PDA

View Full Version : Безнадежно влюбена ;(



va0461
09-06-2009, 17:35
Знам , че има безброи такива теми и може дори да не пишете, но имам голяма нужда да споделя.. Напоследък не мога да се доверя и на приятлките си и така се чувствам още по - зле . От близо една година съм безнадежно влюбена и не мога да спра да мисля за обекта на желанията ми ( така да се каже ) :D . Между нас не може да става и дума за връзка, дори и приятелска .. може би за това ми е толкова трудно да се преборя с чувствата си . Ако можеше да имаме дори и само приятелски взаимоотношения поне щях да имам някаква утеха , но при това положение имам чувството , че ще се побъркам. Не мога да се справя с нищо, усещам как тези чувства започват да влиаят не само на душевното , но и на физическото ми състояние. Правя всичко по силоите си да не мисля ( излизам , забавлязам се ) , но нищо не ми помага - не знам какво да правя вече :cry: 8-[

MiMcHeToOo
09-06-2009, 17:39
А защо не може?

rusoto_baby_f
09-06-2009, 17:39
След като си толкова сигурна, че не може да става и дума за каквато и да била връзка...би трябвало да се примириш.... :) и да го забравиш...

maybelline
09-06-2009, 17:44
Защо не можете да имате дори приятелска връзка? Я разкажи малко повече :)
Обещавам да опитам да ти помогна, ако разкажеш.

vagarious
09-06-2009, 17:47
Защо не можете да имате дори приятелска връзка? Я разкажи малко повече :)
Обещавам да опитам да ти помогна, ако разкажеш.

;-) Дам.Или пък ако не искаш да разкажеш - трябва наистина да се примириш.Ако не ти - кой друг!?Хайде..не е единствения. :? :)

sun4e
09-06-2009, 17:47
Разкажи повече.Защо не можете да имате никаква връзка?А и ми е интересно какви са такива твоите приятелки,че не можеш да им споделяш ? Все пак едно приятелско рамо наистина помага в такива случаи.

va0461
09-06-2009, 17:56
Еми първо имаме малка разлика във възрастта. Второ преди време имахме малко противоречия (дребни) . Трето - може да се каже , че сме като от различни светове. Различия в характерите и доста други неща. Проблема е там , че не мога да се откажа от чувствата си . Не мога да забравя за това което изпитвам . Искам да се боря въпреки всичко ... , но не знам дали ще имам сили . Страх ме е да не ме отблъсне ..

smiirnoff
09-06-2009, 18:01
"Аз ще се боря за любовта си. Няма просто така да им го дам. Няма да отпусна ръце, няма да се предам без бой!

- Знаеш ли онази любима игра от училищните празненства, когато трябва да се бяга около столовете, които са с един по-малко от играчите; а когато кажат стоп и музиката спре, всеки се старае да успее и да заеме стола пръв? Е, ти нали играеш точно тази игра, когато се опитваш да се "бориш". Защо да бягате двама или дори трима около един стол, да се опитваш да надхитриш съперничките си и да го заемеш първа, ставайки за смях на околните, да нервничиш и да се ядосваш? Огледай се наоколо - до стената има други незаети столове. Ти си вече голяма, зряла, време е да престанеш да играеш детски игри."

.. ето нещо, над което да помислиш, може да ти помогне ^^

zabraniavamsi
09-06-2009, 18:14
знаеш ли.в момента съм с човека с когото мислех, че е невъзможно да бъда с него и той ясно ми го каза,неискаше да ме вижда,аз бях влюбена,но сега от година и половина сме заедно,незнам как реши че ме иска незнам но съм щастлива,затова бори се не се предавай,бъди нахална дори на моменти но не прекалявай :) успехи пиши на лс развръзката и ако искаш да питаш нещо,в същото положение бях.

InternetTroll
09-06-2009, 18:17
Абе, мамка му стара, отворете, някой чат в скайп и пишете там на някой, "ЗА ДА СПОДЕЛИТЕ"... Тва тука да не е църква, че да се изповядвате... Ебахти камиларите нещастни!

va0461
09-06-2009, 18:20
знаеш ли.в момента съм с човека с когото мислех, че е невъзможно да бъда с него и той ясно ми го каза,неискаше да ме вижда,аз бях влюбена,но сега от година и половина сме заедно,незнам как реши че ме иска незнам но съм щастлива,затова бори се не се предавай,бъди нахална дори на моменти но не прекалявай :) успехи пиши на лс развръзката и ако искаш да питаш нещо,в същото положение бях.

Аз в интересна истината бях така с предишното си гадже . Борих се за него и накрая след години го спечелих , но в последствие се раделихме. Точно за това не искам да се отказвам и сега , но ми е трудно да се боря (сякаш нямам сили) Какво да направя ? Как да докажа чувствата си , без да съм нахална . Как да спечеля сърцето му? Как да започна разговор ( питам защотото с него трудно се говори - много труден характер е ) ?

zabraniavamsi
09-06-2009, 18:30
помоли го да излезнете на кафе,нека види в теб човек различен от останалите мацки,говорете в скайп или писмо му напиши ако се наложи,или просто така тактично му казвай хайде на кафе или пиши в скайп малко и чакай сам да те потърси.Аз така направих почти се бях отказала,но не спитах да пиша в скаип по малко и по малко по малко се отказвах но исках поне приятели да бъдемзатова се борех защото надеждата за повече умря,докато не дойде деня в който той каза хайде да се видим и ме целуна

DeadSilence
09-06-2009, 18:34
Много ме дразни факта когато някой хора искат да споделят подобна история те веднага започват: "Забрави го", "Той не е за теб" и подобни други глупости. Момичето е влубено, как просто ей така да го забрави. Такова нещо не се забравя дори и след години. Това че сте коренно различни почти няма значение. Важното е той да те хареса каквато и да си. Ако те отблъсне. не губи надежда. Всеки има втори шанс.

ohluv
09-06-2009, 18:39
аз ще посъветвам да му кажеш за свойте чувства пък после да става квото ще 8) ако смяташ че няма да реагира негативно направо му го кажи в очите най - добре

va0461
09-06-2009, 18:39
Това за скайпа и кафето вече съм го мислила , но проблема е че скайпа му го нямам , а и няма да ми го даде , а когато му преложих да отидем на кафе ми отказа :-k , а и телефона му го нямам .. Май ще остане само варянта с писмото , защото няма да ми стигне смелостта да кажа всичко направо :(

zabraniavamsi
09-06-2009, 18:44
трябва да види нещо различно в теб което да го грабне да му грабне вниманието.помисли кое му харесва привличай му вниманието по малко по малко и накрая писмо в което казваш неща които да го разчувстват

maybelline
09-06-2009, 18:58
Възрастовата разлика изобщо не е проблем. С приятеля ми имаме 5 години разлика.
Няма такова нещо като "невъзможно да сте заедно". Ти си поставяш границата невъзможност. Но не му пращай любовно писмо. Не ми се обяснява, просто не го прави :)
Влез в компанията му. Запознай се (или поддържай приятелство) с негов приятел. Разбери с какво се занимава (спорт, хоби) и се запиши там, където ходи той. И аз мислех, че е невъзможно да тръгна с момчето, което адски много харесах като бях на 15. той беше на 21, готин, високо положение (в спорт, с който се занимавахме), учеше в университет и т.н., но се получи. При положение, че нямахме нищо общо, освен че тренираме един спорт. А за перипетиите, не е проблем. Често хората, с които си била в лоши отношения преди година-две, се оказват много по-дружелюбни след време.

loveisgonee
09-06-2009, 19:07
знаеш ли.в момента съм с човека с когото мислех, че е невъзможно да бъда с него и той ясно ми го каза,неискаше да ме вижда,аз бях влюбена,но сега от година и половина сме заедно,незнам как реши че ме иска незнам но съм щастлива,затова бори се не се предавай,бъди нахална дори на моменти но не прекалявай :) успехи пиши на лс развръзката и ако искаш да питаш нещо,в същото положение бях.

И при мен беше така аз го обичах той не искаше да се виждаме за да не ми дава напразни надежди,че може би някой ден нещо може да стане,но ето две години и половина по - късно мога да кажа,че имаме една красива връзка зад гърба си , която продължава.Не винаги всичко е по мед и масло,ама то в коя връзка няма караници то без тях не е интересно :-D айде ,че се отклоних малко от темата :-D Така че не се предавай и не се отказвай като си казваш,че е невъзможно :-)

dreaml1nd_
09-06-2009, 20:02
какво като сте от "различни светове" ... с моето момче се мразехме (подчертавам мразехме) година ... толкова много, че той се радваше явно на всякое мое нещастие :lol: накрая точно това, че сме безкрайно различни ни събра ... така че каквото и да ми говориш няма невъзможни неща, положи малко усилия

brokeninside13
09-06-2009, 20:02
"Аз ще се боря за любовта си. Няма просто така да им го дам. Няма да отпусна ръце, няма да се предам без бой!

- Знаеш ли онази любима игра от училищните празненства, когато трябва да се бяга около столовете, които са с един по-малко от играчите; а когато кажат стоп и музиката спре, всеки се старае да успее и да заеме стола пръв? Е, ти нали играеш точно тази игра, когато се опитваш да се "бориш". Защо да бягате двама или дори трима около един стол, да се опитваш да надхитриш съперничките си и да го заемеш първа, ставайки за смях на околните, да нервничиш и да се ядосваш? Огледай се наоколо - до стената има други незаети столове. Ти си вече голяма, зряла, време е да престанеш да играеш детски игри."

.. ето нещо, над което да помислиш, може да ти помогне ^^

леле :lol:

lubomirky
09-06-2009, 20:26
"Аз ще се боря за любовта си. Няма просто така да им го дам. Няма да отпусна ръце, няма да се предам без бой!

- Знаеш ли онази любима игра от училищните празненства, когато трябва да се бяга около столовете, които са с един по-малко от играчите; а когато кажат стоп и музиката спре, всеки се старае да успее и да заеме стола пръв? Е, ти нали играеш точно тази игра, когато се опитваш да се "бориш". Защо да бягате двама или дори трима около един стол, да се опитваш да надхитриш съперничките си и да го заемеш първа, ставайки за смях на околните, да нервничиш и да се ядосваш? Огледай се наоколо - до стената има други незаети столове. Ти си вече голяма, зряла, време е да престанеш да играеш детски игри."

.. ето нещо, над което да помислиш, може да ти помогне ^^

Защо даваш пример, с който да я откажеш от борбата за нещо? Ако винаги се примиряваш с това, което получаваш не стигаш до никъде. Според мен винаги трябва да опиташ, пък каквото и да стане съм сигурен, че ще успееш да го преживееш.

TheNewReligion
09-06-2009, 20:35
Убийствен правопис. Ще го забравиш, няма какво повече да ти напишем.

PurpleDream
09-06-2009, 20:41
:shock: в същата ситуация съм, само че малко повече от 1 година....нз кво да ти кажа...мн е шибано, разбирам те напълно...

guinessgirl
09-06-2009, 20:53
ооо,айде.
няма такова нещо като 'връзката ни е невъзможна'
винаги има начин.

Hilary_
09-06-2009, 21:09
ахх ... и къв е смисъла да тичаш по нещо, което не може да е твое?? :? Защо трябва да страдаш излишно ... намери си момче, което ще те оцени ... :( :? :?

evelinka1122
09-06-2009, 21:24
безнадеждно влюбена, и безнадеждно предала се.... ти си в момента в едно тъпо тъпо тъпо тъпо застояло положение !! и какво правиш? самосъжаляваш се... не аз не мога се откажа от чувствата си, края на всета идва, бля бля бля.... или отивай, както казахте във форума бъди нахална ако се налага.... пробвай си късмета и докато не чуеш твърдо не тогава вече прави драмите.... / въпреки, че и тогава няма си струва /
или пък го забравяй тоя и хващай следващия....

Shadow1596
09-06-2009, 22:36
Не може да сте прятели...епа катои приятели не може сте...качи се на кравата и дим да те мена у село... или се стегаш или те мачка жувоту... у любовите нема "ама он е таквъз я съм онаква" бориш се кат мечка с риба у плитка вода.

daru6a1
09-07-2009, 09:17
Разсейвай се постоянно с нещо различно и ново .. Ще те посъветвам , защото и аз бях така в продължение на близо 3 години и пак нищо :smt102 Не можех да спя, да ям , абе не можех да мисля :neutral: Опитай се да забравиш , защото всичко ще свърши както при мен : Той - Здравей , приятно ми е ... Аз - И на мен .. [-X

mechtaq_za_teb
09-07-2009, 12:08
Ти нямаш смелост да му признаеш чувствата си... Е да, страхът от отблъскването го има и вероятността също, но пък ако не опиташ няма как да разбереш. Ако те отреже, здраве да е. Има и друго, но поне ще знаеш, че си ОПИТАЛА.

fc
09-07-2009, 17:09
Щом ти е отказал да излезете, забрави. Просто трябва да си намериш пряител.

DevilWish
09-07-2009, 17:19
Ти нямаш смелост да му признаеш чувствата си... Е да, страхът от отблъскването го има и вероятността също, но пък ако не опиташ няма как да разбереш. Ако те отреже, здраве да е. Има и друго, но поне ще знаеш, че си ОПИТАЛА.
Точно това е и моето мнение :)

bog4eto
09-07-2009, 17:28
А да те попитам колко по-точно ви е разликата в годините?Защото ти ако си на 12-13 а той на 17-18 е нормално да не ти обръща внимание..

va0461
09-07-2009, 17:58
Не съм на 12- 13 , а на 18

bitchwolf
09-07-2009, 18:11
Ти нямаш смелост да му признаеш чувствата си... Е да, страхът от отблъскването го има и вероятността също, но пък ако не опиташ няма как да разбереш. Ако те отреже, здраве да е. Има и друго, но поне ще знаеш, че си ОПИТАЛА.
+1

alexxxxx51
09-07-2009, 18:22
Ти нямаш смелост да му признаеш чувствата си... Е да, страхът от отблъскването го има и вероятността също, но пък ако не опиташ няма как да разбереш. Ако те отреже, здраве да е. Има и друго, но поне ще знаеш, че си ОПИТАЛА.
+1

„Ако имаш любов, не се нуждаеш от нищо друго.
Ако ли нямаш, не е от особено значение какво друго имаш."
Джеймс М. Бари

Живеела, живее или ще живее, защото във вселенски мащаби това не е от голямо значение, една малка звездичка. Намирала се в звездно струпване, където всички останали звезди били по-големи и по-ярки от нея. И естествено, защото обществото на звездите било несправедливо, тя била отритната и всички й се подигравали и присмивали. Била много тъжна и самотна. Но и тя имала своите малки плахи мечти. Наблизо живеел, живее или ще живее един червен гигант. Толкова голям, толкова ярък, толкова хубав бил той. Звездичката го гледала всеки ден, без да разбира колко е влюбена в него, докато един ден една друга звезда й викнала присмехулно: „Какво го гледаш? Той дори не знае, че съществуваш!” Натъжила се звездичката, а поради тази имено тъга разбрала, че го обича. Но какво значение имало? Другата звезда е права – тя е толкова малка, неугледна и бледа. Но един ден тя все пак събрала всичката си смелост, доближила се до гиганта и прошепнала: „Обичам те!” Но не изчакала отговор, защото щом изрекла тези думи, цялата й смелост се изпарила. Какво прави тя тук? Този първенец никога не би я погледнал! Ах, каква глупачка е, какъв срам. Звездичката пламнала ярко и побягнала, без да поглежда назад. Усещала неговия поглед, погледа на всички останали звезди. Тя пламтяла все по-ярко и по-ярко от срам, искала да се скрие, да стане невидима. Заради силния пламък горивото й свършило и тя почнала бързо да изстива. И за първи път през живота си тя се зарадвала – най-после щяла да се скрие от срама си. Изстинала и се превърнала в бяло джудже. Оттогава тя живеела, живее или ще живее там, на ръба на звездното струпване, невидима за всички, потънала в болката на несподелената любов.

Живеел, живее или ще живее, защото във вселенски мащаби това не е от голямо значение, един червен гигант. Той се намирал в звездно струпване, където всички останали звезди били по-малки и по-бледи от него. И естествено, защото обществото на звездите било лицемерно, той бил на почит и всички му се хвалели и подмазвали. Но той не бил глупав и много добре разбирал останлите, бил отвратен от тях. Наблизо живеела, живее или ще живее една малка бледа звездичка, която страняла от всички и никога не го ласкаела, дори не си говорила с него. Той я гледал всеки ден и бил във възторг, защото в нея виждал единствената чиста душа сред покварените звезди. Не след дълго осъзнал, че е влюбен в нея. Но какво значение имало? Тя никога не му говорела, тя най-вероятно го презирала. Така той скърбял и копнеел ден след ден по нея. Но нещеш ли веднъж тя дошла, прошепнала: „Обичам те!” и избягала. Толкова ярка станала тя в това бягство, че станала най-красивата звезда в небето и всички останали я погледанли с изумление и завист. Гигантът бил вцепенен след нейните думи. Нима е възможно? Нима всички тези дни, години на мъка и самосъжеление са били напразни? Сепнал се гигантът и тръгнал бързо след нея. Но вече било твърде късно – тя незнайно как изчезнала. Всераздираща ярост и болка се събудили в душата на гиганта. Той се надул, ставал все по-голям и накрая избухнал в ярка експлозия, която заслепила небето. От огромното налягане електроните се забили в протоните и изчезнали, сякаш не ги е имало. Облакът на експлозията се разкъсал от кратък пулс. После още един и още един. Червеният гигант се превърнал в неутронна звезда и изпращал своите пулсове в небитието с надеждата, че ще открие своята любима. Оттогава, той живеел, живее или ще живее там, в центъра на звездното струпване, вечно търсещ, потънал в болката на изгубената любов.

А на една далечна планета, толкова далечна, че светлината на двете нещастни звезди дори не беше стигнала до нея, едно момче, без да подозира за вселенската трагедия, прошепна: „Обичам те!” на едно момиче. А момичето му отвърна с целувка.....

Доста поучителна историйка.

sexyto_947
09-07-2009, 19:11
Не знам дали хората се влюбват едновременно един в друг. Според мен ако е да, то това се случва веднъж на милион. Обикновено първо се влюбва единия, чувствата му рефлектират в другия и пораждат любовта у него. Но за да се породят тези чувства ти трябва все пак да направиш нещо , а не да седиш и да се надяваш този някой да се влюби в теб от нищото . За това - ДЕЙСТВАЙ. Направи всичко по силите си за да докажеш любовта си. Аз вярвам в щастливия хепи енд - повярвай и ти ! Успех ..

m0n4yyy
09-07-2009, 19:32
Абе, мамка му стара, отворете, някой чат в скайп и пишете там на някой, "ЗА ДА СПОДЕЛИТЕ"... Тва тука да не е църква, че да се изповядвате... Ебахти камиларите нещастни!

Ти няма нужда да обиждаш!! Като не ти изнася махай се с хейтърските си коментчета от форума !! :-x :-x

А до проблема ти, моли се, вярвай, искай го и ще стане. :) :)

remi
09-07-2009, 20:24
Какво значи - "Невъзможно е да сме заедно"
НЯМА НЕВЪЗМНОЖНИ НЕЩА,
има само пропуснати възможности,и страхливи хора!
Опитай - нищо не губиш!
Лошото обаче е следното.
Сега си супер влюбена - отчаяна...
утре пробваш нещо дребно,той ти отвърне...
вечерта си на втора степен от днес...
Ако нестане,нестане....
Живота е една игра,играй я !

Marinchety
09-07-2009, 20:32
Бих те посъветвала ако наистина си уверена че обичаш това момче да се бориш за любовта си защото няма нищо по-хубаво от това :)

PurpleDream
09-07-2009, 20:43
Какво значи - "Невъзможно е да сме заедно"
НЯМА НЕВЪЗМНОЖНИ НЕЩА,


ами ако той не я харесва как може да в възможно да са заедно...щом момичето казва, че е така сигурно наистина нещо...

Ins0mnia
09-07-2009, 20:47
Еми първо имаме малка разлика във възрастта. Второ преди време имахме малко противоречия (дребни) . Трето - може да се каже , че сме като от различни светове. Различия в характерите и доста други неща. Проблема е там , че не мога да се откажа от чувствата си . Не мога да забравя за това което изпитвам . Искам да се боря въпреки всичко ... , но не знам дали ще имам сили . Страх ме е да не ме отблъсне ..

А да си чувала израза "Любовта е като магнита - противоположните се превличат" :)

rozovsluncho
09-08-2009, 08:06
И аз съм така,но да са минали 1 2 седмици.Момчето е набор 89 аз съм 93 и на двамата ни е много приятно да си говорим един с друг,но имаше някфи базици тфа онова,че постоянно сме заедно (е не постоянно,но доста време) и говорихме за това и той един ден ми изтърси да не съм се зарибявала,като чух и спрях да слушам какво ми обясняваше нататъка,после пак го питах и разбрах,че става въпрос за него (а преди тфа обмислях вариянти да го е казал за някое друго момче) и ми каза,че сме си приятели тфа онова и към края на разговора ми изтърси едно "неискам да се притесняваш от мен" същия ден по-рано ми казваше много мили думи,за това,че му е много приятно в компанията ми тфа онова и незнам какво да си мисля,наистина ли ме иска просто като приятелка или иска нещо повече.. а аз мисля,че се влюбвам в него :-o

Сори,че използвах твоята тема просто като чух историята и ми се стори,че след 1 година и аз ще съм в това положение и реших и аз да споделя с теб и другите :-) Лично аз бих те посъветвала да действаш,но все пак кой го казва - та аз немога да действам нищо,че сме в добри отношения :(


Поздрав: http://vbox7.com/play:00d5e684 :smt020 :-)

Josefinne
09-08-2009, 08:11
Мисля, че не сме хората, които трябва да те убеждават, че не си заслужава да си губиш живота за нещо, което не можеш да имаш. Знам, че има хора, които наистина се кефят на това положение - да страдат, да се борят за нещо, което е непосилно. Лично за мен има два варианта :
Сприам да мисля, че той не е за мен, преградата пада и правя всичко по силите си, за да го спечеля, ако не успея, или така реша втори вариант. А той е - продължавам напред. ПЪРВО САМА СЕ УБЕЖДАВАМ, че не е за мен и продължавам. Няма непреодолима любов, няма незабравима любов. Не се забравя само любовта на майката към детето й. Но това е съвсем друг случай.

anonimchetou
09-08-2009, 08:33
аз пък мисля че си се вманиачила и трябва да спреш да си като кон с капаци : ) до колкото разбрах с тва момче си нямала нищо.. и дори и приятели не сте ... така че кво толкова кипиш от чуства незнам.. макар че се случва де. . ама кво толкова не можеш да се откажеш от него няква фикс идея ли ти е кво : )
ПП: ако нещо не съм разбрала темата правилно се извиняям ама ако съм я разбрала.. мда.. като с кон с капаци ...

rozovsluncho
09-08-2009, 09:05
"Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си." - Паулу Коелю ("Алхимикът")

"Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства." - Паулу Коелю ("Алхимикът")

По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал." - Свети Августин

:-) :-) :-)

lipsvashh_mi
09-08-2009, 09:24
сега си мислиш така,но ако бяхте приятел и го виждаше всеки ден щеше да ти е по-гадно..в твоя случай е лесно-насочваш вниманието си към нещо друго,било момче,или хоби-абе стига да те разсейва всичко е на 6,и продължаваш напред...стига си се косила за глупости :?

vandonova
09-09-2009, 19:42
Според мен любовта е над всичко и човек трябва да се бори за нея независимо от това какви са пречките . А ако все пак той те отблъсне , поне ще знаеш , че си опитала и няма все да се питаш какво е щяло да стане. Може пък и той да има чувства към теб, човек никога не знае какво му готви съдбата. Стана малко глупаво , но мисля ,че разбра какво искам да кажа :D

va0461
09-15-2009, 15:32
знам , че тази тема се изчерпa , но днес на първия учебен ден видях чoвека в който толкова съм влубена и изведнъж чувствата ми ме врахлетяха още по сило , но и същевременно осъзнах колко е безнадеждно всичко.. този човек никога няма да ме забележи и за него ще съм просто една от всички .. няма на кой да споделя как се чувствам , а е безмислено да пускам нова тема и за това пиша тук. Съжалявам , че пак ви занимавам :cry: :cry: :cry:

TooLittelTooLate
09-15-2009, 15:45
Някой по горе каза, че ако сте приятели ще ти е по гадно и е прав. Мислиш си, че ако си говориш с него, че ако се бъзикате и правите всичко, което едни приятели правят, ще ти е по-добре?! Не, няма защото тка ще се близо до него, но не и с него. А и приятелите си споделят всичко, той ще ти говори за други момичета, които харесва, а ти ще си мечтаеш да си с него. Повярвай от опит ти казвам, така е 100 пъти по гадно.
А ако го познаваш, нищо не губиш като му кажеш директно или индиректно за чувставата си. Може и да се получи. Успех :)

va0461
09-15-2009, 18:54
сигорно ако сме приятели също ще ми адски гадно , но поне тогава ще знам , че поне малко държи на мен , докато така като виждам колко незначителна съм в очите му сърцето ми се къса. Обедена съм , че това няма да отмине туко така и цяла година ще се поболея , когато сме близко и в същото време толкова далеч един от друг :cry:

cinderella_gugutka
09-15-2009, 19:01
еми....ако сама не пожелаеш да го забравиш няма как да стане-иска се малко воля и упоритост все пак

va0461
09-15-2009, 19:06
с упоритост ли се забравя любовта - било и то невъзможна ?