PDA

View Full Version : болки след вадене на мъдрец



anebla123
09-06-2009, 20:11
Здравейте,вчера следобяд ми извадиха горен ляв мъдрец,сравнително леко мина излизаше по малко кръв около 3,4 часа след това и после спря и тогава се започна- ама болки ,какво ли не пих и не минава .днес само малко ме отпусна за около 2,3 часа и пак ,зуболекаря каза че го е извадил целия но ме боли адски,като всмукна студен въздух спира за около 3-4 минути ,даже сега като пиша умирам от болка ,но немога да разбера самата рана ли боли /,защото ме болят и другите зъби и горни и долни -това може ли да е отражение от раната ?имам чувството че боли от топло за това немога и да ям .Моля ви кажете ми какво да пия антибиотик ли ,какво да правя аз живея в малък град и нямам голям избор от зъболекари? :lol:

liim0nka
09-06-2009, 21:50
Е това че си от малък град не е оправдание...на мен като ми вадиха мъдрец зъболекаря си написа антибиотик..написа и нещо за пиене като тръгна да излизам от упойка...
Веднъж ден два след ваденето започна да ме боли..пих едното лекарство и ми мина(единствената болка която усещах е като си отварям устата..от раната ли от шева ли не знам но то е нормално)
леееееле... зуболекаря каза че го е извадил целия ...смятаааай...казва аа не..не ти ли го показа..кви са тия зъболекари..направо останах без думи.. :? :x

ExtrAc7
09-06-2009, 21:53
Най-добре да се консултираш с някои в които си сигурна/ен, че знае какво прави :)