PDA

View Full Version : Без коментар ?



Diam0nD
09-05-2009, 18:15
http://www.dnes.bg/reportaj/2009/09/04/bez-komentar.77196#comment-newest
дали трябва да е без коментар ? Нека изкажем нашият коментар за това . Лицата който са там както виждаме са управляващи , бъдещи управляващи и 'интелектуалци' . Мнения за тези хора имате ли ;познати ли са ви ??

mitternacht
09-05-2009, 18:53
Тъкмо днес мислех да го сложа тук.
Ами... как да се коментира?!Все същите мазни муцуни!Все същите!И това е!Промяна не може да има... няма да допуснат да дойде някой, който ще ги изчисти всичките....
Можем да се учим само от румънците!!!!!!!!!!!!!!!
Слави, мазната мутра, също е там.Аман от пропагандатори по телевизията.А се прави на възмутен.
Е*ати изродите.

ExtrAc7
09-06-2009, 02:49
Дано ГЕРБ са промяната.. ако и те не са значи е зле работата :)

Diam0nD
09-06-2009, 07:42
ти видя ли на кого е рождения ден ???

gigaherz
09-06-2009, 11:09
Трагедия! Срам и позор! Хората нямат какво да ядат, а тъпите политици(и не само) ядат и пият та се пръскат, играят си хорце, а инфлацията е 240%! Хич не им дреме за народа. Килограм кайма е 1060 лева :shock: :shock: :shock: :shock: . Не знам да се смея ли, да плача ли. И тоя Трифонов! ЛЕЛЕ! А се възмущава тука и се прави на голям защитник на народа! Айде бе! Боклуци мръсни са всичките!

Diam0nD
09-06-2009, 12:06
дам това исках да кажа ^^ всичките интелектуалци /така наречени / и защитници на народа са там :) ядат пият ...а хората навън няма какво да ядат ! Бтв маи 300 и няколко % е инфлацията до колкото си спомням . УРОДИ са тези там ! Аз не мога да си представя ,че ще си нормален човек със съвест и няма да напуснеш това или поне да се извиниш ,че не можеш да идеш О.о

ivanstef
09-24-2009, 09:01
дам това исках да кажа ^^ всичките интелектуалци /така наречени / и защитници на народа са там :) ядат пият ...а хората навън няма какво да ядат ! Бтв маи 300 и няколко % е инфлацията до колкото си спомням . УРОДИ са тези там ! Аз не мога да си представя ,че ще си нормален човек със съвест и няма да напуснеш това или поне да се извиниш ,че не можеш да идеш О.о

Намяш си идея какви хора съществуват, ако всички бяха като мен и теб нямаше да има проблеми на земята...

Diam0nD
10-28-2009, 22:27
дам това исках да кажа ^^ всичките интелектуалци /така наречени / и защитници на народа са там :) ядат пият ...а хората навън няма какво да ядат ! Бтв маи 300 и няколко % е инфлацията до колкото си спомням . УРОДИ са тези там ! Аз не мога да си представя ,че ще си нормален човек със съвест и няма да напуснеш това или поне да се извиниш ,че не можеш да идеш О.о

Намяш си идея какви хора съществуват, ако всички бяха като мен и теб нямаше да има проблеми на земята... да живее комунизма ,а батка ? :D

WesTSider
10-28-2009, 23:55
направо фашизъм ....
Газовата камера и .... Оправия иначе няма !!!!

ivanstef
11-06-2009, 07:05
дам това исках да кажа ^^ всичките интелектуалци /така наречени / и защитници на народа са там :) ядат пият ...а хората навън няма какво да ядат ! Бтв маи 300 и няколко % е инфлацията до колкото си спомням . УРОДИ са тези там ! Аз не мога да си представя ,че ще си нормален човек със съвест и няма да напуснеш това или поне да се извиниш ,че не можеш да идеш О.о

Намяш си идея какви хора съществуват, ако всички бяха като мен и теб нямаше да има проблеми на земята... да живее комунизма ,а батка ? :D

Нещо такова..

ZipFail
11-06-2009, 09:06
дам това исках да кажа ^^ всичките интелектуалци /така наречени / и защитници на народа са там :) ядат пият ...а хората навън няма какво да ядат ! Бтв маи 300 и няколко % е инфлацията до колкото си спомням . УРОДИ са тези там ! Аз не мога да си представя ,че ще си нормален човек със съвест и няма да напуснеш това или поне да се извиниш ,че не можеш да идеш О.о

Намяш си идея какви хора съществуват, ако всички бяха като мен и теб нямаше да има проблеми на земята... да живее комунизма ,а батка ? :D

Нещо такова..
:lol: :lol: Точно благодарение на комунизма ситуацията е такава, щото именно комунизма докара кризата ^^

Lorenzo
11-08-2009, 11:04
Комунизъм никога не е имало.

Diam0nD
11-10-2009, 18:32
сигурно комунистите докараха и дупката в озоновия слой :lol: ай вземи се в ръце ! Кризата е в цял свят и определено не са виновни 'комунистите' :D

ZipFail
11-10-2009, 19:37
След като половината свят е комунистически - нормално..а икономическата система на комунизма е по-голяма гавра и от икономическата система на САЩ в момента.. 8-)

ivanstef
11-12-2009, 06:49
След като половината свят е комунистически - нормално..а икономическата система на комунизма е по-голяма гавра и от икономическата система на САЩ в момента.. 8-)

Приказваш глупости... някой гладен да е имало...всеки знае, че има работа. Сега кризата е на кредитна основа. Всички се налапали с кредити, банките нямат откъде да всемат пари да връщат депозитите и оп ще плащат от федералния разерв. Хибаво, плащат, нещата се оправят за малко и айде пак същата работа...

ZipFail
11-12-2009, 18:29
Мошно глупости^^
Тва че всеки е работел и е имал храна не значи, че е цялата система е била полезна на обществото, нито пък че хората са били доволни...

Пък кризата САЩ сами си я докараха и те са си виновни, не системата ;)

bulgarian1878
11-20-2009, 08:17
Спрете да говорите глупости, кризата е напълно измислена и е една голяма измислена схема за монопол, който се постига.