PDA

View Full Version : за сериозно обвързаните



OstraPisalka
09-05-2009, 16:59
Видях, че има тема за секс след първия месец...добре, а какво ще кажете за секс след първата година заедно, обичате се и тн, но единия от двамата е девствен и другия няма против да го изчака до когато е готов.Та драги съфорумници какво бихте казали за секс след най-малко година заедно.Множко ли ви е или ако обичате истински времето няма значение както е за мен и моята приятелка :)

InternetTroll
09-05-2009, 17:10
Една година с любимия човек, минава доста бързо, така че... 8-)

svetlin92
09-05-2009, 17:15
Ако ти кажа че с мойта сме заедно от 2 години и 3 4 месеца не сме правили секс няма да повярваш просто не готова ... Аз съм на 16 тя на 14

t0d1t0
09-05-2009, 17:21
ем чак година... Но наистина зависи от отношенията м/у 2мата :) А и зависи и от връзката. Какво очакват един от друг. Но секса не е всичко! :)

ivanstef
09-05-2009, 17:24
ем чак година... Но наистина зависи от отношенията м/у 2мата :) А и зависи и от връзката. Какво очакват един от друг. Но секса не е всичко! :)

Те всички това казват...

prokyrocheto
09-05-2009, 17:54
ХАХ зависи от хората , тъй като има обвързани който го правят на 2-рия ден ,има и такива които не го правят 2 години :-D

kombarka
09-05-2009, 19:13
Не всичко е време... :?
Първо ви правя евала за това, че сте издържали 1 година, защото на тая възраст (е, ако си 13-17) сериозните връзки са рядкост :? :o

Времето не е всичко. Важно е да имате доверие един на друг и да не правите секс само защото така трябва и др. тъпизми... :?

prokyrocheto
09-05-2009, 19:29
Времето не е всичко. Важно е да имате доверие един на друг и да не правите секс само защото така трябва и др. тъпизми... :?
Уникално изречение :D аз не бих се сетил за това :smt006

OstraPisalka
09-05-2009, 19:30
Аз съм на 20 а тя е на 14 и половина.Да обичаме се и връзката е повече от сериозна :)

TraPPed
09-05-2009, 19:36
...олилей....ще чакаш мой човек ..ако не искаш да я повредиш....иначе съм за...ама то твойто чакане ми се струва наложително...или аз съм изостанала нещо.. :?

Alhimikat
09-05-2009, 20:04
Пич ти си педофил...(по закон)

Rhype
09-05-2009, 20:05
Ако ти кажа че с мойта сме заедно от 2 години и 3 4 месеца не сме правили секс няма да повярваш просто не готова ... Аз съм на 16 тя на 14


А какво правите? :D

mArMaLaDkA
09-05-2009, 20:40
^ Чоплят семки, к'во да правят.

На 14-16 на мен ми се вижда нормално ПЪК да не правят секс.
За 14-20 ми е по-странна ситуацията.

monincetyyy
09-05-2009, 20:43
Аз не знам честно казано дали бих издържала. Може би мисля така защото не съм девствена но ако бях може би съм за :)

shadow4e
09-05-2009, 21:00
То това много зависи от това на колко години са двамата и какъв сексуален живот е водил този, който е правил секс. Ако е имал сериозна приятелка преди това и е правил всеки ден е доста по-различно от това някой тинейджър да има епизиодични контакти след някоя дискотека.
Мисля си, че ако е над 18 години момичето една гидан е много и за тази възраст трябва да е достатъчно зряла, за да прави секс, та някой да я чака една година, защото явно проблемът е в нея, че не е готова. Аз честно казано дори бих си помислила кофти неща относно колко наистина обича човека до себе си, щом за толкова време не може да се отпусне и не ме намират за достатъчно привлекателен.

И ние с моя приятел правихме след 7-8месеца заедно, ама ни беше и на двамата за първи път и никой не се е дърпал просто нещата ставаха постепенно.

BlueFace
09-05-2009, 21:00
Ако ти кажа че с мойта сме заедно от 2 години и 3 4 месеца не сме правили секс няма да повярваш просто не готова ... Аз съм на 16 тя на 14

Е ти кфо очакваш като си бил на 14 да изчукаш 12 годишна :lol: :lol: Още ще има да чакаш братле поне 1-2 годинки ;)

П.П. По темата : Нямам нищо против да изчакам година преди да правя секс с момичето което обичам :)

shadow4e
09-05-2009, 21:50
То не е въпрос дали ще я чакаш. Никой не е умрял от липса на секс една година. Въпросът според мен е защо момичето не е готово. Ако е малка ясно, но иначе не виждам причина в стандартния случай. Неувереност? Но в какво, тя ок до 17-18-та годишна възраст не е дорасла за това, значи е още "малка" според нея си, а тогава каква връзка, ако тя се смята за дете./и аз гледам Томи Джери и тн, става въпрос за другото/. Та то на 18 много хора започват и сами да живеят и се научават да се оправят в живота. Ако не е това причината, то остава разбира се липса на доверие в партньора, което след една година заедно си е направо гадно.

Иначе да на 12 определно си е доста рано за какъвто и да е вид сексуални отношения.

TheBlueAvalanche
09-05-2009, 22:00
Значи си на 20, а тя на 14 ? И говориш за секс? И за ЛЮБОВ ? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
С-М-Е-Х-О-Т-В-О-Р-Н-О ! Да ти просветна нещо. 99,9% от хората на 14 години могат да изпитват силни чувства само към себе си, пък ти ми говориш за любов. :grin: :grin: :grin: :grin: Да не те разочаровам, ама тя почти сигурно ходи с теб, за да се кефи, че е с батко. Освен това ако времето нямаше значение за теб, защо изобщо повдигаш темата? Ако си искал да питаш единствено другите потребители, би било по-удачно да си затраеш за себе си.

Punisherrr
09-06-2009, 08:21
Тва за мене не е нито някво геройство,нито някъв рекорд... :? Това е НОРМАЛНО.
Аз като тръгнах с приятеля си на 14,а той беше на 18 да не тръгна да правя секс от 14 годишна ? - ами не. И още не съм тръгнала,а съм на 16,а той на 20.
Имам си най-прекрасните отношения с този човек и смятам,че начина по който се е развивала връзката до сега е правилен. Секса не бяга,спокойно.

(Написано с ясната идея,че тези думи в днешно врме са глас в пустиня... :smt120 )

Extremescream
09-06-2009, 08:57
Тва за мене не е нито някво геройство,нито някъв рекорд... :? Това е НОРМАЛНО.
Аз като тръгнах с приятеля си на 14,а той беше на 18 да не тръгна да правя секс от 14 годишна ? - ами не. И още не съм тръгнала,а съм на 16,а той на 20.
Имам си най-прекрасните отношения с този човек и смятам,че начина по който се е развивала връзката до сега е правилен. Секса не бяга,спокойно.

(Написано с ясната идея,че тези думи в днешно врме са глас в пустиня... :smt120 )

Споко,все още има хора,които го чуваме :-D
Иначе аз не виждам нищо лошо в това да се чака година,та и повече.Но давам пример:една от най-добрите ми приятелки има връзка от 3 години и не беше правила секс до преди 1 месец.Обаче го направи,защото той искаше.И като се почнаха едни драми дали е бременна (това след всеки път),пък тестове да си купува.И сега го оставя на сухо една година,понеже ще кандидатстваме и не иска още грижи на главата.
Зависи си от човека.Моето виждане по този въпрос на 14-15 беше,че преди по-малко от 6 месеца НЯМА да го направя.Но намерих човека и на 2рия месец спах с него.
Всеки е различен и всеки има разлилчни причини да прави,или да не прави нещо.
След 3 години връзка пак може да не си готов.А може и за 2-3 месеца да решиш да си с този човек.
Не можем да кажем кое е нормално и кое не,защото за всеки е различно

Sa6eks
09-06-2009, 09:01
Еми, ако обичаш ближния ще трябва да чакаш нема друго яче 8-)

kombarka
09-06-2009, 09:26
Времето не е всичко. Важно е да имате доверие един на друг и да не правите секс само защото така трябва и др. тъпизми... :?
Уникално изречение :D аз не бих се сетил за това :smt006

Абе нали и аз сега си усетих.. :D

anonimchetou
09-06-2009, 10:11
ами ако чуствата са силни и истински и от двете страни.. що да не.. ще се чака толкова колкото е нужно.. : )

Sharpay
09-06-2009, 10:27
еми при мен и бившия ми и на двамата ни беше за 1-ви път. Обичахме се.. Чакахме се.. и така около 9 месеца, но наистина се обичахме преди да го направим.