PDA

View Full Version : Обикновени хора помагат на обикновени хора!



ehriz
09-05-2009, 13:29
В тази тема може да се пускат постове за хора в нужда, за които потребители са разбрали? И после съвместно с други потребители да им се помага (може и с материална помощ).

Примерно някой потребител може да има приятел, който е изпаднал в нужда и да пожелае да му помогне, но да не е в състояние да го стори сам. И тогава чрез тази тема да потърси подкрепата на другите потребители.

Или пък може да се отнася за човек, с когото се е запознал и на когото също иска да помогне, но отново да не е в състояние да го стори сам.

А после ако има желаещи да го подкрепят да се срещнат с него и да разберат дали всичко около дадения случай е наред.

Нека никой да не тръгва да помага преди да се е срещнал с човека, пуснал поста, а в последствие и с човека в нужда, за който се говори в него. И щателно да проучи съотвения случай. И вече ако накрая е напълно уверен, че не става дума за измама, едва тогава да почне да помага.

Canis_Dirus
09-07-2009, 15:45
Тук обикновени хора няма. Всички сме необикновени по някакъв начин.

Lucho
09-07-2009, 20:09
Оставете я тази. Заля целия български интернет. Заля форумите на цяла югозападна българия. Немалко проблеми съм имал с нея като модератор на Струма форума, бившия...оставете я...тя си го пее това от 100 години - като благотворителните фондации е - за наивници...

pathetic
09-11-2009, 10:46
Аз имам нужда от помощ.
Трябва ми песента на Нийл Янг от Dead man
някой?
:)
обикновен човек така да се намери да ми я намери?
евентуално?

LudiaGotinPi4
09-28-2009, 13:31
Трябва ми есе/разсъждение на тема Пътуващия човек в разказа "По жицата".. Утре ще правим входно равнище.. а мен хич не ме бива в есетата :( В помагалото няма нищо на тая тема.. Ако някой е правил такова или има материали от някъде моля да помогне [-o< ;( ;( ;( ;(

pathetic
09-29-2009, 06:50
Голяма помощ.
:shock:

kristo
09-29-2009, 23:24
аз освен че не съм обикновен,съм и бедно момче.

така че няма да помагам по никакъв начин :o
Беден, ама за бира винаги намираш пари 8-)

lolichkazdro4oholichka
10-05-2009, 19:12
нема смисъл да си купуваш некфиии много скъпи дрехи :oops: смисъл по добрее спести от тях и така ... :)

KasheAmfe
10-30-2009, 19:21
аз освен че не съм обикновен,съм и бедно момче.

така че няма да помагам по никакъв начин :o
Беден, ама за бира винаги намираш пари 8-)

тва му разправях на един приятел наскоро "неам пукнат лев,ама за бири, кръ4ми и партита винаги намирам" :lol:

как го правя,само аз си знам,талант майна :lol:

а един авер,който съм го признал за абсолютно безскрупулен тип,може би мога да сравня само с мен по наглост и безскрупулност,се изцепи оня ден "ходим с най-новите модели на фред пери и лакост,а неам 1 стотинка в джоба" ахахахаха,разби ме като го каза,а аз съм същия дефакто майна 8-)
Vinagi e taka 8-)

TheOnee
10-31-2009, 11:37
http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Party/party0019.gif

moneycomeme
11-02-2009, 21:29
За тези,които твърдят че са бедни..Можеш да помагаш и без да даваш пари или облицовани във външност нещица...Помощта може да бъде всестранна,лично на мен най-много ми действа психологическата,позитивн то мислене,позитивните хора...

FockidyFockFock
11-03-2009, 09:45
За тези,които твърдят че са бедни..Можеш да помагаш и без да даваш пари или облицовани във външност нещица...Помощта може да бъде всестранна,лично на мен най-много ми действа психологическата,позитивн то мислене,позитивните хора...
ох, толкова си емоционална и въздействаща. ох, ох.