PDA

View Full Version : Кутрето тука нещо ..



TykaSePisheNick
09-06-2009, 21:20
Онзи ден..Търчах из къщи..Бог знае защо и направо си помлях кутрето във ръба на леглото..Сгънах се от болка и едвам си стъпвах на крака..Постепенно почти отмина..Докато вчера не ритнах един камък..Така де - спънах се в него..Направо имам чувството, че болката от първоначалния удаа се повтори, а срещата с камъка не беше толкова брутална..Как да е..Пак взе да ми отминава и неска 1 идиот направо седна отгоре xD. Аз пак се сгънах от болка и не си чувствах крака няколко минути..В момента само леко да натисна в основата на пръста и супер яко ме боли..И друг път ми се е случвало да си закачам кутрето по някои ръбове и пак много ме е боляло, но до няколко часа минава..Тва вече ме боли 3ти ден..Може ли да съм го навехнал ли..Де да знам..Или ше ми мине, ама по-бавно?

Една рисунка (http://195.149.248.189:8080/2009-09-07/9bf28f8de1de10ce4e8fa39bf0c7ae02_887x513.jpg) - как се ударих 8-)

amk933
09-06-2009, 21:46
Иди в Пирогов за една снимка - няма да те изядът. И не се притеснявай от патерици и гипс - за счупен пръст на крака гипс не се слага, просто чакаш дълго време докато зарестна. Единствено, ако е палец може да се наложи, ама щом е кутре - няма страшно. Може даже и снимка да не ти направят. Просто иди изчакай да те прегледат и така. :) Няма да се плашиш!

ExtrAc7
09-06-2009, 21:51
Дам позната картинка няма нищо страшно ще живееш :) :grin: а й amk933 ти даде съвета от които имаше нужда ;)

TykaSePisheNick
09-06-2009, 22:19
Пирогов баш ми е далечко, но пък щом така или иначе ше го чакам да зарастне, къв е смисъла да дремя 2 часа докато ми дойде реда за преглед..?

ExtrAc7
09-06-2009, 22:20
Пирогов баш ми е далечко, но пък щом така или иначе ше го чакам да зарастне, къв е смисъла да дремя 2 часа докато ми дойде реда за преглед..?
е ти си знаеш точно какво ти е ти си усещаш :)

Ax3
09-07-2009, 06:09
Нещо си го искълчил да не казвам счупил... И аз сум се удрял много брутално де... един път изритах един шкаф в даскало и така си изкълчих крака, че ме носиха до другия кабинет щото адски болеше...

TykaSePisheNick
09-07-2009, 08:36
Ше чакам още малко и, ако не ми мине..Фтиам на преглед.

ПП:Забравих да добавя, че като се ударих, същата вечер пръста беше отекъл, ама на другия ден ми нямаше нищо..

loveUpeps4o
09-07-2009, 08:42
Ти гледаш ли къде вървиш ? :D Иначе по темата - ходи си направи една снимка и виж да няма нещо счупено. :(

TykaSePisheNick
09-07-2009, 12:48
Абе търчах като малоумен и аз не знам що xD
Неска го удрям тва кутре за 5-ти път..Бахти прокълнатия пръст.

А сега като го пипам отгоре в основата на пръста има съвсеем малка подутина, а на другия няма..И има болки само като го шавам наляво-надясно или точно след удара..Ударих го преди 15-20 минути вече почти не ме боли..Ще изчакам още малко и, ако наистина е наложително ще отида на лекар..

amk933
09-07-2009, 13:57
Ами може да отидеш до Пирогов или ВМА, за да ти кажат дали е счупен. Дори да не ти сложат гипс, може просто да го прихванат към съседния с бинт, който няма да ти пречи и може да го наместят, но на дали. А син ли е? Вюлетов? Жълт? :-o Аз съм се подреждал като теб точно по същия начин, точно в същия ъгъл, само че леглото си е мойто а не твойто. 8-)

TykaSePisheNick
09-07-2009, 15:47
Не съм от София, зат'ва казах, че ми е далечко 8-) .Нищо му няма на пръста само първия ден след удара беше отекъл, а сега на външен вид е като нов.Днеска ми направи впечатление, като ходих до центъра и навръщане почти се прибрах, и започна да ме боли..Друг път като вървя си държа пръстите отпуснати, та не го свивам и не ме боли..Тоя път нещо не стана номера..Като стъпя без да искам свивам пръстите и от болки чак приклякам..Голяма комедия беше по улиците xD.И като гледам както е тръгнало, утре или другиден, ше трябва да ходя на лекар..

JaCkSpAr0y
09-07-2009, 22:17
От 7 дерета вода изкара :-D Просто отиди на лекар !

jujit0
09-07-2009, 22:45
може да си го счупил спред мен :?

LuniChkaa
09-07-2009, 23:35
и на мене ми се е слувало но ми е минавало .. btw рисунката е яка 8-) неска цял ден ми беше шибано но ти ми оправи настроението мерси човек :-) :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
09-08-2009, 01:22
Дам, и аз така веднъж си ударих 4 пъти кутрето и даже не разбрах как се случва. То ебати комедията беше. Минех ли покрай някой ръб, задължително го удрях. :shock: 8-)

gosheto1
09-08-2009, 16:56
Позната история :) Случвало ми се е и то с котрето , утрял съм го кде ли не , боляло ме е супер силно но сега си е перфектно. Ще се управи спокс. 8)

Macallan
09-08-2009, 17:50
счупил си го ходи на лекар преди да е зарастнало накриво. Картинката кърти :grin: :grin:

ameli
09-08-2009, 18:51
абе отрежи го да не ти пречи 8-) много пъти съм обмисляла този вариант ... 8-)

TykaSePisheNick
09-11-2009, 09:38
E то спря да ме боли 8-) Още няколко дена и ще е като ново..пък и като гледам си е баш напреде зарастнало..

ПП:И аз мислех да го режа по някое време, ама му дадох 1 седмица деъдлайн..То па взе, че се вмести.. :D

clever
09-13-2009, 21:07
радвам се че ти е минало
късметлия си че не ти е било счупено

п.п.хубаво рисуваш 8-)

dessko
09-14-2009, 10:04
Ами може да отидеш до Пирогов или ВМА, за да ти кажат дали е счупен. Дори да не ти сложат гипс, може просто да го прихванат към съседния с бинт, който няма да ти пречи и може да го наместят, но на дали. А син ли е? Вюлетов? Жълт? :-o Аз съм се подреждал като теб точно по същия начин, точно в същия ъгъл, само че леглото си е мойто а не твойто. 8-)

Да, най-добре отиди до ВМА... в Пирогов ще чакаш много :)

InisMona
09-14-2009, 10:36
^оф,нали не е от София човека,кво ше се разкарва за едно кутре...особено ако пък е в Добрич,например :D

а иначе нищо ти няаа,спокойно...ще зарасне и няма да те боли,аз мойто кутре замалко да го отрежа буквално...щото стъпвам къдет не трябва :D и го порязах до кокал...уатевър,нищо ти няма...

Deq*
09-03-2012, 23:10
Хаха.. случи ми се същото преди 1 дени и реших да попитам чичо гугъл какво знае защото вече беше късно,а наще вече бяха заспали отдавна и нямаше как да ги събудя. Попаднах на тази страница и от части малко ме успокои,че на такива малки костици не се слага гипс,но проблема е там че след 2 седмици почваме училище и не знам дали ще ми мине до тогава :S според вас ще мине ли до началото на учебната година ? :(

tori
09-04-2012, 05:35
:D Спокойно, на мен за 3 дни ми нямаше нищо. Наще ме бяха накарали да се мажа с някъв такъв крем от тези, дето ги рекламират. :дд Болеше си и едва стъпвах, но за 2-3 дни нищо ми нямаше.

slava1
09-05-2012, 01:56
Абе човек аз като чета-мен ме заболя!Ти направо си си пречукал кутрето.Внимавай къде тичаш и кой ти сяда върху пръстите :D !Моят съвет е следния:вечер преди лягане му прави компреси със зеле и суров къртов-увити с бинт.Има голямо действие.Също така може да го мажеш с Бенгей.Ако не помогне e най-добре да отидеш на лекар и да ти се направи снимка!