PDA

View Full Version : Хоби



sladkata_sisi
09-05-2009, 09:48
Здравейте, :)
Пиша, защото искам да си намеря подходящо хоби, а на никъде не съм се насочила още. Досега съм тренирала класически балет (като много малка), спортни танци, по едно време ходех и на йога и съм доста гъвкава. Отписала съм всички спортове с топка, защото съм много зле там (не е като да не съм пробвала). Мислех за модерен балет, но като гледам сайтовете повечето търсят по-малки момичета. Пропуснах да кажа, че съм на 17 от София.

SolusChristus
09-05-2009, 10:30
Китара. Модерно е вече.

InternetTroll
09-05-2009, 10:34
Голяма си за хоби... Не работиш ли нещо?

TeenSpirit
09-05-2009, 10:53
Защо не пробваш с рисуване или писане...

_donna_
09-05-2009, 11:00
Това винаги ми е звучало много тъпо.
Хоби.Защо просто хората не правят нещата,които им харесват.
Защо трябва да го наричат хоби?Ето - това ми е работата,а това хобито. :lol: Става например ако някой те попита дали снимаш професионално и ти да му кажеш "Не,само хоби".Но да си търсиш хоби целенасочено,заради самата идея за хоби... :razz:

На 17 от София,хмммм...очакват се непристойни предложения. 8-)

LinkTon
09-05-2009, 11:55
Аз обичам да пускам кисийки,вързани с конец,през терасата и вятъра да ги носи чак у румънско. Това ми е хобито на мене. 8-) Пробвай и ти. 8-)

LinkTon
09-05-2009, 13:45
аз пък обичам да се смея на селяните, които не знаят за съществуването на "е" и го превръщат в "и"...а аз на шопите,които не знаят за съществуването на "я" и го превръщат в "е".

FockidyFockFock
09-05-2009, 13:50
http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

LinkTon
09-05-2009, 13:56
нЕма да давам примери,оти ме мързи да ти преглеждам мненията.

LinkTon
09-05-2009, 14:03
Не сЕкога го пишете с главна буква. Разговорно как го произнасяте,а? <реторичен въпрос>

sladkata_sisi
09-05-2009, 14:47
Темата не е диалектното говорене, за това ще ви помоля да спорите другаде.

SolusChristus, мерси за предложението, въпреки че мисля да се насоча към нещо свързано със спорт. :)

InternetTroll, за сега не ми се налага да работя и затова не го правя. А и все още уча и това ми стига.

TeenSpirit, аз и сега рисувам и пиша, когата ми дойде музата. Благодаея и на теб а идеята. :)

_donna_, не разбирам защо да не го наричам хоби, а и не знам друг синоним на "нещо, което обичам да правя през свободното си време".


:wink:

_donna_
09-05-2009, 14:55
Battlescarred,страшен си,батка. :grin:

sladkata_sisi,дона,не разбирам...бля-бля-бля...и какво - сега питаш пичовете от форума какво обичаш да правиш през свободното си време?
Ти не знаеш ли? :shock:

sladkata_sisi
09-05-2009, 15:25
Питам хора от форума за идеи, защото си търся нещо, което да обичам да правя през свободното си време.

_donna_
09-05-2009, 15:37
Питам хора от форума за идеи, защото си търся нещо, което да обичам да правя през свободното си време.

:smt095

Именно. 8-)

sladkata_sisi
09-05-2009, 15:45
Не, не мисля, че на 17 или на която и да било друга възраст е късно да си търсиш ново хоби. Явно разбиранията ни не съвпадат. Вече съжалявам, че пуснах темата си тук. Очаквах съвети, а получих само заяждания и спам.
Някой от модераторите може да заключи темата. :)

FockidyFockFock
09-05-2009, 15:51
толко ли ти е трудно, да асимилираш написаното?

Goebbels
09-05-2009, 15:59
Пролича си кой е със селски манталитет и ще се наложи да се цитирам.

Проблемът със селяните започна веднага след 1944г., когато комунистите провеждат една дългосрочна стратегия за обезлюдаване на българското село. Първом с индустриализацията на града и второ с колективизацията в селата.
В такава ситуация селянинът няма друга алтернатива освен да слезе в града, където го чакат специално създадените за него фабрики и предприятия.
Така в града израства едно инфантилно поколение, което скъсва връзката със селото. Да си селянин не е обидно, напротив - това е човек, който живее на село и произвежда блага! Това не е прост човек, както комунистите осмислят този термин.
Почти няма селяни вече да работят по бостани или лозя, защото реколтата се обира от нагли цигани, а изкупните цени са толкова ниски, че не си заслужава целия труд. Хората по селата се ограничават само да обработват собствените си градини и да гледат по някое домашно животно.
Единственото, което се забелязва е, че на пазара все по-рядко се среща качествена българска храна. Разбира се особено в София, където стандарта е по-висок, чуждите хипермаркети никнат като гъби, но почти всичко там е вносно.

Разбира се, всичко казано от мен се обезмисля, ако си имала в предвид селяни - като манталитет, а не като географско понятие.

Преди 9 септември 1944г. думата селянин е била синоним на честност, доблест, добросъвестност.
Българинът винаги е бил селянин и няма нищо лошо в това.

InternetTroll
09-05-2009, 16:00
Питам хора от форума за идеи, защото си търся нещо, което да обичам да правя през свободното си време.

:smt095

Яко деградация...

LinkTon
09-05-2009, 16:01
Извода: SofiaRegularCunt лиже сергейови задници. :smt110

Bianca
09-05-2009, 16:03
Оле, не. 8-)

DimovB
09-05-2009, 16:08
хобито не беше ли нещо, което искаш и обичаш да правиш

кво е тва " да си намеря хоби"?

PainMonopoly
09-05-2009, 17:33
аз пък обичам да се смея на селяните, които не знаят за съществуването на "е" и го превръщат в "и"...а аз на шопите,които не знаят за съществуването на "я" и го превръщат в "е".

дай пример, моля... (молЕ?) :-oПреди щеше да е лесно, но мачока спря търсачката...

malone
09-05-2009, 18:05
Пуснах линкче към истината за населението на София.
Всички селяци са такива, покрай тях се издигат и онези който се имат за нещо повече от съжителите си (т.е. пълните селяци).
Не ми се спами и в тази тема, но айде на дЕсно!Бъдещ горд софиЯнец си ти.Ако дойдеш само ще спомогнеш за разширяването на столицата,достигането и до града от селски тип Перник.

Bianca
09-05-2009, 18:09
Пуснах линкче към истината за населението на София.
Всички селяци са такива, покрай тях се издигат и онези който се имат за нещо повече от съжителите си (т.е. пълните селяци).
Не ми се спами и в тази тема, но айде на дЕсно!Бъдещ горд софиЯнец си ти.Ако дойдеш само ще спомогнеш за разширяването на столицата,достигането и до града от селски тип Перник.
Я-то защо е голямо?

FockidyFockFock
09-05-2009, 18:14
а де, защо?
типично за Вас, софианците!

malone
09-05-2009, 18:14
Пуснах линкче към истината за населението на София.
Всички селяци са такива, покрай тях се издигат и онези който се имат за нещо повече от съжителите си (т.е. пълните селяци).
Не ми се спами и в тази тема, но айде на дЕсно!Бъдещ горд софиЯнец си ти.Ако дойдеш само ще спомогнеш за разширяването на столицата,достигането и до града от селски тип Перник.
Я-то защо е голямо?Да подчертае бъдещата му принадлежност.

_donna_
09-05-2009, 19:32
типично за Вас, софианците! 8-[

Jesus
09-05-2009, 22:35
добро хоби е да пробваш да правиш бебе с предпазни средства ;)