PDA

View Full Version : влюбен съм...



fireball121
09-05-2009, 20:03
Ето я и моята история...запознах се с едно момиче преди 4-5 месеца на един рожден ден...беше много сладка и и взех скайпа...след това телефонния номер..видяхме се за 2ри път и всичко беше добре, но тя не знаеше за чувствата ми...стана така че един мой уж приятел я хареса...и започна да я сваля...дори ми скочи на бой...аз естествено не го гледах и направих квото трябва...той беше унижен и повече не припари до нашата компания...междувременно с това момиче постоянно общувахме,признах й чувствата си, но така и не се видяхме...тя беше на море...на село...след това и аз...и все отлагахме...обаче от 1 месец някъде започнахме да се чуваме все по-често и по-често...дори снощи си говорехме 1 час и 20 мин...и най-накрая се разбрахме да се видим този понеделник...проблема е че аз съм и супер близък, но тя в момента не иска гадже...обясни ми за бившите й и за държанието им към нея...каза че не иска връзка в момента...аз нямам проблем да я чакам докато стане готова, но все се чудя дали има смисъл да се боря за нея...тя е наистина много хубава и доста момчета и се лепят...вярно и аз не съм за изхвърляне, но тя може да има доста по хубави момчета от мен...междувременно тя се чува по телефона с онзи боклук дето ми се пишеше приятел...говорих с нея за него и тя каза че са само приятели и че той не я харесва...но аз не вярвам...притеснявам се дали тя пак ще отложи срещата...дали ще предпочете него ако поиска връзка...какво да направя когато се видим ако излезнем...да и правя ли намеци или просто да се държа като приятел....вече съм много влюбен в нея и съм 100 % сигурен че аз съм по добрия вариянт от другия...последните му 2 гаджета са ми много близки приятелки и той ги заряза без никаква причина...искам тя да го разбере и ако най-накрая поиска връзка да е с мен :(


ПС: съжелявам за правописните грешки....бързам

0nem0retIme
09-05-2009, 20:18
Бъди естествен,не й се натрапвай много,но същевременно й доказвай,че я искаш..От нея зависи..

TheSheep
09-05-2009, 20:33
Бъди естествен,не й се натрапвай много,но същевременно й доказвай,че я искаш..От нея зависи..

Много точно казано :)

tuzaro
09-05-2009, 20:35
аС имам няколко въпроса майна.
1. За къде бързаш?
2.Кой ти плаща сметките за телефон?
3.Колко е хубаво момичето и ако може нейна снимка и твоя?
Ся да си изкажем мнението майна, явно момичето не те харесва щом 1 месец отлага да излезне с теб, не може да си сигурен че ти си по-добрия избор.

radybt
09-05-2009, 23:25
...но тя в момента не иска гадже...обясни ми за бившите й и за държанието им към нея...каза че не иска връзка в момента...
Оооооооо,ясно,откажи се (:

PurpleDream
09-05-2009, 23:37
Бъди естествен,не й се натрапвай много,но същевременно й доказвай,че я искаш..От нея зависи..

дам, покажи и че си по - добър от бившите и и от тоя дет о ти е бил приятел

Sworty
09-06-2009, 00:58
Като е казала, че не е искала връзка ... аз преди така като се опитвах да "забия" едно момиче, какви ли намеци не и правех, какво ли не и казах, обаче тя си остана на мнението, че не иска гадже поради няколко причини. Както и да е разбрах я ... но след известно време, около 10 дена разбрах, че си е хванала някакъв.
Според мен не се заблуждавай с това което ти е казала е да не ти дава поводи да се занимаваш с нея, при положение, че тя не иска да е с тебе и не изпитва симпатии и чувства.
Няма смисъл да я чакаш, през това време може да изпуснеш човек който ще ти даде това което тя се опитва да ти овърта. А в същото време не е сигурно, че като я чакаш накрая тя като стане готова ще се хване именно с тебе.

ExtrAc7
09-06-2009, 01:10
И аз имах подобна история, че даже и с "приятеля" та така станахме си много близки и тя поиска "само приятели" блеблебелел. може би няма чак такива чувства към теб и иска да не те нарани... трябва да почустваш какво ти подсказва сърцето ;) а при мен накрая нищо не стана и си намерих по-добро момиче и всичко е хубаво :) :grin:

Rhype
09-06-2009, 05:52
Ето я и моята история...запознах се с едно момиче преди 4-5 месеца на един рожден ден...беше много сладка и и взех скайпа...след това телефонния номер..видяхме се за 2ри път и всичко беше добре, но тя не знаеше за чувствата ми...стана така че един мой уж приятел я хареса...и започна да я сваля...дори ми скочи на бой...аз естествено не го гледах и направих квото трябва...той беше унижен и повече не припари до нашата компания...междувременно с това момиче постоянно общувахме,признах й чувствата си, но така и не се видяхме...тя беше на море...на село...след това и аз...и все отлагахме...обаче от 1 месец някъде започнахме да се чуваме все по-често и по-често...дори снощи си говорехме 1 час и 20 мин...и най-накрая се разбрахме да се видим този понеделник...проблема е че аз съм и супер близък, но тя в момента не иска гадже...обясни ми за бившите й и за държанието им към нея...каза че не иска връзка в момента...аз нямам проблем да я чакам докато стане готова, но все се чудя дали има смисъл да се боря за нея...тя е наистина много хубава и доста момчета и се лепят...вярно и аз не съм за изхвърляне, но тя може да има доста по хубави момчета от мен...междувременно тя се чува по телефона с онзи боклук дето ми се пишеше приятел...говорих с нея за него и тя каза че са само приятели и че той не я харесва...но аз не вярвам...притеснявам се дали тя пак ще отложи срещата...дали ще предпочете него ако поиска връзка...какво да направя когато се видим ако излезнем...да и правя ли намеци или просто да се държа като приятел....вече съм много влюбен в нея и съм 100 % сигурен че аз съм по добрия вариянт от другия...последните му 2 гаджета са ми много близки приятелки и той ги заряза без никаква причина...искам тя да го разбере и ако най-накрая поиска връзка да е с мен :(


ПС: съжелявам за правописните грешки....бързам


Ако искаш да се влюби - прати и линк http://www.teenproblem.net/f/posting.php?mode=quote&p=5700083 ;)

maybelline
09-06-2009, 08:03
Ако иска да сте само приятели, направи "повече от приятели"-то постепенно. Стани константа в живота й (т.е. чувайте се почти всеки ден, пишете си, кани я да излизате насам-натам, боулинг, билярд, кафе, но не веднага на кино - ще се усъмни). Като си единственото момче, което е постоянно около нея, тя ще има повече симпатии към теб, отколкото към някой, който се сеща за нея веднъж месечно. Не говори пред нея лошо за никого. Момичетата не обичат това - кой знае дали утре няма да говориш така за нея. Бъди мил, интересувай се от всичко, за което тя говори. Ако има проблем, бъди много търпелив и малко по малко й помагай да разказва за проблемите си. Действай като психолог - момичетата се влюбват в хора, които ги разбират и се интересуват от проблемите им.
Не ставай твърде нахален, не прави твърде "уникални" изненади (не й викай "Море от любов" и не резервирай стая в хотел), заставай на нея страна, ако има някакъв спор в общата ви компания (ако се случи да излезете с общи познати). Изобщо - бъди нейния best friend и се прави на такъв, докато не дойде подходящия момент. А подходящия момент да я целунеш ще се случи, ако си търпелив и последователен. Успех! ;)

hamilcar
09-06-2009, 08:15
Никоя жена не заслужава толкова мислене. Щом отлага толкова време явно не иска нищо сериозно с теб. Но от време на време й напомняй, че я харесваш.

Само не си трови нервите.

Sa6eks
09-06-2009, 08:33
Ако и тя те харесва до са да сте тръгнали... не си трови нервите мой човек :)

fireball121
09-06-2009, 09:47
мерси за отговорите...да ви кажа...сега съм в ново училище...сигурно ще има и други момичета...пак ще си поддържам контакт с нея...ще излизаме често и ако се получи супер..ако не..здраве да е...колкото и да я харесвам, ако направи нещо гадно или пак отлага да се видим, малко по малко ще се отчуждя от нея и ще се съсредоточа в друго момиче...а засега няма да и досаждам...просто ще се интересувам от нея

fireball121
09-06-2009, 10:01
аС имам няколко въпроса майна.
1. За къде бързаш?
2.Кой ти плаща сметките за телефон?
3.Колко е хубаво момичето и ако може нейна снимка и твоя?
Ся да си изкажем мнението майна, явно момичето не те харесва щом 1 месец отлага да излезне с теб, не може да си сигурен че ти си по-добрия избор.


1.за никъде
2. на много готин тарифен план съм...имам мноооогоо безплатни минути към 12 номера в мрежата на моя оператор ( са няма да праа реклама :D )
3.снимки не може...мога да ти разкажа накратко...аз съм спортист и не изглеждам зле...но не съм и някакъв красавец да въздишат всички момичета по мен...тя е по-голяма от мен с 1 година и от всичките ми приятели и познати няма човек който да не каже че е хубава....освен това постоянно я заглеждат и и подсвиркват по улиците...

prokyrocheto
09-06-2009, 10:10
...но тя в момента не иска гадже...обясни ми за бившите й и за държанието им към нея...каза че не иска връзка в момента...
Оооооооо,ясно,откажи се (:
Защо да се отказва :shock: Никога не губи надежда ... 1 час и 20 мин WTF?!!?!? :D

kombarka
09-06-2009, 10:37
...но тя в момента не иска гадже...обясни ми за бившите й и за държанието им към нея...каза че не иска връзка в момента...
Оооооооо,ясно,откажи се (:

Що?.. Това може и да не е намек.

TheBlueAvalanche
09-06-2009, 12:59
Това, че ти е казала, че не иска гадже в момента, може наистина да означава това. Не всички момичета са зли и ако й вярваш, че е така - добре.
За онзи боклук не се притеснявай - ако избере него, а не теб, а ти си по-добър, значи момичето не струва.
Другото ти го каза maybelline.
Офтопик : Ти май беше този, който се притесняваше от космите на краката си. Ако не си ги обръснал, 99% шанс да я забиеш. :grin:

akinom
09-06-2009, 13:06
Koga i az shte si namerq takova momche.. :(

Inache kato si i kazal za 4uvstvata si i tq nai- spokoino si gi e priela bez da ti kaje za neinite .. mi otkaji se, da

daru6a1
09-06-2009, 13:55
Не се отказвай от чувствата .. Момичето наистина може да й трябва време за да премисли какво й се е случило :) От теб се иска само да не я притискаш и в нужда да й казваш , че може да разчита на теб .. но не преовеличавай :) Ако искаш дори й кажи да бъде честна с теб и да ти каже ако не изпитва нищо към теб ! Както най-добрите приятели си споделят :-|

Надявам се да съм помогнала :) И не се притеснявай да си споделяш с нея и да си изливаш чувствата :)

m0n4yyy
09-06-2009, 15:12
Не обичам да натъжавам хората ама изразът " .. харесвам те ама сега не искам гадже .. ", значи просто и ясно "не". Не знам, при твоето момиче може да е различно и искренно се надявам, но имай в предвид, че това за гаджето е намек. Ама не губи надежда, щом тя иска да се видите. :) :)

fireball121
09-10-2009, 19:53
е хора...видях се с нея най-накрая...ходихме на кино...беше забавно..говорихме си...отсега нататък какво да правя? когато се видяхме тя се държеше приятелски и аз също...да продължавам ли да излизам с нея...как да я накарам да се влюби в мен...днес когато бях с нея направо онемях...вярно, виждали сме се преди, но сега имах време да и се полюбувам...не бях виждал такова момиче преди...ще направя всичко каквото трябва за да я имам...предложих и да се видим и се разбрахме за след 2-3 дена...мисля да и купя роза...добра идея ли е?...как да се държа с нея? не искам да я отблъсна ни най-малко... :( искам да я спечеля по някакъв начин...тя може да има доста момчета по хубави от мен...искам да я впечатля... :( :( :(

vikipf
09-10-2009, 20:12
Първо, я малко по-високо самочувствиято.
Второ, тя НЕ иска гадже в момента = НЕ иска теб за гадже. "Тайният кодиран език на момичета" от Поколения Жени.

FromAutumToAshes
09-10-2009, 20:13
Еми брат калво да ти кажа ... аман от приятели :Х Иначе за съвет.. еми не знам бъди това, от което има нужда и тя ще го оцени не знам какво друго да ти кажа

d3sincet0y
09-10-2009, 20:16
еми покажи и, че си различен, че наистина я обичаш, че си готов да я почакаш, колкото е нужно и се отдръпни след това... пак може да си се виждате и да поддържате връзка, но не и напомяй за чувствата си, докато не го направи тя...

d3sincet0y
09-10-2009, 20:16
еми покажи и, че си различен, че наистина я обичаш, че си готов да я почакаш, колкото е нужно и се отдръпни след това... пак може да си се виждате и да поддържате връзка, но не и напомяй за чувствата си, докато не го направи тя...

Kukumqvka
09-10-2009, 20:17
Не знам кво да кажа .. Може би трябва по-някакъв начин да и докажеш,че не си като бившите и .И,че освен,че изпитваш някакви чувства към нея,можеш да бъдеш и човек,на който да разчита.Знам ли и аз :-o

umri
09-10-2009, 20:23
Отдръпни се малко за да разбере, че не си умираш за нея и ще те желае повече. Това, което човек не може да се притежава се желае най-силно.