PDA

View Full Version : Има ли вече ботуши в Пловдив?



girl91
09-06-2009, 08:42
Искам да попитам дали в Пловдив има изкарани ботуши и боти по магазините...
Утре мисля да ходя (ако има) до там със сестра ми за да си купи боти или ботуши, защото тук в Стара Загора не можа да си хареса.
Който е от Пловдив и знае да пише :)

titinkaa
09-06-2009, 09:20
Има,дори ще те насоч към един магазин от който аз лично съм много доволна,всичката стока е направена от естествена кожа,аз миналата година от там си купих два чифта ботуши и съм доволна преди няколко дена си взех маратонки от там и имаше доста ботуши,продавачката ми каза че това вече са новата колекция за зимата има и по тънки за есента.Та адреса е ул."Капитан Райчо" тя е една голяма стъклена сграда до центъра се намира,ако не можете да се ориентирате питайте някой те ще ви кажат :) айде успех и дано да си харесаш нещо,щото аз вече си харесах :D :)

rosencetooo
09-06-2009, 09:49
Ами не съм от Пловдив , но тук при нас вече ги изкараха :) иии има адски много модели и някой са ужасни и шантавии :]]~ :-& Така , че и при вас вече трябва да са ги пусналии :P

Black_Fyed_Peas
09-06-2009, 11:18
Има,дори ще те насоч към един магазин от който аз лично съм много доволна,всичката стока е направена от естествена кожа,аз миналата година от там си купих два чифта ботуши и съм доволна преди няколко дена си взех маратонки от там и имаше доста ботуши,продавачката ми каза че това вече са новата колекция за зимата има и по тънки за есента.Та адреса е ул."Капитан Райчо" тя е една голяма стъклена сграда до центъра се намира,ако не можете да се ориентирате питайте някой те ще ви кажат :) айде успех и дано да си харесаш нещо,щото аз вече си харесах :D :)


за гранда ли говориш :-o

иначе да, вече ги изкараха. Има един магазин казва се 'Botinelli' намира на главната срещу 'пало ботичели' /там също има ботуши, но не знам дали са ги пуснали/, ако не знаеш къде е питай някой за ботичелито-почти всички знаят къде е. Иначе в 'Ботинели' ботушите са много здрави. Миналата година си взех от там и ще карам с тях и тази година-много са здрави. :)

TraPPed
09-06-2009, 12:00
...тооо обувки няма...пък бутуши надали...само в магазините на центъра има някакви по 1-2 чифта..ама трябва да си със златен портфейл за да си купиш...

JaCkSpAr0y
09-06-2009, 12:32
...тооо обувки няма...пък бутуши надали...само в магазините на центъра има някакви по 1-2 чифта..ама трябва да си със златен портфейл за да си купиш...

И аз не съм виждал а и имай в джоба 1000лв и ела в Пловдив :-D

girl91
09-06-2009, 13:58
Благодаря за отговорите :)