PDA

View Full Version : До какво състояние сте докарвали даскалите ... ?



balon4eee
09-06-2009, 17:55
Аз и още 2-3 помощника докарахме една луда до изтеричен рев после избяга от стаята ;] Не се гордея многоо ама тя си беше с лабави нерви 8-)

rauwkost
09-06-2009, 18:16
Ми.. 2 госпожи напуснаха, другите почти всичките са излизали от наши часове с рев, задават въпроси и сами си отговарят.. ала бала, бе ти поне ще ги видиш в к'во състояние са :D

BlueAvalanche
09-06-2009, 18:18
Нещо гордеете ли се? После защо заптъпявате...

balon4eee
09-06-2009, 18:18
хахах 21во рууууулз :lol:

balon4eee
09-06-2009, 18:19
Нещо гордеете ли се? После защо заптъпявате...
пак ми прочети поста/темата и си отговори на въпросченцето хаха

smiLexaga1n
09-06-2009, 18:20
Аз лично до ник'во състояние не съм ги докарвала 8-) . Но класа (или по-скоро определени дебили от класа) са ги докарвали мноого рядко, но до рев, една госпожа, която е доста спокойна и си мрънка под носа :D доста я разстроиха и извика директорката и май дори зарева.. чак жал ми стана за нея (имахме такива гадове в класа, че трудно се търпят), няколко напуснаха даскалото заради класа (и другите класове също са 'помагали' за това)..

PurpleDream
09-06-2009, 18:24
истерични крясъци, да убиждат ученици, да плачат, да напускат стаята... 8-) ама трябва класа да е задружен 8)

one
09-06-2009, 18:28
Уважавам учителите.

BlueAvalanche
09-06-2009, 18:38
Нещо гордеете ли се? После защо заптъпявате...
пак ми прочети поста/темата и си отговори на въпросченцето хаха

Хаха явно се гордееш. Доволна ми се струваш даже.
На нас в четвърти клас също ни беше хоби да правим даскалите луди.
PurpleDream, благодарение на тази задружност предполагам, ти не знаеш, че думата "обиждам" не се пише с "У" 8-)

balon4eee
09-06-2009, 18:46
Нещо гордеете ли се? После защо заптъпявате...
пак ми прочети поста/темата и си отговори на въпросченцето хаха

Хаха явно се гордееш. Доволна ми се струваш даже.
На нас в четвърти клас също ни беше хоби да правим даскалите луди.
PurpleDream, благодарение на тази задружност предполагам, ти не знаеш, че думата "обиждам" не се пише с "У" 8-)
Май не четеш внимателно :D Написала съв че не се гордея с това че съм спомогнала за изтерясването на учителка , но просто тя си беше с 'лабави нерви 8-)

BlueAvalanche
09-06-2009, 18:53
Чета :D И разбирам, че се презастраховаш. И като е била с 'лабави нерви какво ? Заслужава терор ли ?

rauwkost
09-06-2009, 18:59
^ Колкото и да уважаваш даден учител, когато той не се държи добре с теб и прави незаслужени работи, ти го побъркваш, как от тогава (последният "тормоз") не е имало такива работи?
А и цялото това нещо няма абсолютно нищо общо с грамотата. ;)

за да не е спам:
тая по музика: Една спринцовка и всичките 'ше заспите!
пак тя: хаус музиката е дум дум дум дум - тупца тупца

elsZ
09-06-2009, 19:15
целия ни клас беше много луд.. един път госпожата по БЕЛ написа в дневника : Напускам часа поради неподходяща атмосвера на контактуване и обучение :shock: това беше на 8-9тата минута 8-) :razz:

YouCantStopMe
09-06-2009, 19:20
Не мога да възприема,че някои се гордeят как са изкари учител от стаята,като той реве..
И изобщо.. защо,за Бога,причинявате това на даскалите?
О,да.. защото искат да ви научат на нещо и един ден да станете хора.

Biskfitka
09-06-2009, 19:20
Аз лично не,ама няколко индивида ;д от вече бившия клас-няколко пъти са излизали даскалки от часа,истерични крясъци всеки ден от лудата по АЕ 8-) ама тя си е луда де...и до рев само класната,въпреки, че изобщо не го заслужаваше и благодарение на нея завършиха 8ми клас :-x

ExtrAc7
09-06-2009, 19:21
Аз и още 2-3 помощника докарахме една луда до изтеричен рев после избяга от стаята ;] Не се гордея многоо ама тя си беше с лабави нерви 8-)

+1 :oops:

Умен даскал и Зелен кон няма !

0409
09-06-2009, 19:40
Оууу с много неща :-D главно щот съм много устат :D Една реве от мене, друга тряска дневника и си тръгва по средата на часа :D друга ми е плащала химикалка :razz: :razz: (Нещо си траках с химикалката и тая взе та ми я хвърли в кофата и аз и викам - Айде сега 50 стотинки :razz: и тая ми ги даде :razz: :razz: :razz: тцтц спомени,спомени :razz: :razz: :razz:

ShtrudeL
09-06-2009, 19:52
Една бивша класна (горката се застоя много малко с нас...)...се разреваваше (предимно заради момчетата) в часовете...накрая влезе в болница...
Другото са нерви...всички викат и заплашват.

BlueAvalanche
09-06-2009, 19:54
^ Колкото и да уважаваш даден учител, когато той не се държи добре с теб и прави незаслужени работи, ти го побъркваш, как от тогава (последният "тормоз") не е имало такива работи?
А и цялото това нещо няма абсолютно нищо общо с грамотата. ;)

за да не е спам:
тая по музика: Една спринцовка и всичките 'ше заспите!
пак тя: хаус музиката е дум дум дум дум - тупца тупца


Не е като да не е истина

MrUndaztood
09-06-2009, 20:12
Аз пък много им съчуствам,дори и да я мразя.Вида ли даскалица да реве,рпсото адски жал ми е.
По немски е много добродушна и млада,адски добродушна,не и влизат в часовете,ако влизат влизат с лаптопи и гледат тъпият Трифанов,пускат си чалга и т.н,тя реве,обира пешкира заради тях и преподава на тези,кито искат да научат.Немски мразя,но слушам заради уважение.
Благодарение на нея теполучиха не двойки а минимум 4ки,за да си вземат стипендиите.От химичката също.
Сега тези,които правалят часовете и изобщо всичко взимат стипендии - 20лв на месец. А аз,защото ги утешавам и се държа цивилизовано и не ходя се четкам и падам колене да моля за оценки съм с 5-ца и стипендия не взимам.Не искам и да се оплаквам,че примерно госпожата по немски не ми е писала и на мен оценки.Писа ми 4ки въпреки че не знам и за толкова и дори не ме изпитваше,но простоседнах и говорих с нея като човек,че не мога да г оразбера немският и нямам желание без да се обижда,но и обещах,че от уважение и съвест часовете поне няма да и провалям.Разбрана жена. Стоя си и когато другите си надуват чалгите и т.н с нея с иговроя (много е приятна и детското в нея си е живо) или пък преподава урок на тези,които искат,записвам си въпреки това.
Но ме е яд за тези със стипендиите,защото колкто и егоистично да звучи аз ги заслужавам много повече от колкото тях,защото нито в часове влизат,нито нищо,а влзиат само няколко пъти,подготвят се на 3 урока назад изпитват ии пишат им 5 те се моклят за 6 и айде...
Много ме е жал за нея просто.

elito0o0o0
09-06-2009, 20:17
Половината учители от миналото ми училище незнаеха на кой свят са,па как моли да ни учат ;) имаше и свестни госпожи ,но винаги са по-малко. А иначе ако учителят се държи непристойно с учениците естествено ,че ще го правим на луд . Ако ти кажа,че учителят по география е леко педофил? .. Ти просто незнаеш какви учители сме имали ;) Имаше една,която изкарваше нас да и решаваме задачите,вместо тя да ни ги решава и през това време тя си седеше и разказваше колко и бил напрегнат деня.. от кога е била на работа и т.н. ма нас това какво ни интересува? аз ако почна да разказвам ,че майка ми поцял ден се кьорави на работа,че някой не си е свършил добре работата какво? Да почна ли да разказвам ,пък и не само аз,че майка ми се спуква от работа заради някъкви стотинки? Ма моля ти се ,това е абсурдно! Има госпожи и господа ,които изобщо са направо за боклука.. Ами тази по История? в началото добре.. обясняваше.. това онова и втория срок вече ни караше нас да си разказваме уроците,вместо нея! Епа тфа ако ми кажеш ,че по този начин ще ни научи на нещо?! Вярно ,че не трябва да се разчита на никой ,ама пък това вечее.. :? :? :? :? :?

Tempest
09-06-2009, 20:20
Аз и още 2-3 помощника докарахме една луда до изтеричен рев после избяга от стаята ;] Не се гордея многоо ама тя си беше с лабави нерви 8-)

+1 :oops:

Умен даскал и Зелен кон няма !

тва, че в твойто даскало няма умни даскали... докато виж - зелена блажна боя има :D

до изгонване не съм ги докарвал, но аз и не контактувам с тях много... помня един как каза на даскалката "Госпожо, в момента не говоря на вас" :D:D

elito0o0o0
09-06-2009, 20:29
Абе не е хубаво да се злепоставят учители. Вие не се възгордявайте толкова ,че е излизала плачейки от стаята. Това е зверско бе хора! Има супер много идиотчета,които правят мизерии точно на най-печените госпожи. С миналия ми клас сме правили простотий на учителите,които не ставаха за нищичко,а не мила,добродушна и печена даскалка ,която ни уважава. Иначе попринцип съм против ругаенето по адрес на учители,но понякога когато ни изкарват извън нерви е нормално и ние да отвърнем..все пак.. не сме от стомана ,че да ги търпим всички :D Абе не е хубаво.. :-D

OneGirl
09-06-2009, 20:42
Абе защо така се държите с учителите, все пак и те са хора.
Има едни двама в моя клас, които постоянно нарушават часа и ядосват даскалите. Аз разбирам да са някакви гадни и постоянно да се заяждат с нас, а те са толкова разбрани хора каквито и простотий да вършим все ни прощават.
Иначе един път заради мен господина по География напусна часа по средата 8-) малееее к'во гадно и виновна се чувствах след т'ва.
Един път пък си изкарах нервите на една даскалка, защото един път ми вика научи втората половина на учебника и ще ти пиша 6 и другия ден ми вика "не аз на това съм те изпитала вече, научи това което учихме първия срок" и аз много се ядосах тогава :-x и ся като се сетя как съм се държала направо ме е срам от себе си :D .

impassive7
09-06-2009, 20:53
Страхотна тема направо! Тук всеки да каже какви кретении е правил и да затвърди факта, че българското си е българско! Вместо да ходят на училище да научат нещо и да си седят на задниците, те се хвалят кой какво е направил на даскалките, какво е счупил и т.н. и колкото повече такива кретении е правил, толкова по-голям пич излиза. Абе нямам думи просто... :? Макар че за някои даскалки съм съгласен че си го заслужават. :D :D

mrtn
09-06-2009, 22:12
До такива разревавания, напускане на часа от моя клас никой не е докарвал, по скоро моите съученици си излизат , а учителя изобщо не го вълнува и си прави своето задължение. Стигал съм до скандали с учител, но такива мизерии никога не съм правил и мисля, че това не си е никак за хвалене, то по скоро се излагаш!

elito0o0o0
09-06-2009, 22:34
До такива разревавания, напускане на часа от моя клас никой не е докарвал, по скоро моите съученици си излизат , а учителя изобщо не го вълнува и си прави своето задължение. Стигал съм до скандали с учител, но такива мизерии никога не съм правил и мисля, че това не си е никак за хвалене, то по скоро се излагаш!

а точно :)

d3sincet0y
09-06-2009, 22:56
Истерия... веднъж замалко и до припадъци да се стигне, но не можа... само и прилоша :D

Djanny
09-07-2009, 01:46
Госпожата по Руски просто излезе отиде в полицията и подаде жалба..

После я уволниха 8)


Извод - Не се е**вай с полицейски син :razz: :razz: :razz:

BlueAvalanche
09-07-2009, 06:59
Ихаа, прекрасно, а на поолицейския син мина ли му през празната глава, че тая жена храни деца нещо това-онова?

loveUpeps4o
09-07-2009, 09:00
Ихаа, прекрасно, а на поолицейския син мина ли му през празната глава, че тая жена храни деца нещо това-онова?
Уместен въпрос !

meche95
09-07-2009, 09:05
doo0 pla4evn0o :lol: :lol: :lol:

Wildchildd
09-07-2009, 09:07
Аз лично до никво не съм ги докарвал.В часовете ми е едно такова лежерно, че най-малко бих се занимавал да ядосвам даскалите.

Полицеиският син и полицията да ми лапат бахура.

elito0o0o0
09-07-2009, 11:26
Ихаа, прекрасно, а на поолицейския син мина ли му през празната глава, че тая жена храни деца нещо това-онова?

Ами щом на баща му не му е хрумнало... значи са семейство идиоти! Това ,че баща ти е полицай не може да си прави каквото си иска ,пък и в случая съм сигурна ,че говедото(сина на полицая) е бил виновен за всичко. Но във България е така.Никой няма думата,но в повечето случаи полицаите ,които по цял ден ядът понички и си бъркат в носа я имат :? :? :? Но все пак това е България :-D
Искрено ти пожелавам някой ден да отидеш в затвора :) (за сина се отнася)

lipstik
09-07-2009, 12:20
До много викания,заплахи,напускане на часовете,оплакване на директора,водене на класния и такива.До плач не се е стигало.Пък като се замислиш нашия клас не е толкова гаден,даже никак...

titinkaa
09-07-2009, 13:04
аз не се заяждам с учителите дос ега не съм ги карала да побесняват или да ревът

alexandarchy
09-07-2009, 13:10
До рев ! :D

WhitEShadoW
09-07-2009, 13:14
Аз не толкова, но някой индивиди от бившия ми клас бяха толкова нагли, че даскалите просто напускаха стаята и на другата сутрин някой имаше наказание. :lol:

nefchi_bs
09-07-2009, 13:33
До такова,че да ме удари...Но за Бога аз преписвах..Откачалка...Хуба о че вече няма да ми преподава..

rapple
09-07-2009, 21:58
Е от такива кретени, които са една част от отговорилите в тази тема, лошо ми става... :(

Lucho
09-08-2009, 13:37
Инфаркт получи след часа...

...слава богу, оцеля, щеше да ни тежи на съвестта...

maybeline
09-09-2009, 08:07
тая по физика [на нас ни преподава по инф.] по принцип е много пекана обаче нещо нервите и са лабави :D иии почна да псува.. спомням си че в 4-ти клас ми бяха казали да мълча иии аз казах не мога 40 минути да мълча и ще си говоря.. други от класа които по принцип не се търпят са докарвали 1 супер спокойна даскалка да ги изгони.. което за нея беше чуждо.. :D класната която ми беше във 1 и 2 клас щеше да напуска заради нас.. а имаше доста стаж.. :grin:

diksi
09-09-2009, 12:33
Не мога да възприема,че някои се гордeят как са изкари учител от стаята,като той реве..
И изобщо.. защо,за Бога,причинявате това на даскалите?
О,да.. защото искат да ви научат на нещо и един ден да станете хора.

Права си !

NaNa_SladuRana
09-09-2009, 15:05
ужас,това е адски просташко... Човека иска да си свърши работата,а аз да му преча :? вместо да съм му благодарна,че подпомага за развитието ми

bloodyF
09-09-2009, 16:21
2 напуснаха заради мен и приятелка :lol: кофти ама кво да праиш..

RememberxMe
09-09-2009, 16:33
До какво състояние трябва да ги докарам? До никъкво.. Нито аз нито класа ми.. Като прочетох коментарите се изумих! :shock: Как може такава простащина.. Толкова много учители да напуснат само заради 2ма 3ма кретенчета с извинение? Какви хора трябва да сте? Това се казва НЕУВАЖЕНИЕ! Тези хора се опитват да ви научат на нещо за да може като пораснете да не чистите тоалетните в някъкво мизерно заведение! ИИ я си представете ако ваща майка примерно беше учителка и нейният клас така я тормозеше и я разплакваше? И даже едно момиче/момче беше написало ,че госпожата е получила инфаркт :? Ако вашият родител беше получил инфаркт заради някъкви пикли и пиклювци как щяхте да се почувствате? Майка ми е учителка и много пъти ми е казвала да се отнасям с уважение към мойте учители ,защото така се едно нямам уважение към самата нея! Ако учителите ви не са наред с мозъка което малко ме съмнява и ви бият и ви тероризират това е друг въпрос! И предполагам знаете къде е дирекцията отивате там и се оплаквате от учителя! А не сами да се опитвате да направите нещо и то само за забавление.. :?

SuNsEt
09-09-2009, 16:43
Рев и напускане.Няколко пъти.

thelideto
09-09-2009, 16:51
Амии веднъж една започна да си тряска главата в стената 8-) 8-)

Bells
09-09-2009, 17:13
Аз съм от кротките.Говоря си с комшийката по чин,слушам музика на айпода,понякога,когато не взимаме нов урок чета книжка или гледам списание.Знам,че преди 50 години това би било немислимо,но сега учителите се молят за такива ученици.Не се заяждам,слушам даже да не ми е интересно (или поне се правя де),защото после тези хора ми правят допломата.А и не само това-жал ми е,наистина.Даже и много да мразя даден учител,просто си помисля за това,че има семейство и проблеми и викам сега и колко неблагодарна работа има-иска да ни научи нещо,което смята за много важно,а ние омаловажаваме усилието му.Вярно има учители,и учители-аз лично никога не съм улучвала на много гаден учител.Обаче има я и другата страна-защо примерно класната ни-госпожата по литература,не само в нашия клас-никъде няма проблемие с дисциплината и прочие.Просто учениците я уважават-знаят,че при нея няма напразни закани от вида "ще ти пиша двойката" и такива.Знаят,така да го кажа,че не е учител,с който може да се ебаваш.Тя е строга,но и забавна и няма любимци и прочие.Уважавани,да понякога ни прави компромоси.За това и учениците я уважават.В нашия клас има малко момчета,но стигат....имаме една мила госпожа по АЕ,обаче как са я псували и прочие...ако аз бях на нея нямаше да търпя това-веднага в дирекцията,а не само напразни закани.Така,че зависи и от учителя.Някой просто наистина не стават за педагози.Но пък колкото и да не става един учител за преподавател все пак не мисля,че това да го разревеш е начинът...мое мнение.Има учители,които не харсвам много,но и те все пак са хора.

AFT
09-09-2009, 17:57
До какво състояние трябва да ги докарам? До никъкво.. Нито аз нито класа ми.. Като прочетох коментарите се изумих! :shock: Как може такава простащина.. Толкова много учители да напуснат само заради 2ма 3ма кретенчета с извинение? Какви хора трябва да сте? Това се казва НЕУВАЖЕНИЕ! Тези хора се опитват да ви научат на нещо за да може като пораснете да не чистите тоалетните в някъкво мизерно заведение! ИИ я си представете ако ваща майка примерно беше учителка и нейният клас така я тормозеше и я разплакваше? И даже едно момиче/момче беше написало ,че госпожата е получила инфаркт :? Ако вашият родител беше получил инфаркт заради някъкви пикли и пиклювци как щяхте да се почувствате? Майка ми е учителка и много пъти ми е казвала да се отнасям с уважение към мойте учители ,защото така се едно нямам уважение към самата нея! Ако учителите ви не са наред с мозъка което малко ме съмнява и ви бият и ви тероризират това е друг въпрос! И предполагам знаете къде е дирекцията отивате там и се оплаквате от учителя! А не сами да се опитвате да направите нещо и то само за забавление.. :?

Абсолютно.

painmaker
09-09-2009, 18:02
Не ви трябва да идвате в СОУ Асен Златаров особено в Новия 6-ти клас моя клас всички са отка4ени без мене аз само правя изтребители 8-) 8-)

remix1912
09-09-2009, 23:35
Мойте са си луди повечето и без да им правя нищо.По принцип са си шизофреници и психопати,работата е свършена без труд 8-)

elito0o0o0
09-09-2009, 23:43
Абе направо се изумявам ,как някои хора се възгордяват ,защото са докарвали учителите до рев,напускане на стаята и т.н. безпричинно. Разбирам учителя да е някакъв улигофрен,но пък се замислете ,че и тия хора имат души уе,как така ще ги разплаквате ,унижавате и други тем подобни... Аз сега като се сетя какво сме правили с моя клас направо ми става неудобно.. :? :? Срамувам се от това какво съм правила аз и класа ми. :? Апък вие още малко ще направите купон в чест на това как сте се държали към учителите. :? тцтцтцтц... :shock: :? :(