PDA

View Full Version : От разстояние



SunFl0w3r
09-06-2009, 20:10
Имали ли сте връзка от разстояние?
Продължи ли въпреки километрите между вас..ии ако как успяхте да останете заедно?Смятате ли че една такава връзка може да оцелее?
Вие сте.. :-P

ShtrudeL
09-06-2009, 20:18
Това е абсолютна глупост.

Когато обичаш някого искаш да го прегръщаш,целуваш,да получаваш и даваш внимание,да споделяш с него...а в труден момент къде ще е той,за да те подкрепи и прегърне?
Не става така.

Преди си писах година и нещо с едно момче (не се бяхме и виждали и чували) ама инече голямата любов оО ЛЕЛЕ КОЛКО ГЛУПАВА СЪМ БИЛА тогава и колко много ревах,заради човек,който не съм виждала.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАКИВА ГЛУПОСТИ! Оо

lipstik
09-06-2009, 20:20
Не съм имала и се надявам никога да нямам.Мисълта,че няма да мога да го видя когато си поискам е ужасяваща.

Lyubeto
09-06-2009, 20:24
ИмаХ и няма да повторя .Не казвам , че бях глупава , защото никога няма да съжалявам за това .

Di
09-06-2009, 20:27
ИмаХ и няма да повторя .Не казвам , че бях глупава , защото никога няма да съжалявам за това .

PurpleDream
09-06-2009, 20:30
Не съм имала и се надявам никога да нямам.Мисълта,че няма да мога да го видя когато си поискам е ужасяваща.

точно...

SunFl0w3r
09-06-2009, 20:40
Това е абсолютна глупост.

Когато обичаш някого искаш да го прегръщаш,целуваш,да получаваш и даваш внимание,да споделяш с него...а в труден момент къде ще е той,за да те подкрепи и прегърне?
Не става така.

Преди си писах година и нещо с едно момче (не се бяхме и виждали и чували) ама инече голямата любов оО ЛЕЛЕ КОЛКО ГЛУПАВА СЪМ БИЛА тогава и колко много ревах,заради човек,който не съм виждала.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАКИВА ГЛУПОСТИ! Оо

Ех да,но тук обстоятелствата са по - различни и е наложително момчето да замине....

tuzaro
09-06-2009, 20:43
че аз още имам връзка от разтояние ама е малко тайна, така че не и казвайте. Ние с Моника Белучи сме гажета майна, ама пазете тайната моля ви.

fasta4e
09-06-2009, 20:49
еми ако ще заминава за винаги няма смисъл но ако е з амалко и любовта ви е достатачно силна защо не :)

SunFl0w3r
09-06-2009, 21:00
еми ако ще заминава за винаги няма смисъл но ако е з амалко и любовта ви е достатачно силна защо не :)

4 години как ти се виждат :(

ExtrAc7
09-06-2009, 22:01
Ако си имал връзка с даден човек примерно 1 2 години и се наложи да сте на разстояние 4 5 6 месеца може и да оцелее, но всичко друго е пълна измислица :) въпреки, че винаги има изключения :)

Shadow1596
09-06-2009, 22:29
абе това е като да си биеш чикия без ръце...или свирка да ти праат с вентилатор... пълната простотия... ако е за 1-2 месеца е така...ок заминал човека ще се върне...ама некви аз те обичам ти си моето всичко ама видел съм ти мутрата веднъж и вече не мога без тебе...нищо че живееш на майка си у личните части.... ITs total Phail!

Python5
09-06-2009, 23:01
Да (и на трите въпроса).

Stch
09-06-2009, 23:13
pi4 kazvam ti ot opit moje da si vluben v 1 4ovek mnogo silno da si dava6 jivota za nego ama kilometrite sa si kilometri v 1 daden moment ediniq se izpuska i vsi4ko e do tam ako ti e takyf sly4eq ne probvai otreji q/go kaji mu 4e ne isak6 da ste zaedno daje i vytre6no da pla4e6 i da te boli pove4e ot vsi4ko taka 6te e nai-dobre (li4en opit)

Amateur
09-06-2009, 23:59
Имал съм ама не на много голямо разстояние продължи година и малко!

Hilary_
09-07-2009, 01:39
Не съм имала ии не мисля, че би имала бъдеще .. или ако има ще трябват доста усилия от двете страни ... :-o

valdesbg
09-07-2009, 05:25
Ми имал съм - нито една от всички не прилючи добре.

В твоя случай - уточни колко веме няма да го има твоя човек, за да ти кажем. Разберете се примерно кой какво може да прави, ако е за по дълго време.

А иначе 4 гдини не са малко, така че съм повече от сигурен че ще си намерите решение.

LadyDi
09-07-2009, 05:27
Ми имал съм - нито една от всички не прилючи добре.

В твоя случай - уточни колко веме няма да го има твоя човек, за да ти кажем. Разберете се примерно кой какво може да прави, ако е за по дълго време.

А иначе 4 гдини не са малко, така че съм повече от сигурен че ще си намерите решение.
Ми и аз съм имала.
valdesbg, ти най-добре знаеш как приключи - видя снимките :)
Иначе към авторката... всичко зависи от възрастта ви, комуникацията между вас и компромисите, на които сте готови.

valdesbg
09-07-2009, 05:37
Иначе към авторката... всичко зависи от възрастта ви, комуникацията между вас и компромисите, на които сте готови.

Марина - видях ги, много красива булка си.

А иначе - ей това е изречението. Нещо подобно исках да кажа и аз. Все пак хората са заедно от 4 години. Предполагам че са на около 18-22 в тая възрастова граница. Така че ще намерят зряло решение.


Личното ми мнение е че връзките от разстояние не са за предпочитане. Просто защото е глупаво човек да въздиша по интернет любов, при положение че може да си намери реална такава в неговия град.

LadyDi
09-07-2009, 05:39
Личното ми мнение е че връзките от разстояние не са за предпочитане. Просто защото е глупаво човек да въздиша по интернет любов, при положение че може да си намери реална такава в неговия град.
Не са за предпочитане, да. Но не са невъзможни. Напротив, с повече желание, далече може да се стигне. Наистина, казвам ви го от личен опит.

Violenza
09-07-2009, 05:39
Когато обичаш някого искаш да го прегръщаш,целуваш,да получаваш и даваш внимание,да споделяш с него...а в труден момент къде ще е той,за да те подкрепи и прегърне?
Не става така.

А когато наистина обичаш някого, не някое МиЛууУУу за месец-два, си готов да имаш връзка от разстояние.

valdesbg
09-07-2009, 05:46
Лейди - никъде не съм казал че са невъзможни.

Просто ги смятам за прекалено условни и /почти/безперспективни :)

GD
09-07-2009, 05:55
Аз съм за защо не ако има любов между двамата и държат един на друг. Пък да и аз съм имал връзка на 400км и приключи зле но може да се даде втори шанс . Така че аз нямам нищо против познавам хора които са далече и се обичат много и са заедно една година вече :)

SunFl0w3r
09-07-2009, 06:01
Оффф..цяло нощ не спах,плаках много се вълнувах..днес сутринта му звъннах да се сбогуваме /нямах възможност да отида/ а той..затвори...
Още по - тъпо ми стана,уж като се видяхме последно каза че ще се чуваме,ще си пишем и като си идва ще се виждаме а сега...?
Сигурно няма да звънна пак..

valdesbg
09-07-2009, 06:05
Въй...4 годинки май са били на вятъра...

Авторке я кажи на по колко сте, да не гадая тука.

SunFl0w3r
09-07-2009, 06:08
Въй...4 годинки май са били на вятъра...

Авторке я кажи на по колко сте, да не гадая тука.

az po4ti na 17 toi po4ti na 19

unf0rgIvabLe
09-07-2009, 06:11
ами аз лично съм нямала такава връзка , но една моя приятелка има .. заедно са все още и то от доста време : ) така че в определени изключения може да съществува макар ,че не предпочитам тези връзки .. някакси са ми не сигурни : ))

valdesbg
09-07-2009, 06:12
Ем...Нещо такова ще да е.

Отива да учи в друг град, предполагам. Не знае дали ще се върне, вижда нови възможности + че му е писнало(вероятно).

Друг вариант е просто да е зает. И да ти свънне по късно.

Ама замисли се над първото :)

BePoHuKa
09-07-2009, 06:20
Повтаряла съм много пъти и продължавам да повтарям - връзки от разстояние НЯМА!! А тези упорити двойки, които тъпчат години наред без да се виждат сами могат да споделят, че е адски мъчително...

SunFl0w3r
09-07-2009, 06:22
Ем...Нещо такова ще да е.

Отива да учи в друг град, предполагам. Не знае дали ще се върне, вижда нови възможности + че му е писнало(вероятно).

Друг вариант е просто да е зает. И да ти свънне по късно.

Ама замисли се над първото :)

Оф дано не е..но ако по - късно не ми звънне или прозвани или ако щеш поне един смс..явно само е чакал да замине

valdesbg
09-07-2009, 06:35
Ем shit happens :)

То и мен ме зарязаха по най-нелепия начин, ама живота учи :)

Драскай по късно в темата, ако има развитие.

Sharpay
09-07-2009, 06:42
естествено че има, защо да няма.. с моя приятел почти цялата ни връзка бе6е такава. Виждахме се петък, събота и неделя, а през седмицата се чувахме постоянно. Не че сме били на много километри един от друг, но не сме и били в един град и сме си вярвали..
Нищо не зависи от километрите,а от хората.. като се обичат няма знаачение.. ето той сега заминава да учи много далеч,но аз пак ще го обичам повече от всичко.

SunFl0w3r
09-07-2009, 06:46
Драскай по късно в темата, ако има развитие.

ДАно има..

Priceless
09-07-2009, 07:12
Не, не, не и пак не! Особено без доверие - такава връзка - НЕ !

3oPuTy
09-07-2009, 07:22
Имала съм :) Дори наскоро приключих една такава връзка :) Последната ми беше близо 2 месеца,но аз му нямах доверие :? Предишната ми връзка от растояние продължи година,но в началото бяхме заедно,а растоянието се появи в последствие и честно казано си ми беше лесно :) На края (обаче) момчето трябваше да замине извън БГ и за това решихме да се разделим :)

dimitar_ak
09-07-2009, 07:23
Имали ли сте връзка от разстояние?
Продължи ли въпреки километрите между вас..ии ако как успяхте да останете заедно?Смятате ли че една такава връзка може да оцелее?
Вие сте.. :-P

Имал съм но трудна работа. Едната продължи 18 месеца, а другата само 4. Не се ловя пак на това

Shely
09-07-2009, 08:34
Това е абсолютна глупост.

Когато обичаш някого искаш да го прегръщаш,целуваш,да получаваш и даваш внимание,да споделяш с него...а в труден момент къде ще е той,за да те подкрепи и прегърне?
Не става така.

Преди си писах година и нещо с едно момче (не се бяхме и виждали и чували) ама инече голямата любов оО ЛЕЛЕ КОЛКО ГЛУПАВА СЪМ БИЛА тогава и колко много ревах,заради човек,който не съм виждала.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАКИВА ГЛУПОСТИ! Оо
Напълно съгласен, имах същата ситуация и е много гадно :?

Punisherrr
09-07-2009, 08:44
Повтаряла съм много пъти и продължавам да повтарям - връзки от разстояние НЯМА!! А тези упорити двойки, които тъпчат години наред без да се виждат сами могат да споделят, че е адски мъчително...

Тъпчат,тъпчат,но след като 2 години имах търпението да го виждам 2 пъти месечно,сега след има няма месец ще дойде така чаканото,така че всичко си е струвало. :)

Ако има кой да се бори, една такава връзка може да стане много по-силна от всяка друга :) Личен опит.

daru6a1
09-07-2009, 08:46
Това си е мое мнение .. но това за мен не е връзка :) Просто щом не можеш да прегърнеш да целунеш този човек , това не е връзка .. А това по телефона : " Обичам те " или други фрази не са на място защото щом си виждал този човек само на снимка , ти не можеш да се привържеш , както като live версията :D Незнам но ми се струва странно при положение , че познавам такива хора #-o

LadyDi
09-07-2009, 08:47
Това си е мое мнение .. но това за мен не е връзка :) Просто щом не можеш да прегърнеш да целунеш този човек , това не е връзка .. А това по телефона : " Обичам те " или други фрази не са на място защото щом си виждал този човек само на снимка , ти не можеш да се привържеш , както като live версията :D Незнам но ми се струва странно при положение , че познавам такива хора #-o
Ама самия/самата ти не си го преживявал/а, нали?

ali13
09-07-2009, 13:26
Това си е мое мнение .. но това за мен не е връзка :) Просто щом не можеш да прегърнеш да целунеш този човек , това не е връзка .. А това по телефона : " Обичам те " или други фрази не са на място защото щом си виждал този човек само на снимка , ти не можеш да се привържеш , както като live версията :D Незнам но ми се струва странно при положение , че познавам такива хора #-o Ти говориш за "скайп" връзка ,в която хората никога не са се виждали ,а не за връзка от разстояние .. а разликата е ОГРОМНА ,повярвай ми .. 1вото е детинщина ,което се прави от 11-12 годишни деца ,новооткрили интернета .. А второто - обстоятелствата са си обстоятелства ,факт е ,че това е трудна връзка ,но хора ,които не се го преживяли не могат да го наричат безпочвено :? Защото ,когато обикнеш някого капризите отиват настрани .. Зависи от хората - ако имат нужното търпение всичко е възможно .. В момента имам такава връзка и се виждаме сравнително често ,когато можем .. Ии мога да кажа ,че си имаме доверие и сме заедно вече от около 7 месеца ,а сме на разстояние от около 500 км .. Но имахме късмета това лято да бъдем доста заедно .. И още един жив пример - майка ми и сегашният и приятел- връзка от разстояние 4 години и след това още 3 живеят заедно .. Така че зависи от хората ..

babyliss0
09-07-2009, 15:12
ам, не е невъзможно !!!! Моя приятел замина да работи в друга Държава и вече 3 месеца го няма.. Преди да замине ходехме 10 месеца... През това време,което е там се промениха много неща и то към добро! Доверието си го имаме напълно.. Докато не се пробва не може да кажете дали може да има или не такава връзка.....,аз знам,че той не е завинаги там и скоро ще се върне пък и аз сигурно ще му ходя на гости :-) :-) :-) Но примерно,ако е там за -2-3 години без да го видиш наиситна ще е много трудноо...

deni15
09-07-2009, 19:28
НЕ против съм :)

guinessgirl
09-07-2009, 19:31
оо,невъзможно е това.

m0n4yyy
09-07-2009, 19:38
Да, имах връзка, той беше от Мексико на 17 ии така, аз напуснах играта ( в която се запознахме) и много трудно го преживях. Дълго време ми липсваше пухкавото му личице, с едни такива смешни цайси ии малко пъпки и мазна коса, но такъв е живота (прати ми негова пик) . :-o :-o :-D :-D :-D преживях го тежко ( когато видях снимката му) ..
:D :D

Kukumqvka
09-07-2009, 19:41
Моментната ми връзка е точно такава .. ужасно е с две думи :?

Marinchety
09-07-2009, 20:22
Имала съм да и 2-ри път не бих се хванала да имам връзка от разстояние

bitchwolf
09-07-2009, 20:29
Не съм имала ии не желая.Не е невъзможно,но е доста трудно..поне така се случи с мои приятели.

balu4ka
09-07-2009, 20:49
Имала съм доста- всички свършват гадно,сегашната отново е на километри , ,но понякога такав връзка те кара да преминеш под доста препятствия.И те учи от грешките ...от това дали можеш да издържиш.
Понякога ми се струва глупаво ,че го правя,но ми харесва -Аз съм мазохист xD....
При всеки човек е различно,от това колко е силна любовта му ,какъв характер е и т.н.Вярно е няма как да имаш вяра,а без вяра няма любов :)

d3sincet0y
09-07-2009, 21:14
за жалост-да имала съм... продължи много малко, защото аз не издържах... това е да знаеш, че има някой някъде си, а в същото време да няма никой... :(

fasta4e
09-08-2009, 19:06
Според мен 4 години на разтояние .... няма да оцелее тази връзка

Afr0diita
09-08-2009, 23:39
6te ti dam primer edna moq fr se zapozna s edno mom4e na lqtna ekskurziq dvamata mnogo si dopadnaha i prodaljiha da sa zaedno i da se vijadat prez vakanciiite,toi e balgarin,no jivee v Rusia a tq v Balgaria,no vapreki tova te se obi4at i sa vse o6te zaedno ve4e 3 godini.


Ako naistina go ili q obi4a6 tolkova mnogo 4e ni6ty ne moje da vi razdeli,ni6ty ne moje da vi popre4i da badete zaedno dori ediniqt da e na drugiqt krai na sveta 8) 8) :-) :-)






UspEh :-P :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P 8-) :booooomb: [/u][/b]

iliqn4eto0o
09-09-2009, 10:41
Повтаряла съм много пъти и продължавам да повтарям - връзки от разстояние НЯМА!! А тези упорити двойки, които тъпчат години наред без да се виждат сами могат да споделят, че е адски мъчително...

Д0 някъде си права.. н0 сам0 д0 някъде : )) Да наистина гадно е к0фти е .. но ако се обичат двамата на колк0то и кил0метри да са .. ак0 си имат доверие ще се справят :)

Аз личн0 имам връзка 0т 1 г0дина с м0мче на 150 км 0т мен иии въпреки т0ва съм супер щастлива .. д0ри п0няк0га да ми е гадн0 к0гато не е д0 мен в определени тежки м0менти .. м0же да не е д0 мен физически н0 духовно знам че е д0 мен и съм щастлива сам0 при тази мисъл :)

И пак и пак и пак казвам връзки от разстояние ИМА .. стига да се 0бичате истински :) Тфа и д0вериет0 са най-важни :)

gabiiTu
09-10-2009, 19:45
Връзките от разстояние просто не са връзки :wink:

IndependentGirl
09-10-2009, 20:14
Имали ли сте връзка от разстояние?

Не.. :? и няма и да имам, защото не вярвам във връзките от разстояние.. :)


Смятате ли че една такава връзка може да оцелее?

Не.. не е достатъчно само с някой да си пишеш или да се чувате по телефона.. въпреки, че имате сходни характери и се разбирате.. трябва да има и физически контакт и близост.. да можеш да покажеш и да изразиш любовта си.. :)

anonimchetou
09-11-2009, 07:07
.. разстоянието не трябва да е проблем.. Когато две сърца се обичат са едно до друго без значение колко километрата делят тези две души... Разстоянието едва ли може да убие една истинска любов.

nicolepcd
09-11-2009, 07:24
Имала съм. Беше повече от прекрасно и чувството, когато не си виждал момчето си от толкова време и изведнъж го видиш... неописуемо е!!! Не ми се говори в подробности :( Иначе не беше разстоянието причината, поради която се разделихме ;)

FromAutumToAshes
09-11-2009, 07:41
.. разстоянието не трябва да е проблем.. Когато две сърца се обичат са едно до друго без значение колко километрата делят тези две души... Разстоянието едва ли може да убие една истинска любов.



Грешиш разтоянието е много повече от колкото предполагате... Имал съм такава връзка. Не е нещо, което бих пожелал и на най-големия си враг

LadyDi
09-11-2009, 07:52
.. разстоянието не трябва да е проблем.. Когато две сърца се обичат са едно до друго без значение колко километрата делят тези две души... Разстоянието едва ли може да убие една истинска любов.



Грешиш разтоянието е много повече от колкото предполагате... Имал съм такава връзка. Не е нещо, което бих пожелал и на най-големия си враг
Защо драматизирате чак толкова? Не е нещо невъзможно, нито е краят на света... И аз съм имала такава връзка, ама не оревах света, че е далече. Вместо това си седнах на трибуквието и направих всичко възможно да се съберем.

Monina
09-11-2009, 07:53
абе това е като да си биеш чикия без ръце...или свирка да ти праат с вентилатор... пълната простотия... ако е за 1-2 месеца е така...ок заминал човека ще се върне...ама некви аз те обичам ти си моето всичко ама видел съм ти мутрата веднъж и вече не мога без тебе...нищо че живееш на майка си у личните части.... ITs total Phail!

Съгласна съм. Въпреки, че самата мисъл е много романтична. :) :) :booooomb:

hahavteen
09-11-2009, 08:18
Зависи на каква възраст сте, дали сте готови на компромиси и дали изобщо имате планове да заживеете на едно място в скоро време.
LadyDi е много права за всичко което каза :)
Въпреки това майка ми която дълго време имаше връзка от разстояние с пастрока ми (виждаха се веднъж на всеки 1-2-3 месеца) каза че връзката от разстояние не е истинска връзка и че докато не виждаш човека всеки ден и не прекарвате заедно време то не можеш да го кажеш че наистина го познаваш. Е те са заедно вече 15 години и са страшно щастливи и влюбени. Важното е да имаш търпение и да си наясно с това което искаш.

FromAutumToAshes
09-11-2009, 08:26
Защо драматизирате чак толкова? Не е нещо невъзможно, нито е краят на света... И аз съм имала такава връзка, ама не оревах света, че е далече. Вместо това си седнах на трибуквието и направих всичко възможно да се съберем.


Аз не драматизирам просто казвам, че е ужасно трудно и граничи с невъзможното. Или поне за мен е така. И втори път не бих се впуснал в подобна връзка.

LadyDi
09-11-2009, 08:28
Защо драматизирате чак толкова? Не е нещо невъзможно, нито е краят на света... И аз съм имала такава връзка, ама не оревах света, че е далече. Вместо това си седнах на трибуквието и направих всичко възможно да се съберем.


Аз не драматизирам просто казвам, че е ужасно трудно и граничи с невъзможното. Или поне за мен е така. И втори път не бих се впуснал в подобна връзка.
Е, една такава връзка е изпитание както за чувствата, така и за самоконтрола. Ако липсват и двете - естествено, че не бихте си усложнявали живота с връзка от разстояние.

FromAutumToAshes
09-11-2009, 08:48
Е то ако знам, че всичко е подсигурено за нас и няма какво да се обърка(не говоря за скандали между двойаката), и просто трябва да изчакам определно време бих го направил дори отново. Но при положение, че нищо не се знае какво ще и стане бъдещето е несигурно... Нещо не ме кефи идеята :?

LadyDi
09-11-2009, 08:49
Е то ако знам, че всичко е подсигурено за нас и няма какво да се обърка(не говоря за скандали между двойаката), и просто трябва да изчакам определно време бих го направил дори отново. Но при положение, че нищо не се знае какво ще и стане бъдещето е несигурно... Нещо не ме кефи идеята :?
Ами то бъдещето е сигурно, когато сте сериозни в отношенията си.
А ако не сте сериозни, тогава защо ви е изобщо връзка?

FromAutumToAshes
09-11-2009, 08:55
По принцип съм сериозен, ама като дори нямам покрив който да ме чака там, къде да ходя? Това ми беше мисълта. А е трудно да си намериш и жилище и работа и да можеш да издържаш себе си, че и друг човек на ново място където не познаваш никого. Не мислиш ли? Да.. ако бях на 30 сигурно щеше да има шанс. Но и на 20 да съм пак не мисля, че шансовете са големи.

LadyDi
09-11-2009, 08:57
По принцип съм сериозен, ама като дори нямам покрив който да ме чака там, къде да ходя? Това ми беше мисълта. А е трудно да си намериш и жилище и работа и да можеш да издържаш себе си, че и друг човек на ново място където не познаваш никого. Не мислиш ли?
Защо на ново място? Нека тя дойде при теб. Или ти при нея.
Възможности хиляди. Стига желание да има.
Аз съм го направила. Не ме убеждавай, че не е възможно.

FromAutumToAshes
09-11-2009, 08:59
Еми да де.. Аз да ида при нея. Тя като живее с техните аз какво да им се натреса на главите? Или обратното. Не се опитвам да те разобеждавам. Пак казвам за възрастен човек е по-лесно но за човек до 20 и нещо години не мисля. Мое мнение не си длъжна да се сълсасяваш.

anonimchetou
09-11-2009, 09:06
това си е мое мнение ... да трудно е и аз съм минала през това. Но ако обичаш истински километрите нямат значение !!! Трудно е.. човека ти лиспва, не си наясно той какво прави там а и се изискват средства за да се виждате примерно единия да ходи при другия !! Но ако моето момче с което съм сега например замине за някъде тва няма да е края !!! Ще се боря и ще правя всичко възможно не ме инетересува колко ще е трудно. никой не може да ме убеди че една истинска любов може да бъде погасена от километри никой !! ; )

FromAutumToAshes
09-11-2009, 09:08
От душата си съм съгласен с теб, но живота ме научи на друго.. Явно кофти стечение на обстоятелствата. Но както казах аз лично спирам се занимавам с такива неща. Това е от мен.

Klorian
09-11-2009, 10:07
Имали ли сте връзка от разстояние?
Продължи ли въпреки километрите между вас..ии ако как успяхте да останете заедно?Смятате ли че една такава връзка може да оцелее?
Вие сте.. :-P



Виждам , че темата не е от вчера меко казано и има доста мнения, но все пак да споделя и своя опит...
Миналата година -декември месец се запознах с едно момче в чата.Писахме си 1 месец.Разбира се малко рискувах като се бяхме виждали само по снимки...аз отидох до София да се запознаем,останах3 дена там...Разбрах,че той е човекът за мен.Тогава завършвах 4-ти курс и бях под напрежение,а знаете в началото ти се иска нон стоп да си до любимия човек и малко се поскарахме, а в последствие се и разделихме, като каза че не иска да ме вижда повече.Имахме 3 месечна раздяла.
Веднъж бях отишла до София при един мой приятел на гости (аз съм от Пловдив).Мн ми липсваше мойто бебе макар, че не исках да си признавам,приятелчету ми го знаеше...звънна му и ...и след няколко часа се видяхме.Прие да се срещнем.От тогава сме заедно....За сега той в София, а аз в Пловдив ....но скоро ще се съберем :)
Имах предвид, че разстоянието не е пречка,ако наистина ЧОВЕКЪТ Е ЗА ТЕБ СЪЗДАДЕН! А това, че някой ти казва - не не забрави го/я!- това са само случки от личен опит или липса на опит :)
Гуд Лак ин Лов! :-)

differentbynature
09-11-2009, 10:51
Имам такава връзка и мога да кажа че при нас не е тва проблема.. повярвайте ми ако се разбират двама души и се обичат разстоянието не е пречка.. е в действителност е доста трудно но не и невъзможно :)

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:02
за щастие не съм имала такава връзка и.... не мисля 4е ще оцелее за много дълго време.

machoka
09-11-2009, 17:12
FromAutumToAshes

ти не си приказен герой, пък! Излез от сивата си действителност малко... има малки и много пъстри чудеса... полети на крилата на магията... остави се да те погълне.

Как искате да се омагьосате, като сте си затворили сърчицата с вериги и купища катинари!

1994_gabi_94
09-12-2009, 12:16
Това е абсолютна глупост.

Когато обичаш някого искаш да го прегръщаш,целуваш,да получаваш и даваш внимание,да споделяш с него...а в труден момент къде ще е той,за да те подкрепи и прегърне?
Не става така.

Преди си писах година и нещо с едно момче (не се бяхме и виждали и чували) ама инече голямата любов оО ЛЕЛЕ КОЛКО ГЛУПАВА СЪМ БИЛА тогава и колко много ревах,заради човек,който не съм виждала.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАКИВА ГЛУПОСТИ! Оо




аз съм напълно съглана.... :? ^

sh3_1s_7h3_0n3
09-12-2009, 15:51
Ах, тази любов от разстояние... :)

Приятелките ми вече изпитват ужас като се запозная с някое момче и първият им въпрос е: "От къде е?" ;Д

Връзка от разстояние може да просъществува единствено, ако сте решили в кратък бъдещ период да бъдете заедно в едно населено място. Иначе аз в България, той в Канада.... не, благодаря. :)

И поради тази причина смятам, че такива връзки са подходящи за по-зрели хора.

machoka
09-12-2009, 16:07
Повтаряла съм много пъти и продължавам да повтарям - връзки от разстояние НЯМА!! А тези упорити двойки, които тъпчат години наред без да се виждат сами могат да споделят, че е адски мъчително...

Тъпчат,тъпчат,но след като 2 години имах търпението да го виждам 2 пъти месечно,сега след има няма месец ще дойде така чаканото,така че всичко си е струвало. :)

Ако има кой да се бори, една такава връзка може да стане много по-силна от всяка друга :) Личен опит.

изкрещи го в лицето на целия свят и заплюй слабите и неориентирани вейки, прекършени от първия по - хладен полъх на разстоянието.

sh3_1s_7h3_0n3
09-12-2009, 16:12
Точно така! Изкрещи го на нас невярващите! 8)
Аз съм се наживяла на такива връзки. ;)

Ама то е хубаво всеки да опита и да види дали му се отдава. ;)

machoka
09-12-2009, 16:26
Точно така млади момичета, които четете и си мислите че можете да вземете пример от каките си .. четете и се учете как се прави - опитвате веднъж - не става... после опитвате пак и пак не става.. отказвате се с лека ръка, щото ви е малко било веднъж, та два пъти трябва да опитате.

Начи пояснявам, това е като да си избършеш носа - духаш в една салфетка... после след 2 години духаш другата салфетка и така когато си искаш духаш...и се оправдаваш с дъждовното време навън. Настинка ли е? Духааай!

alone83
09-12-2009, 18:16
Който има нервите да търпи... Нека има такава връзка от разстояние.. Аз лично ги нямам.

LadyDi
09-12-2009, 19:46
Точно така млади момичета, които четете и си мислите че можете да вземете пример от каките си .. четете и се учете как се прави - опитвате веднъж - не става... после опитвате пак и пак не става.. отказвате се с лека ръка, щото ви е малко било веднъж, та два пъти трябва да опитате.

Става, става. Аз пробвах веднъж - не стана. Отказах се. Ама бях малка. След 5 години опитах пак, защото носа ми продължаваше да тече :) И какво стана... купих си кърпичката на лизинг. Сега ще я изплащам цял живот :) С други думи - събрах се (да се надявам завинаги) с човек, който навремето живееше на 300 км от мен.

Казах - с постоянство, сериозни намерения и много желание - всичко е възможно.

machoka
09-12-2009, 19:48
Колко малка беше? И първата връзка от разстояние ли ти е била тогава)

LadyDi
09-12-2009, 19:51
Колко малка беше? И първата връзка от разстояние ли ти е била тогава)
Ми, малка, малка... първи курс студентка ;) От разстояние беше. Той във Варна - аз в Свищов. Разделихме се.
Събрахме се чак след 5 години.

machoka
09-12-2009, 19:58
С един и същи човек сте се разделили в студентските ти години заради разстояние и сте се събрали след 5 години?!?!

"Казах - с постоянство, сериозни намерения и много желание - всичко е възможно."

..ама си го зарязала, какво постоянство )

ThePowerOfLove
09-12-2009, 20:00
Имала съм 2, и двете ги отчитам като губене на време. Просто не е същото ;) Не знам дали бих се хванала с такава връзка :?

LadyDi
09-12-2009, 20:02
С един и същи човек сте се разделили в студентските ти години заради разстояние и сте се събрали след 5 години?!?!

"Казах - с постоянство, сериозни намерения и много желание - всичко е възможно."

..ама си го зарязала, какво постоянство )
Да, с един и същи човек.
И кой ти каза, че АЗ съм го зарязала?

machoka
09-12-2009, 20:06
Не, аз много се радвам за вас.. ама 5 години? А връзките ви и на двамата през този период? ))

аз като си помисля за разни хора в интимна близост с други хора и ще се пръсна от вътре на хиляди малки парченца.

LadyDi
09-12-2009, 20:08
Не, аз много се радвам за вас.. ама 5 години? А връзките ви и на двамата през този период? ))

аз като си помисля за разни хора в интимна близост с други хора и ще се пръсна от вътре на хиляди малки парченца.
Никога не съм казвала, че е било лесно. Просто се преборихме за връзката, която и двамата искахме навремето. И бяхме готови на компромиси. Аз и досега ревнувам, при това много открито от бивша негова приятелка, но там проблемът е малко по-различен.

machoka
09-12-2009, 20:15
Успяваш да ме потопиш в дълбоки размисли.. пак ще се отваря старо вино ; (

LadyDi
09-12-2009, 20:16
Наздраве. И аз ще си налея. В твоя чест :)