09-07-2009, 13:10
Любимито ми излъчване на момче е кавалерът,романтик по душа.Страшно харесвам момчета с черни ризи и спортните натури

MiMcHeToOo
09-07-2009, 13:23
Всякак, само да не е като кифла. А и да, задължително да е чист.

LadyDi
09-07-2009, 13:37
Всякак, само да не е като кифла. А и да, задължително да е чист.
Извинете, как мъж се облича като "кифла"? Да не би да е като "кроасан"?

shmurkam
09-07-2009, 19:57
Naked peaches :lol:

Бъзикам се. :lol: 8-)

Карирани панталонки рулззз 8-) Дълги тениски също. Накъсани дънкита, избелели, кожени якета, дълги палта като на Колдплей абе всякакви изчанчени веселяшки работи. :D Обичам различното и ексентричното

sexy_for_you
09-07-2009, 20:01
Зависи от самото момче,какво му отива,да е подходящо за възрастта и телосложението.И да не се облича с клин например :D Защото веднъж видях едно "момченце" с тесен клин,розова тениска и голееееми очила :D

Marinchety
09-07-2009, 20:15
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.
+1

donkihot
09-07-2009, 20:18
ми...все ми е тая...както му е удобно...ноо...натруфени щуротии не харесвам..примерно-излизаме на кафе ония се е наконтил като за бал-ризки,остри обувки,аре стига бе да ме е страх да те докосна...ела си както ти е удобно и тва е

evelinka1122
09-07-2009, 20:31
само не тип фешанче или метал че издивявам :-x

d3sincet0y
09-07-2009, 21:24
ами моят идеал за момче е тъмни дълги дънки и бял суитчър... простоооо полудявам от тази комбинация (стига да му отива де...) ама не са толкова важни дрехите... дай пък сега ако е супер печен и ме обича да го зарежа щото не се обличал хубаво... ще го научим да се облича, както на мене ми харесва... 8-) 8-) 8-)

bitchwolf
09-08-2009, 09:17
:lol: :lol: :lol: Lol егати коментарите. Съсипахте ме още със ставането :-D по темата-да миришат на прах за пране,другото не ме интересува.

rozovsluncho
09-08-2009, 09:29
ами моят идеал за момче е тъмни дълги дънки и бял суитчър... простоооо полудявам от тази комбинация (стига да му отива де...) ама не са толкова важни дрехите... дай пък сега ако е супер печен и ме обича да го зарежа щото не се обличал хубаво... ще го научим да се облича, както на мене ми харесва... 8-) 8-) 8-)


И аз съм на това мнение :-D :D :oops: .. то нека всичко да си върви,аз ще го науча как да се облича 8-) :oops:

Иначе спортно-елегантно,нито да е все едно излязал от фитнеса,нито да е все едно отива на бал 8-) и най-важното е да е чист,това ми прави голямо впечатление,даже мога да се откажа от някое момче,защото е с мръсни дрехи.

krasiveli
09-11-2009, 09:23
Ама не какви да е чорапи, а фигурални! 8-) 8-) Мисля,че чорапките с пръсти и в различни на цветове черти са на мода сред тези кръгове от джентълмени,а ако може исандалите да са със златно или сребърно покрите цена нямат :D
ЯкУУУУУ :lol: :lol: АкУ ти харесва ще развия още малко от моето безкрайно въобраЪжение.

Така,хубаво е към тея чорапи и сандали да има космати крака(като моите :D )нагоре да е по розови боксерки на купидончета с голи гъзове и задължително бял омазан потник,Ланец от Тенеке голям,а отдолу еидн малък тенеке с кръстче на него.На рамото татуирано името М А Р А (може и МЪРА),а на лявата буза на гъза му Че Гевара .Да е с мазна коса и крив нос и косми стърчаши от ушите.Мазната коса може от едната страна Да е на Емо,а от другата на плиткаи само един кичур отстрани..От потника задължително да е опънат и да му се вижда корема,тъй като потника ще стига до пъпа някъде.А от готините розови боксерки с купидончета да му лъсва гъза кат се наведе.Да пърди мощно и да има мирис на ракия/шрекмбе чорба.Задължително обеца на езика и пъпа.На едното ухо обеца на Зайче плейбойче.Готино ще е и поне един зъб да му е златен.Космите от носа май не ги споменах.Торби под очите и злобен поглед.Един зъб осве нтова да го нямма,ама от по крайните долен.Бемка голяма на врата.Задължително с Цигара Арда или Мелник в устата.

Муцка - воала!

:lol: :lol: :lol: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

vikipf
09-11-2009, 09:41
Възможно най-гадно облечен и мръсен.

gabiiTu
09-11-2009, 09:59
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.

\:D/ :grin: :D :D :D

pwnage
09-11-2009, 11:15
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.

А аз харесвам такива жени :) :P

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:19
ли4но аз не оби4ам да е някъф много голям фешън.по свободни дрехи

peteto_love
09-11-2009, 11:19
Важното е да са спретнати и чисти :-P

Rhype
09-11-2009, 11:25
ми...все ми е тая...както му е удобно...ноо...натруфени щуротии не харесвам..примерно-излизаме на кафе ония се е наконтил като за бал-ризки,остри обувки,аре стига бе да ме е страх да те докосна...ела си както ти е удобно и тва е


Брачеда така се облича.Пък и така му е кеф. :)

XcwetiX
09-11-2009, 11:32
Не мога да кажа,че ми е все тая...всмис...ще ми направи впечатление ако някое момче се е облякло хубаво (под хубаво не знам как да го обясня,но...просто да му отива това в което е облечено...ъъ..да. ^)
Но пък когато говоря с познати,"приятели",дори такива с които сме на "здравей" и "здрасти" изобщо не ги заглеждам и не ме интересува с кво са облечени...някак си не ми прави впечатление. Оо
Абе да..все ми е тая май.
+1 :grin:

m0ney
09-11-2009, 11:34
Ми.. нещо такова :
http://promisetangemanblog.com/wp-content/uploads/2009/03/outfit02blog.jpg
но не е задължително! 8-)

sunity06
09-11-2009, 11:51
Аз мъжете основно без дрехи ги харесвам най-много.

Е тва е най-вярното!!!
Но иначе смъкнато, никви щуротии от типа емо, чалгарче или па фешънче :o не че виждам разлика от 3те типа дет изброих :o кат е момче да се облича като такова :-P значи СМЪКНАТО!!! :P

titinkaa
09-11-2009, 11:54
с дънки и ризка или блузка,а може и тениска :)