PDA

View Full Version : Въпрос към силния пол...



Dollystar
09-05-2009, 08:04
Какво бихте помислили за момиче, което ви казва направо какво чувства към вас и иска да направите същото. Бихте ли помислили, че прибързва и бихте ли се ядосали, че взима нещата в свои ръце?
Директна ли би била според вас или нахална?

DrGreenthumb
09-05-2009, 08:05
Директна и бих пробвал как ще е с нея.

DARGON
09-05-2009, 09:03
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D

nestea95
09-05-2009, 09:50
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D
И аз така!

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 10:29
Явно всички момчета сме лесни като DARGON. Аз бих я сметнал за директна, и според мен това е много хубаво даже.

bloodyF
09-05-2009, 10:49
тука или се извъдихте баси яките момчета или не знам...аз лично като покажа някви чувства към някое момче и му споделя и той или ми се хили дебилно или ме зарязва :lol:

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 11:03
"тука или се извъдихте баси яките момчета"
Еми не съм фен на скромността... 8)

vagarious
09-05-2009, 11:21
Ами аз веднъж направих тази грешка, да му призная направо какво чувствам, а даже не се познавахме - смисъл само на здравей-здрасти и уж прехвърчаха искри, обаче щом му казах...стой та гледай..ни вест, ни кост кажи речи и сега е с друга... :-o :x :?

ANTIHUMAN
09-05-2009, 11:25
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D

+ Аз също, аз също! :lol: :lol: :lol:

bobi0194
09-05-2009, 11:29
Какво бихте помислили за момиче, което ви казва направо какво чувства към вас и иска да направите същото. Бихте ли помислили, че прибързва и бихте ли се ядосали, че взима нещата в свои ръце?
Директна ли би била според вас или нахална?
Би било страхотно, дано да има повече такива момичета :)

RaZzer
09-05-2009, 13:19
Директна и бих пробвал как ще е с нея.

И аз...

vladograka
09-05-2009, 13:56
от директната и в любовта и в секса по хубава няма,тай че и аз директно ще и споделя чувствата 8)

blader
09-05-2009, 14:00
де да имаше повече такива момичета...

Neftochimic
09-05-2009, 14:08
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D

+1 8-)


то хубаво тва директно казване, ама след 1-2 дена да не ти каже пак директно, че не я кефиш и да ти бие шута :D
защото да се познавате от 2-3 дена и да сте само на здр, здрасти... няма как да познаваш момчето достатъчно и т.н. :P

ivakavlad
09-05-2009, 16:16
Харесвам директни момичета и определено бих пробвал :) :P

lipsvashh_mi
09-05-2009, 16:51
тука или се извъдихте баси яките момчета или не знам...аз лично като покажа някви чувства към някое момче и му споделя и той или ми се хили дебилно или ме зарязва :lol:
същото нещо е и при мене..заговоря ли открито за нещата и те се шашардисват момчетата :D

radko690
09-05-2009, 16:55
да си директен е много хубаво и се радвам на такива мадами :grin:

Djanny
09-05-2009, 18:18
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D
+1 :D

nJoYM94
09-05-2009, 19:57
Какво бихте помислили за момиче, което ви казва направо какво чувства към вас и иска да направите същото. Бихте ли помислили, че прибързва и бихте ли се ядосали, че взима нещата в свои ръце?
Директна ли би била според вас или нахална?

еми и аз ще кажа какво чувствам и готово

ubuntureload
09-05-2009, 20:13
Директно и заповядвам да остава полу гола и да кляка пред мен ....

LadyDi
09-05-2009, 20:31
Я, пък после жените били лесни.
Нали ви е ясно, че едва ли в 100% от случаите мацката ще е хубава?

Я си представете един крокозъбер да идва насреща ви и да ви се обяснява в любов? Всички веднага ще й отвърнете на чувствата, а?

На баба ви хвърчилото...

radybt
09-05-2009, 23:00
Винаги е хубаво да си директен/а. От там нататък вече момчето/момичето,взимат решението искат ли да имат нищо общо с конкретния човек.

NamelessRomantic
09-05-2009, 23:09
Жалко че не са много тези момичета...писна ми от лигли които ту пращат зелени сигнали,ту се дърпат,и като се зариби6 по такава не знаеш дали те харесва или не.После ти е гадно че те реже.Пф.

fc
09-05-2009, 23:21
Зависи :) По принцип бих се зарадвал.

Spre4
09-05-2009, 23:43
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D
И аз така!

SunShinePearl
09-05-2009, 23:57
тука или се извъдихте баси яките момчета или не знам...аз лично като покажа някви чувства към някое момче и му споделя и той или ми се хили дебилно или ме зарязва :lol:
:lol: +1

Sworty
09-06-2009, 00:40
По-скоро директна, тогава не ми пречи и аз да започна с директните неща, така че не смятам, че това което е направила ще е нахално. Мисля, че колкото по-директен е един човек толкова по-лесно се получват нещата без да се овъртат и т.н.
Няма да е лошо повечето момичета да тръгнат по този път :-D

montana6
09-06-2009, 00:44
Идеално ще е ако е директна. Аз това и търся в едно момиче.

ExtrAc7
09-06-2009, 00:51
Няма нищо по-хубаво от това да разбереш, че някои те обича. Най-важното бих бил честен с нея и ако дори само я харесвам бих пробвал с нея ;)

saskou
09-06-2009, 04:01
Какво бихте помислили за момиче, което ви казва направо какво чувства към вас и иска да направите същото. Бихте ли помислили, че прибързва и бихте ли се ядосали, че взима нещата в свои ръце?
Директна ли би била според вас или нахална?

Ами аз лично... само хубави неща. Според мен, да споделяш чувствата си с някой е едно от най-хубавите неща. Зависи и от ситуацията де, но иначе аз така мисля :)

Успех :-)

Rhype
09-06-2009, 05:55
Зависи - ако изпитвам нещо към нея - супер ,ако ли не - кофти :)

Bellatrix
09-06-2009, 06:29
Винаги съм била хипер директна и досега проблеми не съм имала. Но LadyDi е права. Имам една позната, чиито външен вид може да накара човек да ослепее и да не иска да прогледне (не че е нещо непоправимо, просто тя не спазва лична хигиена, космата е и не се поддържа), но за това пък винаги е много директна с момчетата. Досега не знам някой да е тръгнал с нея.

Re5peC7
09-06-2009, 08:22
Зависи - ако изпитвам нещо към нея - супер ,ако ли не - кофти :)
общо взето е това

pi4man
09-06-2009, 08:30
амиии бих пробвал с нея се пак на нея ще и стане много кофти ако откажа за това по-добре да и дам шанс :?

montana6
09-06-2009, 09:44
Въпросът на темата беше дали харесваме такива момичета и какво мислим за тях. Сега дали ще тръгнем с тях е друг въпрос. Както каза някой преди мен - всичко ще е по-лесно ако не е толкова увъртяно.

Niakoitam
09-06-2009, 10:02
Разбира се. Много обичам директните хора.Поне знам че това, което им е в душата им е и на езика и няма смисъл да се чудя и гадая дали това, което говорят и вършат отговаря на това, което мислят вдействителност. А момиче директно да ти разкрие чувствата си това пък ще е много хубаво.
А за тръгването вече въпроса е друг. Ако има поне и малко чар, които да ме привлича, работата е готова. Е ако не ме познава изобщо може би по-добре е да мине малко време за да ме поопознае за да не се откаже от намеренията си след директният и подход и да се мине към недиректни действия. :-D

prokyrocheto
09-06-2009, 10:08
Разбира се. Много обичам директните хора.Поне знам че това, което им е в душата им е и на езика и няма смисъл да се чудя и гадая дали това, което говорят и вършат отговаря на това, което мислят вдействителност. А момиче директно да ти разкрие чувствата си това пък ще е много хубаво.
А за тръгването вече въпроса е друг. Ако има поне и малко чар, които да ме привлича, работата е готова. Е ако не ме познава изобщо може би по-добре е да мине малко време за да ме поопознае за да не се откаже от намеренията си след директният и подход и да се мине към недиректни действия. :-D

Luci
09-06-2009, 10:10
Ще се радвам че ми го е казала директно, обичам директни хора, а това дали аз имам нещо към нея е отделен въпрос 8-)

Neftochimic
09-06-2009, 10:11
Я, пък после жените били лесни.
Нали ви е ясно, че едва ли в 100% от случаите мацката ще е хубава?

Я си представете един крокозъбер да идва насреща ви и да ви се обяснява в любов? Всички веднага ще й отвърнете на чувствата, а?

На баба ви хвърчилото...

тва ще го кажем например при положение, ЧЕ момичето ни е харесало...

Bellatrix - е приятелката ти е от многото такива, дето явно още никой не и е казал 2-3 директни приказки на какво прилича и т.н.
щото е супер смешно някое такова момиче да се прави на няква супер яката, а всъчщност да е такава каквато ти си я описала 8-)

Nam3less3
09-06-2009, 10:44
Само такива чакаме. Бъдете директни forever :D

rachel_billson
09-06-2009, 13:52
Директна съм. :) Една връзка се изгражда от двама,затова и двамата трябва да са дейни. :oops:

Radmo
09-06-2009, 13:55
Какво бихте помислили за момиче, което ви казва направо какво чувства към вас и иска да направите същото. Бихте ли помислили, че прибързва и бихте ли се ядосали, че взима нещата в свои ръце?
Директна ли би била според вас или нахална? Ей това момиче ще е перфектното,което си каже чувствата в очите без да овърта!
Давай,пожелавам ти успех :)

BlueFace
09-06-2009, 14:01
бих бил адски щастлив ;) :grin: :grin: и бих споделил чувствата и

П.П. много съм лесен :D :D :D :D :D

+1 И аз съм така 8-) Много ми харесва момичето да ми каже какво изпитва :)

FlashMX
09-07-2009, 14:14
Зависи от момичето. Ако е мацка и е свястна ще се зарадвам много 8-). Но ако е момиче към което не чуствам никакво привличане ще ми стане неловко..

Shadow1596
09-07-2009, 14:31
Епа това ако се случи...радост и партите 40 дена и 40 нощи бе...това в историята на любовта е нещо много рядко xD така че да бих се зарадвал...не съм сухар.

Viche
09-07-2009, 22:16
Еее такива момичета за жалост почти няма сега..Иначе е готино момичето да ти признае чувствата си

Dollystar
09-08-2009, 06:33
^ От една страна си прав, но аз примерно съм от хората които са директни само ако има перспектива и са сигурни в това, което казват, а не само така да залъгват момчето и да дават празни надежди. Всъщност постнах темата за да чуя мнения, защото бях директна с едно момче и той каза че изпитва същото към мен. И исках да съм сигурна, че не е помислил: Тая па тая защо не изчака да направя първата крачка, но сега вече съм спокойна, като видях мненията :-) :-) :grin: :grin:

Josefinne
09-08-2009, 07:01
Директно в леглото после директно през вратата :D
Скъпа, всичко зависи от човека, от това къде са ви отношенията и дали и той ти се кефи. Имам предвид ти се кефи на главицата, а не на всичко под нея :D
Така че общ принцип и общ отговор на тоя въпрос няма. Статистиката не помага, не разчитай на нея. Карай го леко и от мой личен опит - по-малко говерен, по-добре. Покажи му, че му се кефиш, целуни го, пък то после ще се види какво мисли и без да се говори. :razz: