PDA

View Full Version : Приятелките ми бият шута



crazy96
09-06-2009, 17:48
:grin: :grin:

smiLexaga1n
09-06-2009, 18:09
Кирилица is love :) .

хич не разбрах к'во искаш да кажеш, толкова объркано си го написала.. 'zvunah na dr si fr da q pitam dali 6te doide s nas a tq kaza.' е т'ва особено тя каза., все едно е казала 'точка'. Първо си оправи правописа, защото не е лесно да вникнеш в текста, който си написала и второ трудно е да са приятели трима човека, защото като се скарат например двама, единия трябва да заеме страна ии става объркано. 8-)

BlueAvalanche
09-06-2009, 18:16
Надали някой му се чете тема написана на маймуница, тъпи дечица тука не ви е импулс, ако искате някой да ви разбере, пишете грамотно на КИРИЛИЦА !

PurpleDream
09-06-2009, 18:32
може би ако пишеш на кирилица няма да те игнорират :)

п.т. ами просто излизай повече с тях, разговаряйте повече ли ддзн, а може би те просто вече не те искат в компанията си и се опитват да те разкарат...защо не ми кажеш как се чувстваш, може само да си въобразяваш

zoreto
09-06-2009, 18:40
кирилица :-x :-x научи се да говориш(пишеш) ЛАКОНИЧНО И ЯСНО
Ключ :)

ExtrAc7
09-06-2009, 19:12
Иди се застреляй някъде първо как може да ни занимаваш с такива простотии второ си на 10 годинки 3 научи се да пишеш от 3 години ходиш на училище там какво правиш ?! :shock: :shock: :shock:

impassive7
09-06-2009, 20:59
Иди се застреляй някъде първо как може да ни занимаваш с такива простотии второ си на 10 годинки 3 научи се да пишеш от 3 години ходиш на училище там какво правиш ?! :shock: :shock: :shock:

+1 8)

iiordanova
09-06-2009, 21:04
Нищо не разбрах ..
Едната , втората , третата .. бляля.
Не знам как да ти помогна с игнорирането.
P.S. Добре дошла във форума.

BloomF
09-06-2009, 21:08
Кво викаш?

Tempest
09-06-2009, 23:18
Иди се застреляй някъде първо как може да ни занимаваш с такива простотии второ си на 10 годинки 3 научи се да пишеш от 3 години ходиш на училище там какво правиш ?! :shock: :shock: :shock:

бате, не те знам от колко години ходиш на училище, ама пунктоацията ти я няма, ама 'ич! :D
така и не отговори по темата

тъй като си '96 набор, поговори с тях и се разберете като деца, ако не си заслужава - не е късно да ги оставиш да си се сърдят за кукли, пък ти си намери добри приятели/ки :)

ExtrAc7
09-06-2009, 23:23
Иди се застреляй някъде първо как може да ни занимаваш с такива простотии второ си на 10 годинки 3 научи се да пишеш от 3 години ходиш на училище там какво правиш ?! :shock: :shock: :shock:

бате, не те знам от колко години ходиш на училище, ама пунктоацията ти я няма, ама 'ич! :D
така и не отговори по темата

тъй като си '96 набор, поговори с тях и се разберете като деца, ако не си заслужава - не е късно да ги оставиш да си се сърдят за кукли, пък ти си намери добри приятели/ки :)

Те тук половината не могат да си напишат името ти за пунктоация ми говориш ?! Плюс това специално тук твърде ме издразни авторката :) И някак си в интернет не съм свикнал с пунктоацията. Все пак мерси за обърнатото внимание на моя правопис.

Смисал от една критика има, но само когато е градивна!

Ax3
09-07-2009, 05:09
Бооооже пази!... То, че нищо не се разбра... ама тез приятелки май не а ти приятелки... така ли? Щом ти бият шута значи са еднодневки...

term0t0
09-07-2009, 07:45
Обесняваш като Симеон Саксобурготски на предизборна кампания.Няма смисъл да те кълнем,господ те е наказал!!!

vampire_girl_
09-07-2009, 08:14
Иди се застреляй някъде първо как може да ни занимаваш с такива простотии второ си на 10 годинки 3 научи се да пишеш от 3 години ходиш на училище там какво правиш ?! :shock: :shock: :shock:

бате, не те знам от колко години ходиш на училище, ама пунктоацията ти я няма, ама 'ич! :D
така и не отговори по темата

тъй като си '96 набор, поговори с тях и се разберете като деца, ако не си заслужава - не е късно да ги оставиш да си се сърдят за кукли, пък ти си намери добри приятели/ки :)

Те тук половината не могат да си напишат името ти за пунктоация ми говориш ?! Плюс това специално тук твърде ме издразни авторката :) И някак си в интернет не съм свикнал с пунктоацията. Все пак мерси за обърнатото внимание на моя правопис.

Смисал от една критика има, но само когато е градивна!

Защо държиш сметка на хората,когато самият ти не си по-добре!?
Да беше само пунктоация...И това като го кажете "И някак си в интернет не съм свикнал с пунктоацията." - вземете свикнете.




Какво толкова не му разбрахте на момичето!?
Явно се чувства излишна.Гадно е когато става така,ама говори с тях.
Питай ги,защо го правят,имат ли някаква причина и т.н.
Не можем да знаем какво им е в главите.

Allemande
09-07-2009, 10:34
Трима човека спорят за правопис , а никой от тях не написа пунктуация правило. :D

titinkaa
09-07-2009, 12:12
ОМГ стига вече бе хора,научете се като пускате тема да напишете къв ви е проблема а не само заглавието и после ние потребителите да се чудим кво да напишем като не знаем къв съвет да ви дадем :-x

Tempest
09-07-2009, 12:57
Трима човека спорят за правопис , а никой от тях не написа пунктуация правило. :D

тоя правопис понякога ме изумява... но е вярно, че всяко правило си има изключение :)

plmn
09-07-2009, 13:18
:grin: :grin:

elito0o0o0
09-07-2009, 15:17
Трима човека спорят за правопис , а никой от тях не написа пунктуациятa правилно. :D

редактирано от elito0o0o0

А,баш! :grin: :razz: