PDA

View Full Version : Голям проблем



martinbgru
09-06-2009, 16:45
Здравейте.Имам голям проблем.Една вечер се опитах да си вляза в скайпа и не успях.Дадох забравена парола и ми изписа Sorry but due to security reasons you are limited to the number of temporary codes received each day. You have have reached that limit today, Please try again in 24 hours.
Реших че ще изчакам 24 часа.През това време си направих нов скайп .По едно време с мои приятели забелязахме че стария ми скайп е на линия и му писахме.Някой пишеше на английски и искаше да изпрати нещо на всички ни но ние естествено отказахме защото се досетихме че това най-вероятно е вирус.Направихме един нов скайп и му писахме оттам.Той смени снимката на профила и аз забелязах че имам тази снимка в компютъра.Затова се изплаших че може да е влязъл в компютъра ми и съм много притеснена.Писахме си и той каза че не е в компютъра ми но не съм убедена че казва истината.Незнам какво да правя.Каза ми също че е хакер,че не е лош човек ,но обича компютрите.Сега искам да си върна скайпа и да се убедя че не се рови в компютъра ми.Някой ако има някаква идея моля да ми помогне защото вече ще се побъркам!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-# :-#

П.п. пиша от регистрацията на един мой приятел защото не ми пратиха имейл за активация и нямам време да чакам

Outlaw87
09-06-2009, 16:56
едно Comodo personal firewall даже може да му инсталираш и антивирусната та да са пакет. преди това махни си firewall-а/даже и вграден ако имаш/ и антивирусната. най-добре свали пакета на Comodo дръпни кабела и тогава действай.

За скайп ползвай парола генерирана от тук http://www.pctools.com/guides/password/

Кажи му на тоя да не се прави на интересен, че да не се намесвам аз :D

ivanstef
09-06-2009, 18:32
rEsW8haqa7sd87 баси паролата дето ми даде. Иначе можеш да се изключиш от мрежата и така няма как да ти рови в компа. След 1-2 седмици той ще се е отказал 8)