PDA

View Full Version : Какво в държанието ми не е ок?



let_me_be
09-06-2009, 21:39
Здравейте....Преди година бях "наранена" ,оттогава се държа дистанцирано и не допускам почти никого до себе си.От известно време излизам с едно момче,което тази вечер каза следното нещо"виж,разбирам,че са те наранявали и си изградила стена около себе си,но ако продължаваш така,просто ще отблъснеш хората от себе си,дай ми възможност да те опозная и помисли,дали си готово да си с мен"....при което аз просто замълчах и се замислих,че не е единственият,който ме го е казвал.Но какво да направя,просто съм такава или по-точно станах такава,не си показвам чувствата и желанията,не смятам,че това ме прави лош човек.....

Hilary_
09-06-2009, 21:42
Не те прави лош човек, но той ти го е казал отблъсква останалите!!! Може да не си лош човек, но ако така продължаваш накрая ще останеш сама .. така или иначе живота не е лесен .. а защо трябва да се лишаваш от това, което ти е приготвил заради едно момче ... :? Никой не е казал, че ще бъде лесно .. но поне опитай да си го направиш хубаво ... смисъл да ти е забавно, да се забавляваш и всичко останало... дано ме разбра ... :)

Priceless
09-06-2009, 21:46
Виж, и аз бях като теб. После срещнах човека, който ме накара да разруша тая стена около себе си ( и той помогна, де :-D ) и да ти кажа наистина няма смисъл от нея. Хората ако искат да те наранят - могат да го направят по много начини. А не можеш вечно да се криеш зад тази стена, нали знаеш ;)

NaNa_SladuRana
09-06-2009, 21:47
не гради стени,а мостове :)

AraBella
09-06-2009, 21:50
Виж, и аз бях като теб. После срещнах човека, който ме накара да разруша тая стена около себе си ( и той помогна, де :-D ) и да ти кажа наистина няма смисъл от нея. Хората ако искат да те наранят - могат да го направят по много начини. А не можеш вечно да се криеш зад тази стена, нали знаеш ;)
Какво си умничко :-)

TheBlueAvalanche
09-06-2009, 21:53
Щом си се променила един път, можеш още веднъж. Опитвай малко по малко да допускаш отново хората до себе си, започвайки от него. Както каза Priceless - по един или друг начин някой все някога ще те нарани.

radybt
09-06-2009, 21:55
Тя вече е изградила "стената" и сега трудно ще я бутне! Но според мен да се дърпаш на човек,който иска да ти помогне,не е добра идея :)

Priceless
09-06-2009, 21:58
Виж, и аз бях като теб. После срещнах човека, който ме накара да разруша тая стена около себе си ( и той помогна, де :-D ) и да ти кажа наистина няма смисъл от нея. Хората ако искат да те наранят - могат да го направят по много начини. А не можеш вечно да се криеш зад тази стена, нали знаеш ;)
Какво си умничко :-)

Знам бе 8-) :-)

radybt
09-06-2009, 22:01
Виж, и аз бях като теб. После срещнах човека, който ме накара да разруша тая стена около себе си ( и той помогна, де :-D ) и да ти кажа наистина няма смисъл от нея. Хората ако искат да те наранят - могат да го направят по много начини. А не можеш вечно да се криеш зад тази стена, нали знаеш ;)
Какво си умничко :-)

Знам бе 8-) :-)
Е няма що,пръщите от акъл :-D

Priceless
09-06-2009, 22:02
^ Тихичко ;) 8-)

ExtrAc7
09-06-2009, 22:06
не гради стени,а мостове :)

И без това един ден идва човека бута и ти бута всичко :)

radybt
09-06-2009, 22:10
^ Тихичко ;) 8-)
Щоооо пъъъккк.... :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Priceless
09-06-2009, 22:12
Шото е късно, шото ми се спи и не ми се разправя с теб :D

radybt
09-06-2009, 22:24
Шото е късно, шото ми се спи и не ми се разправя с теб :D
Аз пък си няям друга работа :( :D :D :-P :-P :-P

Hilary_
09-06-2009, 22:46
^ Тихичко ;) 8-)

ейй копирачкееее :grin: :grin: :lol: :-)

radybt
09-06-2009, 22:47
^ Тихичко ;) 8-)

ейй копирачкееее :grin: :grin: :lol: :-)
Кви сме спамери,не е истина :-D

Hilary_
09-06-2009, 22:48
^ Тихичко ;) 8-)

ейй копирачкееее :grin: :grin: :lol: :-)
Кви сме спамери,не е истина :-D

кой го казва? :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :-P

FiRe_LaDy
09-06-2009, 23:07
Не си лоша.Просто не допускаш момчетата до себе си и така няма как да ги опознаеш и може да изпуснеш някоя добро момче.Не поддържай тази дистанция с тях.И аз бях така.Не си показвах чувствата,не правех шървата крачка за нищо,опитвах се да си абранявам да имам силни чувства и ако видех,че задълбочават нещата - бягах и сес трахувах.Но един ден просто направих аз първата крачка (за сегашния ми приятел) ... и сякаш се престраших.Позволих на сърцето си да обича и да бъде наранявано ... но определено е по-добре така от колкото да се дистанцирам от всички момчета.Опитай и ти.Може да те наранят отново,но няма да си първата,а и няма смисал да продължаваш по този начин.Срутвай ги тея стени около теб,които си издигнала и действай по-смело.Успех :-)

AutomatiC
09-07-2009, 05:00
Здравейте....Преди година бях "наранена" ,оттогава се държа дистанцирано и не допускам почти никого до себе си.От известно време излизам с едно момче,което тази вечер каза следното нещо"виж,разбирам,че са те наранявали и си изградила стена около себе си,но ако продължаваш така,просто ще отблъснеш хората от себе си,дай ми възможност да те опозная и помисли,дали си готово да си с мен"....при което аз просто замълчах и се замислих,че не е единственият,който ме го е казвал.Но какво да направя,просто съм такава или по-точно станах такава,не си показвам чувствата и желанията,не смятам,че това ме прави лош човек.....


Разказът ти много ми напомня за тази песен http://vbox7.com/play:e4df784e

BePoHuKa
09-07-2009, 05:07
Много хора го имат този проблем.. опитай се някак да допуснеш дадения човек до себе си. Сигурно ще е трудно, но пък имаш ли избор?

valdesbg
09-07-2009, 05:21
Преди година бях "наранена" ,оттогава се държа дистанцирано и не допускам почти никого до себе си.

Тук ти е проблема.

просто съм такава или по-точно станах такава,не си показвам чувствата и желанията

Просто ти е удобно да си такава. Релно не го искаш, обаче те е страх.

не смятам,че това ме прави лош човек

Но аз смятам. Нерешителните, безволеви, и предубедени хора не помагат на никого около тех, а само насаждат негативни емоции, страх, караници, кавги и т.н. и т.н.

Но какво да направя

Промени се. Изгради си силен вътешен свят, спри да се влияеш от разни дребни неща, като някаква раздяла примерно, или накриво казана дума, или куп други маловажни неща. Обръщай внимание на красивото и стойностното, на значимото е ценното. Всичко друго го пращай янкъде там..не дръж лоши неща при себе си - прощавай лесно, но не забравяй. Не си гради фундаментални изводи от един човек. И не се крий зад нищо - никой не обича затворниците.

Успех!

d3sincet0y
09-07-2009, 20:58
виж сега... казаха ти вече хората-опитай се да го допуснеш този човек... щом ти го е казал това, значи все пак има добри намерения към теб и го интересуваш, иначе досега просто да те е зарязал без обяснение... остави го да разруши тази стена...

Kukumqvka
09-07-2009, 21:06
Рано или късно трябва да допуснеш някой до теб.Постарай се това да е по-скоро .. изглежда момчето има някакви намерения,дай му шанс.

Marinchety
09-07-2009, 21:36
Не те прави лош човек, но той ти го е казал отблъсква останалите!!! Може да не си лош човек, но ако така продължаваш накрая ще останеш сама .. така или иначе живота не е лесен .. а защо трябва да се лишаваш от това, което ти е приготвил заради едно момче ... :? Никой не е казал, че ще бъде лесно .. но поне опитай да си го направиш хубаво ... смисъл да ти е забавно, да се забавляваш и всичко останало... дано ме разбра ... :)
+1

let_me_be
09-07-2009, 22:09
Рано или късно трябва да допуснеш някой до теб.Постарай се това да е по-скоро .. изглежда момчето има някакви намерения,дай му шанс.

А ако намеренията са просто физическо възползване.....?

Kukumqvka
09-07-2009, 22:20
Рано или късно трябва да допуснеш някой до теб.Постарай се това да е по-скоро .. изглежда момчето има някакви намерения,дай му шанс.

А ако намеренията са просто физическо възползване.....?

Ако беше така,надали щеше да се занимава .. като знае,че трудно допускаш хора до теб !

let_me_be
09-07-2009, 22:25
Рано или късно трябва да допуснеш някой до теб.Постарай се това да е по-скоро .. изглежда момчето има някакви намерения,дай му шанс.

А ако намеренията са просто физическо възползване.....?

Ако беше така,надали щеше да се занимава .. като знае,че трудно допускаш хора до теб !

Ами,повдихнахме темата и за секса,при което чух следното нещо"странна си,смяташ ли,че някой би чакал,не говоря за себе си,2-3-5 месеца....Много са,моето момиче,колкото и да те харесва,всеки си има нужди,които,ако не ти, друга може да задоволи....."Спомена нещо за ходене в тях,не мерси.....

XcwetiX
09-11-2009, 11:48
Не може цял живот да бягаш..Отпусни се ..Не се доверявай на всеки,но недей и да бягаш от реалността.Успех! :)

gabiiTu
09-12-2009, 11:17
Не си лош човек ;] Просто стреми се повече да показваш чувствата си =] :-)

Kukumqvka
09-12-2009, 11:29
Не си лош човек ;] Просто стреми се повече да показваш чувствата си =] :-)

бившата съученичка е права хД.Успех! :)

Lincheto
09-12-2009, 12:10
наранили са те.. издигнала си стена и се предпазваш.. не искаш да бъдеш наранена отново...

защо не се замислиш за момент.?...тази стена няма да допуска болката...но няма да допуска и щастието.. вместо да ти помага тя не те ли отдалечава повече от живота?

нима не си струва да те боли, ако преди това си билa щастливa, нима не си струва да страдаш, ако знаеш, че след това ще се усмихнеш?

не се опитвай да защитиш сърцето си. позволи му да живее...

Monina
09-12-2009, 12:40
Много е просто, едно от най-хубавите качества според мен е да си резервиран към хората, това спестява много неприятности. Явно ти си стигнала доста далеч. Има една подробност - разграничи хората на които можеш да се довериш!!! И то ги разграничи много внимателно. :) :) :booooomb:

stup1fy
09-12-2009, 13:52
Ти да не си Херкулес ,че да трушиш стени,дох.
Аз съм така от доста време и се наслаждавам на липсата си на емоции.
Хел йеа http://forum.animes-bg.com/images/smilies/rocknroll.gif

ImmortalForever
09-12-2009, 13:56
Здравейте....Преди година бях "наранена" ,оттогава се държа дистанцирано и не допускам почти никого до себе си....

8) Само така! Ако ще със десет букета да ти дойде... Hard!