PDA

View Full Version : Объркана работа ... !



raia338
09-05-2009, 13:10
да взема да пусна и аз една тема че съм в тъпо положение :Д с момчето което съм в момента от скоро е бившият ми .Разделихме се заради това ,че той не ми обръщаше внимание ,мислех си че не го интересувам и тн .....след няколко месеца той ме потърси да отидем на дискотека и така пак се събрахме ,защото още имаше чуства.Той ми каза ,че не мислел че ще му дам още един шанс .Каза ми че е ходил с някакво момиче но всичко е минало вече не сика да се караме както първит път и подобни.Аз помислих ,че този път всичко ще е наред ,не съжалявах че пак му дадох шанс ... Напоследък в my space той пише на момичето с което е ходил и целувки и тн,аз се издразних разбра се питах го защо го прави нали е с мен защо трябва да и пише ,той каза че всичко е минало това е просто един саит и така.Чакам го една вечер да се прибере от работа и да ми пише .но той не влезе в скайпа да си говорим а влезе в my space и и писа пак на бившата на мен нищо не писа никаде и така.Премалча когато му обясних ,че се дразня той каза че според него е нормално да си пише с др момичета и тем подобни чудя се дали да му тегля една и да се оправя ... Как мислите вие (Да спомена ,че днес на мен ми писа в саита едно здравей и една усмивчица а на нея пак целувки и така :(

anonimchetou
09-05-2009, 13:12
амии ти ще си прецениш какво да правиш ама постъпките муу нещо са ми съмнителни на мене даже доста.. било нормално да си пише с други момичета е ОК стига тези момичета да не са му бивши и да не им праща целувки..

AraBella
09-05-2009, 13:12
Тегли му една.Не си заслужава...

fire_cat
09-05-2009, 13:15
Може би онова момиче не му е безразлична. По-скоро сигурно тя го е зарязала, той се е върнал при теб за да си има гадже, и сега пак се подмазва на онова момиче. Според мен ти просто си му за резерва. Ако тя приеме пак да се съберат - не мисля, че ще се поколебае да те зареже, така че ако си съгласна - по-добре го зарежи.

RaZzer
09-05-2009, 13:15
Нали всички обичаме да се изразяваме с клишета:
Вълкът козината си мени, но нрава - не...

Очевидно момчето не може да бъде сериозен и му е хубаво да гледа в страни - няма лошо да си пише и да контактува и с др момичета, но чак целувки и да те пренебрегва заради тях... :?

InternetTroll
09-05-2009, 13:17
Флиртаджия... Режи го.

Rhype
09-05-2009, 13:43
Режи го :-o

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 13:46
Тоя просто не държи на теб. Кой го знае поради какви користни причини отново е тръгнал с теб...

vagarious
09-05-2009, 13:57
Късай го..не си заслужава. :-o

bog4eto
09-05-2009, 13:58
Прави,прави..не ти трябва такъв.Остави си го в миналото.

maybelline
09-05-2009, 14:45
Като иска да целува другата, да ходи да я целува. Зарежи го, държи се като тъпак. Опитва се да покаже, че е харесван. Това с правото да си пише с други момичета изобщо не оправдава целувките. ТИ си му гадже, не другото момиче. Ето ти едно хубаво правило за него да му кажеш: "Не пиши на друго момиче нищо, което не би си писал с най-добрия си приятел (от мъжки пол)". Ако се раздава с целувки на другите момчета, тогава имаш по-сериозен проблем от целувките за бившата ;)

Sworty
09-05-2009, 15:24
Тегли му една.Не си заслужава...
\:D/ Кажи му да продължи да си и праща целувки и т.н., а ти го зареже ...

mynichka
09-05-2009, 15:36
Като иска да целува другата, да ходи да я целува. Зарежи го, държи се като тъпак. Опитва се да покаже, че е харесван. Това с правото да си пише с други момичета изобщо не оправдава целувките. ТИ си му гадже, не другото момиче. Ето ти едно хубаво правило за него да му кажеш: "Не пиши на друго момиче нищо, което не би си писал с най-добрия си приятел (от мъжки пол)". Ако се раздава с целувки на другите момчета, тогава имаш по-сериозен проблем от целувките за бившата ;)
+
и правилото ми хареса :)

MiChKoO
09-05-2009, 16:44
Скъсай го ... Явно още харесва другото момиче.. А това че ти праща САМО усмивки значи че просто си му симпатична , а не че те харесва или има чувства към теб .... Той губи.. :)

lipsvashh_mi
09-05-2009, 16:53
за да ти е спокойно на теб и да не хабиш нерви го късаш директно другия път като се видите и нататък..за такива пухльовци не си струва да се измъчваш по никакъв начин !

SuperBadSuperFresh
09-05-2009, 17:52
Тая вечер чета само за момчета,дето харесват бившите си ...
Мда,според мен и твоя случай е такъв :)

loveisgonee
09-05-2009, 18:33
Може би онова момиче не му е безразлична. По-скоро сигурно тя го е зарязала, той се е върнал при теб за да си има гадже, и сега пак се подмазва на онова момиче. Според мен ти просто си му за резерва. Ако тя приеме пак да се съберат - не мисля, че ще се поколебае да те зареже, така че ако си съгласна - по-добре го зарежи.


Напълно съм съгласна с това мнение.Ти си просто резервата.Зарежи го първа преди той да го е направил и пак ти да си наранената :-) Успех