PDA

View Full Version : Трагедия в Охридското езеро.



tuzaro
09-05-2009, 13:20
17 тела са извадени от Охридското езеро, където потъна туристическият кораб "Илинден"
Седемнайсет тела са извадени от Охридското езеро, където потъна туристическият кораб "Илинден", превозвал предимно български туристи. Броят на загиналите постоянно се увеличава, предаде македонската телевизия А1. Корабът, който е пътувал за "Свети Наум", се е преобърнал около 11 часа на около 200-300 метра навътре в езерето близо до къмпинга Елешец. Започнала е спасителна операция с участието на водолази. По неофициална информация в него е имало група от петдесетина туристи от България. Първи на помощ на пътниците от кораба са се притекли летуващи в къмпинга, които успели да спасят с лодка голяма част от тях. Пред агенция "Фокус" говорителят на външното ни министрество заяви, че няма официална информация по случая.Българският премиер Бойко Борисов разпореди правителственият самолет ТУ-154 да излети незабавно за Охрид, за да прибере оцелелите български туристи. Със самолета към мястото на инцидента ще пътува и заместник-външният министър Марин Райков. Временно управляващият посолоството ни в Скопие Ангел Ангелов пътува към мястото на инцидента.Македонският президент Георге Иванов прекъсна редовните си ангажименти и замина за Охрид на мястото на инцидента с кораба "Илинден", предаде македонската телевизия А1. Иванов по-късно следобед ще се обади на българския си колега Георги Първанов.

Di
09-05-2009, 13:21
омг

LinkTon
09-05-2009, 13:50
Щом е имало толкова много българи (от България),може и да е умишлено.

Bianca
09-05-2009, 13:51
Щом е имало толкова много българи,може и да е умишлено.
Няма ли да попиташ какво ли е да умреш по този начин и да сложиш хилеща се емотиконка?

Трагедия си е. Да почиват в мир.

tuzaro
09-05-2009, 13:51
Щом е имало толкова много българи (от България),може и да е умишлено.недей да пишеш глупости поне в тая тема.

Biskfitka
09-05-2009, 14:22
Щом е имало толкова много българи (от България),може и да е умишлено.Не мисля така.Ние бяхме на екскурзия в Охрид и хората там много се радват на българите... :?
Иначе по темата-ужас..

AraBella
09-05-2009, 15:06
Щом е имало толкова много българи (от България),може и да е умишлено.Не мисля така.Ние бяхме на екскурзия в Охрид и хората там много се радват на българите... :?
Иначе по темата-ужас..
Дам и аз съм била и хората бяха изключително мили,иначе много тъжно.

monincetyyy
09-05-2009, 15:29
:smt022

Goebbels
09-05-2009, 15:37
Корабчето се е разцепило на две и за секунди потънало. Винати си е изцяло на македонците. Чий е корабът и защо го експлоатират щом е стар и защо е бил пренатоварен. Характерно за балканците меркантилно мислене.
Жалко, че поради нехайство се плаща с човешки животи и разбити семейства.

Goebbels
09-05-2009, 15:38
Както SofiaRegularCunt отбеляза все преди празници се случват такива трагедии.
Бог да прости да загиналите.

woshata
09-05-2009, 16:44
ми много ясно че ше се обърне имали са разрешение за 45 човека на кораба то имало 73.. в името на парите загиват хора ебаси.. българи в случая

лека им пръст

Bianca
09-05-2009, 17:15
Кога точно се е случило това?

woshata
09-05-2009, 17:16
Пътнически кораб с около 50 души на борда е потънал по обяд в Охридското езеро, предаде агенция МИА.

LinkTon
09-05-2009, 17:20
Аз ви казвам - след време ще почнат да излизат слухове,че инцидентът не е злополука. Не им е чиста работата на македонските власти. :smt018

Wildchildd
09-05-2009, 17:23
Аз ви казвам - след време ще почнат да излизат слухове,че инцидентът не е злополука. Не им е чиста работата на македонските власти. :smt018
Ти си на херца.Може и на кале.
Бог да прости загиналите.

giveupbitch
09-05-2009, 17:26
Деа,преди 2 месеца бях точно на този кораб..ебати късмета о.О мн гадно,ама кво да се прави..

justt
09-05-2009, 17:27
Трагедия. Нека почиват в мир. http://img.zamunda.net/pic/smilies/nugget.gif :cry:

SuNsEt
09-05-2009, 17:28
Ужас,ужас...Направо настръхнах като разбрах. :cry:

mArMaLaDkA
09-05-2009, 17:31
Лека им пръст на загиналите.
Хубавото е, че има и оцелели.
Във всеки случай обаче, цялата история можеше да се избегне. Пак става дума за човешка грешка и това е най-покъртителното.

YouCantStopMe
09-05-2009, 17:36
Покъртително.
Ужасна,ама ужасна трагедия.Като гледам как говорят хората,които са се спасилии..Те половината,жални,не можели да плуват.
Най-ме е страх за друго.. дано опасенията ми не са истина.

crust5
09-05-2009, 18:02
И вие сега какво можете да направите, освен някои да проявявате изкуствена съпричстност ?!

Bianca
09-05-2009, 18:07
И вие сега какво можете да направите, освен някои да проявявате изкуствена съпричстност ?!
Опааа, тъкмо се чудех как още не се е появил някой "герой", който да ни затапи отвсЕкъде!

YouCantStopMe
09-05-2009, 18:15
Да бее,'що да правим теми,а?По добре,викаш,всеки,който има познат загинал да се оправя..К'во ще се занимаваме ние с няк'ви селяни тука?!Удавили се,голям праз. :?
Лошото е,че много хора мислят по този начин.
Това са дни на траур,хораа.Трагедия за цяла България.

woshata
09-05-2009, 18:17
И вие сега какво можете да направите, освен някои да проявявате изкуствена съпричстност ?!Ти от къде знаеш, че е изкуствена, ма гений.. е ше ги ева.. не пожелавам смърт, но тежки дни за тебе, за да разбереш кво е истинска съпричастност и кво изкуствена

malone
09-05-2009, 18:17
Жалко за загинарите хора.Лека им пръст.

ScionOfStorm
09-05-2009, 18:57
greed kills.

невинните плащат цената на експлоатациите в какъвто и да е вид толкова често...

прах към прах и свобода на душите на загиналите.

Discard
09-05-2009, 19:14
Трагедия си е....замислете се ако някой ваш дядо или баба беше на кораба.Лесно е да кажем,че всеки ден стават такива неща(което си е вярно де) но замислете се какво им е на семействата на загиналите.Нека почиват в мир.

monka
09-05-2009, 19:23
Поредната трагедия...Да те е страх да излезеш от вкъщи...

therichbitch
09-05-2009, 19:24
Олигофрени нещастни, дали са им кораб от 1920 (естествено на нас само осатъците се дават) и са били повече хора на борда отколкото е бил капацитетът му
:x :x :x :x

tuzaro
09-05-2009, 19:28
Олигофрени нещастни, дали са им кораб от 1920 (естествено на нас само осатъците се дават) и са били повече хора на борда отколкото е бил капацитетът му
:x :x :x :xНе си права, корабът е бил от 1924 и не се дава само на българи. Който има желание за разходка може да се качи, да не мислиш че другите кораби са по-нови.

rachel_billson
09-05-2009, 19:35
Олигофрени нещастни, дали са им кораб от 1920 (естествено на нас само осатъците се дават) и са били повече хора на борда отколкото е бил капацитетът му
:x :x :x :x
Наистина покъртителна новина.
Как може да позволяват на такъв кораб и да плава с повече хора?!Нямам думи!Нека почиват в мир. :-k

bloodyF
09-05-2009, 20:01
Трагедия. Нека почиват в мир. http://img.zamunda.net/pic/smilies/nugget.gif :cry:

SuperBadSuperFresh
09-05-2009, 20:13
Всичко покрай най-големите празници...Да почиват в мир не само българите...

therichbitch
09-05-2009, 20:54
Олигофрени нещастни, дали са им кораб от 1920 (естествено на нас само осатъците се дават) и са били повече хора на борда отколкото е бил капацитетът му
:x :x :x :xНе си права, корабът е бил от 1924 и не се дава само на българи. Който има желание за разходка може да се качи, да не мислиш че другите кораби са по-нови.

не е така, в Германия не пътуват с такива кораби, които се разцепват, не пътуват с трамваи, които са подвижни ковчези и се обръщат като нищо, на такива като нас се дават неща от времето на балканските войни, повечето неща са използвани и ест на нас 20-а употреба, защо правителството вместо да си прибира парите в джоба, не вложи малко за ето такива неща,които биха осигурили гражданите в по- голяма степен, а вместо това се движим с автобуси, трамваи etc. ,които са ни пробутани от не знам си кого, в повечето случаи -Германия, пфф взех да се повтарям :?

w0sh
09-05-2009, 20:56
Македонския министър на транспорта си е подал оставката.

tuzaro
09-05-2009, 20:58
Олигофрени нещастни, дали са им кораб от 1920 (естествено на нас само осатъците се дават) и са били повече хора на борда отколкото е бил капацитетът му
:x :x :x :xНе си права, корабът е бил от 1924 и не се дава само на българи. Който има желание за разходка може да се качи, да не мислиш че другите кораби са по-нови.

не е така, в Германия не пътуват с такива кораби, които се разцепват, не пътуват с трамваи, които са подвижни ковчези и се обръщат като нищо, на такива като нас се дават неща от времето на балканските войни, повечето неща са използвани и ест на нас 20-а употреба, защо правителството вместо да си прибира парите в джоба, не вложи малко за ето такива неща,които биха осигурили гражданите в по- голяма степен, а вместо това се движим с автобуси, трамваи etc. ,които са ни пробутани от не знам си кого, в повечето случаи -Германия, пфф взех да се повтарям :? мисли малко да му ебa мамата, можеш ли да сравняваш България и Македония с Германия... То там минамалната заплата е 2000 евро а у нас 200 лева...

slynchoo
09-05-2009, 20:59
Трагедия!
Да почиват в мир!

therichbitch
09-05-2009, 20:59
Всичко покрай най-големите празници...Да почиват в мир не само българите...

да, точно така, мн се дразня като попитат има ли загинали българи на борда, в самолета, в автобуса, всички сме хора за бога :x :x :x

и днес по новините: "Загиналите са от Челопеч, с. Антон и т.н., но то всъщност няма значение от кое селище са, важното е, че са българи, да почиват в мир"
егати простотията изрече, не само че няма значение от кое селище са, НО няма и значеие от коя държава са, да не се впускаме в темата,че и другите са си етнически българи /македонците визирам/

therichbitch
09-05-2009, 21:02
Олигофрени нещастни, дали са им кораб от 1920 (естествено на нас само осатъците се дават) и са били повече хора на борда отколкото е бил капацитетът му
:x :x :x :xНе си права, корабът е бил от 1924 и не се дава само на българи. Който има желание за разходка може да се качи, да не мислиш че другите кораби са по-нови.

не е така, в Германия не пътуват с такива кораби, които се разцепват, не пътуват с трамваи, които са подвижни ковчези и се обръщат като нищо, на такива като нас се дават неща от времето на балканските войни, повечето неща са използвани и ест на нас 20-а употреба, защо правителството вместо да си прибира парите в джоба, не вложи малко за ето такива неща,които биха осигурили гражданите в по- голяма степен, а вместо това се движим с автобуси, трамваи etc. ,които са ни пробутани от не знам си кого, в повечето случаи -Германия, пфф взех да се повтарям :? мисли малко да му ебa мамата, можеш ли да сравняваш България и Македония с Германия... То там минамалната заплата е 2000 евро а у нас 200 лева...

точно !
всички проблеми се коренят в системата (това имах предвид)

П.П. Но предлагам да приключваме с диспута /умишлено не казвам спор/, защото не е мн етично в тази тема точно :)

guinessgirl
09-05-2009, 21:04
не мога да разбера как е допуснат в движение кораб на 85 години,без спасителни жилетки.. с 55 човека на борда,при положение,че побира 40..

просто.. нямам думи

RIP

Biskfitka
09-05-2009, 21:49
не мога да разбера как е допуснат в движение кораб на 85 години,без спасителни жилетки.. с 55 човека на борда,при положение,че побира 40..

просто.. нямам думи

RIPДопускат , защото един билет за такава разходка е най-малко 200 динара (около 7 лв.) . А такива екстри като спасителни жилетки няма да видим скоро в тия кораби...Аз 2ри път в такъв ''кораб'' не бих се качила.То си е почти самоубийство.. :x

_raztrevojenaaa_
09-05-2009, 21:51
около 75 са били пътуващите....

Иначе за загиналите - Мир на праха им :(

Neopitom3na
09-05-2009, 21:55
:? ужас

GossipGirl89
09-05-2009, 22:58
Много кофти :? Тепърва ще се разисква кое как е станало, но... жалко за загиналите хора :( Като се сетя, че миналата сутрин се возих на ферибот час и половина навътре в морето и лошо ми става... Скоро време едва ли ще се престраша да се кача пак...

ExtrAc7
09-06-2009, 04:00
За съжаление в последно време почти преди всеки празник стават трагедии :( :( :( :(

REST IN PEACE

ElinoOor
09-06-2009, 08:04
Абеее.. много е съмнително това..може да е умишлено може и да не е..
Трагедия,наистина, ама ние какво можем да направим освен да кажем 'Почивайте в мир..'
Толкова. :)

Lucho
09-06-2009, 08:56
Сега, ще кажете че съм ненормален, обаче от снощи ми се въртят едни работи в главата.

1. Трагедията край бакаджик - автобус помете 17 души, 17 починаха.
Дата: 28.05.2009

2. Трагедията в охридското езеро - официално потвърдени 16 (неофициално 22) жертви.
Дата: 05.09.2009

Анализ: И двете трагедии са се случили по празници - Спасовден, Малка богородица, Съединението. Сходни са двете дати - на едната е в края, другата в началото на месеца. Около 3 месеца разделят двете трагедии. На базата на това, мисля че ще има и трета трагедия през Ноември или Декември (началото или края). Дано не съм прав, но защо мисля така ? Когато стават такива събития, и изобщо, народа казва че, когато починат двама в една къща, ще почине и трети, всичкото в интервал на година. Работата е същата... :(

tanchu
09-06-2009, 09:19
Евала му правя на Бойко...само той става за премиер от всички..дано сегашното правителство оправи бумащината на предишното :) ..

R.I.P :-k

fykla
09-06-2009, 09:37
Македонския министър на транспорта си е подал оставката.


Това в България няма да се случи никога... :(

Да почиват в мир...

Не се притеснявайте, няма да му я одобрят. :wink:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
09-06-2009, 09:58
Грешници сме

iveetyy
09-06-2009, 10:11
... R.I.P .. да почиват в мир :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
09-06-2009, 10:12
И македонците не са по-напред от нас явно

brokeninside13
09-06-2009, 11:20
корабчето е било на 85 години...може ли бе?!?! :o :shock:

Beautyful
09-06-2009, 11:24
Стана много,ама много тъжно когато оцелелите хора разказваха как са загивали хора пре очите им.. :( Нека да почиват в мир!

harabelka
09-06-2009, 11:33
Да почиват в мир! :(

Biskfitka
09-06-2009, 13:16
Сега, ще кажете че съм ненормален, обаче от снощи ми се въртят едни работи в главата.

1. Трагедията край бакаджик - автобус помете 17 души, 17 починаха.
Дата: 28.05.2009

2. Трагедията в охридското езеро - официално потвърдени 16 (неофициално 22) жертви.
Дата: 05.09.2009

Анализ: И двете трагедии са се случили по празници - Спасовден, Малка богородица, Съединението. Сходни са двете дати - на едната е в края, другата в началото на месеца. Около 3 месеца разделят двете трагедии. На базата на това, мисля че ще има и трета трагедия през Ноември или Декември (началото или края). Дано не съм прав, но защо мисля така ? Когато стават такива събития, и изобщо, народа казва че, когато починат двама в една къща, ще почине и трети, всичкото в интервал на година. Работата е същата... :(О, не не си ненормален.Всички виждаме, че около празниците задължително се случва нещо такова..

therichbitch
09-06-2009, 19:15
Сега, ще кажете че съм ненормален, обаче от снощи ми се въртят едни работи в главата.

1. Трагедията край бакаджик - автобус помете 17 души, 17 починаха.
Дата: 28.05.2009

2. Трагедията в охридското езеро - официално потвърдени 16 (неофициално 22) жертви.
Дата: 05.09.2009

Анализ: И двете трагедии са се случили по празници - Спасовден, Малка богородица, Съединението. Сходни са двете дати - на едната е в края, другата в началото на месеца. Около 3 месеца разделят двете трагедии. На базата на това, мисля че ще има и трета трагедия през Ноември или Декември (началото или края). Дано не съм прав, но защо мисля така ? Когато стават такива събития, и изобщо, народа казва че, когато починат двама в една къща, ще почине и трети, всичкото в интервал на година. Работата е същата... :(О, не не си ненормален.Всички виждаме, че около празниците задължително се случва нещо такова..

моята теория е,че Господ ни наказва за това,че ставаме все по- лоши , затова става по празници, сякаш да ни напомни,че трябва да се вземем в ръце, аз лично не съм хипер вярваща, но... все пак

TheNewReligion
09-06-2009, 19:43
По новините и дума не споменават за онзи, който е знаел, че корабът побира 40 души, пък той е пуснал с 15 отгоре. Тъпа работа.

Дано почиват в мир.

Raven23
09-06-2009, 21:01
Baba mi prediq den e bila na tozi korab. Napravo kato razbrah :shock: Mnogo gadno se e poluchilo. Dano pochivat v mir ...

PP: sorry za latinicata, shte si redaktiram mnenieto

ScionOfStorm
09-06-2009, 21:17
моята теория е,че Господ ни наказва за това,че ставаме все по- лоши , затова става по празници, сякаш да ни напомни,че трябва да се вземем в ръце, аз лично не съм хипер вярваща, но... все пак

да бе, един направи такова изявление. не знам кое му е християнското на това, бтв. 'ами вие не сте послушни, затова - мрете'.

култов беше този пич, който каза, че това се е случило защото не е бил отменен концерта на Мадона.

е такива на пиронен кръст трябва да ги разпъват, с техните безумия и чумави мисли.

LiLGrizzly
09-07-2009, 02:58
Щом е имало толкова много българи (от България),може и да е умишлено.
Тука го подкрепям ! Дори казаха някаде че е имало експлозия вътре,как така изведнъж кораба ще стане на 2 и ще потъне ? :-o

Djanny
09-07-2009, 03:00
Баща ми и майка ми, са били в езерото със същото корабче преди 2 седмици ...
Не ми се мисли

DimovB
09-07-2009, 06:19
абе кораба е потънал на 200м. от брега... 200м. не са никак много,защо не са ги преплували? как толкова бързо ше потъне без да имат време хората да реагират?

човек,
говорим за пенсионери

при една такава стресова ситуация те забравят къде са и кои са, камо ли да започнат да ти плуват.

Lucho
09-07-2009, 09:38
Да. Снощи оня ми ти, митрополит какъв беше там, каза: Бог ни наказва заради концерта на мадона на 29-ти. Е, хубаво бе, питам аз, защо като господ го е яд, нали е добър Господ, слави се с доброто, защо като е против църквата мадона, не хвърли един гръм върху нея на сцената, а ? А трябва да страдат невинни хора, нямащи нищо общо с Мадона и каквото и да било. Това е една лоша поредица от случки, започнала на Спасовден и би завършила на Коледа...

Biskfitka
09-07-2009, 14:12
абе кораба е потънал на 200м. от брега... 200м. не са никак много,защо не са ги преплували? как толкова бързо ше потъне без да имат време хората да реагират?

очевидци казват,че кораба се е разцепил на две,дали не става дума за атентат?


вижте за кво корабченце става дума
http://www.dnes.bg/images/photos/0077/0000077311-article2.jpg

като тръгне да потъва има достатъчно време да се хвърлиш във водата преди да те завлече кораба към дъното и да ги изплуваш тия 200м...


някои направиха сравнение с влака София-Кардам,който изгоря пак при съмнителни обстоятелства... и за там се говореше за атентат. накрая пак нямаше виновни...Все пак са възрастни хора (повечето...). А и за това езеро 200м. са найстина много,защото в някой части от него даже до брега е доста дълбоко. Пък за кораба не се учудвам.Виждала съм го и беше в ужасно състояние.. :?

cherinka
09-07-2009, 14:31
^няма значение дълбоко,недълбоко, става въпрос за плуване, не за ходене във водата.
Както и да е.
На човек ако му се живее, ще рита, ще пляска с крака, ще се научи да плува. Но ако бях пенсионер едва ли щеше да стане така.
Просто е кофти, че в екстремни ситуации някои хора не могат да отреагират и се паникьосват.

Lucho
09-07-2009, 15:30
Продължавате да говорите глупости. Било голяма работа, като било 200 метра, като било водовъртеж, като било студено...хайде всички навити, които сте, да идем на охридското езеро, да идем на същото място и да помолим изненадващо някой да ни бутне когато той реши ? Е, какъв би бил резултатът ? Да не говорим че не са могли да плуват, повечето са били пенсионери, а и като си в шок ще те питам до плуване ли ти е или до отпускане...

Goebbels
09-07-2009, 15:45
София,

всъщност, когато кораб потъва толкова бързо се получава завихряне на водата, както и водовъртеж при изпълването на пространството в кораба с вода. Фактор също е и студената вода, шока и т.н. :)


Мда, и аз съм чувал, че водата в Охридското езеро е студена и за секунди човек може да хване хипотермия.

Biskfitka
09-07-2009, 15:46
Съгласна съм с SofiaRegularCunt за това,че пътниците са видяли в какво състояние е кораба и все пак са се качили.. :? .Не казвам,че са виновни,ноо е трябвало да си помислят малко (:

ArTanDra
09-07-2009, 17:03
Това е било включено в екскурзията, плаване с корабче.. има толкова много в Истанбул, Охрид. Не възрастта е проблема за потъването на кораба, а техническото състояние. Защото има реконструирани коли от 1930 г. (примерно) и се движат свободно по пътищата, бавно, но славно. Само че това наистина е интересно как корабът се е разцепил на две, както винаги всичко ще се покрие, да има наказани - забравете... А иначе бабите на кораба са напълно луди, кой нормален човек като потъва ще си мисли за "Титаник" ?!

Lucho
09-07-2009, 20:12
Съгласна съм с SofiaRegularCunt за това,че пътниците са видяли в какво състояние е кораба и все пак са се качили.. :? .Не казвам,че са виновни,ноо е трябвало да си помислят малко (:Абе, кат' ти дойде Чавдарката 51 по линия 56, ти какво правиш - качваш се или чакаш ман ?

therichbitch
09-07-2009, 20:29
моята теория е,че Господ ни наказва за това,че ставаме все по- лоши , затова става по празници, сякаш да ни напомни,че трябва да се вземем в ръце, аз лично не съм хипер вярваща, но... все пак

да бе, един направи такова изявление. не знам кое му е християнското на това, бтв. 'ами вие не сте послушни, затова - мрете'.

култов беше този пич, който каза, че това се е случило защото не е бил отменен концерта на Мадона.

е такива на пиронен кръст трябва да ги разпъват, с техните безумия и чумави мисли.

ми ако същесвува Господ, много ясно,че се наказват хората за постъпките им- преди да изказваш мнение, че на теб не ти изглежда християнско, прочети някои пткъси от Библията, някои от които са даже по- нехуманни и отвръщаващи, че да се зачудиш как може да присъстват с тази свещена книга /особено Старият завет/ ;)
П.П. НО да не се впускаме в таква религиозни въпроси, казах проссто,че това е моята теория, нямаща нищо общо с Мадона :shock: /е такова изказване за концерта и мен ме разби/

ScionOfStorm
09-07-2009, 21:15
знам за какво става дума. говоря за християнското от гледна точка на фанатизираните християни. 'щото цялата работа е малко глупава - абсолютно всяко човешко същество трябва да бъде наказано, независимо от разкаянията му. а 'светите' служители понякога са по-неморални от обикновените хора.

и е глупаво да се изкарваш добрия, морално извисен и духовно богат човек, доближаващ бога си, а в същото време да проявяваш отявлена нехуманност, свързана била тя с грешници, Мадона, кисело мляко или нещо друго..

но не е за тази тема, да.

bloodymirror
09-09-2009, 11:15
Така е в България.. никой не съобразява,че няма да ги издържи,ама се накатерват и не им пука,когато най-после й пропука на България ,тогава ще се спасим от такива нелепи случаи! :?

Biskfitka
09-09-2009, 13:17
Така е в България.. никой не съобразява,че няма да ги издържи,ама се накатерват и не им пука,когато най-после й пропука на България ,тогава ще се спасим от такива нелепи случаи! :?Сега пък защо да е виновна България..? :-o

woshata
09-09-2009, 15:05
Сега можете да кажете, че и президента е виновен, щото не им е пазил гъза и не ги е накарал да помислят, и хората, и нещастника дето още е вкарвал в употреба тоя кораб.. тцтцт ехх.. :-o

Lucho
09-09-2009, 15:16
Сега можете да кажете, че и президента е виновен, щото не им е пазил гъза и не ги е накарал да помислят, и хората, и нещастника дето още е вкарвал в употреба тоя кораб.. тцтцт ехх.. :-oТочно така. Аз също се дразня на телевизиите тези дни. Отишли президента и премиера да окажат поне морална подкрепа на хората - защо са отишли, правят си пиар на гърба на хората, ако не бяха отишли, щяха да кажат: Много са велики, на големи се правят, трагедии стават, на тях не им пука...на българина и на българската медия човек не може да им угоди. Ако е така - защо е така, ако е иначе - защо пък е иначе...

ali13
09-10-2009, 12:18
Така е в България.. никой не съобразява,че няма да ги издържи,ама се накатерват и не им пука,когато най-после й пропука на България ,тогава ще се спасим от такива нелепи случаи! :? Ххаах ,ти си адски заблудена .. България ,не пропускаш ли ,че се е случило в Охрид все пак .. Хората са хора и носят отговорност сами за себе си ,а докато има такива като теб ,които да казват " България е ужасно място и всичко ни е зле"(така излезе) не очаквай да се оправим .. Не мисля ,че някой изопщо има право да търси виновния ,освен ако това не му е работата .. Някак си лицемерно е ,няма смисъл от думи ,просто да наведем глава ..