PDA

View Full Version : [Само за софиянци] В коя гимназия влезнахте тази година-2009



vixreto
09-05-2009, 13:17
.. (:

73то - НЕ ФЕ БЕЛ И (sun)

mArMaLaDkA
09-05-2009, 13:24
След малко ше има и "Само за русенци/пловдичани/бургазлии/варненци"... СИКТИР! Има ЕДНА важна тема, там ще си търсите съучениците! Или в списъците на РИО. :o

bloodymirror
09-05-2009, 14:01
Мармаладке,какво си избесняла тука,спри със селските си изцепки и не се прави на голяма отворка,ако обичаш,ходи на село с твойто ''Сиктир!'' :) и престани да критикуваш хората!!!

mArMaLaDkA
09-05-2009, 14:13
Не думай! :lol:

bloodymirror
09-05-2009, 15:14
Защо ли въобще разговарям с една пълна СЕЛЯНКА?! в ляво.. :)

vixreto
09-05-2009, 15:20
Стига бе хора .. направих тая тема просто за да се съберем софиянците на едно място защото на мен например ми скъса нервите 5 часа да стояя в онази тема ''Прием след 7 и 8 клас 2009'' и да търся софиянци ..

Ок .. като не ви харесва на пишете / мармаладке /

(:

чакам отговори (сън)

bloodymirror
09-05-2009, 15:29
НПГ по полиграфия и фотография-графичен дизайн :grin:

amk933
09-05-2009, 15:37
А пък на мен ми писна точно като на Мармаладка, да отварям раздел училище, и да намирам по 150 теми за седмокласници и всички вълнуващи ги училища. Неслучайно онази тема горе е направена за това и не ми говори, че ти е писнало да ровиш из нея, защото първото мнение е точно обобщаващо град по град кой къде е! Спрете се!

По темата: КЛЮЧ! :shock:

AnIcHkAtA
09-05-2009, 15:38
Селянка ?!?! За теб, bloodymirror-че само София ли е град??Ако така мислиш, жалко за общата ти култура
vixreto, има друга тема, която е вече 18-19 страници.Не я видя или искаше да се похвалиш?

ivanstef
09-05-2009, 16:01
ОМГ... по големи селяни от вас софианците не познавам.
1.В мойто село всички тръгват с пълна газ... прилика?
2.В мойто село всички говорят странно... прилика?
3.В мойто село всички се мислят за граждани... прилика?

8) 8) 8)

mArMaLaDkA
09-05-2009, 16:11
Защо ли въобще разговарям с една пълна СЕЛЯНКА?! в ляво.. :)

1. Научи значението на думата.
2. Ти не разговаряш. Ти си налагаш мнението. Очакваш да ти отговарям по начина, по който пишеш, но понеже не ти се получи, трябва да ходя "в ляво". Интересно, наистина.
3. "В ляво", всъщност се пише слято.
4. Щом почнахме с "в ляво", очаквам "на кафЕво", "скъпа", "мила" и всякакви подобни.

AnIcHkAtA
09-05-2009, 16:13
ОМГ... по големи селяни от вас софианците не познавам.
1.В мойто село всички тръгват с пълна газ... прилика?
2.В мойто село всички говорят странно... прилика?
3.В мойто село всички се мислят за граждани... прилика?

8) 8) 8)
:lol:
Извинете, гражданите, извинете...
:lol: :lol: :lol:
А колко хора от твойто село се преместиха в София, а?Те и такива като тях са селяни.Кореняк софиянец виждала ли си, за да говориш?

bloodymirror
09-05-2009, 16:13
хаха,
а пък на мен ми писна
от отяждащи се потребители,
чиято работа е да следят само кой ще повтори някоя тема..
е кво-ръцете ли ще ви окапят,
а искате да ставате моделатори,админи
мухах,то така се става,
като не разрешавате някой да сбърка!

smiLexaga1n
09-05-2009, 16:13
ОМГ... по големи селяни от вас софианците не познавам.
1.В мойто село всички тръгват с пълна газ... прилика?
2.В мойто село всички говорят странно... прилика?
3.В мойто село всички се мислят за граждани... прилика?

8) 8) 8)

Значи ме наричаш селянка 8-) .. Това е много обобщено, не всички софианци са селяни. Вярно е, че има такива, които са си точно селяни, но не можеш да даваш определение за всички - не ми се вярва да ги познаваш всички софианци и не чак толкова (софианци) :D .

pps - аз съм в 31 СУЧЕМ 8-) .

mArMaLaDkA
09-05-2009, 16:18
И модератор съм била, и администратор съм била(в друг форум, разбира се), така че не съм заритала да заемам някакъв "пост" тук.
Не става въпрос дали някой следи коя тема се повтаря, а че едни и същи теми претоварват вече раздела.

bloodymirror
09-05-2009, 16:22
Те че претоварват,претовярват го,но поне го заявявайте по-учтиво,какво псувате като-че ли сме на сбирка на тираджии? Всеки прави грешка,трябва да прегледа милиони страници ли,или какво?!

mArMaLaDkA
09-05-2009, 16:27
Именно, не е нужно да преглежда милиони страници, поне 5 теми са на първата страница.

amk933
09-05-2009, 16:31
Те че претоварват,претовярват го,но поне го заявявайте по-учтиво,какво псувате като-че ли сме на сбирка на тираджии? Всеки прави грешка,трябва да прегледа милиони страници ли,или какво?!

А вие какво се дразните като се направи забележка?
Изобщо в темата не ставаша въпрос за софиянци или не, но някои хора в безсилието си да се аргументират изпаднаха до някаква безумно тъпа полемика.

Аз също се дразня и ми писна, всеки божи ден като отворя раздела, да се чудя в психиятрията ли съм. То бива истерия след този 7-ми клас, ама то ви остави трайни психически щети. Какво е това да пускате по една тема за всяко училище, при положение, че има обща. Да не говорим, колко теми на първа страница, ги има повтарящи се в следващите 5, но вас толкова ви мързи да си мръднете курсора на мишката и да индексирате няколко букви повече в главата си, че предпочитате да кликнете бутончето "нова тема" с оправданието: ама не видях, ама търсачката не работи, ама хъц, ама мъц. Е да, ама този раздел по една огрооомна случайност не се казва 7 клас, ами училище и приятели. От обсебващите ви многократно повтарящи се теми, не остане място за всички, които не са 7 клас, а за приятели изобщо да не говорим.

КЛЮЧ!

ivanstef
09-05-2009, 19:29
ОМГ... по големи селяни от вас софианците не познавам.
1.В мойто село всички тръгват с пълна газ... прилика?
2.В мойто село всички говорят странно... прилика?
3.В мойто село всички се мислят за граждани... прилика?

8) 8) 8)

Значи ме наричаш селянка 8-) .. Това е много обобщено, не всички софианци са селяни. Вярно е, че има такива, които са си точно селяни, но не можеш да даваш определение за всички - не ми се вярва да ги познаваш всички софианци и не чак толкова (софианци) :D .

pps - аз съм в 31 СУЧЕМ 8-) .

Добре де, има и някой свестни но 90 са си изперкали. Може би заради начина на живот. 100% от софианците отговарят на 1 и 2 точка, 3 е за 90% от тях :)

GbSy
09-05-2009, 19:37
И темата, нямаща нищо общо със София и селяните, се превърна в разгорещен спор относно София = най-голямото село.
КЛЮЧ.

ivanstef
09-05-2009, 19:45
Изгубил съм го. Ще викна модератор. Алоу.. комшо ела да локнеш ф нас че се спори нещо уа!

RiseGirl
09-05-2009, 20:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=264096