PDA

View Full Version : Искам да попитам



DrGreenthumb
09-05-2009, 08:00
Защо като се опитах да си влезна в профила (l0lz) ми изписа, че съм изгонен от сайта и че трябва да се допитам до екипа ви. Поне пратете едно предупреждение и щях да спра да се лигавя, ебахти хората...

x3eme
09-05-2009, 08:04
Банирали са те,а щом са го направили има основателна прична.

DrGreenthumb
09-05-2009, 08:21
Battlescarred, приема се, но все пак на предишни профили са ми пращали съобщения, спирал съм да се лигавя и след 2- 3 дена, "Профила е изтрит"... Справедливостта е дефицит тука, съм забелязал, щото винаги правят така... Но чудното е, че мненията ми си стоят и не са изтрити, както когато ми изтрият профила, а ми изписа сутринта, че съм "изгонен" само... Както и да е, знам, че няма да ми го включат отново, щото съм имбецилен олигофрен, но все пак, съобщих, защото ме издразни тва, че с някой сте справедливи, с други не...

x3eme
09-05-2009, 08:23
При положение,че постовете си ти стоят не са ти изтрили профила.Баннат е временно и може би ше ти махнат бана щом преценят.

machoka
09-05-2009, 08:26
Ако предупреждавахме всички, които банваме, трябваше по цял ден само това да правим. Вече веднъж си се оаквал - напред не очаквай толеранс за простотията си.

лек ден