PDA

View Full Version : Болки в стомаха..



Titanic_baby
09-05-2009, 11:03
Сутрин към 5-6 мн ме болеше корем.Станах отидох до тоалетна по голяма нужда- бях малко по-добре,след това взех хапче за корем-мина ми,сега отново ми е лошо а незная на какво се дължи.Девствена съм ,някой да знае от какво може да е ?

MpFaShIoN
09-05-2009, 18:02
На много неща може да се дължи ... може да си яла нещо,ако пък тренираш нещо може да е вследствие на натоварване във всеки случай ако продължава е най-добре да отидеш на лекар

amk933
09-05-2009, 19:07
Сутрин към 5-6 мн ме болеше корем.Станах отидох до тоалетна по голяма нужда- бях малко по-добре,след това взех хапче за корем-мина ми,сега отново ми е лошо а незная на какво се дължи.Девствена съм ,някой да знае от какво може да е ?

Корема втвърден ли е? Напипай с ръце около пъпа и по-надолу. И дори и леки съмнения да имаш незабавно на доктор. И това си го набий в главата (буквално), не знам какво болкоуспокояващо пиеш, но НИКОГА, когато те боли корем НЯМА да пиеш Аналгин. Бусколизин, Нощ-па са ок, но Аналгин НИКОГА. С най-добри чувства ти го казвам! :) И колко те боли? Какво значи много? Засилва ли се, отслабва ли?

d3sincet0y
09-05-2009, 20:31
1. Тичай при доктора бързо!!!
2. Не рискувай да се подлагаш на самолечения, с каквито и да било хапчета!!!
3. Мускул ли те боли или някак си вътрешна болка?
4. Ако е мускул-намали натоварването, ако е вътрешно-погледни пак точка 1.