PDA

View Full Version : Отново заедно? Може би никога!



DeadSilence
09-06-2009, 18:47
Здравейте. Просто искам да споделя с вас една историяя. (сори ако има подобни теми)

В края на 2008 година се запознах с няй - прекрасното момче за мен. Така в продължение на месеци си писахме и най накрая се срещнахме. Този ден никога няма да го забравя. Направоо как плаках като си тръгна :-# След срещата, отново с седмици си писахме без спирка и от този момент започнаха проблемите ни (по скоро мойте). Бях се разболяла от една рядка болест. От там започнах рядко да му пиша и така не усещах липсата му. Той ме обвиняваше за всичко. Карахме се за най - дребното нещо. Поне силната любов между нас ни сдобряваше.Така след седмици рядко писане дойде деня в който се реазделихме. В началото не разбирах какво ставаше, не осъзнавах че вече не сме заедно. Продължих да си живея както преди. След време вече осъзнах че той не е до мен. Плаках дни наред. Месеци след раздялата ни не можах да го забравя. нито да го изтръгна от сърцето си, защото още го обичам. Мамка му обичам го. Дори и сега нямам смелост да му го каажа. Сега той си има приятелка която уж обича. Но това не ми пречи. Винаги съм имала надежда че отново може да бъде както преди, просто да бъдем заедно. Но надали това ще стане. Ако му кажа че още изпитвам чуства към него, страх ме е да не ме отблъсне, да ми каже просто едно "ОК". Нямам смелост, а искам той да знае... ето това е една не възможна любов. :-# :smt007 Е ако някой има съвет нека да го сподели! :(

RaZzer
09-06-2009, 18:54
А вие от различни градове ли сте? Т.е. връзка от разстояние ли сте имали? :?

Не смятам, че трябва да му казваш докато е с друга, че още го обичаш - той най-вероятно си е добре с момичето за момента (щом казва, че я обича...) и е много вероятно да те отблъсне... Изчакай, ако се разделят - тогава действай, но по-добре се опитай да продължиш напред... (казвам ти го като човек, който също е влюбен в човек, който е продължил...) :(

300
09-06-2009, 18:54
Времето лекува ! Нищо друго не помага в твоя случай дори и да си намериш друг ще го сравняваш със бившия си ... и пак няма да го забравиш ..... (хуг)

DeadSilence
09-06-2009, 18:57
преди 2 дена си писахме така. И ми намекна (по точно каза) Че ако има вероятност да скъса с гаджето си има шанс за нас. Но аз не бера голяма надежда, защото ако не стане отночо ще ми е адски кофти. А ние скъсахме май а сега сме септември, колко много време мина а аз не мога да го забравя! :(

rusoto_baby_f
09-06-2009, 19:04
преди 2 дена си писахме така. И ми намекна (по точно каза) Че ако има вероятност да скъса с гаджето си има шанс за нас. Но аз не бера голяма надежда, защото ако не стане отночо ще ми е адски кофти. А ние скъсахме май а сега сме септември, колко много време мина а аз не мога да го забравя! :(

Щом ти е намекнал (казал) такова нещо, значи не държи кой знае колко на сегашната си приятелка...и има чувства към теб...иначе не би ти дал напразни надежди....нали...

DeadSilence
09-06-2009, 19:06
преди 2 дена си писахме така. И ми намекна (по точно каза) Че ако има вероятност да скъса с гаджето си има шанс за нас. Но аз не бера голяма надежда, защото ако не стане отночо ще ми е адски кофти. А ние скъсахме май а сега сме септември, колко много време мина а аз не мога да го забравя! :(

Щом ти е намекнал (казал) такова нещо, значи не държи кой знае колко на сегашната си приятелка...и има чувства към теб...иначе не би ти дал напразни надежди....нали...

може би е така, но тая вечер го поканих да дойде към моя град защото ще има един фестивал и той ми отказа. А на профила си в импулс и скайп абе навсякъде е написал колко мн обича приятелката си и подобни. :-k

tuzaro
09-06-2009, 19:08
вие сте се видели само един път?

smiirnoff
09-06-2009, 19:09
А вие от различни градове ли сте? Т.е. връзка от разстояние ли сте имали? :?

Не смятам, че трябва да му казваш докато е с друга, че още го обичаш - той най-вероятно си е добре с момичето за момента (щом казва, че я обича...) и е много вероятно да те отблъсне... Изчакай, ако се разделят - тогава действай, но по-добре се опитай да продължиш напред... (казвам ти го като човек, който също е влюбен в човек, който е продължил...) :(

.. май това е най - правилното нещо, което можеш да направиш ..
"но по-добре се опитай да продължиш напред" ! ..

300
09-06-2009, 19:09
Веднъж те е оставил заради друга ще го повтори ! По добре не се събирайте отново защото той ще е с теб докато си намери по добра .А ти през това време ще си задълбочиш чувствата към него .И при следваща раздяла ще си много по наранена .... Това от личен опит го знам .Знам че е трудно и ти се вижда невъзможно да го забравиш но друг изход няма .

DeadSilence
09-06-2009, 19:09
вие сте се видели само един път?


Не

LovEsIckk
09-06-2009, 19:17
вие сте се видели само един път?
и аз т'ва щях да попитам.
Таа..вярна е приказката,че чак когато загубиш нещо,осъзнаваш колко значи за теб.

DeadSilence
09-06-2009, 19:20
Веднъж те е оставил заради друга ще го повтори ! По добре не се събирайте отново защото той ще е с теб докато си намери по добра .А ти през това време ще си задълбочиш чувствата към него .И при следваща раздяла ще си много по наранена .... Това от личен опит го знам .Знам че е трудно и ти се вижда невъзможно да го забравиш но друг изход няма .

Той не ме е оставил заради друга.

TheBlueAvalanche
09-06-2009, 19:28
В края на 2008 сте се запознали, няколко месеца докато се видите, няколко месеца сте ходили заедно...и сега той е с приятелка? Доста бързо трябва да я хванал...Едва ли има сериозни чувства към нея. Просто му кажи, че го обичаш и това е. Няма да заболи, няма да стане по-лошо от сега. :)

DeadSilence
09-06-2009, 19:32
В края на 2008 сте се запознали, няколко месеца докато се видите, няколко месеца сте ходили заедно...и сега той е с приятелка? Доста бързо трябва да я хванал...Едва ли има сериозни чувства към нея. Просто му кажи, че го обичаш и това е. Няма да заболи, няма да стане по-лошо от сега. :)

та аз бях първата му любов. Може би има чуства към нея. Ако му кажа че го обичам той сиг ще ме отблъсне и ще ми стане още по - кофти

dreaml1nd_
09-06-2009, 19:43
чудя се на хора, които имат смелостта да обичат от разстояние ... не съм сигурна дали е правилното решение, но е по - добре да си останете с хубавия спомен и толкова...мисля, че сега ако се съберете наново нищо няма да се оправи, защото ще имате задни мисли а и щом си е хванал приятелка явно е решил да има някого, който е при него ... не познавам момчето, за да знам кое е най-доброто решение :neutral:

DeadSilence
09-06-2009, 19:45
:-# :-# :-#

TheBlueAvalanche
09-06-2009, 19:48
В края на 2008 сте се запознали, няколко месеца докато се видите, няколко месеца сте ходили заедно...и сега той е с приятелка? Доста бързо трябва да я хванал...Едва ли има сериозни чувства към нея. Просто му кажи, че го обичаш и това е. Няма да заболи, няма да стане по-лошо от сега. :)

та аз бях първата му любов. Може би има чуства към нея. Ако му кажа че го обичам той сиг ще ме отблъсне и ще ми стане още по - кофти
Хмм, това зависи от теб. Но помисли така : "И какво, ако ме отблъсне? Пак няма да сме заедно! А ако не му призная, ще се измъчвам, защото може да ми каже "да". " Ако гледаш нещата така, няма да ти стане още по-кофти... :)
От друга страна какво печелиш, като оставиш нещата така? Абсолютно нищо! Все пак ти сама каза, че ти е първата любов!

Lincheto
09-06-2009, 19:48
разстоянието е проблема..

ми и аз като другите мисля, че той няма кой знае кви чувства към нея. а и щом казваш, че ти си му първата любов.. бе определено не мисля, че те е забравил

dreaml1nd_
09-06-2009, 19:50
:-# :-# :-#

грр... :smt017
много го обичаш ... явно разстоянието не ти е проблем
съветвам те да си поговорите, нямаш какво да губиш

DeadSilence
09-06-2009, 20:01
Явно сте прави. Ще му призная какво чуствам. Познавам го твърде добре и съм обедена какво ще ми каже!

TheBlueAvalanche
09-06-2009, 20:13
Явно сте прави. Ще му призная какво чуствам. Познавам го твърде добре и съм обедена какво ще ми каже!
И какво смяташ, че ще ти каже? :oops:

shokoladka_
09-06-2009, 20:13
Според мене трябва да му кажеш :) Аз казах на мойто момче и се събрахме... ако не му признаеш чувствата си после цял живот ще се питаш, ако си му била казала дали е щял да се върне при тебе.. Ако опиташ нищо не губиш :)

DeadSilence
09-06-2009, 20:19
Явно сте прави. Ще му призная какво чуствам. Познавам го твърде добре и съм обедена какво ще ми каже!
И какво смяташ, че ще ти каже? :oops:

Мисля че ще ми каже:
Е и? какво от това?
Имам си приятелка не ме интересуваш!
Няма да можим да бъдем заедно

и подобни неща

TheBlueAvalanche
09-06-2009, 20:37
преди 2 дена си писахме така. И ми намекна (по точно каза) Че ако има вероятност да скъса с гаджето си има шанс за нас.
Значи той ти е казал, че ако скъса с нея, ще тръгне с теб? :shock: В такъв случай той просто не иска да е сам, или поне така смятам. Но което не променя предишната ми теза, а именно, че няма да загубиш нищо, ако му признаеш. Може и да грешим за него.

Hilary_
09-06-2009, 21:12
хмм .. може б исе дърпа, защото не иска отново да го нараниш .. ? :-o

Напиши му това, което чувстваш в скайп (явно няма къде другаде) и му постави въпроса така ... или с мен или без мен?? :-o дори и да те отблъсне поне ще си опитала ... :-o

DeadSilence
09-07-2009, 15:17
незнам но днес се канех да му кажа всичко, но той ме изпревари. Писахме си до 3 и пак ми каза че ако стане нещо с приятелката му ще ме потарси и все ми намекваше подобни неща! За това малко ще почакам преди да му призная.

Snickers
09-07-2009, 15:19
незнам но днес се канех да му кажа всичко, но той ме изпревари. Писахме си до 3 и пак ми каза че ако стане нещо с приятелката му ще ме потарси и все ми намекваше подобни неща! За това малко ще почакам преди да му призная.А обмисляла ли си това, че може да те има за резерва?

mynichka09
09-07-2009, 16:04
незнам но днес се канех да му кажа всичко, но той ме изпревари. Писахме си до 3 и пак ми каза че ако стане нещо с приятелката му ще ме потарси и все ми намекваше подобни неща! За това малко ще почакам преди да му призная.А обмисляла ли си това, че може да те има за резерва?
Точно това щях да кажа,наистина се замисли сериозно

ImmortalForever
09-07-2009, 16:10
В абсолютно, ама абсолютно същото положение съм!Страх ме е да му кажа и го давам пред него толкова HARD , че не мога да се позная и е ужасно..не мога да му кажа, че го обичам повече от всичко..Да не съм луда?Все пак си има друга..Аз още не мога да се осъзная..Не знам..положението е ужасно..Освен да чакаме да мине, а?Времето.. бла бла.. оправяло нещата..казват...

gabiiTu
09-10-2009, 20:14
Миличка според мен просто му кажи ,че го обичаш ...Че не очакваш той да ти отвърне със същото но просто си имала нужда да му го кажеш..И няма да те е страх ако ти каже само едно "ок" ..Ами какво от това поне ще знаеш дали си заслужава да г ообичаш а ако ти каже ок поне ще знаеш да не си губиш времето с него :) Късмет и смело напред :wink: И още нещо да седиш и да се чудиш и вайкаш кво ще ти каже няма да ти помогне! Действай пък квото стане !