PDA

View Full Version : как мислите?



ByByy
09-06-2009, 13:06
Здравейте :) С приятеля ми правихме секс преди 5 дни без презерватив и по принцип не е ставал гаф..смисъл свърши си извън мен,само че има нещо което ме притеснява..трябваше вчера да ми дойде,а все още не ми е дошло.Цикъла ми не е редовен все още и е възможно да ми закъснява,но се притеснявам..как мислите възможно ли е някаква предеякуална течност да е в мен и да имам проблем..? :?

qn1to0o1
09-06-2009, 13:10
според мен няма нищо но за да се увериш отиди на лекар :)

m0n4yyy
09-06-2009, 13:17
Отиди на лекар, а ти на колко си? Нищо лично, ама щом казваш, че още не ти е редовен, явно не ти е от дълго време предполагам на 14- 15 ?

ByByy
09-06-2009, 13:19
на 15 съм ..за първи път ми дойде когато бях на 11..

ivanstef
09-06-2009, 13:20
Ще се мре... предлагам да го кръстите Петдневкоцик

BlueFace
09-06-2009, 13:28
Еми като сте прости и правите секс без презерватив ще идваш тука да задаваш тъпи въпроси. :? :?

Има шанс предеякулационна течност да е попаднала в теб и сега да си бременна...Ти сама си си виновна... :?

Аман от тъпи путки дето се шибат без презервативи и после идват тука да се вайкат.. :x

П.П. За тва преди да почнеш да се ебеш трябваше да се запознаеш малко с теорията.Да се поразровиш ама кфо ли се обяснявам много ме ебе мене дали ще имаш бебе .... :? :?

Punisherrr
09-06-2009, 13:29
Не трябваше ли да мислиш за тази предякулационна течност мааааалко ,ама мъъъничко преди да правиш секс без предпазни средства? ...мдаа трябваше,нали? :smt102

Е,все пак и да ти кажем,че няма опасност и да ти кажем,че има - факт е това > http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811

Ще чакаш и ако не ти дойде ще правиш тест. След което или ще се радваш и (да се надяваме) все пак ще си си взела поука или ще си носиш последствията от безотговорността. (То за каква отговорност може да се сетиш на 15 години... :smt108 )

Не мисля,че има какво повече да чуеш от нас тук.