PDA

View Full Version : Преди и след тренировка..



suitable
09-06-2009, 14:54
Не е хубаво след тренировка да се пие кафе, нали ? Другия въпрос е: колко време преди и след тренировка ( бягане да речем ) трябва да се избягва хапването ?

lDoLLl
09-06-2009, 15:35
За кафето не съм информирана, но не е желателно половин час преди и половин час след тренировка да се яде.

mobstagirl
09-06-2009, 16:21
не трябва да се хапва 2 часа преди и 2 часа след тренировка

terawatt
09-07-2009, 14:07
Тази тема е обсъждана вече...

Зависи от храната и тренировката колко време преди и след...

suitable
09-07-2009, 18:01
Ами ако се замислиш още малко и ще откриеш, че всяка възможна тема, за която можеш да се сетиш е била обсъждана по 30000 пъти.. ноо.. : ))

TeenSpirit
09-07-2009, 18:09
За да не правя нова тема, ще питам тук:

От боксирането на боксова круша само коремните мускули и ръцете ли се тренират?

foreverr
09-07-2009, 18:53
не трябва да се хапва 2 часа преди и 2 часа след тренировка
Пълни глупости.40 минути след тренировката е забързан метаболизма на организма и гори по бързо калориите като се яде и по малко се лепи храната.За това трябва да се яде 40 мин след тренировка.Защото след 2 часа вече метаболитичното действие няма да съществува.А аз ям околоп 30-60 мин преди тренировка за да имам енергия.

marti93
09-07-2009, 19:14
1-2 4asa

Bimmer
09-07-2009, 19:18
Ами и аз не съм информиран за кафето. Мога да ти кажа аз какво правя, независимо дали е правилно - когато имам възможност - непосредстено преди тренировка (водна топка) мушвам една вафла за енергия. След - още една за зарастване на мускулните влакна. Дали се пуска шкембе ( :D) не мога да ти кажа, при мен няма как да си личи от две вафли /всеки ден :D/.

Надявам се съм помогнал с НЕЩО.
Peace.

edit: Вафлите не са тежка храна и съдържат бързи въглехидрати (май, :D колко съм умен... :D ) и се усвояват бързо (хахахах ебаси логиката), но ако тръгнеш нещо тежко (сметанови изделия и т.н.) да използваш като източник на енергия непосредствено преди тренировка - познай - ще ти е тежко. Ти поне разбираш, щом бягаш, или далака ще те заболи или там дробовете (личен опит, това се получава и при бързо хранене и при употреба на безалкохолни, отново личен опит.)

Carlos
09-07-2009, 19:19
За да не правя нова тема, ще питам тук:

От боксирането на боксова круша само коремните мускули и ръцете ли се тренират?
Зависи как го правиш, но може да се приеме, че се тренира цялото тяло! Най-вече рамената, врат, мускулите в страничната част на тялото, корем. Ако има много движение - товариш и краката

MonSitY
09-08-2009, 09:05
За да не правя нова тема, ще питам тук:

От боксирането на боксова круша само коремните мускули и ръцете ли се тренират?
Зависи как го правиш, но може да се приеме, че се тренира цялото тяло! Най-вече рамената, врат, мускулите в страничната част на тялото, корем. Ако има много движение - товариш и краката

аз тренирам и на боксова круша и всичко се натоварва най-вече ръцете и вратът.