PDA

View Full Version : Съществува ли втори рунд?



djeiksan
09-05-2009, 09:09
Здравейте. Въпроса ми се отнася повече към женската част на форума ,но всеки може да изрази собственото си мнение. Съществува ли втори рунд? Тоест, вярно ли е това ,че където е текло пак ще тече. И по конкретно, момичета, вярвате ли ,че след като сте обичали много едно момче, но след това зарди разни обстоятелства и причини сте го зарязали, бихте проявили отново интерес към него някога в бъдеще?
И ако проявите, какви биха били причините да го направите?
Общоприето мненение е ,че бившата си остава бивша за винаги.
Но както се досещате въпроса ми е свързан с предистория (която няма голямо значение сега) и аз не бих искал да приема, това мнение за свое.

Та според вас момичета и момчета съществува ли втора възможност?

NqkfaNikakva21
09-05-2009, 09:12
Ами да ... случвало ми се е ... започнахме пак както преди и всичко стана наново ... и лошото беше, че повторихме старите грешки и от там същите проблеми ...
ако се впускаш в такава ситуация, премисли грешките и не ги повтаряй ...

Иначе както казват : " Старата любов ръжда не хваща "

TraPPed
09-05-2009, 09:12
....амиии ако е момиче като мен-няма такова нещо .."където е текло пак да тече" по простата причина ,че аз затварям тези страници от живота си и не се връщам назад и така е по-добре......ама за твое успокоение има много такива момичета които повтарят,потретват и т.н.т.....всеки е индивидуалност

fire_cat
09-05-2009, 09:14
Често се случва на някое момиче след някоя и друга връзка пак да се върне при бившо гадже, което преди наистина е обичала. На мен все още не ми се е случвало, но знам, че има така наречения "втори рунд"..

Nadelina
09-05-2009, 09:22
Момче, което аз съм зарязала, няма да може да ме привлече отново, а и не се е случвало. С него, за да го оставя, съм изживяла нужното ми, няма да има какво повече да ми даде връзката с него. Момче, което ме е зарязало, обаче, може да пробуди у мене старите симпатии.

Jumbie483
09-05-2009, 09:41
На мен лично да се върна при старо гадже ми се струва невъзможно. Щом сме се разделили, значи има причина, която ни пречи да сме заедно.
Дори и да имам чувства.. Винаги бих си пропомнила миналото и бих се замислила дали искам да рискувам с него отново. За щастие това не ми се е случвало до сега.

InternetTroll
09-05-2009, 09:42
И кво... Пак ще се повторят същите грешки и кво правим тогава?

Sweetlipss
09-05-2009, 09:53
Да..дори сега съм в същата ситуация :(

Разделих се с приятеля си заради родителите ми и ми забраниха каквито и да е контакти с него,но като почне училище сигурно пак ще продължим :smt008

Но дори и да е станало заради лъжа,изневяра и т.н. Разбира се,че може да има продължение :) Стига да има желание и от двете страни :)

MonSitY
09-05-2009, 10:18
напълно е възможно... случайно знам как е.втория път е мн по-добре от първия :P

InternetTroll
09-05-2009, 10:19
Трудно...

marti93
09-05-2009, 10:20
колкото и да обичам човек не бих се върнала при него ,защото с него всичко е свършило.трябва да гледам напред ,а и щом сме се разделили така е било писано ,не съм за мнoгoкратна употреба особенно ,ако момчето ме е оставило..за мен няма втори рунд,има само спомени(хубави или лоши,за които си спомням)и това е,но има и някои които си дават 2-ри шанс и наистина се получава,но нали знаете трябва да има химия

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 10:26
"Тоест, вярно ли е това ,че където е текло пак ще тече." Пхахаха, тука си помислих за съвсем друго нещо.
Иначе момичетата са непредвидима раса - някои може и да се върнат при бившия, някои не. При всички положения вторият рунд обезателно съществува.

sladkalady
09-05-2009, 10:29
Бих се върнала при него.Защо да не му дам втори щанс,след като още го обичам.Но дори да не потръгнат нещата,поне ще знам че съм опитала и няма да съжалявам :)

mechtaq_za_teb
09-05-2009, 10:30
Да, съществува, но винаги зависи от това дали момичето има още чувства или не. Зависи от това по какви причини е приключила връзката и т.н.

Dimana99
09-05-2009, 10:31
Да случвало ми се е

djeiksan
09-05-2009, 10:33
Е благодаря ви за съветите до тук. Приемам и отрицателни и положителни отговори (които бих искал да преобладават) на моя въпрос :) ......
Аз съм склонен да вярвам ,че човек, ако иска нещо с цялото си сърце и е постоянен в това искане, то неизменно ще го получи. Ръководя се от максимата ,че няма невъзможни неща. И конкретно да ви кажа, на кратко ,че за възрастта си (20г.) съм имал много или айде не чак толкова ,но 7-8 приятелки, с които съм преживявал най-различни неща, преживявал съм и кофти раздяли и какви ли не чувства съм изпитвал. Но последната ми приятелка не мога да я забравя още. Да ме зареже и 3 месеца след това, аз да я обичам още толкова силно, макър и да не спирам да излизам с други момичета и момчета.... ето за това ви пуснах тази тема. :)

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 10:39
Еми случва се понякога. Гаджето на един приятел го заряза изневиделица, защото "любовта ми към теб угасна", според нейни думи. А до преди няколко дни му разправяше колко много го обича. Освен това му каза и че въпреки раздялата, ще си останат най-добри приятели. Но нито един път не го е потърсила до момента. Сега, 3 месеца по-късно, също като теб, той все още не може да я забрави...
"макър и да не спирам да излизам с други момичета и момчета" Ето това вече ме притеснява.

Hilary_
09-05-2009, 10:40
Ако го обичам .. ако обстоятелствата са били глупави, недоизяснени и за момента не мога да го забравя може би бих се върнала ... НО никога няма да е същото, така че зависи много от самия случай ... :-o Ако е изневяра колкото и да го обичам няма да се върна .. доверието е половината от връзката, а щом го няма смятай ... :?

AraBella
09-05-2009, 13:08
Да, съществува, но винаги зависи от това дали момичето има още чувства или не. Зависи от това по какви причини е приключила връзката и т.н.
+1

m0n4yyy
09-05-2009, 13:12
Да, съществува. Ако например си скъсал с бившата заради поведението и, но още я обичаш и тя се промени след раздялата? Няма ли да се събереш отново с нея, ако и е дошло акъл в главата? Аз мисля, че да. Помисли, дали не си сгафил нещо или пък определена черта от характера ти не я дразни. Виж, намери начин да поговориш с нея и ако може сподели причината за раздялата с нас. Надявам се да съм помогнала :) :)

flowerlina
09-05-2009, 16:29
Аз като приключа с някого приключвам за постоянно!

umri
09-05-2009, 16:56
Бившата си остава бивша.. завинаги. Приеми това като АКСИОМА, без да си мислиш, че твоя случай е много по различен от останалите. Бившата я изтриваш от съзнанието си. end of story

lipsvashh_mi
09-05-2009, 17:03
старата любов ръжда не хваща са казали старите хора и са били прави...когато си изпитвал чувства към някой,рано или късно ще ти трепне нещо..не казвам,че е задължително събирането отново или пламването на чувства,а по-скоро припомняне на доброто старо време и от спомените едно по-странно сгряващо сърцето ти чувство :)
Но при всяка двойка е различно и хората сами преценяват за себе си нещата...дали биха преглътнали гордостта и фактите за раздялата и дали биха опитали пак ,или точно обратното-биха предпочели да останат със спомените си и да се опазят от нараняване

FiRe_LaDy
09-05-2009, 17:56
Да,случвало ми се е.Нямаше смисал.Пак не се получи.Изкарахме доло горе същото време и всичко се прецака.Не сме правили същите грешки.Скъсахме и заради различно нещо,но просто няма смисал след като си зарязал някой .. продължил си напред,бил си с друг и да се връщаш пак,освен ако не се обичате и двамата и да сте осъзнали,че сте направили грешка.

Assshley
09-05-2009, 18:16
Зависи за какво сме се разделили и дали има още чувства,но при всички положения няма да е същото . Незнам понякога ми идва мисълта,че такова нещо като 'втори рунд' е напълно излишно. То първата раздяла си остава като някакво черно петно там .. не може да се забрави толкова лесно,нито пък обстоятелствата,които са довели до това особено ако са сериозни.

LadyDi
09-05-2009, 20:41
Зависи за какво сме се разделили и дали има още чувства,но при всички положения няма да е същото . Незнам понякога ми идва мисълта,че такова нещо като 'втори рунд' е напълно излишно. То първата раздяла си остава като някакво черно петно там .. не може да се забрави толкова лесно,нито пък обстоятелствата,които са довели до това особено ако са сериозни.
Ммм. Първата половина на първото изречение е вярна.
При мен случаят е такъв: 5 години и няколко гаджета след раздялата, се събрах с бивш.

lipstik
09-05-2009, 20:42
Зависи за какво сме скъсали.

NaNa_SladuRana
09-05-2009, 21:12
не правете грешката да тръгвате с един и същи човек 100 пъти :?

Sworty
09-05-2009, 22:50
Спорем мен съществува втора възможност само че в много малко от случайте може да се промени това което е било през първта връзка така да го кажа. Имало ли е причина за раздяла, а след това за прошка определено ще се намери нещо за което да стане отново скандал който пак ще завърши по стария начин.

Amateur
09-05-2009, 22:53
Проявяват,проявяват и така разбиват други сърца!!!!

Нищо бивше не важи!Няма смисъл да се тръгва 2-ри път с някои!!!

radybt
09-05-2009, 23:05
Индивидуално е.

djuki
09-06-2009, 00:02
към всичките ми бивши имам някакви чувства ,била съм с тях обичала съм и и това малко или много е останало,но честно казано не бих тръгнала пак ... от върте ми е любопитно някакво малко желание да ги целуна и какво ще стане ако пак тръгнем , но веднага си го избивам от главата минало свършено

daru6a1
09-07-2009, 09:57
Всеки получава втори шанс .. зависи най вече от обстоятелствата .. но да бившата / бившия си е бивша / бивш :)

guinessgirl
09-07-2009, 19:36
ДА

Marinchety
09-07-2009, 22:18
Любовта истинска ли е няма значение от времето тя не се забравя и винаги може да пламне с нов и дори по силен пламък :)

therichbitch
09-07-2009, 23:23
да, определено