PDA

View Full Version : България трябва да бие Италия - вижте вариантите за класиран



ExtrAc7
09-06-2009, 22:55
Класирането на България за Мондиал 2010 може да стане реалност при победа над Италия в сряда.

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/2009_36/images/00193306.jpg

Това показват сметките при евентуално развитие на събитията в нашата група. Изчисленията сочат, че при три победи в оставащите ни срещи - срещу световния шампион, гостуването на Кипър и домакинството на Грузия България на 99% ще е на едно от първите две места в групата и ще играе най-малко бараж за финалите в ЮАР. При равенство в Торино и победи в другите мачове ще трябва да чакаме големи издънки на "адзурите" и Ейре в последните срещи от групата съответно срещу Кипър и Черна гора. На теория съществува ситуация, при която нашите ще могат да се класират за финалите и при загуба от Италия и два успеха след това, но това е крайно невероятно.

При подредбата в групата се гледат следните критерии:
- точки
- голова разлика
- повече отбелязани голове
- преките двубои

При победа над Италия България ще събере 14 точки - с две по-малко от Ейре и три от Италия. При това положение "лъвовете" ще увеличат сериозно шансовете си за класиране на едно от първите две места, тъй като преките ни съперници имат мач помежду си и някой от тях със сигурност ще изгуби точки.

Класирането при победа на България в Италия:

Италия 17
Ейре 16
Бългaрия 14

При следващите мачове през октомври Кипър - България и Ейре - Италия нашите ще могат да изскочат на едно от първите две места в групата при победа над островитяните.

Ето как би изглеждало класирането при различните развръзки на мача между съперниците ни и наша победа първо в Италия, а след това и в Кипър.

Победа за Италия:

Италия 20
България 17
Ейре 16

Победа за Ейре:

Ейре 19
България 17
Италия 17

При това положение България ще е пред "адзурите" тъй като ще е с предимство в головата разлика и в последния мач ще се надяваме да не се получат на Италия - Кипър и България - Грузия резултати, при които адзурите да ни минат по голова разлика.

Равенство:

Италия 18
България 17
Ейре 17

България ще е пред Ейре, тъй като със сигурност ще има по-добра голова разлика с минимум три гола от ирландците, тъй като в момента е с едно попадение напред. При това положение ще трябва да се надяваме Ейре да не победи с голям резултат Черна гора в последния си мач, а ние съответно да запишем победа над Грузия в София.

При равенство между България и Италия в сряда класирането в нашата група ще изглежда така:

Италия 18
Ейре 16
България 12

При това положение ще трябва да се надяваме Италия да загуби следващите си два мача или Ейре да не вземе повече от две точки, а ние да спечелим и двата си двубоя.

При загуба срещу Италия ще трябва да се надяваме Ейре да не вземе повече от точка в оставащите два мача и ние да ги изпреварим по голова разлика.

Rowdy
09-07-2009, 14:23
на теория и на сметки явно можем да се класираме, но с този отбор и с този треньор аз съм абсолютен песимист.

D12Respect
09-07-2009, 14:55
Какво ни е на отбора? Имаме играчи само трябва малко да потичат целия мач а не да догонват резултата

Casualls
09-07-2009, 15:17
на теория и на сметки явно можем да се класираме, но с този отбор и с този треньор аз съм абсолютен песимист.
отбора е добре треньора е скапаняк

D12Respect
09-07-2009, 16:27
на теория и на сметки явно можем да се класираме, но с този отбор и с този треньор аз съм абсолютен песимист.
отбора е добре треньора е скапаняк
И пак какво му е на Мъри? Дай ся, ме си от друг отбор да го псуваш а ? Нямаме загуба до момента в групата ! Какво той е виновен, че играч са 30 милиона прави едно подаване и останалия мач ходи по терена? Не ни отписвайте толкова рано Италия са трагично зле ако се стегнем ще ги бием

Nafarforii
09-07-2009, 17:41
Какво той е виновен, че играч са 30 милиона прави едно подаване и останалия мач ходи по терена?Пак ли Бербатов ви е виновен?1 гол и три асистенции зле ли е?

к*р за Бербатов,ама когато играе,играе.

cunt
09-07-2009, 21:37
ако всички в отбора бяха като бербо,марто и стенли можеше и да бием Италия..

Dwight_Howard
09-08-2009, 07:26
Хора,нямаме никакъв шанс.Не виждате ли какви сме балъци и че в нищо не ни бива!!!Казвам,че ще завърши 3-0 за Италия!!!!!!

ExtrAc7
09-08-2009, 21:49
моята прогноза е малко по оптимистична 0:1 или 1:2 дано извадим малко късмет :)

psychopath
09-08-2009, 22:28
Няма да загубим в Италия :)
предполагам, че ще е Х, но дано бием. :)

bog4eto
09-09-2009, 21:16
Как си знаех,че ще е 2:0 ... :?
Нямахме късмет и тва е..Чист гол си имахме и откъде изкочи тоя Буфон лелее...имахме и много добри положения,една греда от Валери..
Нямахме шанса просто..ние трябваше да биеме по-слабите,не развенства..ама кво да се прави.
В крайна сметка добре играха момчета.

D12Respect
09-09-2009, 21:50
Няма от какво да се срамуваме от тази загуба, даже напротив.Просто вижте общо колко струват тяхните футболисти вижте наще.Време е Бербатов и компания да освободят мястото за младите момчета [/quote]

remix1912
09-09-2009, 22:11
Бихме ги с 0:2 :lol: