PDA

View Full Version : Звук?Нова програма



SunnyTime
09-06-2009, 16:56
Здравейте...Преди малко реших да си трия ненужните програми от компа и най-вероятно съм изтрила тази за звука...Сега на компютъра нямам никъкав звук...Ако някой знае няква програма да ми каже да си я сваля (ако може линк към нея) че направоо....

Моля ви само без да ми казвате че ми трябват дискове защото на този компютър ги нямам драйвърите!!!
По възможност няква програма ако ми дадете ще е супер :)
И не е от натискането на "Mute" съмата програма я намам вече в компа

Outlaw87
09-06-2009, 17:09
Теглиш http://www.gtopala.com/download/siw.exe казваш какво ти е дъното и тогава помощ.

doomkillerr
09-06-2009, 17:53
Здравейте...Преди малко реших да си трия ненужните програми от компа и най-вероятно съм изтрила тази за звука...Сега на компютъра нямам никъкав звук...Ако някой знае няква програма да ми каже да си я сваля (ако може линк към нея) че направоо....

Моля ви само без да ми казвате че ми трябват дискове защото на този компютър ги нямам драйвърите!!!
По възможност няква програма ако ми дадете ще е супер :)
И не е от натискането на "Mute" съмата програма я намам вече в компа

Съжалявам много "SunnyTime", но без драйвери няма да успееш да подкараш звука... :? Ако си знаеш модела на дъното - мога и да ти помогна да намерим... :)

ivanstef
09-06-2009, 18:42
Трябва да изтеглиш Realteck AC'97 или HIGH Definition драйвера. Напиши едно от двете в GOOGLE и пробвай. Ако не стане ще е другото.

SunnyTime
09-12-2009, 13:17
Проблема е решеен :) Благодаря на всички но най-много на doomkillerr