PDA

View Full Version : За хининовата вода... ^^



ShtrudeL
09-05-2009, 21:15
Да,знам колко много теми има,няма да лъжа и че съм търсила,а не съм намерила,защото действително не съм търсила в този форум.
Четох в един друг много работи за нея,но не разбрах всичко... ^^

Колко често трябва да се нанася? Знам,че трябва на мокра коса...моята я мия през ден наай-много два.

Коя марка е най-добра? Оо Видях,че някой са доволни от "Кокона",други от някаква си "ADDA",трети от "Милва",а четвърти пък не са доволни изобщо Оо

По принцип косата ми като стане по-дълга както е сега и почва да пада повече,а това е страашно неприятно и стряскащо за моя милост. Вече не я изправям с преси и такива боклуци,които я увреждат...не слагам лакове,пяна за коса и неща от тоя род...
Преди я изправях и боядисвах,но вече съм си оставила да ми израства моя си цвят ии уж има малко подобрение като не я третирам толкова...но проблема е,че започна да пада коса...майка ми каза,че е от времето/сезона...може и така да е,ама не искам да пада! Оо
Не съм я подстригвала от много време. (ще отида в близките дни)
Обирах й сама връхчетата,които виждах,че са нацъвтели. (да знам,че е грешка ^^)

Таа...да се върнем на хининовата вода...каква да си взема и колко често да я ползвам? Четох,че колкото по-често се използвала толкова по-добър ефект имало... Оо

пуф стига толко,че стана много дълго само заради една коса ^^

bubinkaa
09-05-2009, 21:19
използвай я след като се изкъпеш...
аз използвам хининова вода на Kasy и съм доволна

ShtrudeL
09-05-2009, 21:31
Ахъм...
и още един въпрос...
Четох,че тази на Милва била безцветна и не миришела изобщо...даже за мое учудване имала горчив вкус... Оо Уж е хубава.... и качествената хининова вода трябвало да бъде точно такава... Оо
А други хининови води били розови и миришели...е...последно кое? оО

Едит: И още нещо...ако я ползвам всеки ден (и на суха коса) ще е добре ли..?

bubinkaa
09-05-2009, 22:11
ползвай я само когато си миеш косата..
^ако попринцип ти е мазна може два часа преди да влезнеш в банята на суха коса да си е сложиш...
а за хининовата вода на Милва съм чувала добри отзиви...

heiress
09-05-2009, 23:33
Да,знам колко много теми има,няма да лъжа и че съм търсила,а не съм намерила,защото действително не съм търсила в този форум.
Четох в един друг много работи за нея,но не разбрах всичко... ^^

Колко често трябва да се нанася? Ти си прецени как ти се отразява най- добре.. аз лично ползвам всеки ден и съм много доволна. Знам,че трябва на мокра коса...моята я мия през ден наай-много два.

Коя марка е най-добра? Оо Видях,че някой са доволни от "Кокона",други от някаква си "ADDA",трети от "Милва",а четвърти пък не са доволни изобщо Оо Аз лично ползвам и съм най- доволна от "Милва".

По принцип косата ми като стане по-дълга както е сега и почва да пада повече,а това е страашно неприятно и стряскащо за моя милост. Вече не я изправям с преси и такива боклуци,които я увреждат...не слагам лакове,пяна за коса и неща от тоя род...
Преди я изправях и боядисвах,но вече съм си оставила да ми израства моя си цвят ии уж има малко подобрение като не я третирам толкова...но проблема е,че започна да пада коса...майка ми каза,че е от времето/сезона...може и така да е,ама не искам да пада! Наистина най- вероятно е от сезона. Колкото и да не иждаш ефект, това, че си я оставила да почине малко е много хубаво.. не се отказвай.. ако можеш да ходиш така (без да се изправяш, боядисваш.. без пяни и лакове) това е много добре.. Оо
Не съм я подстригвала от много време. (ще отида в близките дни) Няма смисъл да я подстригваш, ако не е нацъфтяла.. ефект 0-лев.
Обирах й сама връхчетата,които виждах,че са нацъвтели. (да знам,че е грешка ^^)
Защо да е грешка?

Таа...да се върнем на хининовата вода...каква да си взема и колко често да я ползвам? Четох,че колкото по-често се използвала толкова по-добър ефект имало... Оо

пуф стига толко,че стана много дълго само заради една коса ^^

fashion4etyy
09-05-2009, 23:38
abe може да сe ползва всеки ден.. и не е задължитемно на къпана косa

heiress
09-05-2009, 23:43
Да, така е.. аз и на суха коса слагам.. :)

nadincety
09-06-2009, 08:22
И аз съм доволна от хининовата вода на " Милва " :) То не , че съм ползвала друга .. Слагам я само когато се изкъпя , на влажна коса : )

slynchoo
09-06-2009, 08:50
аз също ползвам хининова вода на Милва и съм много доволна!
Слагай си я след всяко къпане. :)

lipstik
09-06-2009, 08:57
Аз ползвам на Кокона,но както виждам тази на Милва се харесва много и най-вероятно нея ще си купя следващия път.

lDoLLl
09-06-2009, 09:22
Преди си слагах тази на "милва", всеки ден/през ден (когато се сетя). Ефект определено имаше, ама само за малко и след това - нищо.
Много ми е странно защо се получи така. :?

ShtrudeL
09-06-2009, 09:49
Преди си слагах тази на "милва", всеки ден/през ден (когато се сетя). Ефект определено имаше, ама само за малко и след това - нищо.
Много ми е странно защо се получи така. :?

Да не би да си спряла да я ползваш,след като си видяла,че има ефект?

П.П За другите,които са я използвали...колко г/д ви е порастнала косата за колко време ии станала ли е по гъста и здрава? ^_^

lDoLLl
09-06-2009, 10:08
Не, ползвах постоянно, явно косата ми... свикна или ползвах прекалено много.

Когато имаше ефект пък забравих да си измеря косата 8-) И сега с тривитаминола беше така. Не знам за см. на месец, но се усеща, че расте малко по-бързо, от хининовата вода ми беше по-лъскава косата.

sladi4ka_qni4ka
09-06-2009, 12:16
абе и при мен така .. ползвах 1 месец нон стоп хининова вода ..всеки ден .. не пропусках ... и изведнъж порастна ... след като отидох да ми оберат връх4етата ..
после пък спря ... мислех 4е не6ту с мен не е наред.. ама като гледам и при дръги е станало така :)

lDoLLl
09-06-2009, 12:20
Ох, и на мене ми олекна, не съм единствена.

П.П. Все не намирам връзка м/у растежа на косата и връхчетата.. ако ще да ги подпалиш 8-) , косата пак би трябвало да расте :-o

Сега ползвам хининова вода, смесена с някакъв лосион с екстракт от коприва, ама ефект.... никакъв :-#

pifiella
09-06-2009, 12:54
Здрасти!Аз ползвам хининива вода от 5 месеца и косата и е много мекичка и наистина расте.Ползвам На Милва и една розава в малко шишенце,която мирише гадно........така ги редувам и мисля,че има видимо подобрение :grin:

stealthyGirl
09-06-2009, 15:38
Хахах, и аз имам на Милва, но за сега само два пъти съм си слагала (скоро я купих) и все още нямам мнение.
Честно казано си купих на Милва, защото е доста големичка и е само левче, а другата която беше в същата аптека беше наполовината и примесена с нещо друго, а аз исках да видя ефекта от чиста хининова вода. Иначе и втората (на Евтерпа) е лев и 10 някъде, ако някой се интересува.

Sladurchoo
09-06-2009, 18:59
нанасяй я след всяко къпане .. а както вече казаха може и 2 часа преди това ..
моята е на Милва и съм много доволна :)

DarkWitch
09-06-2009, 19:23
Ползвам стимулантa на Икаров няколко часа преди миене на косата и след това хининовата вода. Доволна съм,но задължително всеки месец ходя на фризьор за връхчетата. :)

rachel_billson
09-06-2009, 20:05
Засега съм слагала само два пъти от хининовата вода от ,,Милва" и съм доволна,но да видим за напред.

sladi4ka_qni4ka
09-07-2009, 07:45
Ох, и на мене ми олекна, не съм единствена.

П.П. Все не намирам връзка м/у растежа на косата и връхчетата.. ако ще да ги подпалиш 8-) , косата пак би трябвало да расте :-o

Сега ползвам хининова вода, смесена с някакъв лосион с екстракт от коприва, ама ефект.... никакъв :-#

права си пак расте косата ... но като са нацъфтели връх4етата .. тя расте някак си разклонена .. абе нз как да го обясня и по-бавно расте .. затова е хубаво да се махат тея връх4ета :grin:

Cve7y
09-07-2009, 13:44
аз също ползвам хининова вода на Милва и съм много доволна!
Слагай си я след всяко къпане. :)

+1 :P

ELiTyYy
09-07-2009, 14:37
Аз съм с някаква на Мишел...доволна съм

swete
09-07-2009, 15:43
извинявам се,че се намесвам в темата но искам да питам понеже съм подстригана на каре и сега искам косата където ми е отзад на врата най-къса тя да порасне и сега само там ли да слагам хининова вода или на цялата. . . мерси

lipstik
09-07-2009, 19:38
^Ами в корените по целия скалп трябва да слагаш и след това да масажираш малко.