PDA

View Full Version : Боли ме наистина много!!!!!



spontaneous
09-05-2009, 04:27
Знам,че е дълго но моля ви прочетете го и ме посъветвайте... в много трудна ситуация съм наистина ! :-# :-# :-#

С приятеля ми утре навършваме 2 години от както сме заедно, това е страхотно наистина :) аз супер много го обичам и той мен. Отношенията ни са добри, от много време не сме се карали даже :) Проблема е съвсем друг даже са два :
1ви : Приеха го да учи в друг град и започва към края на Септемви, следователно и тогава заминава... от една страна супер много се радвам за него че го приеха и така нататък има си квартира много хубава, но от друга ще е далече от мене ... + студентски живот все пак ... колежки , дискотеки и така нататък мисля че ме разбирате. Така тва е по малкия ми проблем за сега..
2ри : От миналата година се появи едно момиче... те се познават от доста време били са в една компания , но аз като се появих нея я нямаше.. и изведнъц тя идва и сякъш всичко се преобърна.. 1во до сега не го бях ревнувала тка преди го показвах и наистина изгубих много се дразних от нейното присъствие, дразнеше ме това че като бях там и тя го прегръщаше и целуваше и така нататък. Разбирам приятели от много време .. но всяко нещо си има граници, той ме беше излъгал че ше ходи в друг град на пробни изпити за университет с нея защотот итя била на такива изпити в този град , в поседствие разбрах че не са ходили за никви изпити .. а просто ей тка да си направят кефа. Спали са на едно легло ... и са били прегърнати .. поне до тук знам , тва ме притесни адски много!Притесни ме също случка преди тва да стане, на рожденния ден на един приятел кога той през цялото парти вървеше след нея в която стая утиде тя и той е там .. и аз неволно чух един разговор .. той каза " до вчера с теб се карахме днеска сме на любов моя , ще утидем във (еди си кой град) и ще се изкъртим !!... " и така нататък беше я прегърнал .. а по принцип към мен се обръща с любов моя.. и аз тогава побеснях ... излязох на терасата тя след като си тръгна той видя че съм разстроена и знаеше защо е .. и идва при мене с един букет (който вече ми беше подарил тва става на свети валентин забравих да спомена) и вика заповядай и почнахме да говорим за другия град че не искам само с нея да ходи казах му " на теб ти вярвам но не вярвам на нея .. може да ти се натиска и така нататък" както прави по принцип когато не съм там! и той ми каза " тя те уважава повече от мен .." и аз "моля" и той "аа тка де... трябва да имаш повече доверие на нея от колкото на мен" и аз седя като гръмната... и той явно се усети и каза " ае бъзикам те е ... не се притесняай .." а беше пиян , когато човек е пиян си казва истината... поне при него е тка..Когато излиза с нея го крие от мен, когато тя е ходила у тях пак крие от мен. Преди като показвах че ме дразни и като показвах че ревнувам беше много зле , карахме се заради нея даже щяхме да скъсаме заради нея за тва се отказах .... и колкото и да ми е трудно съм лицемерна, но колкото повече ги гледам тка двамата все повече ме боли имам чувството че го губя ... той се държи наистина добре с мен .. но когато стане въпрос за нея ... или ме пренебрегва или полудява.. като чуе че брат му разговаря с нея по телефона и той веднага подскача като ужилен " брат ми дай да говоря с нея е .." или " кажи и после на мен да се обади! " и като си приказват по телефона той се разхожда из другите стаи ... вчера той ходи с маика си и брат си до градъ да си вземе квартира и се прибира в нашия град и ми се обажда и казва тка " ние сега сме на едно кафе почиваме си от пътя не идвай до нас още .. аз като съм си в (нашия град) ще ти звънна" аз разбрах че ме лъже 1во по тона , второ по тва че беше мн тихо .. беше и мн напрегнат след 15 минути ми звъни пак и го чувам че върви и го питам къде сии и тои " вървя към (съответното момиче) да пием кафе у тях че след малко ше ходи на работа..." и аз питам що ме излъга бе ? :-P " и той " ами де да знам ... викам дай сега да утида до нея нали да пием кафе и след тва ще ти се бадя нали да и сеп охваля.. " абе овърташе... имам и техни снимки от партита как лежът на диван или друга прегърнати ама доста време в някви по тка .... неудобни за мен пози.. на балкана като са двамата пак така пргърнати сумати време даже вечерта като се върнах от чужбина той дойде при мен за 10 минути и се върна на партито при нея и там снимките бяха пак такива той беше пиян залян тя също и двамата легнали и се прегърнали на дивана ... а не се бяхме виждали от 2 седмици ..... и тка има много други истории , но да не ви отегчавам вече ... моля ви кажете ми какъв е случея ... кво да правя ... даже не мога да спя ... станах в 5 а си легнах в 2 .... дори докато го писах тва и плаках :smt022 :-# :-# :-# Благодаря ви предварително!

AutomatiC
09-05-2009, 05:25
:shock: Язък за 2-те години. :(

sladkalady
09-05-2009, 05:48
Елее :shock: .Направо ти се чудя как си го търпяла толкова много.Пропиляла си си времето с него.Ти го обичаш,а той има чувства към другото момиче.
Според мен няма смисъл да продължавате да сте заедно ,защото:
1.Той ще учи в друг град.Сигурна съм ,че ще ти изневери.
2.Има вариянт двамата с 'приятелката' му да са в града,където ще учи.
3.Мисля,че няма чувства и е с теб по навик.
И още нещо-Лъгал те е за мн неща,дори за дребни.Изневерил ти е .Вижда,че не ти е приятно ,когато е с с приятелката си.Ако наистина те обичаше щеше да приключи всякакви взаимоотношения с нея.
Не си струва да си с него.

mysticinside
09-05-2009, 05:59
Миличка сори за това дето ще ти кажа ама тоя е пълен нещастник.Бий му шута и не се занимавай...останах без думи ...и както имаше коментар язък за 2-те ходини :?

zvQr_nO_s_ChAr
09-05-2009, 06:04
:shock: Язък за 2-те години. :(

+1

t0d1t0
09-05-2009, 06:07
http://s17.rimg.info/8380c0b94fa620a1dd344fffa470bf8a.gif

Bellatrix
09-05-2009, 06:23
На твое място посмъртно нямаше да издържа толкова много с него по този начин. От цялата история мога да кажа само:
1. Той не те обича (ама изобщо).
2. Явно е влюбен в онова момиче.
3. Явно има някакъв фетиш към това да те унижава и наранява.
4. Изобщо не си заслужава да си с такъв човек. Идеята на връзките е да те правят щастлива, а ти не си.

Зарежи го и го остави да си джитка с онази или със студентките. Не те заслужава и за него си похабила вече повече нерви от необходимото.

Violenza
09-05-2009, 06:31
На твое място посмъртно нямаше да издържа толкова много с него по този начин. От цялата история мога да кажа само:
1. Той не те обича (ама изобщо).
2. Явно е влюбен в онова момиче.
3. Явно има някакъв фетиш към това да те унижава и наранява.
4. Изобщо не си заслужава да си с такъв човек. Идеята на връзките е да те правят щастлива, а ти не си.

Зарежи го и го остави да си джитка с онази или със студентките. Не те заслужава и за него си похабила вече повече нерви от необходимото.
И аз съм на това мнение.
Не знам изобщо защо си търпяла всичко това??? :-o
и интересно е той защо те държи теб, при положение, че само се мъкне с някаква друга.

Sa6eks
09-05-2009, 06:39
От толкова нерви може да ти стане нещо... по-добре не се занимавай, защото ще те подиграва колкото си иска !

Dollystar
09-05-2009, 06:41
От толкова много нерви накрая ще се разболееш, разкарай го, ще си намериш друг. Недей само да се унижаваш и да му ходиш по гъза, защото го обичаш, при положение че той се държи с безразличие.

Bellatrix
09-05-2009, 06:45
На твое място посмъртно нямаше да издържа толкова много с него по този начин. От цялата история мога да кажа само:
1. Той не те обича (ама изобщо).
2. Явно е влюбен в онова момиче.
3. Явно има някакъв фетиш към това да те унижава и наранява.
4. Изобщо не си заслужава да си с такъв човек. Идеята на връзките е да те правят щастлива, а ти не си.

Зарежи го и го остави да си джитка с онази или със студентките. Не те заслужава и за него си похабила вече повече нерви от необходимото.
И аз съм на това мнение.
Не знам изобщо защо си търпяла всичко това??? :-o
и интересно е той защо те държи теб, при положение, че само се мъкне с някаква друга.
И аз това се чудя. Може би му е удобна да я използва за нещо или...?
Или се прави на голям пич с 2 мацки...?
Или просто е някакъв садист, който се радва да я тормози...?

Иначе и аз не намирам обяснение защо иска друга и все пак стои с това момиче и го мъчи.

spontaneous
09-05-2009, 07:07
Еми той казва,че ме обича .. аз му вярвам , много хора които познавам ми казват същото като вас тука аз не мога да го повярвам незнам ... но и аз мисля че има увлечение към нея .. няма само приятелство между момче и момиче има, но в мноооооого редки случеи ... + тя ме гледа по един странен начин .. сякъш не иска да съм там .. вчера бяхме при нея, и той нали играеше си с косата ми и тя ме гледаше много лошо .. сякъш ревнува :? , но се усмихваше и си личеше ,че е лицемерна усмивка направо си миришеше на лицемерие.... пък и той като е с нея и и говори по някъв определен начин и я гледа особенно ... Виждала съм приятелство между момче и момиче без задни мисли .. нищо общо с това което те "имат" тка да се нарече ... но тя си се държи тка с момчетата прегръща ги целува ги , танцува с тях .. дава им празни надежди зарибява ги и после казва че са само приятели ..и доста момчета от компанията имат увлечение към нея личи им ...

AutomatiC
09-05-2009, 07:34
Еми той казва,че ме обича .. аз му вярвам , много хора които познавам ми казват същото като вас тука аз не мога да го повярвам незнам ... но и аз мисля че има увлечение към нея .. няма само приятелство между момче и момиче има, но в мноооооого редки случеи ... + тя ме гледа по един странен начин .. сякъш не иска да съм там .. вчера бяхме при нея, и той нали играеше си с косата ми и тя ме гледаше много лошо .. сякъш ревнува :? , но се усмихваше и си личеше ,че е лицемерна усмивка направо си миришеше на лицемерие.... пък и той като е с нея и и говори по някъв определен начин и я гледа особенно ... Виждала съм приятелство между момче и момиче без задни мисли .. нищо общо с това което те "имат" тка да се нарече ... но тя си се държи тка с момчетата прегръща ги целува ги , танцува с тях .. дава им празни надежди зарибява ги и после казва че са само приятели ..и доста момчета от компанията имат увлечение към нея личи им ...

"Боли ме наистина много!!!!!" :? Стига си губи времето,2 години с такъв човек са прекалено дълго време,но както казах ЯЗЪК.Мисля,че мн добре знаеш какво трябва да направиш и сама спомена какво те съветват хората,които те познават!! :)

Violenza
09-05-2009, 07:41
Мисля си, че й е хвърлил око, но не е сигурен дали ще се получи нещо-повече от това което става. Затова те държи теб, в случай, че онази го отреже. А пък ако се получи - реже теб. :-o
А защо не поговориш с него? Защо се държи така? Обясни му, че действията му те дразнят. Ако наистина му пука за теб и иска да си продължите връзката, ще спре да флиртува с нея. Ако ли не, означава, че избира нея пред теб.

fire_cat
09-05-2009, 07:51
В повечето любовни връзки разстоянието не е проблем, но тук явно хич няма да е така. Много съжалявам за теб и разбирам как се чувстваш... 2 години са си доста време, но ако той се е отнасял към теб както се отнася сега - не знам как си го изтърпяла толкова дълго време.
Таа нека минем към проблема .. Явно той изпитва нещо към това момиче, а тя може би. Всичко, което правят заедно, страшно те тормози, и в товя няма проблем, защото вината не е у теб. Ако той наистина те обича, би ти обеснил и да се държи "по-прилично" с нея. Във всички случаи е ясно, че между тях няма просто приятелство.
Много ме заинтересува изразът "Тя те уважава повече от мен..." Това говори съвсем ясно - той има чувства към своята "просто приятелка" и явно се е опитал да предприеме нещо към нея, но тя му е отказала, защото знае, че той си има гадже и не е редно. Така че според мен наистина тя те уважава повече от него, даже доста, ако наистина е станало така. По-добре при първа възможност я извикай и поговорете насаме и й кажи какво чувстваш като са заедно и какво ти е казал той. Питай я дали наистина те изпитват чувства един към друг. Мисля, че тя е свястно момиче и би трябвало да те разбере, а след това е добре да поговориш и с приятеля си и да му кажеш всичко, ако те разбере - значи нямате да имате пречки, но ако пак почне с глупостите и ти каже, че преиграваш (например) - то тогава явно наистина чувства нещо към онова момиче и те лъже. Пожелавам ти успех и дано оправиш всичко.

Punisherrr
09-05-2009, 07:56
Значи някъв :
- си прави квото си иска с тази негова ''приятелка''
- лъже те многократно и ти го знаеш
Но иначе те обичал и се държал добре с теб?

...интересно :-o

Абе вие хора не комуникирате ли с гаджетата си? Нещо разговори...нещо да споделите чувства например?

Просто не разбирам какви са ви такива тия 2 години... язък,язък наистина.

А и тва разстояние,което ще дойде сега... аз едва издържам на разстоянието,а имам най-страхотните отношения и връзка с приятеля ми,а за тебе не знам какво ше правиш,с тоя..
Изобщо не си е работа тва твоето, ама ти се връзваш упорито. ;)

spontaneous
09-05-2009, 08:41
Мисля си, че й е хвърлил око, но не е сигурен дали ще се получи нещо-повече от това което става. Затова те държи теб, в случай, че онази го отреже. А пък ако се получи - реже теб. :-o
А защо не поговориш с него? Защо се държи така? Обясни му, че действията му те дразнят. Ако наистина му пука за теб и иска да си продължите връзката, ще спре да флиртува с нея. Ако ли не, означава, че избира нея пред теб.

ами говорила съм с него преди за тва ... но той го обръща на караница.... казвам му как се чувствам той ми казва " абе луда ли си е ... няа такиа раоти .. кво за конкуренция ли я имаш ти не с вред!" аз му казвам че я нямам за конкуренция просто ме дразни тва държание и той " ами що не и го каза тва в началото ти си си виновна за тва!" и след това като му казах че ревнувам от нея той започна да ме дразни с тва приемрно каже ми дай ми нощницата ... и аз го питам къде и той " Тя знае къде е "
Там веднъж се случиха едни неща мн лоши с него, но той не ми каза биха го .. и той постоянно звъни на нея за всичко и тя е била у тях сутринта .. и го хранила и тн ... и той тва ми го натяква вика ми " Ти къде беше тогава .. а ??? ти хранеше ли ме ?? " и аз казвам " Мислиш ли че ако знаех нямаше да дойда!?!?! " той даже не ми беше казал за тва говорила съм много пъти за тва, но винаги аз излизам виновна, незнам как го прави , но го постига!

anonimchetou
09-05-2009, 09:06
не мисля че трябва да си с него.. той подиграва ли ти се..да прави всичко толкова явно.. или ти си затваряш очите за всичко което става..

fire_cat
09-05-2009, 09:07
Като го търпиш само се измъчваш още повече. От това няма смисъл, не виждам и грам щастие в него нито пък в теб в момента. Въпросът е имаш ли смелост ти да приключиш всичко?!? Ясно е, че го обичаш, но той явно вече не изпитва напълно същото, как така ще търчи при нея да й казва, а после тебе да обвинява, че не си била до него!?! Това е абсолютна глупост. Разбирам, че го обичаш, но не виждам никакви положителни страни от продължението на връзката ви, защото явно той в момента не те приема насериозно. По-добре действай първа и продължи напред, преди той напълно да те е зарязал и да те е накарал да страдаш още повече. Ще ти бъде гадно, знам, но ако аз бях на твое място - отдавна да съм го направила, колкото и да го обичам, защото просто не бих търпяла такива глупости. Бих продължила напред! А ти!?!
Уедена съм, че ако тя му каже, че иска да бъдат повече от приятели, той би се съгласил на момента и тогава просто ще се чувстваш 10 пъти по-зле от сега.

TraPPed
09-05-2009, 09:10
...да си затваряш очите за някои неща от любов...бива...ама без да се обиждаш малко наивно се държиш...после ще ти просветне и ще пускаш теми от сорта:той ме нарани ужасно как да го забравя...или недай си боже да питаш как да се съберете... :?

spontaneous
09-05-2009, 09:17
всички ми казват да го оставя .. майка ми го ненавижда , но аз съм си с него нз .. ще видим какво ще стане като замине ... + тва момиче въпросното ще му ходи на гости там той я извика " Вика ай ела за няколко дена ,ма ( името) имам две легла" и се смее, аз пък аз бях там и ми стана тъпо доста , даже му бях казала като си тръгнахме от там , да прави каквото иска .. давам му зелена светлина все пак е студентски живот .. но ако ше прави нещо да е само за 1 вечер никви връзки! и да е с презерватив задължително.. и ми казва той " ти значи искаш на мен да дадеш зелена светлина и на тебе да има тка ли? " а аз не искам и му го казах ... на мене не ми трябва връзка даже сега като замине ще е добре защото ще имам повече време за някои неща ... почти не излизам с приятелките си и хората с които се събирах преди и трябжва да наваксам за изгубеното време и с даскало да се позанимавам, а пък той уж казва че няма да го направи ама знам ли ... ще видим как ще са нещата по-нататък

InternetTroll
09-05-2009, 09:44
:shock: Язък за 2-те години. :(

Мдаа...

ShtrudeL
09-05-2009, 09:51
Авторке...как може да си с такъв КРЕТЕН бе. Оо Той изобщо това вашето го няма за връзка. Оо
Оставяй го,какво тоолкова му се чудиш. Оо

dennsy
09-05-2009, 09:52
Не си губи времето с него! Докато е в другия град ще си прави кефа отново с оназ ,а пък ти ще седиш и ще го чакаш? НЕ!НЕ! Според мен няма смисал.

lipstik
09-05-2009, 10:03
Как може още да си с него се чудя.Как може да допуснеш тя да ходи у тях,да ходят двамата някъде и да спят да едно легло гушнати,да се прегръщат постоянно.Еми аз ако бях на твоя място още при първото подобно нещо щях сериозно да говоря него.И ако той не иска да се променя го оставяш,явно не иска да се разделя с оная.

marti93
09-05-2009, 10:35
как търпиш пияница ?напива се и почва да лъже,изневерява???кретен е голям,как може да те лъже,дразни те ,за да ревнуваш ,ама да са толкова близки ,постоянно да са прегърнати .еми говори с него,кажи му че ще те загуби ,ако продължава ..има момчета за които си заслужава ,има и такива за които не си заслужава да плачеш!любовта не е вечна ,отвори си очи ,сега си влюбена и неможеш да го оставиш ,но ще береш ядове повярвай ми

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 10:55
Още колко хора трябва да ти го кажем? Не е за теб! Надолу се чудеше едно момиче защо онзи върти 2 момичета. Според мен просто е страхливец, като почти всички мъже. Страх го е да признае, че иска да е с друга. Държи се прекалено грубо с теб на моменти. Постави му ултиматум - или теб, или нея, и това е. Ако извадиш късмет, може и да избере теб. Ама то какъв късмет ще е, мани-мани.

maybelline
09-05-2009, 11:48
А аз се дразнех, че приятелят ми само излиза на кафе веднъж месечно с бившата (по параграф "останахме приятели"), която е влюбена в него (не се целуват изобщо, прегръдка за здрасти и чао, но не и по време на срещата) и обсъждат работа и всякакви НЕинтимни теми. Какви проблеми съм му правела за това, а ти гледай какво търпиш...Ужассс...

Предлагам ти да скъсаш с него сега. Ако не, предлагам да скъсаш с него следващия път когато те излъже. Ако не, предлагам да поставиш граници на отношенията му с "приятелката", т.е. никакви прегръдки освен за "здрасти" и "чао", никакви целувки където и да било, никакви ходения у нас/у тях, никакви лъжи, че не са се виждали. Ебати приятелството! Моят приятел ако имаше такъв навлек, просто щях да дръпна чертата малко след появата на мацката и след като видя, че той не уважава мнението ми, да скъсам и край.
Аз се чудя как още не са спали заедно зад гърба ти. О, чакай, това сигурно вече е станало многократно!
Мила, това не са нормални отношения. Тяхното не е приятелство, а флиртуване и няма да стане по-слабо с времето. Най-много да бъдеш жертва на изневяра, стига да те интересува дали ти изневеряват. Просто постави ясно граници и като ги наруши, с плач, без плач, скъсай с него и не го чувай повече. Като си иска френдката, да си ходи при нея.

SunnyTime
09-05-2009, 16:56
Елее :shock: .Направо ти се чудя как си го търпяла толкова много.Пропиляла си си времето с него.Ти го обичаш,а той има чувства към другото момиче.
Според мен няма смисъл да продължавате да сте заедно ,защото:
1.Той ще учи в друг град.Сигурна съм ,че ще ти изневери.
2.Има вариянт двамата с 'приятелката' му да са в града,където ще учи.
3.Мисля,че няма чувства и е с теб по навик.
И още нещо-Лъгал те е за мн неща,дори за дребни.Изневерил ти е .Вижда,че не ти е приятно ,когато е с с приятелката си.Ако наистина те обичаше щеше да приключи всякакви взаимоотношения с нея.
Не си струва да си с него.

Подкрепям с 2 ръце..
Абсолютно ВЯРНО

ImmortalForever
09-05-2009, 17:07
Извини ме искрено за грубия тон, но

Ти нормална ли си, МА???????2 години, тоя се държи, все едно ходите от вчера..Майната им на 2 те години, за себе си кога ще мислиш..Първо, как си позволила да се стигне изобщо, до кафе с тфа момиче, аз щях да й оскубя косата и да я накарам да си я изяде!?!?!!?!?!?!Нормална ли си ми кажиииии?????? Вместо да си тръгнеш с гордо вдигната глава, бягаш от реалния проблем с "обичам го бееее" Ужас..Падаш толкова низко, да му търпиш лиготиите ... И снимки си видяла и не знам какъв лъч трябва да те удари по главата за да се осъзнааеш бе дете!! Този мъж не те обичааааа !!! И никога няма да го направи!На бас , че ти е изневерявал и , че в момента ви върти и двете!!!! По-добре страшен край , откоклото страх без край! :shock: Твоята история ме покърти!Честно!

smiirnoff
09-05-2009, 17:23
давам му зелена светлина все пак е студентски живот .. но ако ше прави нещо да е само за 1 вечер никви връзки! и да е с презерватив задължително


омг :shock:

:shock:

SuperBadSuperFresh
09-05-2009, 17:43
Нямам думи :shock: Незнам как издържаш и как не виждаш очевидното.Той не те обича.Осъзнай се бе момиче,той те лъже заради нея! Тоя не заслужава любовта ти,а само един шут в задника... Разкарай го !!
Чак мен ме хвана яд за тия 2 години...

Violenza
09-05-2009, 19:16
Добре, щом толкова го обичаш не искаш/не можеш да го зарежеш, защо не говориш с въпросната флиртаджийка? Съвсем открит разговор за това какви са й намеренията спрямо гаджето ти.

spontaneous
09-05-2009, 19:29
Добре, щом толкова го обичаш не искаш/не можеш да го зарежеш, защо не говориш с въпросната флиртаджийка? Съвсем открит разговор за това какви са й намеренията спрямо гаджето ти.


Защото ако говоря с нея тя веднага ще му каже и пак ще го настрои срещу мене и тка нататък .... от една компания сме .. как тка другите момичета не правят тка само тя ... ако я нямаше , със сигурност нещата щяха да са друго яче ...Днеска дори я съжалих малко .. беше си накъдрила косата щото моята е така и тя знае,че приятеля ми обожава косата ми защото е къдрава.. и се направила с пяна ... :( :? чак малко смешно ми стана, ... няма значение .. мацката не ме харесва въобще изключено е да говоря с нея на тая тема... щото само ще се унижа още повече според мене и ще стане една каша невъобразима...

Violenza
09-05-2009, 19:39
Че ще е унизително, да, защото все пак ти си гаджето и така ще й покажеш, че поведението й те дразни и ще излезеш застрашената.
Но при положение, че той се държи по толкова малоумен начин, който меко казано е обиден за теб, защо да си мълчиш?

spontaneous
09-05-2009, 20:02
Че ще е унизително, да, защото все пак ти си гаджето и така ще й покажеш, че поведението й те дразни и ще излезеш застрашената.
Но при положение, че той се държи по толкова малоумен начин, който меко казано е обиден за теб, защо да си мълчиш?

Защото от личен опит го казвам говорила съм преди с нея и с приятеля ми... едвам излязох от ситуазията цялата компания ме беше нагрочила заради нея! Все пак с тези хора съм всеки ден ... трябва малко от малко в добри отношения да сме .. не искам да съм черната овца щото не съм такъв човек ... аз съм на принципа решавай проблема с разговор не с кавга ... ама по никъв начин не мога да се справя с такива хора ... Мога и да бъда наистина страшна когато избухна.. но не съм избухвала от години и ме е страх кво ще се случи ако избухна .. когато побеснея аз помня само че ми причернява пред очите и край ... незнам кво правя и кво говоря ... а пък тва момиче тка ми действа... и незнам как се сдържам просто ... :shock: :?

GabisiTa
09-05-2009, 20:33
Ти си мазохистка! ... :shock:

Violenza
09-06-2009, 05:39
Еми по тая логика, щом не ти стиска нищо да им кажеш и на двамата, просто продължавай да търпиш без да се оплакваш. :-o

Bellatrix
09-06-2009, 06:24
О, уау, ако компанията ти е склонна да те намрази само, защото спираш гаджето си да се натиска с оная, може би е по-добре без тях. Абе ти един свестен човек досега в живота си срещнала ли си? На твое място бих резнала всякакви контакти, колкото и сама да се почувствам после и бих започнала от начало. Нови приятели, нова компания, ново гадже.

ПП. Верни приятели не се намират трудно. Всеки е верен по един или друг начин с определени хора. За да накараш хората да са лоялни с теб, трябва да си спечелиш уважението и обичта им. От всеки един човек може да излезе един прекрасен другар.

Re5peC7
09-06-2009, 08:30
Ами какво да ти кажа..доста си изтрала и мисля, че вече ти е достатъчно. Вземи малко го попари със вряла вода да се осъзнае и ако не става го оставяй, не те заслужава, а и без това ще ходи да учи другаде..представям си там какво ще е...

slun4ice_90
09-06-2009, 08:38
давам му зелена светлина все пак е студентски живот .. но ако ше прави нещо да е само за 1 вечер никви връзки! и да е с презерватив задължително


омг :shock:

:shock: Тотално шокирана съм...Но комент!!! :shock: :shock: :-o

pebals
09-06-2009, 08:45
Не знам как си издържала до сега.Явно всички сме на едно мнение.Остави го,не си заслужава да си с него.Явно това с онова момиче не е само приятелство....и наистина жалко за 2те години прекарани с него :!: :!: :shock: :shock: :?

lipstik
09-06-2009, 10:17
давам му зелена светлина все пак е студентски живот .. но ако ше прави нещо да е само за 1 вечер никви връзки! и да е с презерватив задължително


омг :shock:

:shock:

Извинявай,ама това не трябва ли да е край за една връзка?Как ще му позволяваш такива неща и после да се оплакваш??????

fc
09-06-2009, 11:49
Няма ли някой, който да ти влее акъл в главата? Зарежи го, да се събере с нея, тя ще го остави, ще иска да се върне при теб, биеш му шута отново и ти е готино! Добро момиче ми изглеждаш, за жалост при някакъв глупак дето не знае за какво става въпрос.

m0n4yyy
09-06-2009, 12:07
"Еми той казва,че ме обича .. аз му вярвам " вярваш?? :shock: :shock: Я го попитай другия път като ти го каже тва, питай го, като те обича, що е с нея не с теб. Почни и ти да мърсуваш с извинението " ма той ми е най- добър приятел" да види кво ти е.

ПС: ЗАРЕЖИ ГО !!!

Sworty
09-06-2009, 12:31
Много си се заблудила с тоя, не мога да разбера що за боклуци има (с извинение), ти тичаш след него той те пренебрегва с някаква си друга. Дошла си си от чужбина той е дошъл за 10 мин. да те види, а след това се е върнал на купона или там каквото и да е ...
За тези две години тези неща според мен са ти дошли в повече, незнам как си го търпяла и как толкова много си му вярвала.
Искам и да те питам нещо. Това го прави пред тебе, като я прегръща, усмихва и т.н. можеш ли да си представиш когато ти не си покрай тях двамата, те какви взаимотношения имат, дори и аз не мога да си го представя ... ?
Колкото и да го обичаш за тези две години щом ти е направил такива неща не виждам смисъл да седиш с него, има и други момчета с които може да си 5 месеца, но да знаеш, че са истниски. Ти така живееш в някаква лъжа от негова страна, все пак ти си знаеш до кога ще продължаваш с него. Според мен няма смисъл, той отива да учи в друг град няма да се виждате по много време, щом в твое присъствие е правил тези неща с нея, по-добре не мисли какво ще прави когато теб те няма и с колежките и т.н. още повече, че е "сам" (може би) и в квартира.

sladur4etyYy
09-06-2009, 12:54
как може да се самоунижаваш, като продължаваш да го търпиш?! тва момче изобщо не те обича, държи те ей така, щото знае, че си му в кърпа вързана... остави го! не те заслужава, нека да си ходи при оная, да си се натискат по диванчетата, да си ходят в други градове и да се ''изкъртват'' колкото си искат. а и замисляла ли си се кво ще прави, като иде да учи в другия град, където ти няма да имаш никакъв контрол над него, щом още отсега, пред очите ти, прави всички тия неща?

daru6a1
09-06-2009, 14:08
Миличка сори за това дето ще ти кажа ама тоя е пълен нещастник.Бий му шута и не се занимавай...останах без думи ...и както имаше коментар язък за 2-те ходини :?

Истината боли .. но и аз смятам така :?

hottie
09-06-2009, 14:50
Аз съм сигурна на 99%, че вече ти е изневерил с нея. А ако не е така ще го направи. Не си късай нервите с тях!

dreaml1nd_
09-06-2009, 20:44
Момиче,
ти ВЕЧЕ си изгубила гордостта си от всякъде!
Мога да ти гарантирам, че всички от компанията ви си мислят "Боже, толкова ли е заблудена наистина?" а и си представям каква е тази компания ... неговата, а ти опитваш да се впишеш там ( ако ти бяха приятели, щяха да ти помогнат )
Има най - различни типове момчета. Възможно е да му е добре и с двете ви, да има чувството, че те притежава, че ти си даденост...тя е тръпката, 'щото е нова. Ти всъщност сигурна ли си какво са имали навремето?
И да, тя няма как да те харесва, след като делите едно момче. Щом каза, че дава шанс на всички, а после ги реже ... явно се има за голямата работа и това няма да се промени. Щом е такъв тип момиче определено я привличат момчета, които така да се каже не може да има ... сигурно й харесва да гледа как се излагаш, като търпиш всичко това. Искам само да ти кажа, че в момента губиш ценно време от младостта си, занимавайки се с такова НЕЩО (бих го нарекла)! Вземи се в ръце и измисли как да се отървеш от него (абсолютно СЕРИОЗНО!) казвам го така, защото след всички четири страници мненип ти продължаваш да се дърпаш и да се чудиш какво да кажеш, за да ни убедиш, че той те обича истински ............... На него не му пука, няма да спре да се държи така, защото е сигурен, че ще си там...започни да се дърпаш и да се правиш на неебателна да видим дали ще се усети ... ако не значи съвсем не му трябваш...ако се усети поискай да ти докаже, че може да му се вярва, като спре да се занимава с нея ... връзките продължават до един момент :) след това няма нужда ситуацията да бъде изнасилена ... запазвате хубавите спомени и всеки си хваща пътя - той заминава, ти учи и следвай това, което си решила ... болката и самосъжалението нямат място в живота ти :-) добре си помисли НЯМАШ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ГУБИШ!

iiordanova
09-06-2009, 21:46
Да , наистина язък за двете години. :o
Зарежи го .. веднъж за винаги.
Спокойно ще си намериш друг.
Не си губи достойнството което ти е останало.
Няма смисъл да си с него , защото той не те заслужава.
Веднъж да те пренебрегне зареди друга - добре , но той е по-вече с нея отколкото с теб.
Според мен няма смисъл да си още с него.
Вярно е , че ще си разбиеш сърцето с него , ама ... :?
Но ще попаднеш на друго момче. Което ще те оцени.
Успех. :-)

spontaneous
09-07-2009, 10:36
Момиче,
ти ВЕЧЕ си изгубила гордостта си от всякъде!
Мога да ти гарантирам, че всички от компанията ви си мислят "Боже, толкова ли е заблудена наистина?" а и си представям каква е тази компания ... неговата, а ти опитваш да се впишеш там ( ако ти бяха приятели, щяха да ти помогнат )
Има най - различни типове момчета. Възможно е да му е добре и с двете ви, да има чувството, че те притежава, че ти си даденост...тя е тръпката, 'щото е нова. Ти всъщност сигурна ли си какво са имали навремето?
И да, тя няма как да те харесва, след като делите едно момче. Щом каза, че дава шанс на всички, а после ги реже ... явно се има за голямата работа и това няма да се промени. Щом е такъв тип момиче определено я привличат момчета, които така да се каже не може да има ... сигурно й харесва да гледа как се излагаш, като търпиш всичко това. Искам само да ти кажа, че в момента губиш ценно време от младостта си, занимавайки се с такова НЕЩО (бих го нарекла)! Вземи се в ръце и измисли как да се отървеш от него (абсолютно СЕРИОЗНО!) казвам го така, защото след всички четири страници мненип ти продължаваш да се дърпаш и да се чудиш какво да кажеш, за да ни убедиш, че той те обича истински ............... На него не му пука, няма да спре да се държи така, защото е сигурен, че ще си там...започни да се дърпаш и да се правиш на неебателна да видим дали ще се усети ... ако не значи съвсем не му трябваш...ако се усети поискай да ти докаже, че може да му се вярва, като спре да се занимава с нея ... връзките продължават до един момент :) след това няма нужда ситуацията да бъде изнасилена ... запазвате хубавите спомени и всеки си хваща пътя - той заминава, ти учи и следвай това, което си решила ... болката и самосъжалението нямат място в живота ти :-) добре си помисли НЯМАШ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ГУБИШ!


Еми да права си в неговата компания съм.. и все още не се чувствам много на мястото си но определено е много по добре от преди, не съм много сигурна кво са имали преди казвали са ми кво е било. Правили са се на "гаджета" за пред един да бил ревнувал.. целували се ама не на истина нз си кво ... за нея може би е било само тва .. ама явно на него му е повлияло по някъф начин. Плюс права си за тва, той сега един вид е надостъпен за нея и и е по интерестно може би ... Той даже по дно време искаше да ме превърне в нея ама не успя.Като тя е с ток вика ти що не носиш ток? а пък аз го нося цяла зима веднъж да се е случило с маратонки и той ти никога не носиш нз си кво или пък тя като е с некви малки маратончици аз съм с ток той вика .. що не носиш малки маратонки такива тесни ... щото с тоя ток ддз... и ей такива подобни!!!

bitchwolf
09-07-2009, 18:01
Според мене тоя ОЛИГОФРЕН (с извинение) чрез вас двете се чувства много привлекателен,интересен,ну жен,харесван и т.н. с една дума повдига самочувствието си. Мацка,мъжете не са се свършили,има човек който ще заслужи любовта ти. Тоя кретен не трябва да бъде обичан. И мамка му,какво чакаш..затрила си 2 години..още две ли трябва да минат за да разбереш,че той просто си играе?! Трябва ти воля и разум иначе няма да спре да те боли. И да,наистина що и ти не ползваш оправданието "ма той ми е най-добрия фр"? С неговите камъни по неговата тиква! Ако не му изнася..хаха радвай се на болката му. Нека го боли бре нека го е яд. Не му ходи по задника,не го търси..нищо. Просто си намери някой друг и му ги изкарай през носа сичките тия тъпизми и простотии. И btw, кастрирай го с пластмасово ножче!

dreaml1nd_
09-07-2009, 18:46
Момиче,
ти ВЕЧЕ си изгубила гордостта си от всякъде!
Мога да ти гарантирам, че всички от компанията ви си мислят "Боже, толкова ли е заблудена наистина?" а и си представям каква е тази компания ... неговата, а ти опитваш да се впишеш там ( ако ти бяха приятели, щяха да ти помогнат )
Има най - различни типове момчета. Възможно е да му е добре и с двете ви, да има чувството, че те притежава, че ти си даденост...тя е тръпката, 'щото е нова. Ти всъщност сигурна ли си какво са имали навремето?
И да, тя няма как да те харесва, след като делите едно момче. Щом каза, че дава шанс на всички, а после ги реже ... явно се има за голямата работа и това няма да се промени. Щом е такъв тип момиче определено я привличат момчета, които така да се каже не може да има ... сигурно й харесва да гледа как се излагаш, като търпиш всичко това. Искам само да ти кажа, че в момента губиш ценно време от младостта си, занимавайки се с такова НЕЩО (бих го нарекла)! Вземи се в ръце и измисли как да се отървеш от него (абсолютно СЕРИОЗНО!) казвам го така, защото след всички четири страници мненип ти продължаваш да се дърпаш и да се чудиш какво да кажеш, за да ни убедиш, че той те обича истински ............... На него не му пука, няма да спре да се държи така, защото е сигурен, че ще си там...започни да се дърпаш и да се правиш на неебателна да видим дали ще се усети ... ако не значи съвсем не му трябваш...ако се усети поискай да ти докаже, че може да му се вярва, като спре да се занимава с нея ... връзките продължават до един момент :) след това няма нужда ситуацията да бъде изнасилена ... запазвате хубавите спомени и всеки си хваща пътя - той заминава, ти учи и следвай това, което си решила ... болката и самосъжалението нямат място в живота ти :-) добре си помисли НЯМАШ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ГУБИШ!


Еми да права си в неговата компания съм.. и все още не се чувствам много на мястото си но определено е много по добре от преди, не съм много сигурна кво са имали преди казвали са ми кво е било. Правили са се на "гаджета" за пред един да бил ревнувал.. целували се ама не на истина нз си кво ... за нея може би е било само тва .. ама явно на него му е повлияло по някъф начин. Плюс права си за тва, той сега един вид е надостъпен за нея и и е по интерестно може би ... Той даже по дно време искаше да ме превърне в нея ама не успя.Като тя е с ток вика ти що не носиш ток? а пък аз го нося цяла зима веднъж да се е случило с маратонки и той ти никога не носиш нз си кво или пък тя като е с некви малки маратончици аз съм с ток той вика .. що не носиш малки маратонки такива тесни ... щото с тоя ток ддз... и ей такива подобни!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ти сериозно имаш ли обяснение защо още си с него?

remi
09-07-2009, 20:36
Съгласен съм с общото мнение :P
С едно обаче не съм !
Защо казвате - Язък за двете години ?!
Ако са били години на щастие и любов,
защо по дяволите да са изгубени ?!
Нима всеки от нас не търси точно това ?!
Или всички търсите човека от рас да остане до края на живота си с вас...

Колкото до момичето:
Мога само да й кажа да продължи напред,с високо вдигната глава!
Ако продължиш по сищият начин - това ще бъде изгубеното ти време в живота,което никога няма да си върнеш.

Marinchety
09-07-2009, 22:13
Мила 1-во моя приятел направи ли го това аз директно ще го зарежа ние също сме заедно близо 2 години ,но времето няма значение ... и 2-ро щом е почнал да те лъже и да крие от теб къде ходи и какво прави с нея значи има нещо ... аз бих поговорила с него бих му казала как се чувствам съответно ако иска да е с нея да си ходи при нея ако си те обича и иска да е с теб да не се занимава с нея .... дано нещата се оправят Успех :-)

mynichka09
09-07-2009, 23:36
Не се занимавай с него и си живей живота

stylo
09-08-2009, 18:36
Не те зачита ИЗОБЩО.Ходи с теб,пък лежи с нея по партита.и кой ти ги показва тези снимки,едва ли приятелките ти биха искали да те наранят,ако наистина са такива. Според мен нямате бъдеще,той не те заслужавал :(

spontaneous
09-09-2009, 06:49
Не те зачита ИЗОБЩО.Ходи с теб,пък лежи с нея по партита.и кой ти ги показва тези снимки,едва ли приятелките ти биха искали да те наранят,ако наистина са такива. Според мен нямате бъдеще,той не те заслужавал :(

След всяко парти има снимки и те си ги пращат по скайп виждам ги в копмпютъра на брат му ... от там .. на мене никой не ми казва нищо и никви снимки не поличавам крият от мене много неща нямат ми доверие тия хора ... "комапанията му" .. ддз и аз , някои ми се кефят други от далече им личи ей тка , че ми нямат доверие и не съм им приятна ....

maybeline
09-09-2009, 07:20
когато човек лъже значи прави нещо нередно..ако толкова мн държи на теб и те обича ще говори с нея..все пак 2 години не е като 1 седмица :(

radybt
09-09-2009, 07:58
Елее :shock: .Направо ти се чудя как си го търпяла толкова много.Пропиляла си си времето с него.Ти го обичаш,а той има чувства към другото момиче.
Според мен няма смисъл да продължавате да сте заедно ,защото:
1.Той ще учи в друг град.Сигурна съм ,че ще ти изневери.
2.Има вариянт двамата с 'приятелката' му да са в града,където ще учи.
3.Мисля,че няма чувства и е с теб по навик.
И още нещо-Лъгал те е за мн неща,дори за дребни.Изневерил ти е .Вижда,че не ти е приятно ,когато е с с приятелката си.Ако наистина те обичаше щеше да приключи всякакви взаимоотношения с нея.
Не си струва да си с него.
И аз мисля така...
--------------------------
Тиии как може да прайш такива правописни грешки бе жено:
-Утидем
-градЪ
-отеГчавам
-случЕя
:(

Shashavaaa
09-09-2009, 10:07
Да ти кажем какъв е случая????
Добре.
Случая е тъп.Не энам как толкова време търпиш откровените им не-приятелски отношения.Те хората може и вече да са се наебали,не веднъж.И от какъв чеп си седиш,оплакваш се по форуми и си мълчиш,вместо да седнеш с приятеля ти и да му кажеш какво те притеснява и да иэясните нещата.3ащото поведението му е тъпо и не подхожда на човек,който уж има сериоэна връэка.Бах мааму.С рев няма да си решиш проблема.

Shashavaaa
09-09-2009, 10:08
когато човек лъже значи прави нещо нередно..ако толкова мн държи на теб и те обича ще говори с нея..все пак 2 години не е като 1 седмица :(
Абеее така е,ама аэ се научих вече,че нещо може да се гради мноооооого време и с мнооого усилия и да се срине эа един миг.

MimOSiNitY
09-09-2009, 22:01
Леле как се ядосах само... К'во си седнала да се занимаваш с тия кълвачи?!
Ако бях на твое място щях да й дръпна един 'убав бой на оная нещастница да я видим дали пак ще се навърта около въпросния Проблем (пича) ,а Проблема щях да го хвърля от виадукта Мийо с гюле на крака :booooomb: :-x :-x
Аман от тъпи кифли бее (няма к'во друго да е) !!!
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-s :-s :-s :-s :-s

gabiiTu
09-10-2009, 19:38
Ще ти кажа само едно! Ако той те обичаше наистина толкова много нямаше да ти причини това! Не се занимавай повече с него! Той е предал любовта ти и изобщо не те заслужава..ако наистина те обичаше толкова нямаше да хукне се прегръща с незнам си коя си ...и кво като са били в една компания ... С теб е бил 2 години! Ако аз бях на твое място нямаше да се занимавам повече с него щях да му кажа всичко каквото мисля и щях да го зарежа..а то вече ще си проличи дали наистина поне малко му пука за теб кoгaто го зарежеш дали ще те търси пак :wink: Но просто..НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!